• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

10. decembra 2012 
ježiši presne tak je aj unás,jéééj drobce naše.Zakaždým aj malý samko sportakus pomož mi spadol som...No podarené to je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixixi...veru...a neviem si ich predstavit keby mali byt spolu... :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
júúúúúj,tak to ani ja,ale ten pohlad by stál zato :sweat_smile:
4. feb 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
to by stal... :grinning: :grinning: :grinning:
idem offf...nech som rano fit ako sportakus :grinning:

...bruuu noc...
4. feb 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...dobreee raaanko...
5. feb 2009 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobréé ránko
ideme sa umyt a musím utekat do obchodu :slight_smile:
5. feb 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co dnes varite???

samuelko, kup aj nam nieco :grinning:
5. feb 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzu ja som dnes nevarila ostalo zo včera masko a ktomu len kolienka. :confused:
no a lúčim sa idem do roboty zachvílu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
praci cest :wink:
5. feb 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:

zuzu, samko :grinning: tú rozprávku nepoznám :sweat_smile: naša teraz fičí na Peppa Pig, ale pozerá to len na pc z youtube

ja varím zeleninovú a zo včera je perkelt

Lauru s ockom som vyhnala vonku trošku s buginkou sa prejsť, išli bez protestov :grinning:

včera večer si laura vypýtala kakaového pribináka a šla ho jesť ku telke, keď som sa prišla pozrieť, či pekne je, akurát z lyžičky kŕmila psa krémkou :rolling_eyes: :sweat_smile: a macko ako blcha šťastný, a keď som sa jej opýtala, že čo robí, hneď si tú lyžičku šupla do úst, no tak dúfam, že nič nechytí :confused:
5. feb 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, mala by si jej davat 2 kremky a 2 lyzicky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ta rozpravka je na jetix-e...o 8,45, 13, 30 tusim... :grinning:
5. feb 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
samko-neboj myslim na Vas len uz teraz povacsinou nestiham pri Gabike a ked mozem idem si s nou cez obed lahnut a taktiez aj vecer :wink:

zuzu-tak super ze uz je Lucke lepsie :wink:

inak nasa Gabika fičí na starej ceskej klasike,stale by pozerala len rozpravky o psickovy a macicke :grinning:
5. feb 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Danny, už sa Ti to kráti :wink: , len veľa oddychuj potom to už nebude možné, možno ešte keď máš niekoho poblízku, ale ináč nie....mne teraz kočky spinkajú(len dokedy) tak oddychujem a papám....
Drž sa a dávaj na seba pozor :dizzy_face:
U nás tiež letia všelijaké rozprávky, len u nás si Dianka sama už prepne DVDčko tak to nemusíme sledovať čo momentálne pozerá....
5. feb 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak my sa uz chystame spat...deti veceraju rezance s tvarohom, pozeraju Bambulku a ja chvilku relaxujem pri nete :grinning:
nera, veru mas pravdu...danny nech len oddychuje kolko sa da.... :grinning:
5. feb 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

nera-no veru krati uz aby to bolo,este by sme chceli do mojho porodu stihnut prerobit byt,ale neviem ci to stihneme lebo na stale zdrzuje stavebne povolenie :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: roboty je to na jedne den a papierovacky mozu trvat aj cez 3-mesiace... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

zuzutak poprajeme dobru chut,moja Gabika sa akurat kupe s manželom,potom vypije mliecko a tiez pojde do hajan,dufam ze hned zaspi lebo cez obed nespala sme rano vstavali o 9-30 :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. feb 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý večer
No ja som prišla o osmej z roboty a Samko už spinkal,zaspal o 19,15 :slight_smile: ja osprchovaná a už pri nete dlllllllllllllllllllllho do noci :wink:

danny a ešte stále neviete pohlavie? :dizzy_face:
5. feb 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samko stale nevieme :wink: malinke je otocene ritkou a chrbatikom ala Gabika :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samuelko, no super to mas zariadene :grinning:
aj ja som uz volna :grinning: :grinning: :grinning: pozeram stv1...capri... :grinning: a netujem
5. feb 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny bude druhé prekvapko :wink:
zuzu takto chodí unás stredu a štvrtok ked robím do osmej,Samko stále zaspáva medzi siedmou a pol osmou :sunglasses: manžel chodí pre neho aj každý den do školky ja nemožem :slight_smile: okolo tretej.
Zajtra mi už začína zas škola :angry:
5. feb 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon mas dva dni v tyzdni vecer pre seba :slight_smile:
5. feb 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak aj mi to už dobre padne,v robote ma deti vedia vytočit do šialenstva
5. feb 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixixi...mna dnes moje vytocili do sialenstva...a to su len dve...a moje vlastne :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo ta nazlostili? a ty si na PN-ke alebo chodíš do práce?
5. feb 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som doma s chorymi detmi...no a vytocili ma poriadne...no mlady kvoli skole...a mlada...no ako z divych vajec :grinning:
5. feb 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ste mali veselo :grinning: treba sa zhlboka nadýchnut a vydýchnut :grinning: ľahko sa mi rozpráva čo?
5. feb 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:D...ved ja to ovladam...ale realita vo vire sialenstva...to je nieco ine :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to máš pravdu :slight_smile:
Zuzulka čo budeme varit zajtra? :slight_smile:
5. feb 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj...no zajtra bude paradajkova polievka so sirokymi rezancami{co zostali z vecere...xixixi}no a druhe bude domaca pizza :grinning:
5. feb 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nešiel mi kôň :confused:

no fajný obedík, unás bude koložvárska kapusta
5. feb 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiiha...dufam, ze to nebude citat moja muzska cast rodiny...ihned by som ju musela robit :grinning: :grinning: :grinning: ale na vikend si uz objednali segedinsky...tak to by bolo vela kyslej kapusty :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok