Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

babofka
1. jún 2009

lubka,silvi, pekne fotocky
baby, mate niektora skusenost s pohankou? ja rozmyslam robit kasu z toho.

simona161
1. jún 2009

babof, ak sa tu zjavi henri, tak sa spytaj jej, ona ma na facebooku jeden genialny obrazok s cukinovymi plackami s pohankou, ja vzdy slintam, ked ho nahodou objavim ... recept na pohanku tam je, ale ja neviem ani tie placky robit 😉 henri, rad, ja sa vzdy zabudnem spytat, teraz mi to babofka pripomenula 😉

babofka
1. jún 2009

henri, sefkuchar, kde si? 😀

simona161
1. jún 2009

a babof, ja neviem, ci som nepostrehla, ale pisala si uz, ako si vlastne objavila, ze Oliver to ma kiahne? Ako sa to prejavilo?
a zase padam, krpec upratuje ... je to z telefonu, to len pre MM, ktory ho uz 10 dni nevidel a este minimalne 10 neuvidi ...

https://www.youtube.com/watch?v=0LMJjYuSErk
simona161
1. jún 2009

ukradnute od henri ... prepaaaac, vsak ma nezabijes? 😉

na hrncek pohanky 1,5 hrnceka vody a najsamlepsie je ked prihodis zeleninovy vyvar ( ja mam v kockach v mrazaku ) 2-3 minutky povaris a vypnes , das vrchnak a cakas 30 min, voda sa nezlieva, inak zlejes aj mineraly 🙂

tilky
1. jún 2009

ahojte

všetko len a len najlepšie Adamkovi k 8 mesiačikom 😵
a taktiež všetkým detičkám veľa veľa zdravíčka k ich sviatku a nech robia rodičom len radosť a Ques tieš len všetko najlepšie ja pooslavujem zajtra 😉

Mihi Kubko dnes tiež nič moc nálada ale aj soplikujeme
Mirka teda ty ma desíš takýmito správami my Nanny nemáme i keď sme mali nedonosenca a na tekéto strašnosti ani nemyslím

babofka
1. jún 2009

diki a to je pre krpcov?
ovcie kiahne: najprv som objavila pupak na hlavicke, myslela som, ze ho nieco postipalo. ale pomalinky mu behom dvoch dni pupaky pribudli a tvorili sa z nich malinke pluzgieriky. tak to uz som sa diagnostikovat neodvazila a radsej isla k doktorke. a ona povedala, ze su to s najvacsou pravdepodobnostou kiahne. chcela nam povodne po vylieceni robit testy (z krvi na protilatky), ale po par dnoch som jej volala, ze ma oli hrcku na temene dole, kde zacinaju rast vlasky. a to je zevraj uzlina, ktora byva pri kiahnach zdurena. este nam par vyrazok aj pribudlo, takze doktorka povedala, ze je to typicky priebeh kiahni (aj ked miernejsi). ja som sa este zlakla, lebo pred par mesiacmi bol v mamaaja casaku hrozostrasny clanok o 8-mesocnom babatku, ktore malo brutal priebeh a na to mi hovori pediatricka:v casopisoch a na internete byvaju vacsinou extremne pripady

simona161
1. jún 2009

babof, to je asi pre dospelakov 😉 a kiahni sa bojim, brrrr ... tilky, ahoj 😉
babof, vy ste stavali alebo stavate? kukala som fotecky

simona161
1. jún 2009

kurnik, to moje dieta je fakt neriadena strela, musim ist, docitam neskor

henri001
1. jún 2009

bola som cvicit 😉
takze 1 celu neosupanu cukinu nastruhas na struhadale ( na tatych vacsich otvoroch ako ked robis halusky) , nasolis nechas postat aby pustilo vodu - par minut , vodu vyzmykas a das to do inej mysky, pridas 2-3 lyzice ovsenych vlociek , korenie, mozes majoranku, trosku cesnaku pretlaceneho , nechas odstat aby sa vlocky stali sucastou hmoty 🙂 potom pridas trosku muky od oka( ja pouzivam spaldovu, ty mozes aku chces ) aby to malo hustejsiu konzistenciu . Urobis tapky a sup do oleja , do zlatova opiect a sup na servitku aby sa vsiakol prebytocny olej 😝 mnam mnam 😀 😀 😀
ajko upratoval ? 😎 vidim ze aj on bucha pestickou do vsetkeho 😀 😀 😀

babofka
1. jún 2009

henri,mnaaaam, len kto to urobi? 😅
simi,my byvame od minulych vianoc a postupne dokoncujeme. vnutri treba dorobit komplet cele poschodie (podlahy,namalovat, kupelna) a vonku cele (zaciname postupne chodnicky) robime takmer vsetko sami (teda ja pri olim ani tak velmi nie), takze to ide pomalsie a takisto kvoli domu ani ocko nema na nas tolko casu ☹

henri001
1. jún 2009

inak struhadale a tatych je fajn, ospravedlnte znizenu kvalitu pisma, som napudena endorfinami a pisem rychlo a bezhlavo 😀 😀 😀

babofka
1. jún 2009

henri, ty by si mala mat v TV modry konik relaciu o vareni 😉

henri001
1. jún 2009

no to by bolo velmi malo receptov 😀 😀 😀 to by musel byt mesacnik 😀 😀 😀 my jeme malo veci teraz , casto sa opakuju a na veceru vacsinou len salaty a to bez cestovin, fakt iba zelenina ...takze nic moc pre vas 😀

babofka
1. jún 2009

ja uz strasim mojho muza, ako sa budeme musiet zacat zdravo stravovat, ked s nami bude drobec normalne stolovat, ved mu musime ist prikladom. hovorim mu: to uz nebude hamandeggs v nedelu na ranajky. a on ze:no to kebyze viem, by som si to s olim este rozmyslel 😝 😀 😀

babofka
1. jún 2009

a ja si prave rada rozsirim jedalnicek aj o salaty a podobne veci. lebo ja varim skor klasicku kuchynu

henri001
1. jún 2009

😀 😀 😀 no a moj sa uplne zmenil achcel to sam..a teraz ze , nieje v tejzalivke ocot a cukor, vsak ? 😕 😀 😀 😀

henri001
1. jún 2009

chyba mi tu mihanka, bora, bianca ,flow ...baby ta de ste dneskaaaa , sak mame svaaatek 😵 😵 😵

henri001
1. jún 2009

babofka klasiku vari stale moja mamina...takze ma to ani tak nelaka...sebe vari gulase a rezne a tak a my mame rybky, zeleninu , salaty, kasu 😀 ale napr vie urobit uzasny gulas zo sojoveho masa 😵

tilky
1. jún 2009

akú kašu Henry krupicovú? mňam mňam dala by som si 😝

lubka78
1. jún 2009

babof...dik 😉
ja pouzivam pohankove vlocky alebo muku na zahustovanie cohokolvek, pouzivala som ju pri Filipovi a chystam sa aj teraz 😉

bibka333
1. jún 2009

ahojte Mimusk moja Eliška spava s plienkou ona si ju tak žmolka a zakryvam ju tenšim paplonikom ale dnes si mam vystrašila tak jej to skusim zobrat čo povie na to lebo takto ju dam do postielky a ona zaspinka za par minut.Ku ktoremu dr. chodiš ja k Oravcovi pred tym k Noskovi a nemali sme žiaden problem aj ked Nosko sa my zdal ludskejši a vy prečo chodite na gardio naš Adko mal defektkomoroveho septa a operovali ho v Bla v 6 rokoch cez slabinky a je na tom dobre z Bla nas vyradili po troch rokoch od operacie a chodime do BB raz za rok lebo hrava futbal to mu dovolil dr z Bla.
Henri ty si naš šefkuchar 🙂 a prosim ta kolko stoji ten autoseating dakujem 🙂
Simon bud rada že je taky živy a som mm ukazala video a on žeto nemože mat 8 mesiacou ze je šikulko 🙂
Lubka dropcom prajem skore uzdravenie
A idem sa pochvalit mala spinkala od 9h do 12h raz sa zobudila dala som jej cicnut a ona hajikala dalej tak som si lahla aj ja a pospala som si asi hodku super vec mam dobru naladu 😀

bibka333
1. jún 2009

Silvi super foto hadam sa aj ja raz dostanem do Blavy na fotografovanie 🙂

lubka78
1. jún 2009

bibka..dakujeme...dufam, ze to skoro vsetko prejde 😔 ...parada co, takto si pospat 😉 aj ja to vyuzivam, ked obaja zaspia 🙂

selina.liana
1. jún 2009

mimusik v ba na kramároch je dobrý nosál ten mal operovaťmoju žabku, ale nesthol to 😢

bianca
1. jún 2009

ahojte

uplne vs.detickam prajem krasny koniec prveho dna venovaneho prave im.My sme boli celucicky den na nakupoch.Isla som konecne na tu nestastnu endokrinolku tak som zvedava co vylezie z vysledkov.Malej snme kupili krasne hracie a rozpravajuce kluce.Je to jedna z najdrahsich hraciek co zatial ma a aj tak sa jej najviac na tom pacia tie putka ktr. su priputane a hned to rozobrala a ozuzlala

mihanka
1. jún 2009

ahojte...
ach mirka, ja som cely den na teba myslela... ☹
henri, som bola kadetade, doobeda som varila a upratovala a poobede v parku s novou susedkou a jej malou Eliskou a tiez po nakupoch, kupili sme si garnizu do spalne, este zaves, snad bude vacsia tma a simi si bude mysliet ze ma este spat 😀
lubka, krasnee fotocky... 😵

bibka333
1. jún 2009

baby idem vam narobit chute prave som dopiekla kolač Tvarohova miša a babovku idem kupkat malu 🙂 my sme dnes boli cely den domka pršalo 😒 tak sa mi nechcelo,zajtra si to vynahradim idem k našim , na poštu a pozriet baby do prace 🙂 večer nakuknem
slavka u vas nepršalo?

luciabah
1. jún 2009

ahojte

mirka, s malou je mi luto, dufam ze je o.k.... teda myslim hlavne po neurologickej stranke.... urcite ano

henri... takze ja som presne take iste na stolicku videla v obchodiku, len v inych farbach / nie take pekne /a stalo to okolo 600 korun.

my sme dnes s gretulkou od rana chceli ist do mesta a nakoniec sme isli az o pol tretej, potom sa pridal aj matko. malinkej sme kupili hracku, sofi dve lopty do bazena a kubcovi nic ☹ nezabudla som nanho ale nic sa mi nejako nepacilo

lubka... krasne fotky

luciabah
1. jún 2009

mihus... zabudla som... nam nepomahaju ani zatiahnute zaluzie, ked sa vstava, tak sa vstava

inak gretulke 1. krat ovsene vlocky chutili, od vtedy marna snaha a tak som vcera len zaliala horucou vodou, nechala napucat, primiesala nastruhane jablcko a hrusku... a to bolo mnamkyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀
zajtra skusame pseno

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre