Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

flow333
autor
30. jún 2009
bianca
30. jún 2009

flow zahradniky

flow333
autor
30. jún 2009

bia ☹ som retardovana...vysvetli prosim polopate pre blbu blondku 😀 😀 😀 😀

katarinkad
30. jún 2009

Achojte mamky,

ja mam len jednu otazocku 😕 Varite vsetko stale v Lucke aj cajik z Lucky aj polievocky a tak??? Aj tie co davate UM tak stale z Lucky?
Dokedy sa to ma? Nemohla by som uz varit z klasikus vody? 😨

flow333
autor
30. jún 2009

katarinkad ja varim vsetko z lucky, este aj tvaricku umyvam v lucke 😀 neviem dokedy sa to ma, ale urcite ja budem co najdlhsie...nechcem riskovat nejaky katar 😖

flow333
autor
30. jún 2009

juj a nasa klasikus voda je ako slaba kava, to ked varim tak oci zatvaram, co to je za svinstvo a to jeme... ☹

henri001
30. jún 2009

bainca dakujeme za opytanie, teplotky uz ziadne , ostal nam iba ten kasel skaredy , ale asi je to aj tym mucosolvanom, ze ho nuti vykasliavat ...tak tuk tuk hadam za 2 dni ani stopy po chorobe 😅
flow ja viem ze som iny pripad ako vacsina z vas, no ja som za, nepretazovat, ak prospieva na zeleninke , ovoci a mliecku , ja davam este bio gaia kvapky koly kulturam , podla mna trilion krat lepsie ako koly tomu davat decku jogurty - tym sa nechcem dostat do konfliktu s tymi co pribinacikuju a jogurtuju , mna skor zaujima preco to davaju , co alebo kto ich k tomu vedie ...vdaka za pochopenie
flow a gratulujeme cupkajucej krasomile 😵

napisem vam, co sa mi nepacilo v NY , maly ma rok a jeden mesiac a je vylucne kojeny , obcas, ked mama nie je doma alebo nestihla odsat, ma uuuplne tekutu dojcensku papu , mrkvu rozmixovanu alebo zemiak , tot vsio ...kasu som mu dala, nevedel prehltnut , jablko pokuse a vypluje, nevie prehltnut , korku z chleba detto ...vacsinu dna je v detskej stolicke na krmenie, alebo v kociku , pretoze je ho pestunka sa boji a by si neublizil, kedze uz vie chodit ...no proste som si aj poplakala prve 2 dni, ked som to videla..ale je to rodina a tazko sa kritizuje, ked ides po rokoch na navstevu ...nakoniec som jej nieco zacal naznacovat kratko pred odchodom a ona na to a ty vies co robis ? olizujes mu lyzicku a to sa strasne nesmie ! ja na to- no snazila som sa byt sterilna az kym sme nenasadli do lietadla..po 2 hodinach ma predstava sterilneho miminka presla 😅 ale proste na mna hned zautocila, a to som este len zacala...

bianca
30. jún 2009

flow no gate na traky 😀 😀 😀 joj bloncka debatuje s blonckou 😀 😀 😀 nemas este neaku zaujimavu temu 😀 😀 😀

kat ja uz nevarim v koj. vode ale asi iba 2 tyzdne co som prestala.Mlieko a caj stale z koj.vody

katarinkad
30. jún 2009

dakovam babulky, ja zatial tiez robim vsetko z Lucky, no len tak ma zaujimalo ci by som mohla aj z normal vody uz. My mame celkom dobru dedinsku vodu 😀 😀 😀

Henri, no smutne, to akoze Dylanko....ked som dobre pochopila

lubka78
30. jún 2009

DOBRE RANKO 🙂 vlastne uz den, ale nevadi 😉
katarinkad..my este stale varime z Lucky vsetko..zatial 😉 ale ked sme boli u mamy, tak mu varila zeleninku v normalnej vode a v pohode 😉 ja ratam s tym ze asi do roka budem varit s Luckou
flow...k tvojej otazke o stravovani...samozrejme aj my mame obdobie, ked pomaly nic ine cez den nema, len mlieko...ale zeleninka a ovocie su dolezite kvoli vitaminom a mineralom, ktore nie su v mliecku, lebo po tejto stranke detickam uz nestaci len mlieko, ale potrebuju aj inu stravu.....a vzdy to zavisi od maminy a samozrejme aj od drobca, co zje a co mu mamina da 🙂

flow333
autor
30. jún 2009

henri, tak myslim, ze na tomto celom sa zhodneme, lebo po prve si myslim, ze keby bola hladna mi to da na javo....a to sa nedeje, a nechcem davat nieco, len preto, ze to uz kazdy dava....aj u nas v rodine vsetky tety...a uz papa piskotku a korku z chlebika a daj jej do buky banan a preco nepapa jogurty a davas jej keksiky?????atd atd...kazdy sa montuje a ja stale odpovedam, nie, nie, nie....takze som zla matka....a preco jej nedas na noc kasu, my sme uz varili krupicu a ja na to, lebo spi celu noc, tak naco????tak su ticho, toto neznasam ked sa kazdy montuje, ved nech si kazdy dava podla seba...a preto sa pytam kto co papa, lebo uz si pripadam ako total neschopna, co sa nevie postarat o decko...

bia xixixi

henri001
30. jún 2009

katuska krasna foto toto 😵 😀 ano dylanko 😒
ja obcas kojeneckou vodou, vacsinou filtrovanou brita...
bia ze bloncka s blonckou 😀 😀 😀 a to asi poznate ...ze blondyna na jednej strane rieky sa pyta blondyny na druhej strane...hej ty, ako sa odstanem na druhu stranu- a ta na to - sak si na druhej strane 😀 😀 😀

katarinkad
30. jún 2009

lubka , dik 😉

flow, kazda maminka robi to, co ona povazuje za najlepsie a najspravnejsie. Pokial malickej nic nechyba tak OK. Urcite vies co robis a snazis sa spravit maximum preto aby bola zdravucka a pekne prospievala 😵

My cez den napr. mliecko nepijeme vobec /iba vecer, v noci a rano/ lebo maly je hlados, potrebuje nieco co ho viac zasyti.

henri001
30. jún 2009

hatapu 😀

flow333
autor
30. jún 2009

henri a este sa stotoznujem so sterilnou matkou 😀 😀 😀 nenecham ju cucat neviem co, ale zase sa neubranis ani troske spiny....ved staci, ze sa poplazi po zemi a kym umyjeme ruky ich ma v puse, takze prirodzene bakterie tam su, ale som proti olizuvaniu cumlikov, lyziciek a pod....odjedaniu z misky...ale zase ju nezavrem so sterilneho boxu 😅

lubka78
30. jún 2009

henri...no ja sice nedavam ziadne probiotika, ale kedze je Misko kojeny neuvazujem ani o jogurtoch, pribinacikoch a pod. 😉 a ta skusenost v NY...mna by asi islo tiez rozhodit, keby som to videla...naznacila si nepomohlo, tak co ine ti zostava, len neriesit..jednak ked budes do toho rypat nepomozes a po druhe sa zbytocne pohadas s niekym s kym ani nechces...mam podobnu skusenost so svagrinou, ale tykala sa skor oblecenia...potom som si povedala, ze co to mam riesit, ved oni su rodicia 😅

katarinkad
30. jún 2009

henuli, hladam nejaku vhodnu foto, no zatim som lepsu nenasla 😀 , ale na tejto ma moc neni vidno 😀 A stara skoncila vies preco.....uzavreta kapitola. 😀

vtip dobry 😀 , ten poznam.

flow333
autor
30. jún 2009

katarinka, ved to, ja jej davam, robim, ale ked to nechce? a pyta si flasku, proste mliecko zboznuje a viem po kom to ma 😀 😀 😀

bianca
30. jún 2009

henri uz mi dosla nova story od Milanka ale zabudla som ako to presne bolo 😀 😀 😀 😀 😀

ja uz sa k teme stravovanie vyjadrovat nebudem lebo sa to tu riesi stale dookola.Akurat teraz vsade citam ze deti by mali koli CA vypit aspon 500-600 ml mliek denne

lubka78
30. jún 2009

flow..suhlasim s tebou, ta troska spiny nezaskodi, ved kde by inak ziskali imunitu 😅 😀

katarinkad
30. jún 2009

ja neni som bloncka, ale co je to CA 😕 😀

katarinkad
30. jún 2009

waw, zeby vapnik? 😨

flow333
autor
30. jún 2009

bia dnes perli...asi cca? hm?

bianca
30. jún 2009

nie calcium malo tam byt Ca Kat vyhrala a moze si z tretie vykladu vybrat cukrovinky cierny princ

lubka78
30. jún 2009

nepotrebujete este v niecom poradit? 😀 😀 😀 kedze som cele dni zavreta doma, mam dost casu 😀 😀 😀

katarinkad
30. jún 2009

ja by som radsej z druheho vykladu....moze byt? 😀

lubka78
30. jún 2009

mala by som sice dat prat, ale este mi uplne nevyschlo pradlo vonku, aj zehlit by bolo treba, ale mozem sa vytrepat od PC? no, jasne, ze nie 😅 😀 😀 😀

henri001
30. jún 2009

bianca a to mi ide, daj mi ten link , ja si nazor urobim , nebudem tu do toho rypat ...ja ani nemozem, mam intoleranciu na mliecne vyrobky a dozvedela som sa to az ako 29 rocna , dovtedy som na mliecnych vyrobkoch zila , pretoze je tam kalcium ! to som mala v mozgu od detstva ...

lubka78
30. jún 2009

ale mala by som asi ist robit nieco uzitocnejsie, lebo akosi to nikomu a nicomu nepomaha, ze tu sedim 😀 😀 😀
a cierneho princa nemusim, nemate nieco lepsie? 😀

katarinkad
30. jún 2009

ja som dnes nic nepiekla 😒 😝 co by si si dala?

ja mam chut na Sacher torte s veeeeeeeeela slahackou 😝 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre