• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

10. decembra 2012 
ahojte :slight_smile:

my dnes ideme robiť fašírku s kašou a kuraciu polievku, včera sme boli na oslave, starká mala 80, tak bolo fajne, po dlhej dobe sme sa stretli rodina pokope :slight_smile:

akurát ideme do obchodu na nákup, keďže včera nebol čas

takú mám chuť na muffiny s čokoládou, ale nemám formu a bez nej to asi nepôjde, čo? :sweat_smile:

kúrnik a to madlo ku kočíku som nenašla, ja netuším kde za zatrepalo, keď sme to prenášali iba zo skrine do pivnice :confused: ale našťastie sú zlatí a povedali, že ho mám v kľude pohľadať, no len to kľud neni, to sú nervy :rolling_eyes:
1. feb 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu akú dietu??? :astonished:
1. feb 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samuelko...krutu...pecenovu... :sweat_smile: ziadne tuky, cukry, alkohol,pecivo max. 2-oj dnove...mini porcie...no ale ma to svoje pozitiva...aspon sa precistim a za tyz. mam dolu 4 kg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahááááá a to ti Dr.naordinoval? či sama? :confused:
1. feb 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samuelko, dr...nasli mi nieco na peceni...zajtra budu vysledky z krvi...a potom sa uvidi...ci lieky alebo dalsie vysetrenia...
hodila som nove foto...aj chorobku...ako lezi cely den...a pozera TV
1. feb 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
zuzu- :frowning2: no nech mas vysledky co najlepsie..kolegynka ma problemy s pecenou a takuto dietu bude drzat zrejme stale.. :unamused: hned idem kuk fotky malinkej :slight_smile:
mirka-myslim, ze ked mas tie papierove kosicky velke tak mozes piect v nich, formu potom nepotrebujes.. :fearful:

vcera sme plesali-len do 02h, rano o 9h sme uz vyrazili na otocku k nasim, takze nina uz je tam,pred polhodkou sme dosli domov a je mi smutno.. :cry: rano o 6.50 letiiim, no som straasne unavena, musim ist skorej spat.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to...ze to hrozi aj mne...dozivotne... :unamused: ale vzdy lepsie ako mat nieco z coho sa neda vyliecit :grinning:
my uz spime...od 18,15...s teplotou... :frowning2:
prajem stastny let...a nech sa nakupy vydaria :wink:
1. feb 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj zuzu no to neni dobre.A malinká je podarená.
Danona aj ja prajem štastný let a super nákupy :sunglasses:
Aj Samko práve zaspal,vypil mliečko a búúvka :slight_smile:
1. feb 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jój Zuzu, Lucke skoré uzdravenie prajeme :slight_smile:

Danona, šťastný let a dobré nákupy :wink: Ninka v pohode zostala u starkých?

moje šidlo dnes spalo 45 min.!!!! čo sa nestalo už ani nepamätám, takže spala od 12-12,45 a ešte stále lieta po byte, som si myslela, že pôjdeme skôr spať, ale to nehrozí, ja nechápem odkiaľ má toľko energie :confused:
1. feb 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile:
mirka, tak jej vyber baterky :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkajte, joooooj dievčatá chorobám skoré uzdravenie prajeme
mirka saška pre zmenu nespáva cez den vobec, to len aby ti luto nebolo ked náhodou zaspí tak 45-1hodina je pre nu vela..... :wink:
danona veru šťastný let a super nákupy, závidím ti v dobrom
aj sesterka moja ide myslím teraz 3,2 tak rýchlo musím niečo vybrať čo by mi doniesla
1. feb 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu-heerecka je mala na foteckach :sunglasses: teda az na tu chorucku fotecku.. :pensive:
ikulka-ani moja cez den nespava, ani ked plaveme cez den,no neznici ju nic.. :grinning:
mirka-prave mi otec skype-oval, ze mala uz 20min.tvrdo spinka.. :slight_smile: aj som jej volala predtym, no nespoznala ma vobec ze kto som /mozno je to lepsie, lebo by :cry: tak sa vytesujem ze je dobre.. :sunglasses: /no vnutri mam zmiesane pocity,urcite to poznate :sweat_smile: /
ikulka-pozri aj tuto stranku - www.sportsdirect.com, maju v uk obchody World of sport / tak nejako/ a maju supeeeer ceny.. :wink:
vsetkym vam dakujem,idem si este jednu mapku vytlacit a idem spat.. papa :sunglasses:
1. feb 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akurát sme dopozerali film Bátoričku :wink:
1. feb 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ženy poradte mi ako sa volá ten program na fotky,kde sa dajú aj tie fotorámiky menit,aj biccy má také fotky v albume...Poradte mi pjosííííím :sweat_smile:
1. feb 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wow...tu nik nie je??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dobre ranko...my sme uz hore cca hodinku....po pol hod. zachvate kasla sa Lucke trosku ulavilo a pozera Slunce, seno... :sweat_smile: som zvedava co bude u dr... :unamused:
2. feb 2009 o 04:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko
zuzu ty si mala "dobrú" noc,že? Daj vediet čo povedal Dr. ... :unamused: :slight_smile:

Danona už letííííííí :dizzy_face: a Samko ešte búva :pensive:
2. feb 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samelko, veru...noc bola priam ukazkova :cry:
Lucka ma laryngitidu...Viktor zapalene hrdlo, kasel, sople
2. feb 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:

zuzu, no liečete sa
akurát pozerám, že si už pekne skoro hore :rolling_eyes:

moje dieťa má posledné dni nejaké nervy ráno, namiesto pekného zobudenia, ako to bývalo doteraz, sa zobudí s revom ,len ziape, všetko jej vadí, absolútne si nedá povedať, totálny hysák, ja už som z nej na nervy :rolling_eyes:

a pred chvíľpu pozerala rozprávku, ležala na zemi a hrabala sa v nose, tak reku jej idem utrieť nos a z nosa jej vypadla zlomená tuha z ceruzky :confused: , tak som ju vyhrešila, a ona mi nato, maminka, daj mi celuzku (chcela to naspäť pchať :rolling_eyes: )

samko, napíš IP Biccy a potom link môžeš hodiť aj mne :sweat_smile: ď
2. feb 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme....prave zaspala...od pol stvrtej hore...no som zvedava ako bude spat...
mirka , no mate veselo...s tym pchanim do nosa, to nie je vyhra... :sweat_smile: len trpezlivost
2. feb 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka napíšem,ak sa mi ozve :wink:
Samko akurát zaspal,iddem vyvešat prádlo :confounded:
2. feb 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my uz spime :slight_smile:
a uz nejdem nic robit...lebo som viac unavena ako keby som cely den kopala zemiaky...uff
len d[fam, ze v noci sa vyspi...nie ako tuto noc...chudatko stale kaslala...ale pekne vypila prieduskovy cajik...dala si aj hedelix...i antb. dokonca sa aj najedla :grinning: tak dufam, ze to najhorsie mame za sebou...
2. feb 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zvedava ako docestovala danona do Londyna...maju tam snehovu kalamitu...lety su zrusene...doprava kolabuje...no neviem ci aj letela... :sweat_smile:
2. feb 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu aký máš prehlad :sweat_smile: :slight_smile: čo budeš zajtra varit? :sunglasses:
2. feb 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samuelko...to je nahoda...nahodou som videla v spravach :grinning:
a varit?no ja si spravim hlivu na zelenine a detom asi zemiakove placky riadne ocesnakovane :grinning:
2. feb 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňam fajnotky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja budem zajtra robiť francúzske zemiačiky a spravím aj palacinky :wink: mojim chlapcom
2. feb 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
no franc. zemiaky...uvidime...ista je ta hliva pre mna...a chlapci sa rano rozhodnu :grinning:
inak, Lucka v noci krasne spala...takze sme mali kludnu noc....duffam, ze to najhorsie mame fakt za sebou :slight_smile:
3. feb 2009 o 05:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko
Unás sa ešte spinká :wink:
zuzu aspon si sa trošku vyspala :slight_smile:
kde ste ženy????? :astonished:
3. feb 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu...len som riadila...a kafco pila s mangelom...a teraz to idem vypnut a trosku sa venovat marodovi :slight_smile: potom sa ozvem...pekny den
3. feb 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

zato u nás malá pekne zaspala, ale o tom čase, ako vy píšete, že vám zaspávajú deti nehrozí :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale o pol jednej sa zobudila s hysákom, o ktorom som písala, že ho máva ráno, tak húkala asi 10 min. potom som už zúrila aj ja, lebo to bol rev neskutočný :rolling_eyes: ale ráno sa pekne zobudila, dala mi božte, no anjelik :grinning:

ja si idem teeraz robiť kafčo, pôjdeme do obchodu, chcem robiť bryndzovú polievku, som zvedavá, či to malá bude jesť a špagety :slight_smile: nechce sa mi vyvárať, keď je ocino v robote
3. feb 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja už mám prvé kafčo zasebou a druhé je už na stole...Samko vstal presne o deviatej,už sa naranajkoval,ideme sa obliect a trošku von lebo unás kráááásne snežká :sunglasses: aj ked by som už prijala teplo :unamused:
3. feb 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok