Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

samuelko
25. feb 2009

danona,tak supiš,tie odbery nie sú bohvie čo,ani Samkovi nenašli žilku a nakoniec mu brali krv z hlavičky,celý bol modrý chudáčik,už by som to nechcela zažiť.
bettina držíme palčeky.

Zajtra bude so Samkom moja starka prvý krát vlastne Samkova babka,tak sa bojim ako to dopadne,hádam dobre... ale spat isto nebudem bojim- bojim....

ikulka
25. feb 2009

ahojkajte
no danona čítam ako ste to zvládli, bože na 3x, to by neprežila saška a ani ja..... ☹ chudatko malé ako muselo plakať....ja viem ked našej beru z ručičky tak su revy a nieto ešte na 3x 😝 🙄 ☹ bože samko a z hlaviččky to si neviem ani predstaviť.....
betti aj my držíme palčeky nech je to bezproblémov.... 😉

bettina
25. feb 2009

ďakuejm, ste milé. tak ráno uvidíme, ako dopadneme. veľmi by som si priala aby vydržala, no nie kvôli sebe, ale hlavne kvôli nej, aby sa to už upravilo.
aké je aj to individuálne. s betti od malinky neboli žiadne problémy, a eszter sa takto trápi. aj pre ňu je to nepríjemné, že jej malá sestrička už dávno nemá plienky, a ona cez noc musí. veľmi sa teší,ak jej nedám. ale aj keď som ju pravidelne budila každé dve hodiny, ešte aj tak som to neustrážila 😒
pekné sníčky 🙂 ráno múdrejšie večera 😀

samuelko
26. feb 2009

Dobré ránko
bettinka ako dopadla noc?

bettina
26. feb 2009

ahojte. no nie úspešne 😔 ráno prišla vytešená, že je suchá, ale keď som skontrolovala plienku, tak to tak nebolo. no čo, musíme bojovať ďalej 😒 ale ďakujem za podporu 😉

eliska7
autor
26. feb 2009

ahojte,bettina a dodržujete aj take ,že naposledy piť večer o 18 hod,večer nejesť močopudne potraviny a tak?ono sa to určite upravi,chce to len trpezlivosť.
tu zase sneží 🙄 ja som už vyšťavena zo sankovania,dnes som bola zase u lekara so sebou,dal mi take lieky,že mi znich ostalo tak zle,muž myslel že zachranku zavola.mam take nervy na lekarov,ešte mi aj povedal,že zrejme mi bude od nich zle,ale ine mi može predpisať až potom,lebo poisťovna by to inak nezaplatila,chapete?kdeto žijeme 😠 vyvalila som 4€rano si možem isť po novy liek a zas platiť,toto je taka sk....republika jak svet. 😠 mala som isť aj ortopedovi no vykašlala som sa nato,mam dva plne supliky liekov nanič 😖
samko,neboj starke to vedia lepšie ako mi 😉

mirka
26. feb 2009

ahojček, laura dnes naobed nespala, lebo sme ráno vstali o 8,30, takže keď som ju šla dať spať, tak nehrozilo, teraz sa kúpe a o siedmej ju pôjdem uložiť

betti, to ma mrzí, ale zachvíľu sa to upraví 😉

samko, no ja by som mojim starkým Lalu nenechala, ešte možno jednej hej, ale druhej určite nie 😅

eli, už sa prestante sánkovať!!! lebo skolabuješ čo sa toľko sánkujete, my sme sane ani nevytiahli, aj keď je dosť snehu, už sa chvalabohu topí, aj keď snežilo, ale už sa nám ich nechce vyberať z pivnice

samuelko
26. feb 2009

Dobrýýýýýýýýýý večer

No sa vytešujeme,babka bola úúúúúúúžasná,riadne nenachádzam slov, 70 ročná žena ako krásne sa zaharala so samkom celý deň. Joj by som aj vám dopriala takúto babku.... Keď odchádzala tak jej Samko zakričal babka ľúbim ťa a ešte prídi... Tak som štastná veľmi.

No a mne sa od zajtra začínajú jarné prázdniny,budem doma týždeň.....

eliska7
autor
26. feb 2009

no vidiš vravela som ,starke,sú starke 😉 ,aj tu prši-hura sneh sa topí 😀 radšej ju budem nahanať na bicykli 😀

samuelko
27. feb 2009

Dobré ránko
No už sa nám začína oteplievať aj tu sa topí ten sneh 😠
Čo budete variť dnes??? Ja šúľance,mnam mnam

zuzu13
27. feb 2009

ahojte
u nás sneží, slnko svieti....takže čľapkanica ako svet...
samuelko naši majú kyslé zemiaky s hubami a jaternice so zemiakmi.... 😀

samuelko
27. feb 2009

zuzu ja budem zajtra robiť jaternice a zemiaky k tomu 🙂

eliska7
autor
27. feb 2009

ahojte,no my mame dalšie kolo po lekaroch,po dvoch mesiacoch nasadili sare antibiotika,lebo jej satv sa len zhoršuje,nariadila kopec odberov na utorok,tak sa tešim.aj danko dostal antibiotika,a osebe ani nehovorim,miesto zlepšenia znova zachvat kašla,fakt už nemam chuť ani dychať 🙄
naobed?dnes len čo poostavalo,nebol čas variť,poobede upečiem domacu pizzu,jetu konečne teplučko a my musime trčať doma 😠 ,ešte mi zakazala isť na zapis do školky,že ona by nemala chodiť,tak som sa jej spytala,či ju mam zavesiť za klinec,na zapis idem a hotovo,ved snad do septembra sa ztoho dostane 😠

samuelko
27. feb 2009

eliska a to preto nemožes ist na zápis,že je teraz choručká? nepochopila som to

danona
27. feb 2009

samuelko- u nas svieckova s hoadzim maskom aj kuracimi prsiami, knedla, potom bravcove raznici, potom zapecene kuracie vykostene stehna so slaninkou a cibulkou, k tomu zemiaky...polievka zeleninova, tri druhy kolacikov -to z cukrarne 😀 -vyvarala som vcera vecer do 23h - dnes mi pricestuju kazdu chvilku rodicia aj so sestrou /ta priletela na 2 tyzdne domov z UK/,tak sa tesim.. 🙂
dnes sme mali mat plavanie doobedy,no trenerka ochorela.. 😝
ninusa aj dada maju krvny obraz ok, este v pondelok mam volat za dadine vytery a testy na tu mononukl. 😝
eliska-nezostanes potom doma na tej predlzenej MD-z dovodu zhors. zdrav. stavu?? tam myslim aj peniazky nejake dostanes-ak je to pre ten zdr. stav, popritom by si mohla skusat tie nechty robit /po kamaratkach, bez papierov aby si odvody nemusela platit 😅 /...
aj tu mame slniecko 😎, sneh sa skoro vsetok uz roztopil..

zuzu13
27. feb 2009

hmm...danona...hádam sa stavíme aj my...keď si toľko navarila 😀 😀 😀

samuelko
27. feb 2009

júúúúj danona hotová reštaurácia 😉

mirka
27. feb 2009

ahojky 🙂 no eli, ak sa to malej nezlepší, papier do škôlky ti dr. nedá, ostaneš s ňou na predĺženej rodičovskej, peniaze ti pôjdu ďalej

danona, tak ideš mať super návštevu 🙂

my dnes robíme guláš, už sa naň teším 🙂

samuelko
27. feb 2009

cafte
Samík sa už kúpe,manžel išiel cvičiť a ja pojdem večer na fláááám,joj sa teším ako maláááá 😎 😝

mirka
27. feb 2009

Téda Samko, tebe sa žije, ja sprostá, keď som mala príležitosť ísť, tak sa mi nechcelo a keď nemám, vtedy sa mi chce 🙄

My sme mali návštevu, Ivovu tetu a ujov z Prahy a svokrovcov, tak malej doniesli bábiky, čokolády, mamina jej doniesla krásne tuniko-šatky, tak je maximálne spokojná 😝 s jednou sa už aj kúpe (bábika s vaničkou) 🙂

dannynka
28. feb 2009

dobre ranko a peny vikendik zelame 🙂

danona
28. feb 2009

ahojte
mirka-tiez navstevujete.. 😎
nasi mi zobrali malu von, no poobede uz cestuju domov.. ☹ segra mi tiez doniesla handry-nextik, o.i. 5 parov topanok pre ninusu.. 😀 ta uz je na leto na 100% vybavena.. 🙂
ja uz mam za sebou kadernicku-vecer ideme na oslavu-40-ku..nejako 50 ludi tam bude..sa mi ani nechce.. 😝

mame tu krasne jarne pocasie.. 😎
samuelko-waaw,damska jazda? kde sii? este dospavas??? 😀 😎 😉

samuelko
28. feb 2009

Ahojky
júúúj som sa zabavila domov som prišla v noci o druhej . Bolo veľmi dobre. Aj som si trošku pospala Samko sa zobudil o osmej takže sa dalo.Aj obedík máme navarený aj olej vymenený v aute,takže pohoda.
Danona tak super,že Ninuška má už veci na leto,Samko ešte nemá nič 😅

samuelko
28. feb 2009

kde ste??? 😲

samuelko
1. mar 2009

😨 😨 ááále kde ste ???? ☹

mirka
1. mar 2009

ahoj samko, tu sme 🙂

danona
1. mar 2009

ahoooooooj
tu som 😎
vcera mi odisli nasi, potom sme boli na oslave /40-ka/ do 03h, doobeda som navarila, poobede som si aj s ninou pospinkala 😀 a prespala som naadherne pocasie vonku 😀 😝
fakt je tu 😎

mirka
1. mar 2009

aj u nás bolo krásne, keď sa lala naspala, boli sme na prechádzke, tak sme si užili rodinné poobedie 🙂

samuelko
1. mar 2009

Joj no počasko bolo aj unás krásne,aj ja som sa bola so Samim prejsť. Dúfajme,že už ostane slniečko. 😎
Ja by som chcela od utorka jarné upratovanie,čo si myslíte už by som mohla či je skoro umývať okná???? 😅

mirka
1. mar 2009

Samko, nemyslím, že by bolo skoro, ja už okolo mojich chodím dosť dlho a čakám, kedy sa počasie unormálni 😅 lebo u mňa je zákon schválnosti, jeden deň ich umyjem a na druhý ich už mám zadrbkané 🙄

dobrú noc kočky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre