Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

simona161
31. júl 2009

ahojte, tak sme po poradni a po tretej davke hexa vakciny ... tak sa modlim, aby v tychto horucavach nedostal teploty 😖 co sa tyka zaspavania, ja som zasadne proti teorii nechat vyrevat, a to, ze s nim musim lezat vecer v posteli a hladkam ho a rozpravam sa s nim a lovim ho, ked uteka, tak to si ja uzivam ... a takisto mi nevadi, ze chodi spat o 22.00, ved ja som nikdy nechodila spat pred polnocou, takze mi to vyhovuje, my sme kludne este o 21.00 vonku a je nam super 😉 cez den nespi dokopy nic, to je vseobecne zname, ale aj nato som si zvykla a nevadi mi to ... ved som dieta chcela, mam ho a na vsetko ostatne budem mat dost casu, ked vyrastie ...

henri001
31. júl 2009

Simi si mi nakukla do duse 😵 😵 😵
mas pravdu Karolinko naozaj je dnes krasny den 😉 k nam dnes prisiel bratrancek Dylanko z njujorku 😎 a predstavte si , on uz krasne vsetko papka 😅 🙂 ma potesili ...
cmuk vsetkym detickam ...papa

simona161
31. júl 2009

henri, tak si uzivaj navstevu ... a urob nejake fotecky, nech kukneme Henryho s Dylankom 😉
a s uspavanim je to ako s jedenim, kupanim, obliekanim, atd ... kazda mamina sa zariadi po svojom, kazda mame ine dieta, ine zvyky, ale vsetky rovnako chceme pre svoje deti to najlepsie ... a mne je najlepsie, ked som s nim, a bohuzial jeho plac neznesiem a je fakt, ze na nic ine okrem neho cas nemam 😉

simona161
31. júl 2009

a idem k nemu, pretoze svojich 35 minut spanku uz vycerpal 😀

bibka333
31. júl 2009

simi pekne si to napisala 🙂 každa mamka chce pre svoje detičky to najlepšie 🙂
baby za 4 dni mi odchada Jarka na liečenie už mi je teraz smutno a o nej ani nehovorim 😔 dufam že jej to pomože ma to zase velmi zapalene ☹

horalka777
31. júl 2009

Bibi neboj, pomoze jej to 😉

K teme vyrevanie, nasa ma tiez uzasnu vydrz, staci sledovat, kolko vydrzi vrestat v autosedacke - presne tolko, kolko ju nechame priputanu. A ostatne suhlasim so simi a tiez suhlasim so vsetkymi, ktori si myslia, ze je krasny den 😉 😀

mihanka
31. júl 2009

ahojte... 🙂

trosku som vas aj docitala...
oslavencom gratulujem, dakujem aj ja za gratulacie...

Simi Rim zvladla super, napriek tomu ze brala prvy x atb... mala zapal uska ☹ ked sme sa vratili z prahy, tak dva tri dni velmi plackala chvilkami, nechcela k nikomu na ruky okrem maminy, mala zvysenu teplotu, ja som to pripisovala zubkom, ale potom som si vsimla, ze velmi place ked jej prezliekam nieco cez hlavu, tak sme mali poradnu (7700g), poslala nas na usne, robili jej vyplach uska a nasla jej tam aj zapal... ☹ mysleli sme ze do rima ani nejdeme, ale uz predtym ako sme boli u dr, bola v pohode, ziadna teplota, a na odobrenie doktorkou sme isli... takze hoci tam bolo horuuuuco, simi bola stale v kociku, alebo pod slnecnikom, doobeda, ked bolo celkom fajn spala v kociku a my sme brazdili rimom a poobede na hoteliku, bolo uplne super, let zvladla v pohode, cestou domov vseeetko prespala, zobudila sa az ked sme si brali kufre... prvy den sme ju nechali na posteli bez plienky a atb urobili svoje a nechala tam simi riadnu hnackovu spust, som sa hanbila, ze som myslela ze sa stahujeme do ineho hotela... 😅 😀
foto neskor, su na fb, aj to davam mm, ja nestiham...

idem sa pustit do larionu... 😉

mihanka
31. júl 2009

henri, uzi si navstevu...

k teme zaspavanie, sama nezaspi, nevydrzim dlhsie ako nekonecne 2 minutky, takze uspavame vo velkej posteli, ale zaspi rychlo, tak neriesim, uzivam si ako vonia a dycha... 😵

gratulujem vsetkym chodcom, stvornozkarom, aj ostatnym salamistom, medzi ktorych patrime aj my.... 🙂

mihanka
31. júl 2009

vsetkym zainteresovanym som poslala ip ohladom larionu... ak niekto nedostal ip, napiste... 🙂

bianca
31. júl 2009

tak decka dnes sa mi podaril interesantny zazrak.Ked sa to osvetci tak budem happy usmievava a stastna maminka.uz som vic krat pisala ze nasa je ulne hotova do reklam v telke.Dnes bol pri zaspavani boj.Dokonca sa tak neuveritelne hnusne buchla v postielke ze mi islo srdce puknut.Nemam na to vyplakanie fakt nervy tak som ju dala do nasej postele,pekne som ju zakrla Petovim paplonom a v telke akurat zacal reklama.Sadla som si k PC bo slecna je priam az agresivna ak sa jej miham popred oci a nevidi a ona kludne lezkala a cucula na reklamu.Ked skoncila,otocila makovicku,zaborila nos do druhej periny a zaspala.Som nechapala.Bez kriku (jej i mojho) bez hodiny ukladania,bez kolisania ci pochodovania po izbe.Preniesla som ju do postielky ahajkala dalej.Poobede mi to nedalo tak som ju dala do postielky.Zasa ten isty scenar.Krik,stojime,sedime,hihname sa,hadzeme vsetko von z postielky a na koniec strkame hlavu medzi sprucle v nadeji ze sa jej raz podari dostat sa von tak.Tak som ju dala do postele a zakrla perinou.Otocoka,jedna pirueta,druha,tretia.Pohladala som v telke reklamu a hadajte.Skludnila sa a ked reklama skoncila,otocila hlavu a zaspala.

decka pokial toto na nu bude platit tak som fakt stastna.Kurna taky dlhy prispevok.Pokial to niekoho prestalo bavit v polovicke tak plne chapem 😀 Cmuk cmuk cmul .cakam na manzelika lebo dnes konci turnus.Pocitam minuty

simona161
31. júl 2009

bian, to je paraaada ... drzim palce, nech jej to vydrzi a zaberie vzdy 🙂
a navrat manzela zavidim, ako som uz pisala na FB 😉

bianca
31. júl 2009

simi FB

decka sem asi pojdeme ak sa to podari bude happy http://www.fimjasna.sk/

mihanka
31. júl 2009

bian, super... 😉 bodaj by vam to fungovalo... 🙂

mam volno, mm zobral malu ku svokrovcom, popasovala som sa s par fotkami, ani mne sa to nechce zmensovat a este aj kapacita je tu obmedzena... 🙂

katarinkad
31. júl 2009

mihanka, kraaaaaaaaasne fotecky z Prague a Roma. Som uz kuk aj na FB. Krasni ste tam, very happy familly 😵 😵 😵
Inak, Simonka ma o 2 kg menej ako nas Boris 😀 ....no ale sak modelka, je to taka nezna, jemna kraska 😅

bia, no vidis, tak aj tvoja mala sa uz naucila spat 😅 teda dufam ze to bude fungovat.
Ja tiez nie som za vyplakanie, ani to nedokazem, tak ako simi, pisala, neznesiem ked maly place, takze robim vsetko preto aby neplakal, aj ked je to obcas narocne. 😀

katarinkad
31. júl 2009

Henri, dosli neake nove bodycka s logom NY? 😀 😎

mihanka
31. júl 2009

katarinka, no ona nie je velky jedak, ale ja som aj rada, lebo tatino jedol od mala, chodil si pytat ku susedom... 😀

ja som z tej knihy cerpala na zaciatku, hlavne vecerne budenie na papanie, aj zaspavala simi isty cas sama v postielke, a teraz mi to vyhovuje, lebo mi furt niekde labzujeme, takto nema problem zaspat nikde...

katarinkad
31. júl 2009

mihi, Simi sa mozno este rozpapkaaaa 😝 😀
Nas Boris zase nema mieru, zje co vidi a tak aj vyzera 😀 , ja len dufam ze teraz ked uz chodi tak to vybeha a uz nebude priberat takym tempom ako doteraz.

mihanka
31. júl 2009

katka, ja som spokojna, ona spapka, ale radsej je na maminkinom cecku... 😀 aj ja si myslim ze potom ked zacnu deti chodit, tak to priberanie nebude take rapidne... 🙂

bianca
31. júl 2009

mihan nasa pribrala od 6 do 10 mes strasne malo a dr nam povedala ze to tak ma byt ze teraz sa viac natriapia a je to pravda.Barca mala na akoze 10 mes.prehliake 8540 g

mihanka
31. júl 2009

bian, ved cvicia v jednom kuse... 😀

bianca
31. júl 2009

mihan nasa je ako blesk.Ani neviemkolko krat som pre nu dnes utekala na chodbu lebo sa zamilovala do vchodov.dveri.A aj balkon sa jej paci.Vcera vyliezla na ten schodik a cela stastna kricala na ludi a na cele sidlisko.Som zvedava kto ju ustrazi v nasom mega dome kam sa uz pomalicky ale isto chystame

simona161
31. júl 2009

Alex tiez spapa co vidi, keby mohol, jedol by stale ... a pritom skoro vobec nepribera ... za dva mesiace pribral ani nie pol kg ... aspon sa mi zda, lebo dnes na poradni vazil 9530 gramov a ci to bolo spravne neviem, lebo lezat na vahe nehrozi, sediet nehrozi, takze vazenie za pohybu ... ale doktor povedal, ze je to ok, ze on to vybeha, lebo on strasne moc zje, ale zase je stale v pohybe ... ale to, co sme tu hovorili, ze dieta ma do polroka porodnu vahu zdvojnasobit a do roka strojnasobit, tak to urcite nedosiahneme, nehrozi, to by musel pribrat este pomaly dve kila 😉

katarinkad
31. júl 2009

bia, vy sa stahujete? Do noveho domceka?

mne sa zda ze Barborka ma vahu tak akorat, na dievca uuplne v poho 😉 ved pozri kolko vazi mihankina Simonka a tiez jej nic nechyba. Je to indi-vindi, kazde dietatko je ine, tak ako aj my mamky kazda vazime inak. 😀
sim, vy vazite skoro tolko co my 😅 Boris mal asi pred tyzdnom 9 600g.

bianca
31. júl 2009

katarinkad nie.By som musela vykradnut banku.Ideme k nasim domov a vlastne aj k nam domov 😀

simi ani nasa nepribrala ani pol kg

selina.liana
31. júl 2009

ahojte krásny pozdrav z Prievidze posiela gladriel a seli 😉

selina.liana
31. júl 2009

bia my máme necelých 8kg

simona161
31. júl 2009

ahojte, ako sa mate v Prievidzi? ako si rozumeju male princezne?

bibka333
31. júl 2009

ahojte všetky 🙂 naš Eiška zaspava od narodenia super uložim do postielky a zaspinka ale je pravda že sme maly nejake dni kedy sa nam nedalo zaspat hlavne ked sme sa naučili stat teraz ju dam do postielky dam jej pusinu poviem jej Eliška ide hajkat a ona sa po postielke pomota a zaspinka to je cez den večer sa okupka da celej rodinke pusinku zakyva papa dame cicik ked sa napapame odgrgneme položime do postielky a hajkame teraz sa budime raz za noc 🙂
baby mne je tak blbo už druhy den ☹

question
31. júl 2009

ahojte.. my mozme mat okolo 8,5 kila..poradna az po stretku🙂
mih..super fotecky som kukala a to s tou hnackou 😀 😀
henri uzite si NY navstevu 😉 bodickooooooooo 😉 😉
mam dotaz ako som pisala IP..odkedy dokedy sa vlastne ide do larionu????

emaso
31. júl 2009

cafte 😉
ja spanie a vahu radsej nekomentujem 😅 Ella je nadalej sumistka-salamistka,uspavanie ma uz neba,u nas uz davno skoncili casy ze babatko lezka a mamka hladka a ovoniava 😔 Elli sa v polospanku snazi vysklbat mi vlasy,odtrhnut ucho,zvacsit nosove otvory,popritom robi komplet prehliadku mojho biedneho chrupu a kope mi rovno do zaludka 😠 a trva jej to zaspavanie dlho na moj vkus 😝 ale vydrzimeeeeeeee

mihaaaaaaaaan kukla som foto na MK a pekne som si zaspominala 😵 😵 😵 Rim milujeeeeeeem a slubila som sama sebe si ze sa tam urcite este vratim-nech nezerem,mne sa celkovo paci vsetko talianske,rec,filmy,pamiatky,chlapi,cela ta atmosfera tam-vsade bordel jak v ri.. a vsetci maju vsetko na haku 😀 pricom ja furt cosi upratujem a vsade som hodinu skor 😀 a dozrat sa tam neviem-mnam 🙂

tak a ja frcim vyrabat kvetinky z marshmelakov,lebo princezna Jasmina si vymyslela na narodky "toltu ketinkovu"tak bude kvetinkova 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre