• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
Dobré ránko kočky,

horalka super videjko:slight_smile: :wink:

bianca jj to mu jde :sweat_smile:
23. júl 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj mamky pekny den....celu nocku som myslela na Glad....ani spat som nemohla....snad je vsetko OK a len lepsie...

ques kde si kupila malej kolenacky? my mame uz modriny na kolenach a kolenacky neviem nikde zohnat....
andre tak co, rozhodnuta vo vybere sedacky??? a inak kedy dame nejaku kavu???
23. júl 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
phebe, ja som si pozrela to video, kde sa Adamek zlakol tatu v okne :grinning:
23. júl 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ques aj my mame chranice.Teraz bola par dni bez nich lebo som ich nemohla najst (to nase kocovanie hore dola ma raz zabije) a ach jaj

flow chranice maju urcite v kazdom obchode len sa staci spytat.Pre mna je zahada ze my mame Farlin u nas z obchodu za 74 sk a ti v Chiccu stoja 180 Kc tie iste.No nechapem
23. júl 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow a ty nie si prec ? ved si vravela ze nemozes do phy lebo ides papa :confused: :pensive: fniuk
23. júl 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, glad sa neozvala? myslim na nich furt ...
u nas dalsia priserna noc :frowning2: Alex plakal od 01.00 do takmer 04.00 a o 07.00 uz vstal a bol vyspaty, vyskereny a doteraz beha jak raketa a ja nevladzem :frowning2:
23. júl 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozaj, kde sa tula lubka78? :wink:
23. júl 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje dieta kupodivu zaspalo a spi uz hodinu, asi ho to pobehovanie konecne unavilo, kym som to tu ja popisala a pokopirovala, tak on zalomil :wink: ale kedze ma nebavi debatovat sama so sebou, tak idem nieco robit, pekny den vam :wink:
23. júl 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Glad moc na vas myslim, tiez som toho moc nenaspala drzim palce silno,hadam je lepsie
23. júl 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi Ajko uzasny :grinning: aky skero :dizzy_face:
23. júl 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky,

sim malej je kouzelnej.... :dizzy_face:
23. júl 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi Ajko standartne uzasny

baby nepisala niekomu Glad?
23. júl 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barborka sa akurat sama 1x postavila okolo postele,tak sa pustila a krasne stala.Dokonca dnes 1x odblokovala telefon a zavolala tatkovi do prace :grinning:
23. júl 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barborka je sikulka, za chvilku ti utecie :slight_smile: Glad sa neozyva? :frowning2:
U nas je tiez uspesny den, Alex sa ma pustil a presiel asi meter k mojej mame sam (po dvoch) ... v postielke sa pusta uz davno z jednej strany na druhu, ale dnes to urobil prvy krat vo volnom priestore...
23. júl 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi pisala som jej sms ale zatial bez odpovede :frowning2:
23. júl 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bian, tiez som rozmyslala, ze jej napisem, ale zase rusit ju nechcem ... pockam, ci sa ti ozve ... alebo ci sa neobjavi na FB, MK ...
23. júl 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, a dakujeme vsetkym, co drobca pochvalili :wink: bol by rad, on si uziva kazdu pochvalu :grinning:
23. júl 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
decka mala ma tak 2x denne hlienovitu stolicu.Dufam ze nemam neaku alergiu.UZ mi ja trapne ist k dr.Stale je osypana a uz jej ani nic nedavam
23. júl 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Glad volala... ani neviem co napisat... len uprimnu sustrast... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. júl 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som sem sadla a hned takato sprava :frowning2: :frowning2: :frowning2: je mi to strasne luto........Glad uprimnu sustrast a vela,ale vela sil,nech to vsetko s malinkou zvladnete najlepsie ako sa da
a idem radsej prec lebo aj tak figu vidim momentalne....
23. júl 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: uprimnu sustrast :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
23. júl 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem tu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. júl 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Glad upřímnou soustrast :frowning2: :frowning2: držte se
23. júl 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: :frowning2: :frowning2: glad :cry: :cry: :cry:
23. júl 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
glad, uprimnu sustrast :cry: :cry: :cry: :pensive: :pensive: :pensive:
23. júl 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ........... Glad, je mi to strasne luto...
23. júl 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: bože takéto smutné správy.... :pensive: :pensive: :pensive: glad prajem úprimnú sústrasť, želám veľa síl.... budeš ich veľmi potrebovať...... neviem čo napísať viac, lebo to musí strašne bolieť....... :cry: :cry: :cry: :cry: :pensive:
23. júl 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Glad :frowning2: , prijmi moju úprimnú sústrasť :pensive: :pensive: :pensive:
23. júl 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Glad boze :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: uprimnu sustrast :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak som na vas myslela....cely den....nemam sil nic viac napisat... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
23. júl 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok