Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

lubka78
30. jún 2009

katka...dala by som si taku dobru torticku 😉 aj so slahackou 😵 😀

henri001
30. jún 2009

joj sacher mmmmnnnaaamusky, ale ja by som aj cierneho princa dalaaaaa 😝 😀 😀 😀
bianca kde ide ta fontana pre zuzuanu ? na fb neodpovedaaas 😕 nescem to zmeskat 😀 adaj aj tu novu story, zavolaj drahemu 😀
katus a mi nehovor ze vies piect sacherku, lebo rovno odtialo odchadzam 😀 😀 😀

lubka78
30. jún 2009

v nedelu som piekla moravske tvarohove kolace, ale uz nemame ☹ a dala by som si 😅

henri001
30. jún 2009

juj baby ma netoto 😀
uz si mi odpisala bia, diiiky, budem kukat markiiizu 😵

katarinkad
30. jún 2009

henri, som raz iba skusala, ale nebolo to ono 😒 , na tu origos sa moc nechytala 😀

ale inak dost casto daco peciem, a tiez to u nas mizne z taniera zavratnou rychlostou 😀 😀 😀 ....no a potom placem ze aka som gulaaaa 🤐 😨 😀

bianca
30. jún 2009

henri no upllne vsade.Konkretny link nemam lebo som to pocula v Sama doma,potom mi ro prislo na email z Rodiny a aj v mudrej knizke to mam napisane.Inak aj ja mam intoleranciu krav.mlieka.Raz za cas si dam a potom....

apropoooooooo mne by stacila aj deb....ilna horalka.Zasr......na dieta.Ale dnes ju porusim lebo MMM konci tirnus tak budeme mat ako kazdy mesiac malu sukromnu oslavu

lubka78
30. jún 2009

to je strasneeeeeeeeee, uz neviem, co by som robila, ked som furt doma, potom len vymyslam, zerem a pod. 😅 😀 😀 😀

katarinkad
30. jún 2009

bia, ty drzis dietu? 😕 .......ako sa to robi?.........ja som od porodu pribrala 2 kg 😠 je tu este niekto taky kto pribral od porodu????

mihanka
30. jún 2009

ahojte... 🙂
tak v usa vyrasta dalsie usa dieta... nic s tym henri neurobis... 😉
ja cumlik aj lyzicku olizujem... ked sa da umyjem...
a k strave sa mi nechce pisat, ved tu o tom tocime dookola...
henri, maminky co davaju pribinaciky ich davaju preto, lebo detickam veeeeeelmi chutia... ja budem davat asi po roku biely jogurt...
ja tiez jem jogurt a pijem mlieko, lebo mi to chuti... 🙂

lubka78
30. jún 2009

vidim, ze aj ja za chvilu skoncim pri tej horalke 😉

mihanka
30. jún 2009

ja budem piect na vikend struhany tvaroznik... 😵

katarinkad
30. jún 2009

teraz trochu odveci,
ale chcem vyjadrit fseckym maminkam ktore maju 2 a viac deti moj veeeeeeeeelikansky obdiv 😵 😵 😵 😵

lubka, ako sa to da s dvomi detmi? Ja obcas kolabujem pri jednom....ja to nechapem........asi som neschopna, ale neviem ci obcas s malym rady. 😔

katarinkad
30. jún 2009

mih, struhany zboznujem 😝 😝 😝 😝 robievam ho dost casto 😝

bianca
30. jún 2009

kat ja som na svojej predporodnej vahe a to som po porode zhodila viac ako som pribrala.

mihanka
30. jún 2009

flow, ako pisala lubka, prechadza sa na tuhu stravu kvoli tomu, ze potreby dietatka na mineraly a vitaminy sa menia a v mliecku nie su... tak ako sa meni aj zlozenie materskeho mlieka, aj um sa davaju najprv 1-2-3 atd... 😉
ale mas pravdu, je tolko informacii a nazorov, ze maminky su v tom stratene a sami nevedia, co je vlastne pre ich mimi naj naj...

bianca
30. jún 2009

inak decka Pribinacik,Lipanek a ine termixi podobne veci su min.do roka zakazane.

mihanka
30. jún 2009

bian drzim palce, nech sa ti dari ako evit... 😉 a co je s nou? uz sa tu dlho neukazala...

katarinkad
30. jún 2009

fnuk, fnuk, ja sa s mojou predporodnou vahou asi mozem rozlucit 😢 😔 😔

bia, jak zakazane??? 😕 daktore maminky davaju detom aj salamy, aj hocico, ved nikto im to nezakazuje 😀 😀 😀

mihanka
30. jún 2009

flow aj s kasou mas pravdu, naco zatazovat brusko na noc, ked ti buva pekne... 😵

kat, aj moj je struhany mnam mnam... 😵 😵 lepsi ako nutelova strudla.. . 😀

katarinkad
30. jún 2009

ja uz padam, som sa tu dnes zdrzala akosi pridlho 😕

phoebe003
30. jún 2009

dobré dopoledne malulenky,jaká byla noc?co dnes vaříte?

henri001
30. jún 2009

katus ja vaha +1 kg ale mam to kilo v podobe opaska nad pupkom 😖 ale po porode som pribrala , hlavne ked som mala problemy s tym aby maly papkal , top ma mamina vykrrrmila a ja som zo zufalstva jedla a jedla a este po tej cukrovke tehotenskej, to som dohanala co sa dalo ...teraz mam z toho strie na zadku 😠

flow333
autor
30. jún 2009

mihan, zeleninku zboznuje papa plnu misku 300g a zapije 170ml mliecka...ona si to mlieko vyzaduje....aj rano dala som kasu, ale mam pocit, ze ju neuspokojila....ona si proste musi drzat a cucat flasu

flow333
autor
30. jún 2009

a k pribinaciku asi tolko, obsahuje to co by detuse este nemali, konzervanty a pod....neviem bola som svedkom ako v nakupnom centre do dietatka, ktore malo 5mesiacov pchali pribinaka, dieta revalo ako tur, a mama na neho,,,musis, kto to videl iba pit mlieko....skoro som sa neovladla a povedala jej ale radsej otocka a padam, jej dieta.... 😠

lubka78
30. jún 2009

ja som s5, Misko sa mi zobudil, tak som mu dala papat...mal broskynovu vyzivku, teraz sa tu pekne obaja hraju....sice nie spolu, ale kazdy v inej izbe 😉
katka....obcas je to tazke s dvoma, lebo kazdy chce nieco ine, chce to len cvik, zosuladit vsetko dohromady a ma to aj vyhody, napr. ked Filip zabava Miska, ukazuje mu knizky, auticka a pod. a Misko je na nom pomaly v kuse zaveseny 😉 a nebud smutna, ze niekedy nezvladas maleho, je to uplne normalne...ked som bola pred tyzdnom par dni sama s Miskom, tak som mala s nim par tazsich chvil 😅

flow333
autor
30. jún 2009

tak sme napapane, popucena cuketa, mrkvy, zemiak a karelabik....a klasika 170ml mlieka....len sa oblizla a spime....poztom sa chystame von, takze zatim papa pekny den...idem popratat, hracky su vsade, pomaly aj v hrnci 😀 😀 😀

lilyk
30. jún 2009

ahojte 😉
my sme boli plavat, popapali a spinkame.
Vodu prevaram z kohutika, alebo z konvice Brit..Lucku som nikdy nekupila.
katarinka ano su zakazane, lebo obsahuju tvaroh a tvaroh je tazky nielen na zaludok ale ine organy v takom malom telicku....dieta sa ti nemusi vyhadzat ani nic take....niekto da niekto nie a ze salam, moj 2 rocny salam este nejedol, iba sunku...aj to si myslim ze je humus nieto este salam 😖

flow333
autor
30. jún 2009

britku mame aj my, ale to pijem ja s drahym....aj nas pes pije Lucku 😀 😀 😀

phoebe003
30. jún 2009

ahojky holky,házím fotečky náš pokus o pohybování se po místnosi. bohužel to vždycky zkončí fiaskem,když chce s nohama pohnout,tak se mu rozjedou a je zase na břiše a vzteká se 😀 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

flow333
autor
30. jún 2009

ved on na to pride fibs🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre