• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
sm to je opravdu hodně pozdě,první kontrola je hooodně důležitá a měla by být co nejdříve od početí :unamused: řekla jsi svému gyn,že jsi nejspíš těhotná?
28. máj 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bia jo pak to rozdýchají :slight_smile:, já z toho včera byla v šoku taky celý den a chlap je ještě dneska

phoe u Tomáška mě objednala za 4týdny, že je ještě brzo a nic nepůjde vidět. jo a že jsem asi těhu jsem neřekla, jen jsem se objednala
28. máj 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sm takže bude i svatba???
28. máj 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sm no stejně.... :unamused:
28. máj 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
phoe svatba je 6.6, loni se rušila kvůli těhotentví a letos se stejně budu vdávat těhotná :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sm,tak to máme stejný termín,já měla svatbu taky 6.6. gratulovat ti nebudu,protože to prý nosí smůlu takže ti pogratuluju až bude po :dizzy_face:
28. máj 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sm to je krasne napisane :grinning:
28. máj 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holkyyyyyyy mne trefí šlak asi...adam je tak neskutečně uřvanej včera,dneska prostě děs.pořád jenom huláká a kňourááá,pořád se vzteká a něco se mu nelíbí.dneska ani nekadil.nevím jestli mu nelezou zuby,ale nic v dásních necítím. HEPL ME PLEASE :cry:
28. máj 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
phoe tak to jo :slight_smile: :slight_smile:

já už to celkem rozdýchala a těším se, jen skoro mane to ještě rozdýchává
28. máj 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sm skoromanželům to vždycky trvá dýl,tomu mému to trvalo téměř do porodu,pak se s tím smířil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holk jdu se oběsit na tkaničce od bot,jinak to nevidím. mějte se tu a sm a ty by jsi se tady taky mohla objevit častěji a novinky nám oznamovat postupně a ne takhle narázzzz :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: pac a pusu Tomímu
28. máj 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
phoe Tomášek je tak uknouraný už asi týden, ale ten už poslední 2 noci aspon spí, předtím se budil co 30 minut a dokázal 3hodiny řvát, pak 30 minut spánku a hodina řevu. myslela jsem taky že zuby ale nic

on to rozdýchá, je to chlap to ho omlouvá
28. máj 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej smardik gratulujem :slight_smile:
28. máj 2009 o 18:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
phoe já se polepším, slibuju. ale jediná novinka je těhotná, o svatbě už jsem tu psala dávno
28. máj 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
decka nasej sa asi klube ocny zub.Nechapem.Nikde nic a tam normalne kopec ako svina a bolave
28. máj 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sm o jo,ale taková staronová novinka se musí připomenout :dizzy_face: hlky já zešílímmmmmm z toho našeho adama,at dělám co dělám,tak stejně řve,kňučí,ječí a bečí,vříská a se vším tříská asi mu zuby lezou,mne z toho vlasy slezou :frowning2:
28. máj 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smardik pridavame sa ku gratulacii......hlavne prajeme bezproblemove tehulkovanie :dizzy_face:
28. máj 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smardik, gratulujeme k pozitivnemu testiku i ku svatbe :wink:
a idem zase zdvihnut na ruky mojho uvrieskanca ... dneska spal od rana 1x20 minut, tak sa tak aj sprava ... polovicu dna liezol, splhal, vykrikal a teraz iba pisti, vresti a chce sa nosit a ja som vystavena, unavena a asi ma chyti poriadna depka, ak ho to pistanie neprejde ...
28. máj 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aj tak ho lubiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmm :grinning:
28. máj 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bian, moj maly ma spodne jednotky, horne dvojky a dole mu lezie dvojka ... a po hornych jednotkach ani chyru ani slychu :slight_smile:
28. máj 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simon tak my dneska máme super den, malý spal od 5 kdy vstával už 3,5 hodiny takže úžasný :wink: :wink:
28. máj 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smardik, gratulacia aj k spanku, ja tu kukam na neho, ako zase lezie hore na pohovku a bacha rukami o stenu, ale ja uz ani nevladzem zasiahnut :frowning2:
hura, sadol si ...
28. máj 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simon to je dobré, je totiž unavený po bázeně. kolkrát fakt spí těch 20 minut a řve, tře si oči, piští a zase řve ale spát nebude. asi ví že je maminka unavená a je hodný
28. máj 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smardik, alex pisti, ale pritom ma energie na rozdavanie ... idem s nim vedla, ak by sa chvilku hral, ale pochybujem ... tak sa opatruj, davaj na seba pozor, tehulka :slight_smile:
28. máj 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simon tak at se zklidní :slight_smile: u nás by měl být do 20 klid, dostal kaši a ted leží a hraje si a do 20 by měl spát
28. máj 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sm gratulujemmmmmmmmmmmmmmmmmmmm k bábu :wink:
28. máj 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sm aj ja gratulujem babetku nech je zdrave a prajem kludne tehotnenstvo. aj moja malinka uz spinka tak mam klud to dufam.
28. máj 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofi důík :slight_smile: u nás se ještě nespí ale je hodný a ani o něm nevím, leží a dívá se na televizi
28. máj 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on pozerava televyzor?
28. máj 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už spí :slight_smile:

sofia máme 2+1 a je se mnou v obyváku na zemi má pěnové puzzle a občas se na telku koukne když tam je něco barevného nebo tak, ale jako tak sedět před televizi a dívat se ho nenechávám, to by mě nenapadlo
28. máj 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok