Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bianca
19. júl 2009

karol no vcera mi uz fakt rupli nervy a riadne.Celi den rvala jak tur.No des.Neviem co jej bolo.Kolko do kopy mate uz zubov?My stale len 2 dolne

phoebe003
19. júl 2009

bianca my máme jeden dole a jeden se nám tlačí nahoře, takže tak nějak zaokrouhleně máme dva:o)

lilyk
19. júl 2009

ahojte 😉
Lubka dodatocne dakujeme 😉ja uz som nemohla vecer odpisat,MM zasadol za pocitac 😉
u nas je dnes troska lepsie, vratili sme sa z prechadzky ale ten vietor je este stale dost ostry.
Idem dat prvemu papat nech mam jednu varku za sebou 😀
Lubi u nas podobne, Tomino prace s tymi mini nozkami za Majkom jak strela, potom sa z toho rehoce 😀 potom ked ho dohoni ho zacne tahat a Majkovi sa to nie vzdy paci 😅

question
19. júl 2009

ahojte..bia aj jamavam nervy.. neboj..a myslim,ze kazda z nas... 😉
inakaby sme doplnili statistiku..my me dve spodne 1 a dve vrchne 2,takze sme upiiiir 😉 😉
som ani ja nevedela,ze horal mala hrat na pohode 😅 😅 halooo de siiiiiiiiii?????

bibka333
19. júl 2009

fibi Adamkovi prajem všetko naj k vymesačiu 🙂 posielame pusinky 🙂

katkaaalex
19. júl 2009

Ahojte baby, toto je super "tema", som tu prvy krat tak vas vsetky zdravim 🙂 .
My mame maleho Alexa, ma uz 6 zubkov a tiez chce stale chodit. Stvorkovat nevie ale plazi sa pekne sam, je strasne komicky 😀 .
Vo stvrtok ideme na Slovensko - zijeme v Irsku- tak sa straaaaaasne tesime, konecne si uzijeme slniecko🙂
Premyslam kupit sedacku na bicykel, mate niektora z vas skusenost? My sa s kocikom velmi nekamaratime
tak dufam, ze bicykel ho trosku zaujme 🙂
Prajem pekny dnik, papa 🙂

lubka78
19. júl 2009

ahojte 😉
aj my sa pripajame k Adamkovym gratulantom 😉 😵
lilyk...no niekedy je to take zabavne, ked Misko trieli za Filipom do izby...vsetko by bolo OK, kebyze mu Misko neberie JEHO hracky..to uz len pocujem MISOOOOOOOOO, NECHAJ TOOOOOOOO 😅
aj u nas riadne fuci, ked sa chlapci vyspia hadam sa nam podari vyjst na chvilu von 😉

lubka78
19. júl 2009

vitaj katka 😉
my mame sedacku vzadu na bicyklli, ma dost vysoke operadlo a zda sa mi lepsia, ako ta dopredu 😉 Miska sme tam este nemali, ale Filip sa v tom velmi rad vozil 🙂

katkaaalex
19. júl 2009

Ahoj Lubka78, Alex je taky maly nezbednik 😀 tak ho chcem mat radsej na ociach, pozerala som na nete sedacky a nasla som nejaku novinku - je vyssia ako tie klasicke v ktorich sme sa mi vozili tak sa mi celkom pozdava no musim ju najskor vidiet a potom sa rozhodnem.

phoebe003
19. júl 2009

jeee holky, děkujeme ke gratulacím a přidávám pád devítiměsíčních fotek...bože to to ale letííííí 😀

katka vítej mezi oktobrovkama:o) malej je moc roztomiloučkej, ale chtělo by to nějaké aktuálnější foto:o) 😵 😉

jinak mám vyžehleno všeeeechno a vypráááno a teď tady páruju ponožky... 😀 venku nám leje jako z konve, teda teď na chvilku přestalo, tak snad to vydrží a budu moct pověsit ven prádlo...

katkaaalex
19. júl 2009

Ahpj phoebe003, aj my sa pridavame ku gratulacii 🙂 , rastu nam tie deticky ako z vody.
Na tych fotkach prave pracujem no Alex sa mi zobudil s horuckou 38,7 tak sa mu idem venovat.
Pekny dnik prajeme 🙂 🙂 🙂

simona161
19. júl 2009

jeeej, my mame menovca 😀 dalsi Alex 🙂 dufam, ze to nie je taka zivelna pohroma ako ten moj 🙂 a kedy sa presne narodil?

simona161
19. júl 2009

musim utekat za tymi mojimi chlapmi, kuknem neskor ... peknu nedelu vsetkym 🙂
a gratulacia Adamkovi 🙂

phoebe003
19. júl 2009
bianca
19. júl 2009

cau decka

v prvom rade vitam katkaaalex.Nasa sa tiez iba plazi ako postreleny partizan

normalne sa mi dnes po 5 dnoch podarilo navarit aj pre nas.

phoebe003
19. júl 2009

Sim, nevím, že se divíš, Alexandr je nádherný jméno jak v chlapeckém, tak v dívčím provedení🙂 Mám jednu kamarádku Alexandru a hrozně jsem jí to jméno vždycky záviděla

Katka děkujeme za gratulaci 😵

selina.liana
19. júl 2009

Phoebe Adamkovi vsetko Len naj naj naj

katkaaalex
19. júl 2009

Ahoj simona161, Alex je 30.8. a je to teda riadne sidlo 😀

simona161
19. júl 2009

phoebs, nedivim ... ale moj Alex je Alex, nie Alexander 😀 , tak je krsteny a tak ma aj v rodnom liste ...
a predpokladam, ze katkin tiez 🙂
alexander je sice krasne, ale dlhe ...
a idem na nakup, papaaaaaaaaaa

bianca
19. júl 2009

Karol maly je milionovyyyyyyyyyyyyyyyyyy.

selina.liana
19. júl 2009

My stale bez zubov

Horal sa este nikomu neozvala???

bianca
19. júl 2009

seli pisala do temy festival pohoda

phoebe003
19. júl 2009

Ahojky holky, děkuju za gratulace

bianca 😵 😵

sim aha, tak tj, já myslela, že je Alexandr... 😅

CO? horalka byla na tom festivalu??? 😕 koukala jsem, že prej tam něco spadlo a několik lidí je mrtvých a spousta je raněných... 😔 😕 😨 🤐 ☹ 😒

phoebe003
19. júl 2009

a tady koukám nikdo nejní, ak já jdu napustit vodu a mladého vykoupat...

bianca
19. júl 2009

tak zasa spravy a je mi zle z tych zaberov.Moj brat mal fakt stastie.Bol v tom stane.Akurat som ho videla v spravach ako cakal na vlak

tilky
19. júl 2009

Ahojte

aj my sa pripájame Phebs Adamkovi Karolovi želáme tiež len to najlepšie

gladriel
19. júl 2009

Ahojte mi dnes lespie muz sa aj prevaluje ako dostal rozkladaciu pohovkku.aj malu dnes mal konecne pri sebe.teraz uz spi.mala cim dalej prespekulovanejsia a zivsia..zuba ani jedneho nemame ale uz sa tesim na prvucicky zubok.bude zlataucka.uz vieme sa bozkavat sice mi mala dava francuzaky ale od nej to beriem.dnes sme boli aj prvy krat v novej auto sedacke tak bola prekvapena preco nie je naopak no zlatucke

tilky
19. júl 2009

ahoj glad no malá má krásne mihalničky

bibka333
19. júl 2009

ahojky Gladriel som rada že manželovi je lepšie a ani mi nemame este zubaky a staviame sa dnes nas bola pozriet sesternica čo malu nevidela asi 2 tyždne a čumela na nu ako rychlo štvornožkuje a o všetko sa stavia na nožičky 🙂
mala story dnes som malu nechala v obyvke na chvilku ai 30 40 sekund samu išla som zahodit plienku a ona šup pod telku tam mame taku policku a vyhadzala tam Adkove auta take vačie buraga ten jej usmev ked som sa jej prihovorila 🙂
Bianka ja som mala cez spravy po celom tele zimomriavky ☹ je mi luto tych ludi
Horalka som rada že ste cela rodina ok 😉

gladriel
19. júl 2009

ahojte baby moja nmaminka robi na ARe v martine a tiez hovorila ze mali iny frmol a ze to s tymi dvoma zenami nevizera dobre sice nebola v robotke potrebujeme ju tu velmi vela ale viem ze docentka musela byt cely den v robote.teraz som akurat kukala bleskovky je mi do revu normalne.este k tomu juz takze citim s tytmi ludmi az moc.zas vyhasol jeden neviny zivot a mozno este vyhasne.stale sa zamyslam nad tym aky je zivot nespravodlivy a ze idu ty naj ludia a opity a zlodeji ziju stale.

tilky dik dlhe po mne huste po otovi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre