• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
Dobre ranecko
aka bola noc?
ja som dnes nabehla na vahu, kedze kazdy piatok mam vaziaci den a co nevidim prvych 10kg dole, tak sa vytesujem :grinning: ...este mesiac a dostanem sa na vahu z pred tehu a dufam ze aj dalej
22. máj 2009 o 07:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit super a v dobrom závidím
22. máj 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seli dakujem :slight_smile:

a ty ako?
22. máj 2009 o 07:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit ako v čom????????, myslíš váha stále rovnako ,ale každý mi hovorí ako dobre som už schudla,ale váha hovorí svoje, asi sa mi len kosti stahuju po porode :unamused:
22. máj 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seli urcite nevyzeras tak zle ako tvrdis...este kojis asi, takze na chudnutie by si sa podla mna mala dat az ked dokojis a uvidis pojde to krasne dole
22. máj 2009 o 07:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit áno kojim a ani sa nejak nesnžím chudnúť, spolieham sa že ked dokojím to pojde samo dole :grinning:
22. máj 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj pojde :wink:
22. máj 2009 o 07:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co dnes varis?
22. máj 2009 o 07:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malej mám navarené a ja chodím k mame. ja som sama muž chodína týždnovky. pojdem von a ak malá zaspí budem sa niekde drviťťťťťťťťťťťťť
22. máj 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj tak ti je dobre, ze ti maminka navari, mne nema kto :frowning2:
22. máj 2009 o 07:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi to je super len keby som nemaola tie štátniceeeeeeeeeee
22. máj 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seli a kedy mas a z coho?
22. máj 2009 o 08:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit pedagogika, psychológia ekonimika od 19.6 do 23 jeden denale ešte neviem ktorý :rolling_eyes:
22. máj 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drzim palceky...urcite to zvladnes na 1*
22. máj 2009 o 08:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit stačí mi E :grinning:
22. máj 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Evit - kilečka v dobrom závidím :slight_smile: a súhlasím so Seli, keď dokojím, verím, že to pojde oveľa ľahšie dole ako teraz.
Seli - ako stretko, zatiaľ sme 4 - ty, ja, bibka, ques - no treba sa nám na 100% dohodnúť, aby sme dali vedieť Silvinke. Tak toho 31.5. - v nedeľu? Kto sa ešte pridá :wink: ?
Flow - k tomu monitoru, námkeď ho bol technik zapojiť (nie, že by sme to nezvládli, no máme ho zapožičaný z Unionu, tak to musí urobiť niekto od nich), tak hovoril, že sa stáva, že dieťatko sa v postieľke nepresunie, pekne spinká a monitor aj tak spustí alarm... my niekedy nevidím, či a ako často sa nadýchne a to možno bolo aj u tvojej malej, jednoducho medzi nádychmi mala pauzu viac ako 20 sekúnd a monitor to zaznamenal. Nám sa to zatiaľ chvalabohu nestalo a tiež máme Nanny.
22. máj 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Seli - a držím palce na skúške :wink:
22. máj 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimusik...inak nepozdava sa mi monitor, niekedy sa stane, ked malu vyberiem, ze sa spusti za 10sek, a vcera som ju vybrala, hrali sme sa a on sa nespustil vobec..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. máj 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flow - ten technik nám vysvetlil, že monitor môže zaznamenať vibrácie aj od podlahy, keď je človek veľmi blízko postieľky a správa sa tak, ako keby tam bábo pokojne spinkalo. Preto by sa postieľka nemala ničoho dotýkať a v jej okruhu aspoň 1,5 metra nemalo byť nič a nikto. Keď ja Simi vyberiem z postieľky a nevypnem ho, tak sa začne hlásiť za asi 20 sek., tak by to malo byť nastavené. Ak sa ti však vážne niečo nepozdáva, tak ho radšej reklamuj.
22. máj 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dokelu preklep - správne je v okruhu 0,5 metra
22. máj 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimusik ja nejdem na fotostretko nemam ako :frowning2: asi si sa pomylila
22. máj 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dobre rano ja vas nie a nie dočitat mala my tu štajkovala ale už hajka potvorka malička v noci som nespala dobre snivali sa my same prkotiny :frowning2: a dnes idem riadit verandu a potom sa pojdeme prejst k našim :slight_smile: tu je pekne počasičko
22. máj 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky, čo sa týka fotostretka - teda ak je v BA tak idem aj ja.... :wink:
22. máj 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veranda vyridena este idem navarit tarhonove rizoto,Eliške kalerabik a dem ta tak pa :slight_smile:
baby čo idete na fotostretko tak vam tichučko zavidim :wink:
22. máj 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte.Tak sme konecne po ockovani.Mala 1x aj plakala ked ju dr. dobla :cry:
22. máj 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
achoojky,mamulky jaká byla noc? co se dnes chystáte vařiti??
22. máj 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
phoe ja som prave dojedla kuskus so zeleninou
22. máj 2009 o 12:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fibi ja som chcela varit tarhonove rizoto ale varila som ryžove tarhona došla :slight_smile:
22. máj 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
Tominko spinka,ja som si spravila kafe c.2,ja som nevarila,mame este paradaj.kapustu s fasirkami a aj strapacky ktore nam vcera "mooooooc" chutili :sweat_smile: teda chcela som povedat uz taku chobotinu robit nebudem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky,tak tady je bouřenice jak blázen a vypadává proud o 106 :stuck_out_tongue_closed_eyes: všechny koukám máte k papu mňaminky,no máma dělá buchtičky se šodó a já jsem si udělala rybí prsty s hranolkama a domácí tatarkou adámkovi se vaří zeleninka
22. máj 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok