• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
Katuska gratulujem k pohybom a zaroven zavidim.

nasa je na 4 vyse mesiaca a stale skoro ziaden pohyb do predu.Iba sa pohojdava a akurat ide do zadu.Uz sme jej kupili aj chranice na kolienka.Je to troska lepsie ale aj tak.Inak uz sedi pekne ale sama sa este neposadi
16. jún 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ani zubaky nemame ziadne.Som zvedava kedy sa to rozbehne
16. jún 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow... supeer... sikula mala... :dizzy_face: simi si este nesadla, hoci tiez uz tak dava nozky, aj sa jej podarilo posunut, ale skor ju to rozculuje, ze to nejde podla jej predstav... :sweat_smile:

bian, tiez pekne sedi simi aj ju davam, hoci primarka na fro zakazuje... nesadat, nestavat... :angry:

zato usta sa jej nezavru, momentalne 4 dni vrci ako auto, kazde 3 sekundy utieram sliny... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
16. jún 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihan nasa len stat a stat.Strasne.Ale co z nou?Ked chcem vidiet neaky film tak ju necham chvilku pohopkat.Inak niekedy sa deti oblozili vankusmi a sedeli uz najneckor od pol roka.
16. jún 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o tom rezani som ani ja nepocula ale pocula som ze prve zubky vysli okolo 1 roka :wink:
aj my sme hodili fotecku na styroch :wink:
oslavencom gratulujeme :slight_smile:
16. jún 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihan,flow...gratulujeme k postaveniu na 4, urcite sa rozbehnu coskoro aj dopredu, len deticky kym na to pridu, chvilu to potrva :wink:
16. jún 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilyk...krasna fotka :wink: a super, ze ste uz aj vy na 4 :wink:
flow...mala mi pripada na tej fotke uz taka velka :dizzy_face:

ja o nasom zbojnikovi radsej ani nepisem, lebo ma ide trafit po com vsetkom ide...od otvarania suflikov (tie sme uz zalepili), valania kvetov, vyprazdnovania stolika a samozrejme vsade sa musi postavit :sweat_smile: :wink: tak mozte byt radi, ze este vam drobci tak nelietaju kade tade :sweat_smile:
16. jún 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som na nu hrda, tak krasne sa rozbehla...nic, nic, nic a teraz v priebehu 2 tyzdnov vsetko naraz....mozem si hlavu o stenu byt, ze som ju nedavala na brusko....ale co, no prvomatka :grinning: pri druhom budem mudrejsia :grinning: :grinning: :grinning: kedy to ale bude...mozno by sme boli uz aj dalej, ale nevadi, ziadne mimco nic nezameska, za rok budu vsetky na rovnako :grinning: :grinning: :grinning:

lubka ona je velka...to pyzamko co ma na sebe je na 6-9 mesiacov a vidis ako ma nohavice?? :grinning: tristvrtove pumpky :grinning: 8730g a 75cm
16. jún 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja aj ja som pozerala ze ci dobre vidim aka je velkaaaa :slight_smile:
16. jún 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka dakujeme :wink:
16. jún 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dlha je....hlavne nohy ma dlhe :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky slyšela jsem báááječnej vtip:

zásadní otázka: KDY BUDE V ČESKU DOBŘE?

Když vdova po Čunkovi přijde za Topolánkem do basy, aby se ho zeptala, kdo zastřelil Paroubka a Bursíka na Klausově pohřbu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2899718&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

krasomila.... :grinning:

fibs, som si najprv musela dat do suvisu, ze kto je kto a az tak som sa zasmiala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
musim sa pochvalit, od MM som dostala na narodeniny mininotebook.....je nadherny

http://www.it-online.sk/lenovo-ideapad-s10e-ns95qvj-biely-1.html
16. jún 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
phoebe :grinning:
16. jún 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mihan inak v akom stave je stretko????kolko nas bude???? ja sa uz tak na vas tesim.... :grinning:
16. jún 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow krásný kočárek,malá je princezna moc jí to tam sluší,koukám už i na slovensku letí " HELLO KITTY" já tu kočku osobně moc nemám ráda,ale všechny děti ji milujou i eliška si z Itálie přivezla klobouček s HELLO KITTY :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a notebook je taky mooooc superrrrrr
16. jún 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky flow mala je naozaj šikovnica šikovna a velka
Mimusik kedy budu fotky s prijmania :wink:
fibi video na kolotočoch super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pripomenula si my dovolenku pred troma rokmi ked sme boi aj my v itali a naštivili sme zabavny park Mirabilandia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
mihi daj my vediet kedy planujete stretko BB aby som mohla prist a spoznat vas aj na živo :slight_smile:
baby poradte my ja som volaka mučna a nervozna serka ma mm a starsie deti ani nehovorim Jarka ta ide mat asi 3 na vysvecku a Adko ma vôbec nepočuva :frowning2:
16. jún 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow ja som ho dostala od mm na vianoce a je super acer mám :wink:
16. jún 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihan nestrašte s prerezávaním dasienok aj my sme bez zubov
16. jún 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow aj my s Henrym sa tesime :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tolko som mala casu dopozerat :sweat_smile: uz zase musim vratit notebook :unamused: tesim sa ako vas docitam ked prideme domov , pusinkujem vas vsetky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. jún 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strasne sa tesim na piatoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook
16. jún 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky

bianca co bude v pátek??? :confused: teda pokud to není tajemství

henri jste na slovensku?
16. jún 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Karol konecne sme sa dohodli so Smardikom na stretku tak som strasna rada ze ich konecne uvidim.Len dufam ze sa nic nepotento :frowning2:
16. jún 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
henri, tesiiiiiiime... :dizzy_face:
bian, super ze mate stretko, pofotte sa... :dizzy_face: a to je fakt, deticky sa obkladali vankusmi a nedaj ju sediet alebo stat, ved by mraucala cely den... :unamused:

flow, stretko tak ako je v tabulke v oktobrovkach, idem teda popozerat aj ja fotky, uz sme davno nedali do pc...
pc krasny vase velicenstvo... :grinning: :wink:
16. jún 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fibs Henri je v New Yorku.....v Americe.... :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. jún 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule tak my už vstávame o 106 už ani sedieť nič posadí sa vstane pustí sa padne na riťku a dokola, ale loziť po štyroh nevieme len cúvať :wink:
16. jún 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca tak to jotak držím pěstičky,aby se sraz vydařil:o)))

flow wawwww v new yorku aj ja chcemmmmmmmm :wink:

seli bud ráda,že alespoň něco dělá,adam se sotva otáčí :grinning:
16. jún 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj mamky, to nemyslite vazne, ze je 12hod prec a som tu prva????? :unamused: :unamused: :unamused: co sa deje?
17. jún 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok