• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
horal ja som ako dieta mala selest,aj moje krsniatko,vekom sa to upravilo :wink:

bibi zabudla som pochvalit eli-kolko malo staci detom k stastiu,nie? :wink: my mame namontovanu do stropu v detskej,ale davam ju dole lebo inac by sme asi boli kazdy den na chirirgii :sweat_smile:

phoebe dnes vynimocne ani ja nespim s detmi,lebo som si nakreslila oci,Samko ma vystupenie v skolke tak nech si nemyslia ze ma matku narkomanku :grinning:
13. máj 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf ema, dik za upokojenie :slight_smile:

Najprv ked som si precitala, ze "nakreslila som si oci" - som si predstavila, ze si nakreslila Ele nad postielku velke mamine zavrete oci, akoze - som tu, spim s tebou bejby :grinning:
13. máj 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horalka,vidis,to ma nanapadlo :grinning: ale to by som musela pridat aj umele ucho nech ma zaco potahovat :slight_smile: to mi inac robili vsetci traja,ze mi sulkali usi a Samko dokonca vyzadoval studene ucho :grinning: :grinning: :grinning: a este ma radi oblizuju,je to normalne :confused: :sweat_smile:
13. máj 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema,tak jako narkomanka vypadám i já,když se nenalíčím a občas si tak i připadám,když vstávám,utahaná,zelená,bez elánu a života :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pak přijde něco a straaašně mi to zvende náladu,
13. máj 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokso, ze studene ucho :grinning: co si tie dzeci nevymyslia za uchylky :sweat_smile: ale taketo uchylky su podla mna uplne normalne. Ledazeby som uchyl ja :wink:
13. máj 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy moja sofinka uz druhy den ma hnacku moze to suvysiet so zubkami?
?
13. máj 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimusim dakujem....a pritom dnes nedava hlavu do kriva vobec.... :grinning:
zajtra jej nalozim a ak ona bude trvat na vysetreni, tak ok, ale inde, jej nedoverujem...
13. máj 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofi moze aj nemusi. U nas to suviselo :wink:
13. máj 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..tak som sa doma pytala manzela na fotenie a cakala som odpoved "NIE,ze jeto daleko"..ale na moje prekvapko je to celkom dobre naklonene foteniu..len ked to bude cez tyzden,tak musime s timim do BA vlakom a neviem,kde prespat a take...,lebo manzel je v praci a keby to bolo cez vikend,tak ideme vsetci (aj s brunom) autom..tak kedy to bude?..prosiiiim..cez viiiikend :wink:
13. máj 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky už som doma z práce,,,,,, dúfam že ste toho moc nepopisali idem dočítať
13. máj 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. diky baby, prsnik ok... pomohli homeopatika, to som si ich len 2x dala... a teply obklad som mala stale, horucu vreckovku som menila kazdu hodku... :dizzy_face:

horal, auto sme otvorili ako inak zlodejacky... tatovi sa to dnes nepodarilo opravit, mal rozobrate cele dvere... tak mam stale odomknute auto... sak ako inac ako susterova dcera chodim bosa... :grinning:

horal selest?? hadam to nie je vazne, asi som to aj ja mala... a s vahou si nerob starosti aj simik ma tolko... :wink:

termin fotostretka by mi vyhovoval tiez cez vikend, ale zabudla som kedy sa da matovi... dam vediet vecer... :dizzy_face:
13. máj 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihan prišla ti????
13. máj 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my máme 7210g presne teraz vážená
13. máj 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horal neboj selest má vela detičiek to sa upraví
13. máj 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamule...dlho som tu nebola...... takze neviem ci ste uz rozoberali zubky...ako vas poznam tak isto.... nas maly zatial ziadne nema, ale dolne dasienko ma bolave....sobotu a nedelu teplotoval....a teraz je len taky naladovy....ale zubcek ziaden.... neviem, ci je to normalne, alebo radsej ist k lekarke.... vraj ak sa ten zubok nevie prerezat sam tak to nejako operativne riesia.... ake mate skusenosti? ja aj maly sme uz z toho ponocovania riadne unavení :frowning2:
13. máj 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte všetkym dakujem za pochvalu lubik kupili sme v alltoyse a stala 9,98e
Horalka ak nema mala nijaku chybu na srdiečku tak z toho vyrastie Adrian mal silny šelest ale po operacii nema nič
13. máj 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibka..a ako ti tam mala vydrzi? nema tendenciu vypadnut?
13. máj 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
selinka, dakujem este raz, je nadherna... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

nikaz, ahooooooooj... no davaj vahu, ci ste lepsi ako ellinka od emaso... :grinning: zeby az taketo trable so zubkom?? ze rezat?? dufam, ze nie... drzime palce... na cele je maly Henry s 8 zubkami uz... :dizzy_face: :dizzy_face: my tiez este ziaden zubok... :slight_smile:
13. máj 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubik mae ju len druhy den ale dnes v nej bola asi pol hodku kym som riadila a varila a bola kludnučka
13. máj 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
po strašnej noci a hroznom dni máme druhý zúbok...super :slight_smile: mala síce bola mrzutko,ale zvládla statočne...musím jej kúpiť nejaké bolestné.rozmýšlala som tiež nad tým puzzle kobercom či čo to máte všetky...pôjdem poobzerať
môk tatko tiež kúpil malej hojdačku...keď sa o tom bavíte,ale malá ju má úplne na háku...možno neskôr :unamused:
sofia moja mala hnačky asi pred mesiacom...tiež sme mysleli,že zúbky a ništ a keď sme prestali myslieť tak sa ukázali :wink:
13. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihaaaan :grinning: neutahuj si z nas,s nasou porodnou vahou snad bolo jasne ze ako polrocni nebudeme mat 6 kil :grinning:

dnes som mrtva muz,asi bliziaca sa mrcha to sposobuje :confounded: idem lebedit k drahemu,nozky scu pomasirovat :slight_smile:

ale ako sa poznam este nakuknem,bo by ma mrle zrali :grinning:
13. máj 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a kedy je foto stretko??? nech ho neorešvyhnem radšej mi napíšte IP
13. máj 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema... :grinning: no proste svietite v tabulecke... :grinning:

selinka... a zvysok na fotostretko, nam by sa dalo 6.6-7.6 alebo 23.5, ale to sa neda silvinke... toho 7.6 sa vam da? - nedela?? :dizzy_face:
13. máj 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katkaza v tescu maju tie puzzle za 7 e chod sa kuknut aspon u nas :slight_smile:
baby idem hajkat pa a dobru noc
13. máj 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mamky drzte nam prosim palce rano o pol 8mej na to neuro...nech neni som ja na nervy :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. máj 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow neboj mala bude ok a palce držkat budeme pa :slight_smile:
13. máj 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow budeme :slight_smile:
13. máj 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
prva? :sweat_smile:
14. máj 2009 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow....tak dufam, ze vsetko dnes dobre dopadne :wink: .....aby zostala aj ovca cela aj vlk syty :sweat_smile: :grinning:
my sme boli vcera na klbiky....uz je uplne vsetko OK a uz nemusime chodit na kontroly...sa tesiiiim :wink: :dizzy_face:
14. máj 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok