Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

horalka777
24. jún 2009

😀
ques, ja uz docitavam 3.den. Nie ze by sa tak vela popisalo, ale tak prerusovane citam, toz, pohybliva dcerenka 😅

No chudak Slovinec, s takym menom nech o nom radsej u nas ani nepisu 😀

Mala by som aj ja poreferovat...
Nadalej stvornozkujeme (stale rychlejsie), splhame na vsetko (stale vyssie), zuby furt len dva dole a vsade ostavaju kvalitne ryhy ako po bobrovi, vaha a vyska netusim, poradna az 9.7., aha a uz zistila, ze niekedy je fajn aj ostat sediet (hlavne ked najde na zemi volaco nove pod zub..), takze okrem samostatnej chodze zvlada vsetky atleticke discipliny 😉 Nacase, aby som si zacala budovat vlastnu kondicku, inak ju za chvilu nedobehnem. Recovo sa to deli na 2 zakladne kategorie: bez cumlika = tata, dada, mama, nana, ham, papa, havo, aaaaaaaach (nadsene vyskanie) a s cumlikom: Eja eja eja, jajajaaaaaa, kegekege, grrrrrrrrrr, jejeeeejeee, oji oji ojiiii 😀

Papa kedy ako, pije kedy ako, spava celkom fajn, nestazujem sa.
Nadalej miluje satku a ked prsi, je uplne unesena z dazdnika, aj teraz sme sa vratili z lesa, bolo super aj v dazdi.

Momentalna najoblubenejsia hra - trieskat plechovu misku o zem a kotulat ju po celom byte pred sebou. Ja pritom prichadzam o usi a susedia zrejme o nervy, kedze nemame koberce 😝

vcera sme mali s mm vyrocie svadby, tak sme po uspani malej oslavovali ako sa patri 😵 detajly nezverejnim, ale bolo super, strasne sme sa nasmiali, aj sme sa pripili, napustili vanu a taaaak 😀

lubka78
24. jún 2009

ahojte 😉
gratulujeme v prvom rade vsetkym oslavencom 😉 😵 a tiez vsetkym detickam k stvornozkovaniu, plazeniu, chodeniu, sedeniu, hovoreniu, zubkom atd atd 😉 😵 😵 😵

mne je strasne smutno, mamka mi odisla ☹ Filipko za nou samozrejme strasne plakal 😢 a ja ked sa pozriem na Miska, tak mi je tiez do placu 😢 ...co uz, nejako uz len bude, dufam 😒

phoebe003
24. jún 2009

ahojky kočky... tak mne je stále stejně na houbelajs,ale dala jsem se do žehlení a už mám jednu várku hotovou a čeká mne další,jen co se odhodlám to sundat z věšáku 😝

horalka tak jste si s manželem udělali hezkej večer,mmmm tedaaaa 😵

jo a chlubím se..... adámek je na zemi na koberci a otáčí se kolem své osy a pomalu,ale jistě se pohybuje po místnosti 😀 jdu s ním chvilku trénovat otáčení... 😉 mějte se kráááásně pac a pusu

lilyk
24. jún 2009

Tominko ododnes, sa da na styri a posadi aj ked sediet nevie 😅 proste sa dostane na zadok a potom nevie chudatko co tak ho radsej vratim na brusko, ale dopredu nechce ist ani za svet, doslova sa da na styri a vyspuli zadok spravi taku striesku,mozte pod nim auticka posuvat 😀
a u nas furt prsiiiii, jaaaaj nuda 😒

lubka78
24. jún 2009

phoebs...a vidis si sa bala, ze sa ti Adamko nebude tocit a aky je sikovny uz, asi pochopil ako to ma robit 😉
lil...tak Tomik vam robi doma tunely 😵 😀
horal...tak ste si dobre uzili 😵 😵 😵 u nas to v najblizsich dnoch nehrozi 😒

phoebe003
24. jún 2009

HURÁÁÁÁÁÁ HOLKYYYY ADÁMEK SE TOČÍÍÍÍÍÍÍÍÍ jsem s ním chvilku pocvičila na obě strany a ted už se na bříško táčííí ted se mu to povedlo několikrát za sebouuuuuuu kdybyhc měla batekry ve foťáku,tak ho nahraju jak je z toho nadšenejjjjj

question
24. jún 2009

horal,vyerpavajuca sprava🙂 juuj takze bolu tutu mutu 😉 a este aj s vanou.. jeeejda 😉 rozpravate toho dost 😉
lbka som nepostrehla,kam mamka odisla???
sa neda ani na vstkoreagovat,ved stale pisete,ze toto nove hnetonove..no jednoducho maaam e uuuuzasne deticky 😉
som bola na navsteve kuknut 4 mesacne.juuj to je taky drobcek 😉
inak mame aj video z plavania ako ideme pod vodu a pod vodou,ale nejako sa mi dvd zaseklo v notebooku,ked to vyspekulujem..hodim link 😉

phoebe003
24. jún 2009

holky,naše osmiměsíční fotečka https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

lubka78
24. jún 2009

ques..mamka odisla domov, mala minuly tyzden Filipa, v piatok ho priniesla a dnes odisla naspat domov 😒 a je mi smutno, lebo sa trapime trosku s Miskom a teraz budem zas na oboch sama ☹ aby som bola presna, nie uplne sama, len cez den, ked je mm v praci 😉 vsak to nejako zvladneme, ked to psychicky vydrzim 😅

simona161
24. jún 2009

lubka, a co je miskovi? je chory?

simona161
24. jún 2009

lubka, kukala som trosku dozadu, pisala si, ze asi chytil kiahne ... to fakt? chuda male ☹ a filipko ich uz mal?

mihanka
24. jún 2009

hatapuuuuuuuu... 😀

zhrniem to ako quest, vseeetkym gratulujem, k comu treba a chorobkam zelam, nech su zdrave co najskor... 🙂 fakt sa neda reagovat na kazdeho uspechy a utrapy zvlast, kazde mimi je super... 😵
my mame 2 zubiky a zrejme idu dalsie, lebo nervozita neustupila, uz druhy den nechce a nevie poobede zaspat, tak spi az okolo 4-5...

mihanka
24. jún 2009

este som sa vas chcela spytat, davate cestovinky? ake? alebo pohanka, alebo kuskus?

simona161
24. jún 2009

mihan, ja davam ryzu, ovsenne vlocky, nic viac ... ale kupila som kukuricnu krupicu, tak este skusim tu ... inak nic, ani pecivo, ani cestoviny ... raz som dala jednu piskotu, nic ine nove som v ten den nedala a krpec bol vysypany od hlavy po paty, prvykrat v zivote, on ma inak pokozku vynikajucu ... neviem, ci reakcia na lepok alebo na vajcia, lebo to bol 1 kus detskej slatinskej piskoty, zltok znasa v pohode, ale tam su cele vajcia, tak neviem, ale uz podobne pokusy nerobim a zostavame pri kukuricnych chrumkach ...

simona161
24. jún 2009

teraz ma napadlo, ze aj ovsenne vlocky obsahuju lepok a tie papa uplne v pohode, takze problem budu skor vajicka, alebo psenicna muka ...

lubka78
24. jún 2009

tak ako som pisala, podozrenie sa potvrdilo, Misko ma kiahne ☹ chuda, taky je cely vysypany, ked sa nanho pozriem ☹ no vyzera ako ET 😅 a este od vcera vecera ma dost vysoke teploty a idu mu aj zuby, no co k tomu dodat a Filip ich este nemal, tak cakam, ze o tyzden bude ovyrazkovany aj on 😅
sim...ked dostal Misko kiahne, tak som si najprv myslela, ze nejaka alergicka reakcia, ale nebola 😒 u vas to vyzera podla toho na ten bielok

simona161
24. jún 2009

lubka, nezavidim vam ☹ pravdepodobne to prejde miskovi a zacne filipko ... ja som prave tiez myslela, ze Alex ma kiahne alebo osypky alebo take daco, lebo on v zivote na sebe nemal ani fliacik ... hned som volala doktora a ten dosiel v piatok poobede, povedal, ze ani kiahne, ani osypky, ale alergia ... po par dnoch fenistilu a natierania nejakou mastickou bolo dobre ... ja som Dr. odrecitovala vsetko co jedol a tiez usudil, ze jedine ta piskota a bielok ☹ a co myslis, kde k tomu misko prisiel?

question
24. jún 2009

ahoj lubik,noo kiahne je to sice zle,ale pokial nebude silna reakcia,bude v poraidku 😉 tym si asi budeme musiet prejst vsetky..ale mas pravdu,teraz ked budes sama,to bude tazsie..ale ty to zvladas..ved mas dve deturence,tak musis zvladnut vsetko 😉 aspon mne toto tak pripada,ja nestiham malu 😝
mih,mna by tiez zaujimalo ako s cestovinkami a kuskusom a tak..ja zatial len ryzu,aj celozrnnu som dala,rozok,vlocky este nie ,bo neviem zohnat sojove hotove mliecko 😝
inak ake vlocky??je ich toooolko na trhu aj tych obyc...dajte tipa.. 😉
neviete nejake stranky s receptami pre mimi????
ja faaaakt neviem co a ako varit!!!!!!

lubka78
24. jún 2009

tak na 90% u dr., to je ten paradox 😅 😒 ked sme boli pred tromi tyzdnami s Filipom u dr., tak sestricka mi spominala, ze akurat tam mali nejake dieta s kiahnami, vobec sme sa s nimi nestretli a Misko to aj tak chytil ☹ rozmyslala som ci to nemohlo byt aj niekde inde, ale kedze vtedy obaja teplotovali, tak sme nikde neboli, potom sme boli u dr., to mal Filip anginu, takze dalsich pat dni sme neboli nikde, tak mi to vychadza na navstevu u dr. 😖

lubka78
24. jún 2009

ques...ja viem, ze to zvladnem, ved co mi ine ostava 😉
ja som este nedavala ani ryzu ani cestoviny, ale asi zacnem, len nie v najblizsich dnoch 😅 a varim stale dokola to iste, maso+zelenina(tu striedam, alebo zmiesam 2 az 3druhy), aj pri Filipovi sme tak vydrzali az do roka 😉

lubka78
24. jún 2009

DOBRU NOC A PEKNE SNICKY 😉
som zvedava aka bude ta dnesna noc, dufam, ze uz lepsia 😅

mimusik
24. jún 2009

AHojte,
Mihus, ja už dávam cestoviny, klasika - bezvaječné a mooooc jej chutia. Pohanku som ešte neskúšala, ale vyskúšam.
Ja som sa zas chcela spýtať, či doma pripravené pokrmy na 2. deň zohrievate iba v teplom vodnom kúpeli, alebo celý pokrm nanovo prevaríte???
Dnes som si a dúfam, že aj Simonke urobila radosť - objednala som si liliputi 😵 Mala som náročný deň...

mimusik
24. jún 2009

QUes - kliklni na dieta, mamaaja alebo len tak zadaj do googla, je ich iste mnoho, tých receptíkov 😉 My už v pohode aj vločky, pečivo však ešte nie, ak nerátam pár krát obžužlaný rožtek al. chlebíkovú kôrku 🙂

mimusik
24. jún 2009

Simona - my tiež nepapáme obyč. piškóty práve kvôli vajciam, kupujem v dm sušienky HERO BABY Prebiotikum, v nich nie sú ani vajcia, ani mlieko. Chutia tak trochu ako sucháriky, Simi na nich brúsi zúbky, alebo ich primiešavam k jabĺčkam 😉

bianca
24. jún 2009

lubka juj budem vam drzat palceky nech to prezijete v co najvetsej pohode.Takze druhe kiahne v oktobrovkach.Sa to tu akosi poserkava

mimusik
24. jún 2009

Horalka - som rada, že sa už cítiš fajn 😉 , veď aj musíš, keď máš doma také živé striebro...

mimusik
24. jún 2009

Joj baby, ani nehovorte o kiahňach, Kika ich dostala ako 6 ročná a bola to fuška ustrážiť, aby sa neškriabala. Aj napriek tomu jej však na nosíku ostala 1 malá jazvička - vyrobila som jej ju ja, keď som jej prevliekla svetrík cez hlavu a 1 chrastičku som tak nechtiac strhla 😖
Lubka - aj ja držím palec, nech to malý prežije najlepšie ako sa dá

henri001
24. jún 2009

ja som sa bala aj sem napisat, aby sme ich nedostali 😕 😀 este prosim nie, az niekedy v zime 😝
sucitim s Lubkou ...inak ja strajkujem, zacnem prispievat az ked maly povie mama ...
😀 😀 😀 😉

mimusik
24. jún 2009

Henri, ale prosím ťa, vie iné veci, načo bude rozprávať 😀

mimusik
24. jún 2009

A čo tu ty takto ponocuješ henri ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre