• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
katka...dala by som si taku dobru torticku :wink: aj so slahackou :dizzy_face: :grinning:
30. jún 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj sacher mmmmnnnaaamusky, ale ja by som aj cierneho princa dalaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
bianca kde ide ta fontana pre zuzuanu ? na fb neodpovedaaas :confused: nescem to zmeskat :grinning: adaj aj tu novu story, zavolaj drahemu :grinning:
katus a mi nehovor ze vies piect sacherku, lebo rovno odtialo odchadzam :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v nedelu som piekla moravske tvarohove kolace, ale uz nemame :frowning2: a dala by som si :sweat_smile:
30. jún 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj baby ma netoto :grinning:
uz si mi odpisala bia, diiiky, budem kukat markiiizu :dizzy_face:
30. jún 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri, som raz iba skusala, ale nebolo to ono :unamused: , na tu origos sa moc nechytala :grinning:

ale inak dost casto daco peciem, a tiez to u nas mizne z taniera zavratnou rychlostou :grinning: :grinning: :grinning: ....no a potom placem ze aka som gulaaaa :zipper_mouth: :fearful: :grinning:
30. jún 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri no upllne vsade.Konkretny link nemam lebo som to pocula v Sama doma,potom mi ro prislo na email z Rodiny a aj v mudrej knizke to mam napisane.Inak aj ja mam intoleranciu krav.mlieka.Raz za cas si dam a potom....

apropoooooooo mne by stacila aj deb....ilna horalka.Zasr......na dieta.Ale dnes ju porusim lebo MMM konci tirnus tak budeme mat ako kazdy mesiac malu sukromnu oslavu
30. jún 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je strasneeeeeeeeee, uz neviem, co by som robila, ked som furt doma, potom len vymyslam, zerem a pod. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bia, ty drzis dietu? :confused: .......ako sa to robi?.........ja som od porodu pribrala 2 kg :angry: je tu este niekto taky kto pribral od porodu????
30. jún 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :slight_smile:
tak v usa vyrasta dalsie usa dieta... nic s tym henri neurobis... :wink:
ja cumlik aj lyzicku olizujem... ked sa da umyjem...
a k strave sa mi nechce pisat, ved tu o tom tocime dookola...
henri, maminky co davaju pribinaciky ich davaju preto, lebo detickam veeeeeelmi chutia... ja budem davat asi po roku biely jogurt...
ja tiez jem jogurt a pijem mlieko, lebo mi to chuti... :slight_smile:
30. jún 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim, ze aj ja za chvilu skoncim pri tej horalke :wink:
30. jún 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem piect na vikend struhany tvaroznik... :dizzy_face:
30. jún 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz trochu odveci,
ale chcem vyjadrit fseckym maminkam ktore maju 2 a viac deti moj veeeeeeeeelikansky obdiv :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

lubka, ako sa to da s dvomi detmi? Ja obcas kolabujem pri jednom....ja to nechapem........asi som neschopna, ale neviem ci obcas s malym rady. :pensive:
30. jún 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mih, struhany zboznujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: robievam ho dost casto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kat ja som na svojej predporodnej vahe a to som po porode zhodila viac ako som pribrala.
30. jún 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow, ako pisala lubka, prechadza sa na tuhu stravu kvoli tomu, ze potreby dietatka na mineraly a vitaminy sa menia a v mliecku nie su... tak ako sa meni aj zlozenie materskeho mlieka, aj um sa davaju najprv 1-2-3 atd... :wink:
ale mas pravdu, je tolko informacii a nazorov, ze maminky su v tom stratene a sami nevedia, co je vlastne pre ich mimi naj naj...
30. jún 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak decka Pribinacik,Lipanek a ine termixi podobne veci su min.do roka zakazane.
30. jún 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bian drzim palce, nech sa ti dari ako evit... :wink: a co je s nou? uz sa tu dlho neukazala...
30. jún 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fnuk, fnuk, ja sa s mojou predporodnou vahou asi mozem rozlucit :cry: :pensive: :pensive:

bia, jak zakazane??? :confused: daktore maminky davaju detom aj salamy, aj hocico, ved nikto im to nezakazuje :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow aj s kasou mas pravdu, naco zatazovat brusko na noc, ked ti buva pekne... :dizzy_face:

kat, aj moj je struhany mnam mnam... :dizzy_face: :dizzy_face: lepsi ako nutelova strudla.. . :grinning:
30. jún 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz padam, som sa tu dnes zdrzala akosi pridlho :confused:
30. jún 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré dopoledne malulenky,jaká byla noc?co dnes vaříte?
30. jún 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katus ja vaha +1 kg ale mam to kilo v podobe opaska nad pupkom :confounded: ale po porode som pribrala , hlavne ked som mala problemy s tym aby maly papkal , top ma mamina vykrrrmila a ja som zo zufalstva jedla a jedla a este po tej cukrovke tehotenskej, to som dohanala co sa dalo ...teraz mam z toho strie na zadku :angry:
30. jún 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mihan, zeleninku zboznuje papa plnu misku 300g a zapije 170ml mliecka...ona si to mlieko vyzaduje....aj rano dala som kasu, ale mam pocit, ze ju neuspokojila....ona si proste musi drzat a cucat flasu
30. jún 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a k pribinaciku asi tolko, obsahuje to co by detuse este nemali, konzervanty a pod....neviem bola som svedkom ako v nakupnom centre do dietatka, ktore malo 5mesiacov pchali pribinaka, dieta revalo ako tur, a mama na neho,,,musis, kto to videl iba pit mlieko....skoro som sa neovladla a povedala jej ale radsej otocka a padam, jej dieta.... :angry:
30. jún 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som s5, Misko sa mi zobudil, tak som mu dala papat...mal broskynovu vyzivku, teraz sa tu pekne obaja hraju....sice nie spolu, ale kazdy v inej izbe :wink:
katka....obcas je to tazke s dvoma, lebo kazdy chce nieco ine, chce to len cvik, zosuladit vsetko dohromady a ma to aj vyhody, napr. ked Filip zabava Miska, ukazuje mu knizky, auticka a pod. a Misko je na nom pomaly v kuse zaveseny :wink: a nebud smutna, ze niekedy nezvladas maleho, je to uplne normalne...ked som bola pred tyzdnom par dni sama s Miskom, tak som mala s nim par tazsich chvil :sweat_smile:
30. jún 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak sme napapane, popucena cuketa, mrkvy, zemiak a karelabik....a klasika 170ml mlieka....len sa oblizla a spime....poztom sa chystame von, takze zatim papa pekny den...idem popratat, hracky su vsade, pomaly aj v hrnci :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
my sme boli plavat, popapali a spinkame.
Vodu prevaram z kohutika, alebo z konvice Brit..Lucku som nikdy nekupila.
katarinka ano su zakazane, lebo obsahuju tvaroh a tvaroh je tazky nielen na zaludok ale ine organy v takom malom telicku....dieta sa ti nemusi vyhadzat ani nic take....niekto da niekto nie a ze salam, moj 2 rocny salam este nejedol, iba sunku...aj to si myslim ze je humus nieto este salam :confounded:
30. jún 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
britku mame aj my, ale to pijem ja s drahym....aj nas pes pije Lucku :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky,házím fotečky náš pokus o pohybování se po místnosi. bohužel to vždycky zkončí fiaskem,když chce s nohama pohnout,tak se mu rozjedou a je zase na břiše a vzteká se :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2962816&vReferer=
30. jún 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved on na to pride fibs:slight_smile:
30. jún 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok