Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

danona
17. apr 2009

ahooj
mirka - to o detoch.. u nas detto, s kamoskou sme si hovorili, ze by take "pink" voditka so swarovskeho krastalmi mohli zacat vyrabat... 😀 😀 😀 a mala ma nohy horsie ako chalan /kolena zodrate, na jednej nohe ma momentalne tri modriny, na druhej len jednu... 😀 /
aj tu uz prsalo, teraz je pod mrakom... boli sme plavat doobeda. dada ide dnes na missky, ja s mangelikom ideme zajtra na MAMMA MIA, sa tesim... 🙂
ktore mate tesco blizko, dnes som tam kupila kvet - kokosova palma, ma 1,7m, stoji okolo 200Sk... tak sa tesim.. som sa bala, ze ju do auta nenapcham 😅 , ale v pohode 🙂
dannynka - ako si na tom???? /u bratranca co som spominala stale nic 😉 /

mirka
17. apr 2009

danona, mňa by mangel s takou palmou vyhodil 😀 on také veliké kvety nemá rád, sa čudujem, že mi na meniny daroval kvety v črepníku, lebo na ne stále hundre 😀

eliska7
autor
17. apr 2009

čauko,aj tu pršalo,ale boli sme v meste troška na nakupy,išli sme s mamou sare kupiť balerinky ,bože skoro sme prišli o nervy,stale skackala,že ona je žabka,behala po predajni v pančuškach,hrozne-23 male,24 velke po 40 min sa nam podarilo vybrať dvojo,jedny oranžove a druhe ružove,no predavačka mala dosť 🙄 večer ked vyšlo slnko tak sme boli ešte o19 vonku,zjtra ideme trocha do zahrady chatku pripraviť na nocovanie,už nas nebavi chodiť hore dole 😖
Mirka ja nemam ani jeden živy kvet v byte,koli alergii a volakedy som mala total plný byt od malinkeho po najväčší 😉
pekny vikend-danynka vela síl 🙂

ikulka
17. apr 2009

ahojky no mirka akoby si zas o našej alexandre vravela ale naša ešte navyše ked chcem aby mi dala ruku spustí na ulici taký hysák reve ako besná trieska sa o zem a podobné záežitosti....ide ma z toho poraziť a ked vidím ine detičky ako sposobne chodia s mamičkami za ruky a my len saša nechod tam saša pod sem kričím na nu ako šiši čo ma nepočuje lebo beži predomnou stále nodes ked nás tak niekto vidí si pomyslí.... 🙄

biccy
17. apr 2009

Ahojte 🙂
Dievcata,to hovorite o nasej Zoe?? 😕 😀 Tiez je velmi neposlusna,ked nie je nieco po jej tak spusti krik typu-nechcem ta,chod prec. 🙄 🙄 Uz neviem,co mam s nou robit.Dufam,ze ma teraz len take obdobie,ktore rychlo pominie. 😅 Zajtra ideme na svadbu,tak dufam,ze bude poslusna. 🙂 Ale mala by byt,lebo bude vo svojom "zivle"-"princeznovske" saty a hudba. 🙂 Tak uvidime. 🙂 Ked budete nieco nove vediet o Dannynke,tak dajte vediet. 🙂
Prajem vam pekny (ale asi uprsany) vikend. 😉 😉 😉

mirka
18. apr 2009

dobré ránko

😝 povzbudili ste ma, že nie som v tom sama 😀 je víkend, drahý je doma, tak bude kludnejšie 🙂

mirka
18. apr 2009

a danny je už v nemocke? 😕

zuzu13
18. apr 2009

co???danny vela sil???uz rodi???som nejako mimo, ci co???? 😅

dannynka
18. apr 2009

ahojte,
dakujem ze sa o mna bojite....ale zatial sme stale 2v1 teda kinderko 😀 ,ak aj nahodou sa mimi narodi mamina moja poda urcite instrukcie,alebo ikulka na tu mam telefonne ciselko tak Vam isto da vediet 😉

zuzu13
19. apr 2009

danny, uz chod....ved nas uz tolko nenatahuj 😀 😀 😀 sme zvedave na Dominika 😀 😀 😀

ikulka
19. apr 2009

ahojteeee no veru ja budem šťastná ked budem mocť informovať o dominikovi 🙂 už sa na to teším....ideme poobede so svokrovcami do nakupných centier na preliezky a trampolinu nech sa dieťa vybesnie..... a iem si pokupiť tak nám dnes rýchlo den prejde

danona
19. apr 2009

ahojte
mamma mia bola perfektnaaaaa, bolo tam vela ludi a super atmosfera 🙂
dnes som sadila muskatiky, robila na dvore..svokra mala narodky, tam som nemusela varit, boli sme s rodinou v restike.. 😎
dannynka-drz sa 😉

dannynka
19. apr 2009

ahojte 🙂

zuzu ja uz by som aj sla ale babenku sa nechce 😅 😅 😅

danona dakujem 😉

ikulka-to ti verim,aj ja by som chcela dobre spravy odovzdavat 😀 😀 😀 😀

mirka
20. apr 2009

ahojte kočky

neviete mi poradiť, kde by som našla archív Pestúnky? chcela by som to pozrieť ešte raz, lebo keď išli som to nepotrebovala a teraz by sa mi to zišlo 😅

ikulka
20. apr 2009

ahojky mirka no to by aj mnazaujímalo teiž som na tu reláciu myslela že keby som si pamatala čo tam bolo tak ak niečo nájdeš daj vedieť
ja si už nepamatám ani na akej stanici to bolo

mirka
20. apr 2009

na markíze, ale v archíve som to nenašla

samuelko
21. apr 2009

Ahojte kočky...
Ako sa máte???, Ja nestíham nič,veľa učenia robota a všetko dookola to isté.
Svadba bola úžasná,som sa vyšantila,Samko bol úžasný frajer a aj dobručký,v kostole poslušne sedel a obdivoval obrázky na stennách 😀 a na zábave vela papal 😅 ale tancovat nechcel snikým iba somnou 😝
Danona aj ja som sadila kvietiky na balkon ale ja petúnie.
mirka neviem ti poradit 😒
danny držkaj sa,prajeme veľa síl 😉 🙂

Ked budem mat viac času, vložím zopár fotiek zo svadby,ale najbližšie to bude asi sobotu alebo nedelu,lebo sa mám nenormálne množstvo učiť a ktomu som každý deň do osmej v práci. No vykecala som sa idem prichystať raňajočky mojmu spachtošovi,ešte buvinká a inak zas mu začalli chutiť Nutrilon kašičky.
Tak sa majte a prajem krásny týždeň.

famfrla
21. apr 2009

mirka chodilo to aj na nove ceska verzia🙂

famfrla
21. apr 2009

pardon oprava na prime 🙂

dannynka
22. apr 2009

dobre ranko prajeme 🙂 a stale ako kinderko 😀 malinkemu sa stale akosi nechce sa mu u mna paci 😅 😀

mirka
22. apr 2009

ahojky, my dnes ideme do MC, Danny, veď má Dominik ešte čas, tak ho nechaj 🙂

famfrla díky za info 🙂 ako sa máte? už si tu pekne dlho nebola

Samko, tešíme sa na fotky, aj mne sa to začína kopiť, presúvajú nám termíny seminárok tak nestíham nič, zas budem odovzdávať po termíne 🙄 v piatok mám skúšku, tak sa "teším" 🙄

famfrla
22. apr 2009

mirka dakujem za opytanie mame sa fajn ja vas citam ale neprispievam 🙂

ikulka
22. apr 2009

ahoooj ani ja nič nestíham ale mám oproti vám príkemnejšie starosti- vyberám dovolenku 🙂 ale poviem vám neviem zohnať ič čo by bolo presne podla mojích predstáv, už ma to štve...a tei ceny ani nevravíííím 😠

danona
23. apr 2009

ahojte
dannynka-ako sa mas?? 🙂 😉
ikulka-ja som vcera vybrala, uz len zalohu 50% do zajtra zaplatit.. 😅 bude to turecko/cez firotour, maju teraz v aprili nejake zlavy,na nas hotel to bolo 20%/ - od 18.8 do 28.8. pojdeme tri rodinky s detmi.. 🙂
a cestujeme aj v utorok v noci /na 12 dni na cyprus/ - k znamym, uz sme tam boli aj minule leto... ideme tam teraz a tiez v juli na 2 tyzdne..to vyjde najlacnejsie 😀 /len letenky si platime, tie sme kupili este vo februari/ 🙂
a tu pestunku, to nevieem...
famfrla-ahooj 🙂
samuelko-tak ste sa dobre zabavili 🙂

ikulka
23. apr 2009

danona a kde si vybrala hod linka alebo aspon hotel firo tour mám doma kuknem....to idete na cyprus 2x ak som dobre pochopila? no to je super cyprus sa aj mne páči len neviem aký dlhý je tam let, či by to naša duracelka vydržala tolko sedieť....

danona
23. apr 2009

ikulka-doobre si pochopila... a leti sa tam 3 hodiny.. s ninou sme tam uz boli 2x..ked mala 9 mes., tak sme tam boli cez firotour /htl. Aeneas, je to v Agyia Nape/, minule leto sme boli u tych znamych v Protarase..jedine co sa mi tam nepaci, je tam veelmi vlhky vzduch /v noci/, ani pradlo nemozes nechat vonku susit, vsetko je mokre...
a ten vybraty hotel je tu http://www.firotour.sk/?category=catalogue&cata..., aj svagrovci tam boli, velmi chvalili, na nete som same dobre referencie nasla.. firotour tam ma zabookovane len tie deluxe izby.. 😉

danona
23. apr 2009

a este sa vam postazujem.. 😒 mala som tu na navsteve kolegynku /tiez je na materskej-so 4-mes. babom/, boli sme s detmi vonku, na obed som ju pozvala do restiky, nina sa mi tam popisala, ste mali vidiet casnicky /mlady babeny/.. ked som poprosila o hadnru, povyseneckym hlasom mi povedala ze tam na to nic nemaju 😕 /a to malej vytieklo cez gate na dlazbu/, po 5-tich minutach tam jedna z nich hodila handru s tym ze ale hadam si to umyjem sama, ona take predsa robit nebude.. 😔 no SILA, ani mi jest nechutilo.. 😢
ninusa nemala takuto "nehodu" asi 2 mes., no z toho pristupu som hotova este teraz.. 😖 😖 🙄

mirka
23. apr 2009

ahojček

ja makám, píšem seminárky

danona, no comment, nerieš to, samé raz možno budú mať deti a vráti sa im to 😝

zuzu13
23. apr 2009

hello

danny? kde si?????halo??? 😀 uz si double mother? 😀 😀 😀 😀

my mame dnes "oslavu"....Lucku prijali do skolky 😀 😀 😀 a to z 7O deti brali len 8 😀 😀 😀 jupiiii
uz teraz stoji pred skrinou, ze co si oblecie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wow....tu sa dovolenkuje v plnej parade....hmm...my tento rok len Sturovo...lebo treba vymenit nabytok v celom byte a minuly rok sme si uzivali.... 😅 ale veru sla by som do Bulharska...

mirka
23. apr 2009

Zuzu, super, že Lucka pôjde do škôlky 🙂

dovolenka u nás tento rok zase nič, nejako mi to je jedno, mne by sa Zuzi to štúrovo páčilo, ale na dovolenku by som asi šla len s dákou partiou, mne by bolo asi dlho iba my 3 😅 drahý cez leto dovolenku nedostane, iba víkendy bude mať voľné, tak dúfam sa dostaneme aspoň na dáke kúpalisko 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre