Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

simona161
23. júl 2009

glad, je mi to nesmierne luto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ stale som dufala, ze sa vsetko na dobre obrati ... uprimnu sustrast a vela sily, drz sa, maminka ...

gladriel
23. júl 2009

dakujem baby je to tazke ale prijat ako to je dakujem baby naozaj za vsetko malinka ma drzi

lilyk
24. júl 2009

dobre ranko 😢 Glad je mi to nesmierne luto 😢 drz sa ☹

luciakubista
24. júl 2009

Ahoj, neviem co sa stalo,lebo nestiham citat,ale Gladriel pripajam sa, uprimnu sustrast 😢

phoebe003
24. júl 2009

Kriste Pane gladriel. Moc mne to mrzí. Přijmi naši upřímnou soustrat. Je mi to moc líto. Držte se moje zlatá....

babofka
24. júl 2009

glad, uprimnu sustrast, prajem vela sily a nech vas uz odteraz vsetko zle obchadza

gladriel
24. júl 2009

dakujem babenky a dakujem aj za smsky od vas drzte mi palceky prosim v pondelok mam velky strach z pohrebu.uz teraz mam vysoky tlak nedokazem ani chodit teplotu atd uz v noci som si myslela ze prisiel pre mna aj teraz hruza.este ze mam malinku

luciakubista
24. júl 2009

glad, vela sily. Myslime na teba.

evitkamalicka
25. júl 2009

Glad to mi je velmi luto, uprimnu sustrast

question
25. júl 2009

glad uuprimnu sustrast..neviem si ani len predstavi co teraz prezivas...ale drz sa uz kvoli Vanesske...

question
25. júl 2009

flo...aj ja mam chranice FARLIN... u nas ich maju aj v lekarnach... takto vyzeraju
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_detske-obleceni...

luciabah
25. júl 2009

pre gladriel:

lenka, v pondelok budem na vas mysliet ako asi vsetky z oktobroviek. a drzim palceky, aby to prebolelo, aj ked to asi tak rychlo nebude. tvoj manzel bol niekto, s kym si sa rozhodla zit, mat spolu babetko a mate / pisem mate, lebo vzdy bude jeho dcerka a on jej ocinko/ nadhernu dcerku, a myslienka na teba , na zenu ktoru ,miloval z celeho srdiecka a na vasu vanesku ho urcite drzala pri zivote posledne dni. a teraz na nebicku pribudla jedna nova hviezdicka, to je vas tatinko, ktory na vas bude davat pozor a bude vidiet, ako vaneska rastie a ako ti robi radost, aj ked takto na dialku.
lenka, drzim palceky v pondelok a vasmu ockovi pokojny odchod na nebicko, uz ho netrapi tazka choroba.

este raz , urpimnu sustrast.

question
25. júl 2009

luci..krasne si to napisala..
a este nieco k tomu dodam..mne blizky clovek bol na pokraji smti a bol v tuneli ale sa prebral... a chcem ti povedat,zevraj vobec clovek nema strach ked je v nom..citi len pokoj, klud,mier v dusi, nema strach,..

flow333
autor
25. júl 2009

ques dkujem za link, skusim pozriet...

luci, tiez som povodne mala napisane nieco podobne pre glad, ale nemala som odvahu to poslat....slzy mi tiekli, len som to pisala a teraz opat ked som citala tvoj odkaz.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

glad zlatko drzkaj sa moja, viem, ze je to strasne slaba utecha, ale stale sme tu pre teba, stale sa nam mozes zdoverit a stale sa tu budeme drzat navzajom...sme predsa mamky, a myslim, ze aj ked sa zatial nepozname niektore osobne, sme aj priatelky....a tie si predsa pomahaju....vas tatinko vas obe miluje a stale, stale na vas bude mysliet a vecne vam bude na blizku...teraz mu je uz lepsie, nic ho neboli, netrapi sa a nechce aby si sa ty trapila....musis byt silna zena kvoli Vaneske...ona bude predsa to stvorenie v ktorom bije ocinkove srdiecko nadalej....uvidis ho stale ked sa na nu podivas a ona bude ta, ktora ta bude drzat nad vodou.... myslim na vas obe stale ☹

bianca
25. júl 2009

od tredy sa tu zastavil cas.Asi 100 krat som mala napisany prispevok venovany Lenke a Vanesske ale stale som mala pocit ze slova nestacia.

Leni ver mi ze aj ked na dialku sme v myslienkach stale s tebou.A nie len my ale vsetky dobre dusisky z Oktobroviek.Vytvorili sme si tu medzi sebou vztah ktrory ludia nepochopia a ked jednu boli srdiecko,citime to vsetky.Lenka ani neviem ako napisat to co sa odohrava vo vnutri.Sme tu pre Teba.

gladriel
25. júl 2009

dakujem babenky.muz ma na to super pripravil posledny mesiac som snim nebola skoro vobec a ani ma pri sebe a ani malinku nechcel iba posledny tyzden.viem ze teraz pri mne stoji jehodusicka ktoru pustam a hore viem ze sa vrati ako anjel mi to slubil a moj ocinko mi slubil ze da na neho pozor.viem ze bude pri nas stale ako anjel ale najskor musi ist za svetlom.stale ho posielm ale on nechce.a mate pravdu ze nechce aby sme sa strapili chce aby sme zily novy zivot a urcite nechce aby som stale chodila v ciernom a tym vyjadrovala smutok.on bol vzdy uzavrety pred inymi al predo nou nie.naucil sa nebyt uzavrety a povedat mi vsetko.viem,ze nebol sam ked odchadzal bol pri nom brat moj a moja maminka.a neodchadzal v bolestiach.viemk ze je teraz stastny a viem ze je mu dobre konecne netrpi.len ja mam starch teraz o seba mam problemy zo srdiecko stale mi beha tlak a pulzy a ten pondelok idem tam len z povinnosti muz vie ze som na jeho pohreb nechcela ist ale musim nedokazem pozerat na tu rakvu ako odchadza nedokazem j ked som rada ze netrpi.dakujem vam babenky za vsetko za podporu ked som bola v nemocke kled bolo muzovi uz zle vzdy zte ma drzali pre vas patri jedno velkeDAKUJEM

selina.liana
25. júl 2009

Glad drz sa 😢

lilyk
26. júl 2009

Seli prajeme vsetuuuuuuucko naj k narodkam vela stasticka zdravicka a lasky 🙂
my sme sa vratili z prechadzky, teda ja z Tominom, Majko este kamienky hadze do kazdej kaluze a pojdeme obedovat a prajeme pekny zvysok vikendiku 😉

lilyk
26. júl 2009

Jasminke od Emaso prajeme tiez vseeetucko naj 2 rockom, vela vela zabavky 🙂

phoebe003
26. júl 2009

Dobré ráno, gladriel.... nádherně jsi to napsala,luciabah takytak, slzy se mi z toho tlačí do očí, buď silná děvče a opatruj sebe i maličkou. Nezvládnu napsat víc, i když bych chtěla....

tilky
26. júl 2009

ahojte

vo štvrtok nám doklepal počítač odišla matičná doska takže kým odstánime tento problém mám bratov nootbuck
takže so Slávkou sme sa dohodli ja ráno objednám kyticu a poobede pôjdem zaniesť priamo do domu smútku bloček jej dám a pošlú sa peniaze opäť jej na účet to číslo už poznáte všetky čo sa platilo do Larionu my sa so Slávkou stretávame často tak sa dohodneme
je to asi najjednoduchšie som tu najbližšie u rodičov asi 15 km od Martina

tilky
26. júl 2009

Gladriel aj ja prajem úprimnú sústrasť
radšej ľudí spoznávam za iných okolností ale žiaľ aj toto je realita života ale napísala si to krásne a úprimne

flow333
autor
26. júl 2009

tilky super, velike dakujem a myslim, ze hovorim ta vsetky, ktore sucitime s glad

katkaaalex
26. júl 2009

Gladriel,
prave som precitala tvoj posledny prispevok.
To co sa v tvojom zivote dialo za poslednych par dni som s tebou neprezivala tak intenzivne ako dievcata tu na tejto teme no chcem sa aj ja pridat a aspon zopar slovami ti vyjadrit uprimnu sustrast. Viem, ze tvoj zial je velky,
mas velmi tazke a smutne chvile no viem i to, ze keby bolo v moci nas tu vetkych, ktore ti piseme zmiernit smutok v tvojej dusicke, spravili by sme to bez premyslania.
Prajem ti vela sily,aby ti coskoro zasvietilo slniecko v tvojom srdiecku a tvojej dcerke vela vela vela lasky...
...myslime na vas a drzime palceky...
Gladriel, setri sa, davaj na seba pozor, na svoje srdiecko. Tvoja dcerka ta velmi potrebuje - drzime palceky obom.

gladriel
26. júl 2009

dakujem babenky

tlky si pozvana k nam potom na posedenie za to ze prides.ak dovolili organizatorka moja mamka.

este raz dik
a asi nam idu zuby dolne nieco vidno
este vcera hovorim sesterke ze nemame zuba a ze urcite vidu na pohreb a hop mala som pravdu

bianca
26. júl 2009

Glad urcite to budu zubky

lubka78
26. júl 2009

ahojte 😉
akurat som si vas poctivo docitala, zapnem PC po par dnoch a hned taka smutna sprava ☹
glad...uprimnu sustrast ☹ velmi na teba myslime, a budeme hlavne zajtra, aby si to vsetko zvladla...aspon, ze mas Vanesku, za ta drzi nad vodou...ked som citala tvoj prispevok normalne som mala zimomriavky na chrbte a oblieval ma studeny pot 😢 a uz ani neviem co napisat..dochadzaju mi slova...drzime velmi, velmi palce 😉

andre
26. júl 2009

ahoj všetkým ešte raz

glad, nemám slová, ktoré by som vedela napísať a ktoré by mali tú váhu zmeniť to, možno by vedeli trocha zmierniť tú bolesť, ktorú prežívaš, ale jednoducho, žiadne nie sú 😔 ... je mi to naozaj ľúto, prijmi prosím úprimnú sústrať 😔 ... držím ti veľmi prsty aby ste to s vaneskou zvládli čo najlepšie 😔 😔

andre
26. júl 2009

flow, ešte som na to ani nekukla 😖 , od štvrtka sme boli preč, dnes celý deň periem a periem
cafe platí, jasnačka 😉 daj tipa
a som sa dočítala že sa bia chystá aj lucka z prahy, dačo poriešime, nie ? 🙂

flow333
autor
26. júl 2009

andre co stvrtok????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre