Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

samuelko
17. dec 2008

Dobré ránko
teda eliska ty máš riadnu papulku doma 😀 😀 😀 😀 zlatučkú 😉
akurát som si dolakovala nechty,kým Samko spinká 😝

danona
17. dec 2008

ahojte
samuelko- len a len zdravicko zelame 😉 snad sa to samkovi upravi ked teraz bude s tebou doma.. 😵
eliska-si sikovnaa s tym pecenim.. ja mam v chladnicke tri druhy cesta nachystane, no ninusa uz 2 vecery zaspala okolo 23h,tak sa ktomu neviem dostat.. 😝 no dnes som ju nechala rano dlhoo pospat, cez den ju nedam spat, tak hadam sa k tomu peceniu zase vecer dostanem.. 😎
meggi-malinka vam rastie ako z vody.. 😵
dada cely tyzden nechodi teraz do skoly- co tancuje, tak maju vianocne koncerty doobeda //vzdy dva doobedne koncerty-trvaju tak hod.a pol jeden/ a st,št, pi este aj vecerne koncerty pre verejnost..tie trvaju hod... takze domov pride unavena ako pes.. 😀

zuzu13
17. dec 2008

ahojky....
samuelko...lakovať nehty???fíha ja som aj zabudla ako sa to robí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
danona, no máte to pestré doma...aspoň sa nenudíš 😀
my sme včera robili ...teda deti robili...šuhajdy...no a zistila som, že ostatné čo bolo napečené už je max. po 10 ks z každého...tak musím začať od začiatku 😀 😀 😀

ikulka
17. dec 2008

ahojky no zuzi osm ti vravela že s ato ešte vyparí, to aj ja mám taku špajzu 😀
danona a to kde dada tancuje?

zuzu13
17. dec 2008

ikulka, veď ja som to vedela...predsa to mám každý rok takto...veď vianoce su 1x za rok...tak nech si užijú 😀 😀 😀

danona
17. dec 2008

zuzu, no som vedela precoi idem tak na poslednu chvilku piect.. 😀 najhorsie, ze co mi chuti vzdy "vyzieram" aj ja.. 😀
ikulka- tu tancuje... http://www.clis.sk/Clis/Clis.html chodi tam kopec deti, aj na sutaze chodia, vzdy na vianoce robia vianocne koncerty.. 😉 myslim ze z nej hviezda nebude, no bavi ju to a aspon sa neflaka kadetade.. 🙂

samuelko
17. dec 2008

no ahojte
a máme po vystupovaní,konečne to mám za sebou,ja som sa viac bála ako deti.Aj Samko bol na Mikuláša sa nebál aa spýtal sa ho,že prečo máš bradu??? no podarený bol,nebol dlho len nejakých 20min s manželom,dost je choručký... ☹ už som zúfalá 😖

ja budem cez víkend piect a možno len pondelok,uvidím 😕

samuelko
17. dec 2008

ženy dajte nejaký typ na darček pre maminu???? neviem čo jej mám kúpit 😒 alebo čo ste kúpili pre rodičov,ak sa smiem spýtať 😅

eliska7
autor
17. dec 2008

papuče s labutienkou 😀 ,tie určite nezoženieš 😀 ,ale už si mama vybrala,taku klasiku na mierne zvýšenompodpetku a pyžamo 😖
jaj veru s tým spanim,aj mne zaspava takmer každý den až okolo pol desiatej,desiatej,je to na nervy,keby sa aspon kludne hrala,ale je besná jak pes 😝
ja asi odnesiem všetku muku preč,dnes sme mali navštevu kamošku s malým,deti sa hrali a ja piekla pri kecani,už mame 23 druhov 😀 a len vyžierame,bože po sviatkoch budem ako skrina 😀

samuelko
18. dec 2008

dobré ránko
eliska 😀 obdivujem ta tolko koláčov 😲 🙂 šikulka velká
Samko zaspáva okolo pol osmej- osmej a teraz ešte spinká 🙂

zuzu13
18. dec 2008

ahojky
eliška, wow...23 druhov....klobúk dolu 😉
samuelko, ja som mamine kúpila taký krásny svietnik a idem jej kúpiť nejaké minerály...na klby...a svokra sa istý čas sťažovala, že jej deti porozbíjali kompotové misky...tak som jej ich kúpila...nech majú čo rozbíjať... 😀 😀 😀

danona
18. dec 2008

eliska-waw, to ako stihas.. 😕 😎 ja mam zatial tri druhy, v plane mam osem.. 😅 nieco doda svokrusa /dufam/ a nieco svagrina objednala..
samuelko-ja mam pre maminu take elektricke natacky ci ako sa to vola, kozm. balicek z DM a rukavice 😉
aj ninusa este spi - vecer zaspala o 22.30 / ato nespala ani cez den/ 😝 ma energie za dvoch.. 😝

samuelko
18. dec 2008

super darčeky ste kúpili,no musím ešte pošpekulovať,že čo kúpim...ockovi som kúpila masážnu vaničku na nohy,lebo večne ho bolia nohy a opuchnuté má 🙂 tak to bude dobré prekvapko pre neho aj sa poteší.

a už máte aj zabalené darčeky??? ja ešte nie 😅

mirka
18. dec 2008

ahojček

ja som dnes kúpila drahému pulóver, svokrovcom netuším, ideme kupovať len také fakt že maličkosti, ale aj to mám problém 😖

s Lalkou som sa dnes previezla na autobuse do školy, bola som si zaniesť index, tak bola spokojná, ráno sme mali budík na 7.15, aby vstala v normálnom čase, lebo celý jej spánok sa odvíja od rána, nech nezaspáva večer o desiatej. Lebo už si vyspávala do pol deviatej a potom mala všetko posunuté a ja som mala kratší deň 😅 .Nemám ešte ani dieru z koláča upečenú, ale dnes miesim na medovníky. Všetky koláče budem robiť len z 1/2 dávok, nech to má kto jesť.

samuelko
18. dec 2008

ahojte
ja sa vytešujem už mám práááááázdniny 😀 takže začínam mať takú predvianočnú náladu 🙂
akurát som dobalila prvú polku darčekov,vlastne len pre tých,ktorým som kúpila darčeky,ešte mi treba dost dokúpiť....

ikulka
18. dec 2008

ahojky
samko no ja osm svokre kupila pyžamo mikinu a kozmetiku a mame nič naši chceli peniaze...no ja darčeky ešte nebalím lto vždy až an štedrý den, by sa mi to v skriniach pokrčilo

eliska7
autor
18. dec 2008

samko provokater,tolko spi 😅 bože čo to je ,že danona,ty maš teda tiež riadny kusok doma 😀 my odkedy nekojime tak je to ešte horšie,ked večer zaspi(dnes 21.40)tak sedim desať min v tichu a relaxujem,potom dopolnoci makam 😖 a darčeky,kedy pobalim netušim,asi bude musieť isť našim a tak,už som ich aspon dala do jednej skrine a skoro som zabudla na žehliacu dosku pre saru 😀 zabudla som kde som ju zastrčila 😀
my nemame problemy že kto to bude jesť,mne neda nikto -ja davam všetkým 😀 jaj počasko na h...len prši a prši 😠 muž sa vrati až v nedelu,chceli by sme ho prekvapiť aj stromček spraviť,ked dojde nech len oddychuje,tak davno sme neboli od seba,ale už mi moc chyba 😢

danona
18. dec 2008

ahojte
ninusa prave zaspala 😝 cez den nespala, boli sme na tom vianocnom koncerte kde aj dada vystupovala - od 18h az do skoro 20h a ona nic.. este sa aj zacala hrat.. 😝
eliska-presne ako vravis..teraz mi zacina kolotoc nosenia veci na miesto.. 🙄 rano mi pride upr., no predtym musim upratat ja lebo je tu ako po vybuchu.. 🙄 som K.O. a ocina mame na nejakom firemnom vianocnom vecierku.. 😖
rano beriem svokrusu do trnavy-nejaky vypredak kabatov ci co tam ma byt.. 😖 sa mi voobec nechce, no nema ju kto zobrat, tak som sa obetovala.. 😒 aj tu tak otrasnee prsi, je to hnusnee.. ☹
samuelko-peknucke prazdniny od naas 😵

samuelko
18. dec 2008

no ja sa nemôžem stažovat na Samkove spinkanie,odkedy sme ho prestadovali do detskej prespí celú noc a ráno dlho spinká,dnes sa zobudil o 8,40h od 19,45cca
ale cez den málokedy spí 😅
danona tak ti prajem príjemné nakupovanie so svokrou 😉
eliska si šikulka 🙂

danona
18. dec 2008

samuelko- 😀 dik, ja nejdem nakupovat, len robit sprievod-sofera 😀 no a hadam budem teda mat u svokry jedno male bezvyznamne plus.. 😀

samuelko
19. dec 2008

dobré ránko
joj danona,tak to so svokrami tak... 😒
unás prší,počasie nanič 😠

zuzu13
19. dec 2008

dobrééé ránko...samuelko aj ja už mám za chvíľku vianočné prázdniny...dnes sme v práci cca do 11,00 potom máme ísť na spoločný obedík a čosi popiť 😅 ale radšej by som asi šla domkov...veď som celé dni v práci...malá ma už ráno prosila:maminka, nechoď do roboty...zostaň doma... 😒

samuelko
19. dec 2008

joj zuzu to dobre poznám,to aj Samko kňučí ked už musíme ísť do škôlky a prosí ma že chce byt doma... 😖

zuzu13
19. dec 2008

tak milé žienky...ja sa lúčim... a prajem
Veselé a krásne, radostné a šťastné
pokojné a milé tie vianočné chvíle.
Nech stoja pri Vás tí, ktorých ľúbite a
v Novom roku splní sa všetko po čom túžite 😉
Zuzu 13 s rodinou
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ikulka
19. dec 2008

ahojky, no veru počasie je des, to si snás robí hádam srandu.....
ja idem dens žúrovať máme firemný koncoročný večierok, tka tatko bude mať službu...chuda moje dieťatko 😒 😉

samuelko
19. dec 2008

zuzu a ty sa nám už neozveš??? aj my vám prajeme krásne sviatky 🙂
ikulka uži si to 😉

eliska7
autor
19. dec 2008

zuzu aj vam krasne vianoce,a kdeže idete ked sa už lučiš 😒 aj u nas bol firemný večierok,ale som nešla ,ked odstvujem nieje vhodne odchadzať,s nikým nezspi len somnou,tak čo by som nespravila pre svoje detičky,jedine čo ma teší,kilečka idu dole odkedy nekojim 🙂 tu už treti den prši na porazenie,mala dojsť kamoška s babom,ale koli daždu nepride 😢 tak sa malá tešila,teraz musim vymysleť nahradny program asi budeme malovať temperkami,rano sme robili vystrihovane stromčeky,snehuliaky a tak 😉 včeara som ešte urobila kolačiky z ovsených vločiek,ale tie padnu za vlasť prve 😀 mnam,mnam

mirka
19. dec 2008

ahojček

eli, ako ti sárka pomáha, keď vyrábaš ozdobu? lebo aj ja plánujem dačo vyrobiť, tak nech mi pomáha 🙂

dnes som piekla svoju prvú pravú taliansku pizzu, ale je tvrdá, keby bolo mäkkšie cesto, je skvelá, ael to asi tým, že máme starý sporák 😒

samuelko
19. dec 2008

ahojček,no dnes som si vyriadila kuchyňu,teraz ešte periem,lebo zajtra by sme chceli pobehať ešte trošku obchody,dokúpiť čo treba...
danona aký bol nákup??? 🙂

danona
19. dec 2008

samuelko-super, svokra si kupila kabat po akom tuzila.. 😀 /baklazanova farba, dlzka po kolena, odopinatelna cica okolo krku, vel. 50 😅 / keby mi ninusa hned na parkovisku necapla na zem - padla na zadok, vyzerala hroozne-mokro,blato/ bolo by vsetko ok 😎
zajtra ideme do gyoru- no nechcem uz kupovat nic 😀 , ideme s deckami pozriet vianocne trhy, mangelik mi slubil varene vinko 😎 , tak uz slintam teraz 😀 no hadam uz prestane prsat.. ☹ a vecer berieme Dadu so spoluziackou na 19h do Ba-idu na ten hip-hopovy muzikal Pribeh ulice.. 🙂
mirka-waw, pizzu som este nerobila, zatial som len v stadiu objednavania.. 😀 nepiekla si pridlho ked je tvrdsia?? alebo ti vysusuje truba.. 😒
zuzu-aj od nas peknee vianoce!!! 😵 😵 😵

kocky bola som v kauflande dnes, maju dost pozlacnovynych hraciek - mixer pre deti za 99Sk, CHouchou 599Sk a kopu inych.. mala Anabell za 300Sk, viac si nepamatam.som odtial radsej padala aby som zase nieco nekupila.. 😀 😝
eliska-teraz nezhadzuj, az po sviatkoch!! 😀 /to mala byt sranda - drzim palce aby sa darilo 😉 /
nera-co je s teboooooooooou, este dodrziavas predsavzatie a si este 2v1??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre