• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

10. decembra 2012 
Danny, my sme malej tiež kúpili v deichmane sandálky, za 299,- z 399.- kožené, krásne, 21tky. Ale sú jej ešte dosť veľké, ale rátam, že do leta jej budú akurát, som aj zabudla, že ich máme :sweat_smile:
22. máj 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka no ved aj take som tam kukala,tiez mali zlacnene z 399 na 299 ale boli modre :sweat_smile:
22. máj 2008 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. nemám teraz veľa času, učím sa , učím sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
meggi prajeme všetko dobré dievčatám. je to super mať dve kočky v takom vekovom rozdieli-vlastná skúsenosť :dizzy_face:
pozdravujem všetky ostatné mamičky :slight_smile: idem spať a ráno zase učenie :sunglasses:
23. máj 2008 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirka gratulko :slight_smile: ,ja by som to nezvladla ani na y pri herečke :grinning: no odnaučam,skor regulujem do normalu :confounded: ale momentalne večer ked zaspi do pol noci ok,a potom od tej 3-4 je vkuse na didi,neviem akoto yrušiť,musim opatrne aby sme zase nedošli k tym hysakom,myslim že odkedy ma svoju postel je to lepšie,inač si to neviem vysvetliť :confused: tak bojujem pomaličky dalej a aj tie masaže pomahaju takže tak :wink:
23. máj 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:

eliska, ja som už z toho ceckovania tiež na nervy :grinning: teraz mám takú boľavú bradavku, čo mi ju dohrýzla :rolling_eyes: kúrnik, som zvedavá, kedy sa odhodlám úplne ju odstaviť, aj keď cez deň sa to dá 2-3x cická, vnoci tiež tak, ael aj tak :confounded: inak vie dobre ziapať, keď jej nedám na požiadanie :rolling_eyes:

danny, aj toto sú slabomodré s motýlikom, krásne sú, tato jej ich vyberal :slight_smile:
23. máj 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ano boli to modre s motylikmi :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
mirka- kupovali ste topky 21-tky?? :confused: :grinning: ninuse su male 22-ky, potrebujem jej kupit papucky, 23-ky.. :sweat_smile: ma nejake velke noziska... :grinning: :grinning: ale co vyrobca, to ine cislovanie.. :unamused: na nete som v Batovi videla pekne sandalocky - take leskle strieborne ci zlate boli, cena 499 Sk, no u nas Batu nemame, musim niekde vybehnut.. :rolling_eyes:
dannynka- dada dnes bola na vylete u vas v trencine :slight_smile: , velmi sa jej pacilo, no najviac v Maxe.. :grinning: oplieskala vsetky peniazky co dostala.. :grinning: :grinning:
bettina- vydrz!!! :slight_smile: vcera mala statnice svagrinka, je uz ing., dnes kamarat-koncil na prave, je mgr., aj sme to boli trocha zapit.. :sunglasses:
23. máj 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danona ďakujem za podporu.asi si pamätáš tie časy, aj keď už pár rôčkou prešlo :wink: ešte dva dni opakovania :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a dúfam, že sa potom ohlásim :sunglasses: :grinning: :wink:
23. máj 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: :slight_smile:
Opat som sem prisla len na chvilku. :slight_smile:
So Zoinkou sa mame dobre,uz nie je chorucka,pekne jej zabrali ATB. :slight_smile: Len ja mam teraz poriadnu nadchu,tak dufam,ze to odo mna nechyti. :unamused: :slight_smile: Zajtra ideme vikendovat na Domasu,otvarame sezonu. :grinning: :grinning: A na buduci vikend od stvrtku ideme do Prahy. :slight_smile: Len neviem ako mi Zoinka vydrzi cestu v sedacke. :sweat_smile: Dajte nejake tipy,ako ju po ceste zabavit. :wink: :wink: :wink:

Danona,nasa Zoe teraz nosi topanocky c.23. :slight_smile:

Tak idem este trosku k telke,prajem vam pekny vikend. :wink: :wink: :wink: :wink:
23. máj 2008 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danonaa-tak to ti verim.....max je strasne velky a je tam aj strasne vela obchodov :grinning: :grinning: :grinning:
inak co sa tyka tych sandaliek,tiez som jej skusala 21-tky mala len tak tak a 22-mala obrovske...a potom clovek porad si :angry: .Kazdy vyrobca ine cislovanie a aj ine rozmery....bez dietata sa topanky ani kupit nedaju..nie to este cez net :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. máj 2008 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No naša je asi taký drobček, stále má 10 kg, nožičku má 13 cm, ale nízka sam i nezdá :unamused: vtedy, keď sme kupovali aj sandálky, tak sme kupovali plátenky 21 a boli jej akurárt, a už jej z nich vyliezajú palce :grinning:
24. máj 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli, akurát som dočítala tu an fóre, ako zastaviť laktáciu :grinning: tak ak chceš, čítaj, ja som už dnes rozmýšľala, že pôjdem na gyndu, nech mi dačo pichne, nech ho stratím do hodiny :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka-nedalo mi to a tiez som jej dnes v deichmane kupila krasne sandalky....a su 22- a ma ich este vacsie....a to teraz niektore nosi uz 23 :astonished: ,tak neviem..kazdy vyrobca ma ine cislovanie a rozmery :angry:
24. máj 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miruš :grinning: moja by ťahala aj prazdny :confounded: teraz mam kramy po prvý raz,vraj je vtedy mlieko zle a odmietaju,no saruša ťaha trikrat viac :confused: nanu nič zrejme neplati :confounded: boli sme u nas na jarmoku,aj ked som tam nemienila isť,sarka sa teškala kolotočom,a aj nam to dobre padlo,najlepšia bola ked mi pri stankoch roztiahla na šatach vystrih a zhukla:didinky-všetci sa otočili a ja rychlo-aha ocko ma pivo :grinning: tak potom pýtala pivo :grinning: dnes som si zase ošmykala vlasy,total na kratko,danuško sa hral so sarkou a ja strihala a strihala :grinning: .jaj a velký uraz sme mali,skoro som si ju zabila,dole kopcom sme išli na odražacom aute,to sa rozbehlo a ked som potiahla špagat sa prevratila a celu tvaričku si odrela a ma ju modru až čiernu :cry: ,tak plakala,niesla som ju na rukach hadam pol kilometra,skoro som zdochla,nevedela ani zaspať na obed čo zvlykala :confounded:
no a tie sandalky,jake mam nervy,21 male ,kupili sme po porade s dvoma predavačkami 22,no ja mam pocit že to bola blbosť,lebo su jej väčšie skoro o 1 cm a stali 740 :angry: vraj jej ešte narastie noha do leta :confounded: tak uvidim :unamused:
24. máj 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky ako ste prezili nedelu?my sme boli cely den u nasich a bolo super..ak stihnem vlozim nejake fotos :wink:
25. máj 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky, my sme mali pekný deň, skoro celý sme strávili na piesku :grinning:

eliska, 15 mm naviac môže mať dieťatko väčšiu topánku

a tie úrazy, aj naša si furt hlavu tireska, som zvedavá, čo z nej vyrastie :grinning: a tie cicky, strach a hrôza, keď mám krámy, aj laure je to jedno :angry: :grinning:
25. máj 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Aj my sme mali super vikend.Boli sme na Domasi. :slight_smile: :slight_smile: Zoinke sa tam velmi pacilo. :sunglasses: Nadchu samozrejme odo mna chytila. :unamused: Ale zatial je to len mierne. :slight_smile:

Eliska,posielame Sarinke so Zoinkou pusku. :slight_smile:

Prajem vam pekny tyzden. :wink: :wink: :wink: :wink:
25. máj 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkajte, som sem na chvíľu prišla mrknúť, saška len pred chvíľou zaspala, bože strach nie a nie zaspať....
čo sa týka topánok, my máme teraz 21, ale skúšala som jej v obuve sa ndálky 22 a mala ich len len a sa mi to zdalo malé na to, že ich má nosiť celé leto...ale záleží od strihu, ale čo som viac modelov skúšala 22 niektoré ani neobula...
eliska o 1cm by mali byť ešet v pohode ale našej to už vadi nevie v takých chodiť...no a to s malou mi je ľúto, chúďsatko malé... pofúkaj jej to za nás a daj je pusu
25. máj 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny caciatok tyzdna vsetkym prajeme :slight_smile: :wink:
26. máj 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ani nestiham pisat, len tu vzdy precitam..uz nam strechu robia, behame po obchodoch, nete.. :sweat_smile: obkladacky,dlazby,nabytok, okukavam inspiracie kde sa da.. :sweat_smile:
no vzdy si to tu stihnem aspon precitat.. :slight_smile:
a topanocky sme este nekupili :confounded: , vcera som aj bola v Ba, no take stavebne veci sme obehali.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte len na rýchlo ešte stále z roboty ,internet bude asi o mesiac.Už sme sa prestahovali,máme krásny bytík novučký.Samko si musí zvykať inak v pohode.
Posielame Vám pusinky,držlajte sa.
26. máj 2008 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už to mám za sebou. Päť rokov štúdia som dnes úspešne uzavrela. Som Mgr :dizzy_face: A-A-A :grinning:
26. máj 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bettina - congratulations!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. máj 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bettina aj od nas velke gratulko :slight_smile: :wink:
26. máj 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bettina G-R-A-T-U-L-U-J-E-M :slight_smile: si super, moc sa teším s tebou....a tie super výsledky, no si jenotka...klobúk dole pred tebou, študovať s 3 deťmi... ja mne už chýbajú len 2 roky do mgr a neveim s ak nim dokopať...
n omy sme dnes kúpili sandálky, 23. lebo 22 boli ltt
26. máj 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem veľmi pekne mamičky. Som veľmi rada, že máme za tým. V podstate je za tým aj celá moja rodina, ktorá si to so mnou odtrpela :sunglasses: Veeeeľmi ťažký bol posledný týždeň. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2008 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Betina aj my gratulko nas to caka v stredu o tyzden...................... :frowning2:
27. máj 2008 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bettina-tak si teraz za odmenu uzivaj na plno rodinku :wink:

inak prajem krasny slnecni dnik... :slight_smile:
27. máj 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Waw Bettina, gratulujemeeeeee, super, už sa teším, keď toto budem môcť napísať aj ja :slight_smile:

ja mám dnes za sebou skúšku, mám B

eli, toto bude zaujímať teba, máme prvú bezbolestnú bezcickovú noc za sebou :grinning: tú ranu an bradavke som si natrela fialovou vodičkou, a malá keď skúsila také uschnuté, aj tak to malo horkú chuť a celý deň už nechcela, a v noci jej stačilo povedať, ež dida je kako a bol pokoj :slight_smile:

no dnes už vyzerala, že by jej to nevadilo ajni horké, tak musím zahovárať, ide pomaly spať, tak som zvedavá, ako to bude. :unamused: Len musím už vydržať, keď sme zvládli prvú noc a idem si kúpiť homeopatiká na zastavenie laktácie
27. máj 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkajte, saška zaspala, ja som spravila zapekaný karfiol a prišla som vás omrknúť..
mirka gratulko k takým úspechom, len tak ďalej, držím palce.... treba to vydržať, možno ešte pár dní a hlavne nocí, bude zlých, ale stojí to za to...
27. máj 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok