Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

henri001
22. jún 2009

😨

emaso
22. jún 2009

uz spime 🙂 teda Ella spi,ja ani nakoniec nelaham,lebo ako som pisala o tych nasich rozdrbanych chodnikoch tak aaaaaaaaakurat dnes ich idu ze opravit tak tu machruju so zbijackou rovno pod oknami 😠 no neporazi ma?tipujem ze za par minut je hore 😝

henri 😀 kukam ze ten smajlik 😨 by potreboval upravit obocie,hm?

idem radsej vybavit postu 🤐

gladriel
22. jún 2009

ahojte babulky ne tu niekto na pokec

inak co nove babbky mamky,mne ten moj drobec dne dava zabrat uvidim ako to zvladnem.zajtra nam asi ide ocinko znova do nemocnice ale nevieme ako dlho tam bude.pocas jeho nepritomnosti asi zbehnem kuknut moju sestreku do ruzomberka a v piatok som dostala p[ozvanie na koncert kamosa tak ak bude neskoro zavolam na noc asi mamcu k malej ved raz za cas si mozem uzit ci nie

gladriel
22. jún 2009

ahoj amik
no u nas aj ked prsi nieco pilia ci co sice byvam na 10 poschodi aj tak je to hruza a k tomu tie hnusne vrcave auta ale ja som uz zdriemla aasi pojdem von s malou dohodnut sa na ten piatok

lilyk
22. jún 2009

ahojte 😉
my sme mali dnes poradnu,mame 9045g a centi neviem,zabudla 😅
citala som kusok o kocikoch, no my sme museli vyberat podla vytahu,mame ten namensi vytah takze najprv sa odmeral ten a potom sa kupoval kocik 🙄 no ale inak ja spokojna,mame po Majkovi,este sa nepokazil( klop,klop)...a myslim ze kazdy si vybera podla toho v akom terene byva 😉

lilyk
22. jún 2009

a inak emaso posli sem slnko tu lejeeeeee 😖

emaso
22. jún 2009

glad caf,prijemnu prechajdu a drzim palce nech je uz vas tatik fit 😉

emaso
22. jún 2009

lil ajooooj,no ze sa aj ukazes 🙂

phoebe003
22. jún 2009

ahojky mamulenky,tak já jsem se akorád vrátila s Eliškou s tříleté prohlíkdy,paní dr říkala,že jeto krásná a šikovná holka,krásně jí odříkala básničku "hou,hou,krávy jdou...." dostala za odměnu bombónek,obrázek na vymalování a takového tygříka z kinder vejce,no pak jsem s ní jela do města a koupila jí dvoje kráááásné džíny a hned jak se nadlábne,tak jdeme ke kámošce podívat se na miniponíky,včera jsem je viděla a jsou krááááásnýýý,tak tam dneska beru elu,nabiju foťák a pak přidám foteky naší malé jezdkyně...jdu obědvat,tak se tu mějteeeeeee

emaso
22. jún 2009

posielam..........a tu zbijacku nesces?aj tu poslem,ide mi na nervy 😝

emaso
22. jún 2009

phoeb sikovnica je Eli 😉

lil ako Majko?

phoebe003
22. jún 2009

no a nejspíš jsme tam chytli neštovice,byl tam chlapeček a maminka si myslela,že se jí osypal po jahodách a ono prdlajs,takže za tři týdny počítám,že nám vylezou pupínky a budeme se mazat fijalkou a tekutým pudrem... 😒 no asi to chytne i adam co?jsem happy 😠

phoebe003
22. jún 2009

Ema jj když chce,tak je 😀 ale jak se jí nechce,nedá se svítit 😅

emaso
22. jún 2009

inak ja som minule pocitala ze Jasmin odspieva spamati sca 15 pesniciek,celkom slusne na 2 roky,hm? 🙂 ona spieva futr,najredsej a najhlasnejsie ked uspavam Ellu 😀 a ta samozrejme oci nezavre bo ju musi pocuvat 😝

phoebe003
22. jún 2009

jo co jsem nenapsala Eliška má míry modelky11,5kg a 81,5cm jo a v očkováku má napsáno,že je šikovná 😉 jsem na ní hrdá 😵

emaso
22. jún 2009

phoeb nemusi to chytit,my sme mali s brachom s odstupom roka a boli sme furt spolu

emaso
22. jún 2009

futr,najredsej 😝

emaso
22. jún 2009

este spime 😕 to aby som sla zehlit?ci?

phoebe003
22. jún 2009

ema kéž by to nechytla,a léto je to pěkně blbá nemoc,protože je to infekčí celou dobu trvání tj 2 měsíce.. 😒 bych jí nemohla vzít ani k bazénu,no a kdyby to chytil adam,tak bych anii nemohla jet na sraz do Larionu a to by mne štvalo.No ale Jasmína je šikulinka naše ela si taky pořád zpívá,tak dáme holky do hromady a uděláme z nich slavný cz/sk duet 😀

phoebe003
22. jún 2009

ema a až dožehlíš doma,tak můžeš přijít pokračovat k nám,za chvilku jdu sundat prádlo ze sušáku 😝

miruss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luciabah
22. jún 2009

ahojte

takze my sme po spinkani, od rana sme spapali spolu cca 10 lyziciek niecoho a vypili deci mliecka, cumel permanentne v ustach, horna dvojka vpravo asi vonku, vlavo sa tlaci.dnes sme zatial bez teploty.
phoebe... eliska sikovnica 😉
ema... spievanie ked ide niekto spinkat poznam... u nas to robi sofi, alebo jej nahodou nieco spadne a podobne

henri001
22. jún 2009

tak ja som bola dnes po prvy krat niekde bez Henryho a bolo mi velmi smutno , normalne mi tak stiskalo srdiecko ako ked som bola mala pred pisomkou v skole 😕 a to som bola len nakupit ...bol velmi ospinkany, tak som ho uspinkala a isla, mamina bola s nim a ked som prisla este stale hajinkal, takze nic nezistil ...bozinku ako si to fibi prezila v tom taliansku ...ale asi ked mas jedno deta zo sebou, je to ine ...bozinku ake to bude ked budem mat druhe mimi , ako sa rozdeluje ta laska, alebo sa proste nasobi , ja viem, ale ako ju odovzdas rovnako dvom , trom, styrom...chjoj toto mamickovanie 😵 😵 😵
e

emaso
22. jún 2009

pozehlene,dieta este furt spi,to by sa mi aj pacilo,takyto rezim 🙂 lepsie ako 3xdenne znehybnovat 😀

phoebe az nabuduce,dobreeeeeeee? 🙂

luci fajn ze ste bez teplotky,nech uz vylezu tie zubky a mate pokoj 😉 teda kym nepolezu dalsie 😀 Jasminka teraz kazdemu ukazuje ze "tu žub vyležol mi,aha tu"tri ocne uz von,na jeden este cakame 😉

emaso
22. jún 2009

henri ,no zas daco riesis 😀 sak ked to pride tak uvidis ake to je,opisat sa to aj tak nedaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

emaso
22. jún 2009

no dnes som sa dako rozpisala,tusim uz pridem az koncom mesiaca sa pripomenut,pofotim,pomeram,povazim 🙂

tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

henri001
22. jún 2009

cesta v aute dlha a veeelmi ticha ...toto mi behalo po rozume a dazdove kvapky padali a padali a slzicky tiekli 🙂

lilyk
22. jún 2009

em Majko uz menej kasle, 3 noci sa vyspal tak to vyzera nadejne...dik za opytanie 😉
Henri tazko sa to rozdeluje teda aspon mne, ked sa chcem pomojkat s jednym druhy na mna zazera 😢 no viacej Maju zazera, Tomik to este tak nechape 😉 ...potom mi je luto oboch 😒 ale rozdavam co mozem 😝 😉
padam zvoni mi vypnutie ryze 😀

mihanka
22. jún 2009

henri ty si zamilovana az po usi... 😀 chudatko Henry, ziadna mu nebude dost dobra... 😀 😀 ale sme sa bavili so sesternicou cez vikend, ze ked cakala druhe, nevedela si predstavit ako ho bude lubit, ale vraj daaaaaaaa sa to... 😀

luci, gratulujem super, hlavne ze ste bez teplotky... 🙂

ja mam prikazom raz za tyzden vypadnut von bez simi - cvicit, na kafco.. tak hadam zajtra idem... 🙂

bianca
22. jún 2009

cus

od rana pozeram na FB fotky septembroviek z Larionu a uprimne vam uz teraz zavidim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre