• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
mihan aj ja som na tom rovnako tiež je malá hore každú chvíľu a ráno som ako by som anai nespala unavená kažždé dve hodky hore a to celú noc a niekedyy aj každú hodku a to sa mám učiť na štátnice nič neviem a 23 je tu o chvíľu :frowning2:
5. jún 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
my sme sa prave vratili od dr. Filip ma anginu, tak najblizsie dni sme zavreti doma :frowning2:
u nas aj vyslo slniecko, tak som zvedava ako dlho bude :wink:
seli...tak nech ti ide rychlo to ucenie....budem na teba mysliet :wink:
5. jún 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: takze mam sms od horalky, je u svojej mamy, v pondelok ju operovali, nie je to este uplne ok, ale je to ovela lepsie ... do nedele bude bez netu, potom sa ozve, nechala vas pozdravovat, tak odovzdavam :slight_smile: a utekam nazad k svojej malej zivelnej pohrome :wink:
5. jún 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj drobatko nase, pozdravuj ju , nech sa coskoro vsetko pekne zahoji :confused: :slight_smile: :dizzy_face:
5. jún 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sim..pozdravujeme a nech sa skoro vsetko dostane do normalu :wink:
5. jún 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi..aj my horalku pozdravujeme,nech je cim skor fit :wink:
5. jún 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech jej to co najskor prejde... mne sa to tahalo 6 tyzdnov, jej viac ako 7 mesiacov... :confounded:
5. jún 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my prajeme skoré uzdravenie a čo sa jej vlastne stalo???
5. jún 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky.... a kde ste.... to som vás musela nájsť až na konci strany? čo nové? nechce sa mi dočítavať....
5. jún 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :wink: mame druhy zuuuuuubooooooook :slight_smile:
5. jún 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj emaso - my stále nič.....
5. jún 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ani my nemame zubky
Horalke skore uzdravenie :wink:
fibi prijemnu dovolenku :slight_smile:
Eliska sa dava na štyri a hojda sa :slight_smile:
5. jún 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak raz vylezu :wink: Jasminke sa prvy predral ked mala 8 mesiacov a tyzden a este len teraz jej vysli 3 ocne zubky,ale zato ich ma pekne,zdrave a taaake velkeeee :grinning: Samko ma take mysacie zubky,aj rychlo vysli aj rychlo posli-uz ma chudak 4 plomby :pensive:

bibka no sikovnice ste :wink: aj Ella nas kazdym dnom prekvapi niecim novym,odrevala si svoj semester a teraz je take zlaticko usmievave,slniecko nase,maznacik najmilsi jeden z troch :slight_smile: normalne som teraz taka stastna az sa bojim aby sa daco nepos...o :unamused: a Jasminka uz keca jak trojrocne decko,taka som na nu pysna :dizzy_face: aj Samko sa pekne drzi,makovicka moja mudra,uz 4 mesiac bez soplov-to je superhyperuspech :grinning:

citam ze horalka lasicova-polnisova je v nemocke :frowning2: prajeme rychle uzdravenie
5. jún 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emaso ja ich uz cakam kazdu chvilku :slight_smile:
5. jún 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ani my nič
5. jún 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
u nas ziaden zubo,zato ritulka zaparenaaaaaa,nevieme sa toho zbavit a po kazdom prebalovani ho kupkam,tak nechapem :unamused:
emaso u nas to iste, odrevane 3 mesiace a odvtedy sa skeriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, vysmiaty jak slniecko na hnoji :grinning:
6. jún 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
ema to je super, ze ti robia vsetci traja radost, nech vam to zostane... :wink:

ani my zuby nic, ved vsak vyjdu hadam raz... :slight_smile:

dnes sme zaspali... :grinning: mm mal zapas o 8 a ja som sa zobudila pred pol 8, simi spala do pol 8 normalne... :dizzy_face: :grinning: sice v noci bola asi 4x hore, aj cucnut, alebo cumlik, nevaaa... :slight_smile:
6. jún 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my sme spali do 8 45 :slight_smile: :grinning: :slight_smile: cez noc 3 krat hore na cicu :slight_smile: som štasna dnes je tu počasie na nic ale doma to vizera na pohodu idem varit halušky a vyvešat pradlo a mam pokoj na cely den :slight_smile:
6. jún 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, u nas sa spalo do 06.45, co je fakt rekord ... ale dlho som sa neradovala, krpec si pri vyliezani z postielky tak narazil bradou, ze si zahryzol do pery a krv mu tiekla dost dlho, ten rev nebudem popisovat :frowning2: ale zabudol nato asi do 5 minut :wink:
mna caka pranie, upratovanie, varenie a kedze sme tu az ja a moja zivelna pohroma, tak to bude skutocna rodinna pohoda, uz to vidim :angry:
Elle gratulujem k zubku a emaso prajem, aby pohoda vydrzala uz na furt :wink:
Filipovi prajem, nech sa rychlo zbavi anginy a mozu ist pekne vsetci von :wink:
Tomaskovi nech sa ritulka rychlo da do poriadku, Selinke drzime palce, nech sa jej dari na statnice ucit a uspesne ich zvladne ... a Mimusik sa nam neozvala, ako dopadli na kardiu :frowning2: ale verim, ze vsetko je v poriadku ... na koho sme zabudli, ospravedlnujem sa a prajem pekny den uplne vsetkym :slight_smile:
koniec tapety :grinning:
6. jún 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzera :unamused:
simon pofukaj Alexovi peru a posielam mu uzdravovaci božtek
chorobkam posielame uzdravovacie pusinky
6. jún 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme bibka :wink:
idem ja na to varenie :slight_smile:
6. jún 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simon, dobre si to napisala za vsetkych pre vsetkych a tiez posielame Alexovi boztek na bubugambu... :sweat_smile:

mne je strasne smutno a bojim sa o maminu... ale to sem nepatri, takze sa asi na chvilku odmlcim, krasny vikend prajem... :wink:
6. jún 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milhanka srdenko nebojkaj :confused: posielam Ti pusinky aby si vsetko zavladla a aby to dopadlo najlepsie ako sa da ...lubkam ta
6. jún 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky kde ste sa stratili :confused:
mihanka drzkam palceky s mamkou a nebojkaj bude dobre
dobru noc
6. jún 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno kočky.... po dlhej dobe a samá choroba..... dúfam, že choroby ustupujú, šrámy sa hoja.... my sme boli ráno hore od piatej asi už naozaj ide ten zub.....
7. jún 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hi baby kde ste vsetky ? :slight_smile:

mihanka nebojkaj sa , drzime vsetky palcoky drzte sa ....

henri lasko dostala si ip odo mne ohladom toho nakupu ?:slight_smile:))) je to tak ok ?

baby pridala som misula na fb zo vcera v parku ak chcete mrknite http://www.facebook.com/album.php?aid=19403&id=1344589661&l=0a172751c3
7. jún 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano silvinka , secko olrajt :wink: Misulko je krasavec krasny ...
7. jún 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako sa dari co je noveho a je tu vobec niekto
7. jún 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim ze sa zubkom u nasich drobcov nechce ist von ani nevieme kedy pojdu stale to yzera ze idu ale nikc
7. jún 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri cmuk si zlatino mas u mna velku favor :slight_smile:))

ani my este nemame zubale baby
7. jún 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok