• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
hoj

karol ja som si u nich davala sit podprsenku na mieru.Super pradlo za super ceny.Bola som velmi spokojna
18. máj 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tak mi dnes sme mali dobry den, malinka mi poobede krasne spala, teda zapsinkala pekne, ja som sa stihla napapat a ona zaplakala a sup ju do mojej postele a spolu sme spali az do tretej a potom sme sa tam este s nasim tatinkom valali, mala mu davala cumel do pusy. ale dnes este viacej preukazovala svoju trucovitost ked nieco chce a tak strasne plakala ked svoje nedosiahla.... pokom to dieta je :sweat_smile:
zajtra mame dr., tak nas konecne po dvoch mesiacoch aj zvazia. a ma prsat, tak dufam ze nie vtedy ked pojdeme k dr.
18. máj 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci a kedy idete?My sme objednany na 13 hodinu na poslednu hexu a poradnu.Som zvedava kolko vazi.Uz dlho nebola vazena
18. máj 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bia

ideme o 11.tej. a poslednu hexu nam maju dat az ked bude mat 1 rok, vam uz teraz?
prajem krasnu nocku, idem spat.
18. máj 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :slight_smile:
phoebs.. pekne... :wink:

luci, musela byt zlata s tou dudou... :grinning: simonka nehrozi, ona svoju dudu nedaaa ani za nic...
aj my poslednu hexu neskor...
18. máj 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci nam davaju poslednu s tych 3.My to totiz este nemame
18. máj 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak este ahojte
mihus... zlata bola, ako chcela trafit a potom na striedacku sebe a matkovi, mne nie.potvorka. ako dnes bolo u tilky?
nemate nejake foto?

bia, tak uz chapem, tak zajtra drzim palceky, aby vam to dobre dopadlo.
takze este raz dobru noc.
18. máj 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, fotila tilky...teda ja na jej fotaku... mimusikova simonka to cele prespala a nasa simi s kubkom sa hrali na deke jedna radost... :wink:

dobru noc maminky.. :wink:
18. máj 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja drzim palce aj tebe luci na poradni, aj bian na pich pich.. :wink:
18. máj 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak tapetujem od vecera do rana... :grinning:

tu je zase burka, v noci bola riadna, teraz tiez... :confounded: simi bola 4x v noci hore, to je strasne, ale ked si poviem ze kazde 2 hodiny, tak to take strasne nie je... :grinning:
len ma hrozne boli hlava, teda mi je cudne, asi by mi tlakomer nezmeral nic... idem si na prizemie pren...
19. máj 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
phoebs, aj ked asi nedocitas, vsetko naj naj Adamkovi k dnesnym 7 mesiacom... :wink:
19. máj 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bia však áno ale poslednú hexu s tých troch nemá nik lebo sa dáva až okolo prvého roku som prekvapená že vám už eraz
19. máj 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko mamky

Adamkovi vsetko najlepsie :dizzy_face:
19. máj 2009 o 07:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DOBRE RANKO :wink:
tak Adamkkovi len to naj naj k 7 mesiacikom :slight_smile: :dizzy_face:
bia...aj ja som prekvapena, ze uz tretiu hexu?...mysllim, ze teraz mate tu druhu, podla mna...lebo tretia sa dava pol roka po druhej :wink:
u nas este zatial neprsi, ale asi o chvilu to pride aj sem :unamused:
19. máj 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,
idem Vas aspon pozdravit,ked nemam cas prispievat :grinning:
Mihi,jak to prosim Ta dopadlo s tym Larionom,neviem ci si spominala?
Inak my mame tiez 3 hexy za sebou,kolko ich vlastne maju dostat,asi som nepochopila...
19. máj 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luci
tak aj vy mate uz 3 hexy? mozno u vas sa inak ockuje, ale u nas je 1.davka v 3 mesiacoch, 2.davka v 4 mesiacoch (6tyzdnov po 1.davke) a 3.je okolo 10mesiacia (t.j. 6 mesiacov po 2.davke)
19. máj 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my budeme mat 3 hexu v 11. mesiacoch
19. máj 2009 o 08:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luci... ako sa mate? :slight_smile:

stretko ok... tu je tabulka, kto ako poslal zalohu...
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2692098&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D6100%26vOrderBy%3D2

zalohu 480eur som odoslala na konci aprila aby sme mali narok na zlavu 12%, hoci sme mali poslat zalohu 600eur, dohodla som sa s nou, ze staci tych 480, netreba uz posielat dalsiu, hoci phoebs mi stale chce vratit a poslat 30eur :grinning: ... tiez kto zaplatil a nepride, zaloha sa mu vrati... :wink:
19. máj 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme uz tu hexu dostali, tu sa dava 3. davka do nejakych max. 8mesiacov. My sme ju dostali v 7m,lebo ela mala rymu. Ale inak sa ockuje po mesiaci dalsia davka,ja tomu nerozumiem. Iny kraj,iny mrav :sweat_smile:
Mihi,dik za opytanie,mame sa fajn,ale zas mame rymu a kasel,takze trosku zlostime :slight_smile:
Ja si vas docitavam vecer,takze som trosku v obraze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci...tak asi u vas je to ine :wink: a nech ste skoro zdravi :slight_smile:
nadcha a kasel, to u nas je akosi tiez casto, ale ani sa necudujem..take pocasie, raz teplo raz zima :sweat_smile: :unamused:
19. máj 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ADAMKOVI VSETO NAJLEPSIE ELISKA POSIELA PUSINKY :slight_smile:
tu bola cez noc burka a ja som nevyspata a boli ma hlava dnes idem k nasim pride my maminka z Pieštan sa tešim
:slight_smile:
19. máj 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem dnesnym aj minulym vymesacnikom, nejak to tu nestiham, nejak nic nestiham, mala je ako rozliata ortut, nie a nie ju chytit :sweat_smile:

...aspn som si po dvoch dnoch dostrihala nechty aj na pravej ruke :stuck_out_tongue_closed_eyes: (co moze ilustrovat, ze mala je fakt ziva az az)

preco sa vlastne hexa vola hexa? Tri davky su do roka a potom este dalsie tri?? Hexa = 6, nie?
19. máj 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Babulky
Adamkovi posielame pusinecky ...my uz mame 3 hexy davno za sebou ...
mam migrenisko hnusisko zase a musim na nakup :unamused:
pozeram ze nas v tol larione bude neako malo...evit nerozmyslela si si to , pridi :wink: ...lylik , ema, bibka...
krasny dnik
19. máj 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky, Horal ani ja nic nestiham, este aj Adamko je od marca kazdu chvilu doma - skolkarske bacily :rolling_eyes: - my mame zubnu nervozitu uz dobry mesiac a zubiska nic :grinning: asi vyjdu az okolo roka, ako Adkovi :grinning: HExa je hexou preto, lebo je to vakcina proti 6-tim chorobam ( Diftéria, tetanus, pertussis (acelulárna),Vírusová hepatitída B, Hemofilové invazívne infekcie,Detská obrna ). Adka dostane tretiu davku tiez az v roku.

vsetkym oslavencom vsetko naj, vsetkym zubatym zdrave zubky a vsetkym lezucim malo prekazok a vela miesta na lezenie :grinning:
19. máj 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibka aj phoebs by mali prist... aj katka... a ja verim, ze sa nas este nazbiera.. :wink: :dizzy_face:

henri tu bol rano otras tlak, ale uz je lepsie... :slight_smile:
posielame cmuk, nech je dobre...
19. máj 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj
nás majú očkovať v júli,to mi povedala minule na poradni...ale ja to teda moc nesledujem....
aj u nás je dnes hrozný tlak asi,normálne som si musela kávu uvariť...a že idem zarelaxovať a dieťa sa práve zobudilo :slight_smile:
aj my gratulujeme Adámkovi :wink:
a na stretko radi,dúfam,že zvládneme cestu,lebo malú baví cestovať len do vzdialenosti 10 km...potom začne nerváčiť.a to si už vôbec neviem predstaviť,ako mi prežijeme cestu do Chorvátska....normálne mám z toho neurózu :confounded:
19. máj 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry....to malo byť,že my :slight_smile:
19. máj 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky,jak jste dneska spinkaly?já spala jako dřevo adámek vstával vyjímečně až v půl 6 místo ve 4 ráno. jinak jsem nachcípaná jak nevím co... v krku mne bolí,nos mám ucpanej,prostě paráda.nikdy mi nebylo líp :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri nerozmyslela, nemam ako prist, auto nemame a vlakom sa sama s malym, kocikom a vecami terigat nebudem
19. máj 2009 o 11:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok