Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

simona161
16. júl 2009

katka, on nie je v praci? ci myslis az po praci?

katkaza
16. júl 2009

jeho kolegovi sa narodil syn/asi pred mesiacom/ a teraz si na to spomenuli 🙂
súrodenecký 🙂ale iba pre dve deti,takže po pôrode asi prejdem na HAK 🙂

simona161
16. júl 2009

katka, ja som mrchu dostala presne 6 tyzdnov po porode, na den presne, a s HAK som zacala okamzite 😀
tak to si fakt zavcasu spomenuli ...

katkaza
16. júl 2009

nie nie,pracuje...to má jediné šťastie... 🙂 myslela som,keď príde dom 🙂

simona161
16. júl 2009

jeeej, ty si uz 23tt ... nechystas sa na 4D?

bianca
16. júl 2009

ja som na mrchu cakala cez 20 tyzdnov a teraz mam hrozne cykly-necykly a HAK neberiem uz roky a ani nebudem

lubka78
16. júl 2009

katka....Karolinka potom moze behat vedla kocika, bude ti stacit aj pre 2 deti 😅 😀 😀 😀
sim..a kedy ti dnes dojde tvoj?

simona161
16. júl 2009

bian, ja bez HAK mam cyklus cca 18-21 dni, cize sotva skoncim zacnem zase a moja uzasna endometrioza skvele prekvita ... takto je to lepsie ...

katkaza
16. júl 2009

no potreboval si nájsť nejakú zámienku 🙂
a je to ok,keď dojčíš a užívaš HAK?mňa teraz stále nahovárajú na sterilizáciuúv nemocke/,lebo budem mať opäť sc,ale to mi príde riadne čudné v mojom veku...

simona161
16. júl 2009

lubka, dnes uz to asi nestihne 😉 je v Blave ... pocitam, ze tak po polnoci dorazi ...

simona161
16. júl 2009

katka, je jeden typ HAK (cerazette myslim), ktory sa berie pri kojeni, poznam maminy, co ju beru ... nedavala by som sa v tvojom veku sterilizovat ... ale to je na tebe ...

katkaza
16. júl 2009

to bude radosti doma 🙂 musí to byť neuveriteľné,keď sa po takom dlhom čase vidia s Alexom 🙂

simona161
16. júl 2009

no naposledy to bolo skor divne, maly bol nauceny rano rochnit pri mne v posteli, rozhadzovat tam hracky, skakat po mne ... a tam bol mm, maly na neho zazeral a trvalo mu dost dlho, kym ho akceptoval ...

katkaza
16. júl 2009

veď to ani neurobím...ani sekundu som o tom neuvažovala...veď je kočiek,čo majú tri a viac sc za sebou...sa k nim pridám do klubu 🙂

lubka78
16. júl 2009

ja by som asi tiez nesla na sterilizaciu....ja poznam tiez zopar mamiciek, ktore to maju a v pohode, ja sa zatial na nic podobne nechystam....zeby bolo dalsie? 😅

katkaza
16. júl 2009

ale mm bol z toho určite namäko 🙂 naša malá spí s nami v posteli už dlhšie,postieľku môžme kľudne predať...ditaťu stačí niečo raz ukázať a už neodnaučíš 🙂

bianca
16. júl 2009

ja sterilka vobec.Tak za rok druhe baby a potom mozno za 8-10 rokov ked pan Boh da tretie

katkaza
16. júl 2009

lubka a ty máš tiež chlapcom sc?
simi diky za ten link... 😉

katkaza
16. júl 2009

ja plánujem tretie tiež tak za desať a viac rokov,to aby bolo doma stále veselo 🙂

bianca
16. júl 2009

katus a kolko mas rokov?

simona161
16. júl 2009

katka, mm bol, to je jasne 😉 lenze alex nespi, on sa tam hadze, meta, precestuje celu postel ... ja sa tam s nim nezmestim, nieto este traja ... ja ho polozim zarovno so mnou a on je o par minut krizom a kope a odsuva ma ... a kedze vie stvornozkovat a postavit sa, tak ja musim hliadkovat, aby nespadol a je po spanku ☹
bian, ja druhe tak o rok-dva a viac asi nestihnem ... o 10 rokov budu mat moje rovesnicky vnucata 😀

bianca
16. júl 2009

mata ty si koza.Sak moje tiez

simona161
16. júl 2009

bian, klidek, si robim prdel ... vsak ma poznas, nie? 😀

bianca
16. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katkaza
16. júl 2009

simona si ma pobavila 😀
bianca 26

bianca
16. júl 2009

Katka ja tiez ale v Oktobri 27 🙄

simona161
16. júl 2009

a ja za par 32 ... teda skoro za pol roka 😀

lubka78
16. júl 2009

katka..nie, ja mam obidvoch normalne 😉
pridavam sa do klubu 😀 😀 😀

katkaza
16. júl 2009

bianca teraz ma nepochopíš,ale ja rozmýšľam,či mám v októbri 26 alebo 27...ja som normálne dementná...som 83,takže tak 😕 tak som asi o rok mladšia od teba... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre