• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
autor
tak otvor ten link co som dala...das na koce a tam je vsetko co maju k beecku... 27,27eur....
20. máj 2009 o 15:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
samozrejme +postovne, ale sa podelime
20. máj 2009 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neviem to nájsť, daj mi presnú linku na to

som našla dakde inde že 50 libier stojí
20. máj 2009 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
nejde dat presnu linku.....stale hodi len zakladnu stranku...ta ponavigujem
20. máj 2009 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už mám :wink:
20. máj 2009 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
takze prams and pushchairs, dalej bugaboo strollers, bugaboo bee
20. máj 2009 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
sikovna...vidis? a mas nahradne strechy v 6tich farbach...
20. máj 2009 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som myslela že píšeš že strecha stojí 355 L. :grinning:
20. máj 2009 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
počuj nemáš tipa na dajakú tašečku k tomu, asik čiernu by som chcela... lebože tá origi je o ničom vraj :unamused:
20. máj 2009 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
kociar stoji 355libier....asi ho tu objednam....aj strechu....a tasku ne, draha je....a pozrem v kike, tam maju tasky ale neviem ci aj ciernu som to nejak neriesila...nemas foto?
20. máj 2009 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
koľko to je E. ?

aké foto ?
20. máj 2009 o 15:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
402 eur...foto kociara
20. máj 2009 o 15:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ques s vlockamy opatrne koli koli lepku

henri mam doma zaujimavy clanok o veg.detoch ale by ta to nasr...tak nepisem.

idem docitat zbytok bo som zostala na str.120
20. máj 2009 o 15:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
poštovné je tam koľko ?

nemám... treba ? :slight_smile:

nazdar bia, čo nové ? :wink:
20. máj 2009 o 15:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
vyrob a posli...
20. máj 2009 o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
daj sa na skype pošlem ti
20. máj 2009 o 16:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andre caf.Nic nove myslim

date si dakto chleba vo vajicku a granko?
20. máj 2009 o 16:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bianca viem aky ludia pisu take clanky ...a okrem ineho princatko bude papkat rybky a obcasneake to bio kuriatko, takze ziadne strachy :wink:
jooo, chleba berem, granko až tak za hoďku :grinning:
inak ta hrubica je asi pozostatok degespisania :grinning:
bianca inak najst clanok ktory kvitoval vegetarianstvu, to je vyzva, proti nemu nema problema :sweat_smile:
andy , flow tesim tesim na bee stretko :dizzy_face: :dizzy_face:
20. máj 2009 o 16:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
henri no to bol clanok s casopisu ktr.bezny smrtelnik necita a pisu tam same kapacity.Len daj princatku biokura aby bol silny a zdravucky

andre ja s grankom dost ryskujem bo ja mlieko nemozem ale raz za cas si dam a potom sa idem....
20. máj 2009 o 16:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mamky idem off, bo drahý tu bude tvoriť dajaké papééére ... večer sa ale vypýtal na pivko a krídelká, tak budem tu ... pá všetkým :wink:
20. máj 2009 o 16:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andre pa a chod aj ty na pivo.Barca uz bola dva krat :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 16:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...
ja som bola u nasich a riesim riedky pripad s castym behanim... :confounded: dost ma boli brucho... idem vas docitat...
20. máj 2009 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kapacity a vsetci su proti vegetarianstvu ? ..vies co ten detsky lekar bol primarom v krci velmi dlho a povazuju ho za kapacitu hrubeho kalibru a ja som od neho odisla a nebola som sama ...a ked som to povedala mojmu porodnikovi, ktori je tiez kapacita, povedal ze sa mi nedivi ...verim ze to myslis dobre , ale toto je jak boj s veternymi mlynami , osobne som pod dohladom dr, ktory je vegetarian, takze som spokojna ...a mozno ked budem znova tehu dostanem chut na klobasu ...kto vie co bude :slight_smile:
20. máj 2009 o 16:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mihanka :fearful: laska moja...stara sa o teba matko ? nech to rychlo rychlo prejde :sweat_smile: :wink:
20. máj 2009 o 16:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mihan juj to poznam.Nemas doma neake probiotika?

ina inak decka varite prckom este stale v kojeneckej vode?Lebo ja ano ale planujem s tym seknut.Za mame za 5 dni 8 mesiacov.Jezisi to ubehlo.Ani sa mi verit nechce
20. máj 2009 o 16:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
stara sa o mna uvaril mi dubovy cajos... aj o malu, bo som vyflus... :wink:
ale musim ist na postu a on ide na trening, hadam sa po ceste nepototo... :grinning: moja chyba, som jedla u nasich vyprazany syr a tatarku... fujky tu som si mohla odpustit, ale nemali nasi jogurt...

mrzi ma ze princatko je chore... chudatko soplikave, posielame pusinky nech je co najskor zdravy...

je to tak i onak s tym vegetarianstvom, ja to obdivujem na jednej strane, lebo to nie je celkom o tom, ze nechcem jest masko, ale o pristupe k sebe a zdravom stravovani celkovo - teda ak to takto niekto berie, ale zase podla mna to masko je pre deti asi nevyhnutne pre ich vyvoj, obsahuje neviem co, co nic ine, dobre som to vysvetlila?? :grinning:
20. máj 2009 o 16:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bian, mam dobre probiotika, mercy horku coko... :grinning:
20. máj 2009 o 16:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej decka som dala malej prave 1x vlasatu babiku a tak sa jej tesi ze ju normalne hladka.Vcera u dr mali taku tu velku co mala asi kazda z nas a neskutocne sa z nou rozpravala.Asi jej pojdem taku kupit i ked je len trosku mensia ako barca

inka dnes ju musim pochvalit ze spapala konecne aspon malu ovocnu vyzivku.Jablko-banan.Inak nechce nic.Ani varene ani kupovane ovocie iba zeleninu a maso.To spraska aj 250-300 ml
20. máj 2009 o 16:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok