• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

10. decembra 2012 
ahojte

eli, dúfam budete rýchlo ok , pospi si na obed

aj u nás porušili veľa škôlok, zápis bol u nás 1 deň, v jednej škôlke v meste tuším 3 dni a neberú podľa toho, kto je koľký v poradí zapísaný, dnes ideme pre rozhodnutie, ale v podstate mi to je jedno, horšie to bude, ak mi ju nevezmú budúci rok, to by jej už bolo strašne dlho doma :confounded:

zachvíľu ideme domov, boli sme 2 noci u svokrovcov, mangelik bol od pondelka na školení v novej robote, mal práísť už včera, ale jedno školenie im posunuli na dnes, takže už hádam dnes príde domov :sweat_smile:
6. mar 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
zuzu-operacia? :confused: drzim palceky nech vsetko dobre dopadne...
samuelko-wellness-na velku noc ideme do Permonu - v Podbanskom, tam je podla mna naj wellness na sr :slight_smile: , potom je dobre v hoteli Kontakt-StaraLesna, tiez Domica resort je pekny-hlavne pre deticky,no wellnes tam len dorabali,neviem ci uz je ok...potom je pekne v hoteli Kaskady to je v Sliaci-Sielnici... ja som bola cez tyzden tu u nas-svagor otvaral teraz toto www.penzion-viktoria.sk, mame to tu v meste pod nosom :grinning: tak pre mna je to super.. :sunglasses:
mirka-dobry ryychli su u vas v skolke..-s tym rozhodnutim.. :wink:
6. mar 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samuelko- este besenova ma napadla, myslim ze aj sauny tam maju, pocula som ze to veelmi chvalia.. :slight_smile:
eliska-doobre ti bude...zrelaxujes sa... :sunglasses:
6. mar 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som si v gogle klikla na wellnws pobyty a tam ich jééééééé aj ceny rozne :wink:
6. mar 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pre deticky chvalia wellness Patince, je tam nejaky 4*htl, aj som pozerala ich stranku, no ma to nejako nezaujalo.. :unamused:
a take waw wellness-znami boli vo februari v madarsku v hoteli Spirit, asi to bude www.spirit.hu nevieem, je to naadherne, som to pozerala na velku noc, no ceny su straasne vysoke.. :frowning2:
6. mar 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zle som dala tu stranku toho hotela, uz som ju vygooglila, tu je :grinning: http://www.spirithotel.hu/ len tak na "snivanie" :sunglasses:
6. mar 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej danona super dakujem a to som ani nevedela že to sa dá íst aj s detičkami,lebo by som len tak šla.pokukám pozdejšie lebo teraz mám robotičku doma ale niekde by sme chceli íst a možno aj na velkú noc :wink: uvidím,nechce sa mi doma vysedúvat :angry:
Ráno som pozerala aj ja v Madarsku a našla som jedno ubytko čo sa mi aj tak celkom pozdávalo,nahodím potom link. :slight_smile:

Srdečná vďaka :sunglasses:
6. mar 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samuelko-da sa aj s detmi,len je to narocnejsie... lepsie si urcite oddychnes ked idete len dospelaci.. :sunglasses: a deti ani v saunach dlho nevydrzia..pre tie su skor bazeniky,whirpoolky...ak chces v klude relaxovat, chodte len dvaja s mangelikom, alebo partia bez deti... :wink: hod potom link co dobre si nasla.. :slight_smile:
6. mar 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Prisla som vas na chvilku mrknut,lebo Zoinku chcela svokra,tak je teraz tam. :slight_smile:
Vcera sme boli na zapis v skolke a zoberu nam ju bez problemov.Len som chcela od 5.oktobra,ale ide uz od septembra.Riaditelka povedala,ze deti prvy mesiac placu a potom pride Zoe v oktobri,bude plakat a oni zacnu opat s nou.Ze budu uz mat obdobie placu za sebou a moze s nimi v oktobri uz pokrocit.Ze takto je to lepsie,tak som dala na jej nazor. :slight_smile: Tu je nasa skolka:
http://www.ms-okulka.wz.cz/
Tento tyzden sme zacali s uplnym oducanim Zoinky od plienok.Mala uz iba na spanie,ale teraz posledne dva dni a dva noci spala bez plienok.A uspesne-vstavala sucha. :slight_smile: :slight_smile: Tak som rada,len dufam,ze to takto bude aj pokracovat. :slight_smile:
Zoinka sa ,co sa choroby tyka,zatial drzi (klop,klop,klop),len ja som prechladnuta a kaslem,tak dufam,ze sa odo mna nenakazi,kedze spime hlava pri hlave. :sweat_smile: Zajtra chcem ist s nasimi do Polska,tak dufam,ze sa mi nepohorsi,lebo musim ist v pondelok do roboty. :sweat_smile: :slight_smile:
Prajem vam pekny vikendik. :wink: :wink: :wink:
6. mar 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkyjte no tak aj my sme už chorí celá rodina muž má od pondelka atb od dnes aj my s malou :frowning2: :angry: taks a leičime
no veru welness by som aj ja brala a napadlo ma, že by sme tam mohli dať nejaké stretko tak spon na jednu no...ockovia by postrážili detičky a my by sme pokecali v príjemnom prostredí :slight_smile: čo vy nato?
idme si ja lahnuť dievčatá lebo taká chorá ako som teraz som nebola už hádam 5 rokov, ledva sa hýbem....tak pááááááá
6. mar 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
No nemala som čas preštudovať tie pobyty,ale dostanem sa ktomu ešte. :wink:

Ženy poradte mi prosím čo svokre na 50-tku myslela som na zlaté náušnice,ale ešte mi dajte nejaké dobre typy,možno zmením názor. Tento rok máme toho hojne každý mesiac dačo :rolling_eyes: Zajtra ideme na oslavu sesternicin malý má rok :stuck_out_tongue_closed_eyes:

biccy gratulko a držím palce k ďalšiemu úspechu.
ikulka liečkajte sa,aby ste boli skoro zdravučké :slight_smile:
6. mar 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj choručkým skore zdravičko,ja neviem čo su to za choroby,cele rodiny ochorejú :angry: .
Iku aj ja som dnes snivala ,že wellnes s kamoškami-bolo by to super,babská jazda no najprv musim zarobiť :grinning: :grinning:
zoji super s odučanim,ja tiež davam na noc preistotu plienku,hlavne teraz ako je dlho chorá,ale sara sa vypyta aj vnoci cikať,takže spejeme k dobremu,začala vela piť :confounded: najprv pila malo,zato teraz slope :grinning:
6. mar 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko
Unás slniečkovo,idem umyť aspoň v obývačke okná a prezliecť periny. :slight_smile: A potom ideme na oslavu :slight_smile:
Prajem pekný den :sunglasses:
7. mar 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojček

Iku, liečte sa!!!

Biccy, gratulko, a pekná škôlka :slight_smile:

u nás je mrzko, ale našťastie neprší, ale drahý bol so psom, že dosť nepríjemne fúka, ale tiež tak viac upratujem

Lalka ešte stále nosí plienky :unamused: ale už ako sa oteplí, nebude nosiť ani vonku.

Eli, ešte kojíš? som sa ťa to chcela opýtať už dávnejšie a zabudla som sa :slight_smile:
7. mar 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Samko už búva.
Aký ste mali deň?

Danny začali ste prerábať?

Eliska už je vam lepšie?
7. mar 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Takze ja mam uz ATB,Zoinka sa zatial drzi (klop,klop,klop). :slight_smile: Nadalej uspesne pokracujeme v oducani od plienok. :slight_smile:

Samko,my sme svokre na 50-ku davali peniaze,lebo si chce nieco sama kupit. :slight_smile: Sperky su tiez dobry napad,ale my by sme jej kupili,keby sme nedavali peniaze,elektronicky fotoramik,kde by sme jej dali rozne Zoinkine fotky. :slight_smile: Toto sme kupili mojmu ockovi na Vianoce a velmi sa mu to pacilo. :slight_smile:
8. mar 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,skore uzdravenie všetkých chorým,neviem či nam je lepšie,lebo sara stale kašle,dnes zase jej piskali priedušky-testuju ju na tie chloridy v pote,takže už sama neviem,ja tiež stale kašlem,mam nejake chlamidie stopy v krvi,ale že vraj ztoho nemam tento stav,že nejaka alergia ,niečo mi vadi a to vyvolava kašel a danko detto,otec sa dusi,mama chodi do roboty zo zapalom pluc(inač by došla o robotu-zatial sa len muž drži,iba kašle. :confounded: no a ja mam už druhy den migrenu-len sa dopujem a popritom ešte aj robim,takže som ko.
Mirka od decembra nekojime,ale sara musi každý den žmoliť moje bradavky :grinning: a cele dni koji babiky-priloži si ich na didinky a koji ostošesť :sweat_smile: asi jej preskočilo ztoho,stale sa nezdava myšlienky,ked sa otepli mliečko sa urobi :rolling_eyes:
8. mar 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky

fúúúú, eli, to máte riadne trápenie v rodine :unamused: je to strašné, keď nemôžu ísť ľudia na PN, kvôli robote, jednej známej mama chodila do roboty, drela, to že strašne krváca aj mimo cyklu prehliadala, len aby ju neprepustili, keď už prišla k dr. bolo už po dvanástej, rakovina krčka maternice v pokročilom štádiu (alebo v konečnom?), o 5 mesiacov zomrela

nechcem ťa vôbec strašiť, len to je hrozné, že ľudia ani nemôžu ísť na PN a hlavne teraz keď je kríza, tak sa všetci boja o prácu :frowning2:

pozrite do môjho albumu, čo lalka včera sama nakreslila, najprv toho veľkého pajka, potom toho malého, ten sa jej už nepodaril, má obrovské oko :grinning: :grinning: :grinning:

dnes sa krásne vykakala do nočníka, začína sa pekne pýtať, strašne sa teším, že aj keď zas mala 3 dni trápenie s kakaním, bojovala na nočníku a nie s plienkou!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nech sa oteplí a už jej ani von nedám plienku
8. mar 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka,pekny obrazok Laurinka nakreslila :wink: :wink: :wink: .
Ja idem Zoinku presvedcit,aby sme uz isli spat,lebo este chce teraz pozerat Snehulienku. :rolling_eyes:
Prajem vam pekny tyzden. :wink: :wink: :wink:
8. mar 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko
Liečte sa dievčatá,nech vám rýchlo zaberú liečiky.
Eliska máš toho dosť moja,isto by ti dobre padlo vypadnut niekde a poriadne si oddýchnuť.
Mirka krásna kresba,Laurinka je šikovnučká :sunglasses:
Prajem pekný týždeň. Už aj ja padám dnes do roboty a aj samko do školky :cry:
9. mar 2009 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,jej mirka,tak to už je malba :wink: aj sarka rada kresli,aspon vtedy nerozhadzuje hračky :grinning:
počasko užasne,hlava mi ide prasknuť,len tabletky ladujem-aspon schudnem :rolling_eyes: ked už nič ine :confounded:
samko ranne vtača,prajem pekný den v školke,neboj zapači sa mu :wink:
bicy naša sara nelubi pozerať telku,jedine čo ju bavi je dookola pingu na dvd :angry: už nam šibe ztej rozpravky
9. mar 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky
eliska samko už chodí od septembra do školky,len sme boli týžden doma,vieš mali sme prázdniny jarné :sunglasses:
9. mar 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved viem,len mi to take smutne pripadalo akože sa mu nechce :wink:
9. mar 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
aj vas citam, len som nestihla pisat :sweat_smile:
v sobotu bola supeeeer oslava, bolo nas do 60 ludi-vacsina kamaratov, bolo dobre, boli sme zase do 3h :sunglasses:
mirka-naadherna malba!!! lalka je sikovnucka :dizzy_face:
zajtra idem na vystavu nabytku do nr - este nemam nininu izbu zariadenu, mam uz aj cenove ponuky, vedie u mna Princess izba asi, no este chcem kuk tam ci nenajdem nieco ine... :sunglasses: pojdeme s kamoskou, zajtra je len pre novinarov a odbornu verejnost, mam tam vstupky, vtedy je tam najmenej ludi tak to hadam rychlo obehame.. :sweat_smile:
eliska-zelam vam viac zdravicka.. :wink:
9. mar 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko
Unás slniečko ale fúka vietor :confounded:
Danona daj potom vedieť čo si si vybrala :slight_smile:
Čo idete variť??? Ja hovedzinu s haluštičkami :wink:
10. mar 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
u nás ráno snežilo ako v rozprávke...dooobeda bolo nádherne, teplúčko, slnečno...a teraz sa zatiahlo...vyzerá to na dážď....takže máme aprílové počasie
samuelko navarené:pečené kura, zem. kaša, uhorkový šalát....a na zajtra neviem čo...
10. mar 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,jaj idem sa k vam vyžalovať,boli sme ako inač u lekara a pekne hovorim sestričke že nema žili,že aj minulý týž jej brali dole zo zapästia,ale tá len po svojom a začala jej vrtať vlakti ihlou,to som take nervy chytila:ved som vam pekne vravela...samo že sara po 8 mes znova omodrala,lebo zadržala dych,tak priskočila druha,napichla dole,už netieklo ani tam až ked rozvrtala,ma modrinky ako svet.potom idem na detske oddelenie na chloridy v pote-čakam tam 1.5hod,štyrom sa minimalne vravela načo tam čakam a po hod a pol mi oznamili že maju pokazený pristroj :sweat_smile: ....ja som tam tak vybuchla,vrieskala des,vraj mi zavolaju kedy mam zas prisť.Vytasili sme za taxik a zbytočne ,len nerva a to vam ešte poviem že na prve vysledky som čakala mesiac,lebo nebol nikto schopný zistiť kedy budu hotove-a dozvedela som sa že boli hotove za dva dni!!!a vysledky z pred 2 rokov neprišli preto,lebo tu krv nikto ani nevyšetril-nezabudnem slova primarky:tie vysledky su velmi doležite dobuducnosti!-tak ich dnes po 2 rokoch odobrali :rolling_eyes: krasny den
sory za taky prispevok ale nenavidim naše zdravotnictvo.a podotykam,že mala sa dusi až ju napina(3mes)
zajtraideme na nakupy do madarska tak som zvedava či dobre nakupime,chceme aj oblečko a potraviny,hlavne sare bezlaktozove mlieko,hip čaj .
Danko začal chodiť na angličtinu-budu ich tam pripravovať na monitory,takže ma o zabavu postarane dva krat v týždni,ale je to potrebne,my mu nevieme pomocť,kedže nevieme žiadne jazyky.
10. mar 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky

ELi máš to hrozné so Sárkou a s prístupom zdravotníkov tiež :frowning2: dúfam, že už bude malá v poriadku, aby ste tam chodili čo najmenej :confounded:

ja som bola dnes v tomto semestri prvý krát na angline, dali nám nového angličtinára, možno je ešte aj mladší ako ja, alebo rovesník :sweat_smile: chalan študoval v anglicku, tak mu to mele, ale konečne mala hodina zmysel, vôbec som sa nenudila, aj keď som mu rozumela asi iba polovicu, ale ako som skončila strednú, nebola som s angličtinou v kontakte, keď som bola v nemecku, úple som sa mi vyparila z hlavy. Ako som prišla na vyšku, tak anglina stála za pár drobných, brali sme veci ako na začiatku piatej triedy :sweat_smile: tak dúfam, že sa mi bude dať chodiť stále, síce my nenarozprávame nič, ale potrebujem anglinu zas dostať do uší a bude to snáď ok :slight_smile: lebo som už mala pomaly depky z toho, že som všetko zabudla, a aby som sa jej venovala len tak doma, to sa mi nikdy nechcelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eliska- to ti verim ze ta vytocili... :unamused:
samuelko-detske izby ma nenadchli /a tie som hladala/ , no nadchli ma biokrby, aj som jeden vybrala, este musim dat mangelikovi odsuhlasit , peknucke zaclony a zavesy, tiez mam kontakt co som chcela, koberec zn. Esprit..-Princess :grinning: , mali pekne preliezky pre deticky na dvor... , dohodla som si "dorabku" nejakych bazenovych veciciek...
zdalo sa mi, ze tam maju dost veela obyvackovych sedaciek, tiez spalni.. :wink:
mirka-urcite sa ti english zlepsi.. :wink: skus citat knizky v Aj, velmi to pomaha.. :sunglasses:
10. mar 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danona, tak izbičku ešte nájdete, ja som videla krásne detské izby v BB, no posteľ, skriňa a komoda cez 40 tis. takže nič pre nás :sweat_smile: , ale išla som na tom oči nechať :sweat_smile:

no už mi brat zháňa nejaké knihy po anglicky, len čakám, kedy príde na víkend domov :slight_smile:
10. mar 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok