Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

katarinkad
3. júl 2009

a scelo by to nejake 9-mesacne videjo 😉

koniec tapety, idem varit malemu polievocku

phoebe003
3. júl 2009

já ani o zoubcích nevím,teda ještě nám nelezou,ale Eliška to snášela parádně,ani jsem nevěděla,že jí nějaký roste.neplakala,žádné teploty,žádný řev,žádný průjem, ani nic jiného,nebo tomu podobného

henri taky přejeme malému všechno nejlepšííííííí 😵

simona161
3. júl 2009

katka, subezne sme to pisali henri - ty na MK, ja na FB 😀 😀 😀
phoebs, ja este neviem, co chladnicka da 😉 papa, srdiecka, ja padaaam

phoebe003
3. júl 2009

a já mám jít jako taky vařit??? 😕 malej dneska bude mít batáty s mrkvičkou a těstovinky a obědvá až v půl jedný... 😕

phoebe003
3. júl 2009

hmmm,tak já jdu teda taky mno... 😔 pá lásky

mihanka
3. júl 2009

ahojte... 🙂
chorobky nech su coskoro zdravucke... kiahne nech prejdu a odidu aj s teplotami... 😔

dnes ma 9 mesiacikov Ela od luciekubisty a Karolinka od katkaza... gratulujeme... 😵

zajtra ma 9 mesiacikov nas nas nas Henry zubadlovy s ATPCEFTCTA, nech je teda zdravucky... 😵 tiez Yasminka, nech je zdrava a vsetko naj k 9 mesiacikom a aj mala Amy od viki... 😉 😉

ja frcim dnes na svadbu a spat ku nasim, tam zostavam do zajtra... krasny vikend... 😉

bianca
3. júl 2009

cus decka nestiham citat lebo balime a ficime dnes na vychod.Zatial sa len povalujeme lebo sa nam vobec nechce ale za chvilku zacnem nervacit

vs.oslavencom z celeho srdiecka gratulujeme a prajeme len to naj

katarinkad pozerala som fotecky a normalne mi spadla sanka ked som videla ten bazen pre Vas i maleho.Kde ste ho zohnalik???je neskutocny.Normalne slintam.Strasne by sa nam taky hodil domov na zahradu.

lilyk
3. júl 2009

ahojte 😉
tak my hlasime ze ododnes oficialne stvornozkujeme, uz mame aj bobenko na hlavicke 😨
aaaaa Henrymu prajeme vseeeetucko naj k 9 mesiacikom,hlavne vela vela zdraviiiiicka 🙂
Mathew prajeme rychle uzdravenie 😉

phoebe003
3. júl 2009

mihanka,dnes je 3tího 😀 Henri, Yasemin a Amy mají dneska devět měsíců 😵

simona161
3. júl 2009

phoebs, tiez som mihan upozornila do IP ... ale pochybujem, ze henri ma 9 mesiacov 😀 ale zato henry ano 😀 dnes nam to ide 😉

mihanka
3. júl 2009

phoebs... 😀 😀 zblbol mi pc... ja mam druheho... 😀 😀 bolo mi dost podozrive, ze preco vsetci gratulujete Henrymu dnes... 😀

phoebe003
3. júl 2009

mihanka 😀 tak to je pěkný, no to se stane 😵

sim dnes joo 😀

mihanka
3. júl 2009

dokonca tam mam 2.8... 😀 😀

katarinkad
3. júl 2009

😀 😀 😀 😀 ja som sa tiez divila, ze co to tu mihanka vypisuje 😀 som isla kuknut na mobil, ze aky datum je dnes, preistotu 😀

phoebe003
3. júl 2009

jo a jinak jsem pěkně vytočená před týdnem jsem tady http://www.miminka-deti.cz/?525,babypoint-jolly objednávala autosedačku přímo tuhle a zaškratla jsem,že jí chci mít doma do 24 hodin a ty šmějdi mi jí ještě neposlali,tak jsem tam psala,nejdříve v klidu,jako kdy to pošlou a oni že tenhle týden a dnes je pátek a sedačka tu není,tak jsem jim už nas...ě psal,že pokud mi jí nehodlají poslat,tak chci okamžitě vrátit peníze a pokud se tak nestane,tak to budu řešit jinou cestou,než psaím emailů,tak jsem zvědavá,jestli mi pošlou peníze,nebo sedačku,každopádně už tady vícekrát nic neobědnám a doporučuju vám, aby jste tam taky nic neobědnávaly...

phoebe003
3. júl 2009

no stane se...alespoň víme, že mihanka myslí na všechno a na všechny a to je chvályhodné 😵

phoebe003
3. júl 2009

a já tu jakože zase tapetuju sama??? 😒 kde jste kdo?

katarinkad
3. júl 2009

pheobs, no nechceme ti kazit tapetu 😀

phoebe003
3. júl 2009

kati, tak to je od vás hezkééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale já byhc raději tapetovala ještě s někýmmmm 😀 i když za chvilku musím jítdát vařit batáty,mrkev,brambory a květák k obědu

lubik9
3. júl 2009

ahojte mamky
co to citam..mathy je chorucky? 😔 prajeme skore uzdravenie

katerinka..prosim,kde ste kupili ten krasny bazen? hod nejaky link na neho.. velmi sa mi paci 😵

mamky..poradte mi..ideme o tyzden na dovcu do chorvatska..a neviem,ci mam malemu davat aj tam vigantol,ked budeme na slniecku,aj ked timi bude v tieni...

a gratulujeme henrymu

bianca
3. júl 2009

hlasim druhy zub decka.Akosi sa to rozbehlo 😀 Takze dole mame obe 😵 sice este malilinke ale su tam

simona161
3. júl 2009

gratulacia ... neboooj, oni narastu 😉 krpcovi vysli oba spodne naraz, aj uplne rovnako rastli 🙂
lubik, dovcu zavidim ... vigantol - neviem ☹

bianca
3. júl 2009

simi mozno oni aj naraz vyliezli len to tak nebolo vidno a myslela som si ze je to jeden a teraz ked povyrastli tak je to lepsie vidiet.Inak uz sa jej beleju aj horne dvojky tak som zvedava.

tak decka a teraz uz fakt off,vypnut vodu a vsetky spotrebice a sup do sauny do auticka a hor sa na vychod

simona161
3. júl 2009

bian, tak budete upirik ako bol Ajko ... tiez sme mali dole jednotky a potom hore dvojky 😀 stastnu cestu, davajte si pozor 🙂

flow333
autor
3. júl 2009

Andre ked dorazite, okamzite podaj hlasenie... 😢 😢 😢 snad je Maty OK.... 😢 😢 😢 posielame pusinky

princatku vsetko naj naj k 9 mesiacikommmm.....

maminky nase deticky uz maju tolko kolko boli v brusku 😀

lubi, chorvatsko??? uzite si....my ideme 15ho na tyzden do alp🙂 trosku od mora...no neni som happy ale manzel chce ist na ladovec 😀 😀 😀

evicka1
3. júl 2009

ahoj kocky. pardon ze vam sem leziem. ale mam babatko narodene tiez v oktobri a uz si neviem rady
Hugo krasne lezie po 4roch, stavia sa k nabytku a uz ho aj obchadza ale ani za boha si nechce sam sadnut 😠 som niekde citala v nejakej mudrej knizke ze skor ako sa babo samo posadi tak to rodicia nemaju skusat. ale mne je ho chudaja luto.
a ked je v kociku tak sa dviha o madlo a sedi ale ma chrbatik taku gulicku. je to normalne? aleob mam plasit ze preco sedi tak "krivo"
diky moc za radu
a este raz sry

simona161
3. júl 2009

evicka, a on sa ti neposadi sam ked lezie po styroch? lebo moj, ked je na brusku, zdvihne sa na styri a sadne si ... sadne si aj z chrbatika, ale najskor si sadol tak, ze som ho nechala lezat na chrbatiku, on sa pretocil na brusko, zdvihol na styri a posadil ... a takisto ked stoji, tak si urobi pauzu, sadne na zadok, zase sa postavi a pokracuje a takto ... ja nemozem porovnavat, mam iba jeho, ale u nas to bolo tak, ze vlastne zacal so vsetkym naraz, posadil sa zo styroch, zacal liezt aj stavat sa a chodit okolo nabytku ...

simona161
3. júl 2009

ale nech napise radsej aj niekto iny, lebo ja som to doteraz povazovala za automaticke, ze to ma byt takto ... ja som ho neposadzovala, kym si nesadol sam ... ani nestavala, ani nic ...

evicka1
3. júl 2009

simi: no ani za nic si sam nesadne. a ked ho bolia nohy ked dlho stoji pri nabytku tak sa pusti ako sebevrah a pada na chrbat 😅

simona161
3. júl 2009

evicka, aj Alex spociatku padal na chrbat, az neskor si sadol ... potom sa napriklad pustil jednou rukou a skrcil pre hracku a pokracoval ... jasne, ze nie vsetko v jednom dni ... ale tak nejak naraz zacal so vsetkym, myslim, ze jeden den sa dal na styri a posadil, potom sa dal na kolienka a o dva dni sa postavil uplne ... samozrejme s oporou, nie v priestore, to nevie doteraz ... ja fakt neviem, on ked zacal liezt, tak preliezol kusok a sadol si, tak ja som myslela, ze to tak vsetci 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre