Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

flow333
autor
1. aug 2009

tak k teme reklama.....my ficime na reklame t mobilu a pepsi....to aj ked spi sa prebere 😀 😀

marjov
1. aug 2009

Ahojte mamicky, konecne som sa po dlhom case prihlasila na konika ☹ Dufam ze teraz tu uz budem castejsie.
Neplánujete niekedy stredko v ke, alebo ine mestecko?

selina.liana
2. aug 2009

Bib vďaka

phoebe003
2. aug 2009

dobré ranko kočky jaká byla noc? u nás superrrrr Adámek spinkal celou noc bez jediného probuzení a vstával v 8.15,takže o 3/4 hoďky dýl, než obvykle. Mám radost:o)

henri001
2. aug 2009

fibi mit radost fibi byt stastnaaa 😀 😀 😀
krasne ranko prdelky ..my este furt nasvstevujeme.....a mame novinku, nesmiem fotit , ked je dylanko strapaty, spinavy alebo ...no maaaam dost 🙄 a papkal fazulky zelene dylanko ale brokolicku nemoze pretoze ta nafukuje 😀 holt juesej je juesej 😎

phoebe003
2. aug 2009

henri tak, tak, fíbí být velmi šťstná 😀 very, very, very happy 😵

phoebe003
2. aug 2009

henri tak ještě že jsme v ČR a SR no ne? 😵

bibka333
2. aug 2009

ahojte babenky ja dnes balim JArku na to liečenie a je mi smutno ☹ všetkym prajem prijemny dnik pa

phoebe003
2. aug 2009

bibi držíme pěstičky a posíáme spooooustu síly. Však ona to zvládne, bude v pohodě. Je to silná holka:o)

phoebe003
2. aug 2009

holky na tohlwe se podívejte, jsem brečela jakželva. Je to nádherný, jsou to dvojčátka narozená ve 22tt a zachráněná. je t videjko. tak mrkněte

https://www.youtube.com/watch?v=5q1YVFHIA8E
phoebe003
2. aug 2009

No holky, kdepak jste? já jsem dorazila od našich od bazénu, voda byla luxusní, krásně na nás pařilo sluníčko, Adámek si to opravdu užíval, jak jsem ho vytáhla z vody, začal řev, jako když ho na nože berou...takže jsme byli stááále ve voděnce... 😀 😀

horalka777
2. aug 2009

balime na dovcu 😎

henri001
2. aug 2009

sa mate 😀

phoebe003
2. aug 2009

přidala jsem do alba dnešní fotos https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

horalka taky bych balila...kdybych měla kam jet...

bibka333
2. aug 2009

no ked o baleni Jarka zbalena len som zvedava či oblečie všetky veci ma velke kufrisko 🙂 a je mi už teraz smutno ☹

luciakubista
2. aug 2009

Ahoj kocky, tak ja pisem z dalekeho vychodu. Nemam na nic cas,tak aspon par slov. Baby kosicke, mne stvrtok o 2 vyhovuje,tak to len potvrdte,nech nestojim pri hiltone sama s elinkou 😀 😀
Inak mame za sebou vyslap na Suchu Belu po rebrikoch, samozrejme i s elinkou. Polku prespala a polku dzavotala o zivot a krasne zabavala okoloiducich. Mne najprv trosku lepilo,ale nakoniec nelutujem, bolo to super. Fotky hodim na FB az dorazim do Phy. Inak zhodnotenie aktualneho stavu, furt bez zubov, po stvronozky utekame, staviame sa na nozky,kojime, cez den spime 2x max 2hod dokopy, v noci papame a budime sa 2x 😅 😅 . Sme zdravi, mame asi 9kg a dlzku neviem. Do larionu sa tesime. cmuk vsetkym

bianca
2. aug 2009

cus.Tak dorazili sme po 1 hod. rannej.Mala uplne celu cestu prespala.Nezobudila sa ani raz.Potom ked uvidela babku tak bolo po spanku na velmi dlho tak som ako vyorana mys

na stretko do KE nepridem lebo v piatok ideme nakoniec fakt na dovcu

horalka idete k nam do mesta alebo ste sa rozhodli inak?

phoebe003
2. aug 2009

fuha luci, to bylo vyčerpávjící a vše vystihující a jedním dechem. gratulace ke čtvornožkovacímu běhu a stavění se. a váha taky pěkná:o) jo a jedete do Phy jen na otočku? nebo nadýl? že by se udělal menší srazík? třeba ještě s Henri a kdo je ještě z okolí Phy?

bibi zlato, bude líp, nestýskej 😵

tak a já jdu spinkat. Dobrou noc koníkařky a koníčátka hříbátka

bora8
3. aug 2009

dobré ráno..... po strašne dlhej dobe prvá 😉

horalka777
3. aug 2009

Dobre ranko, bian, hej, najprv na tyzden do vasho kraja a potom sa uvidi 😎

mihanka
3. aug 2009

ahojte... 😉
ake fajne leto je... 😵
krasny den vam prajem... 😉

vseeeeeeeeeeetko naj naj naj, k vcerajsim 10 mesiacikom Elinke a Karolinke... a k dnesnym 10 mesiacikom naaasmu Henrymu 😵 a Yaseminke a Amy... 😵 😉

phoebe003
3. aug 2009

Dobré ránko holky, tak je mi dneska smutno..Jedna moje známá včera přišla o svoje dvojčáta v 19tt 😢 😢 😢

phoebe003
3. aug 2009

oslavencům přejeme všechno nejlepší a nejkrásnější 😵

mihanka
3. aug 2009

phoebs, to je smutne... ☹ ale tie dvojicky v 22tt vypiplane nadhera... 😵

phoebe003
3. aug 2009

mihi. jj to máš pravdu. škoda, že nejdou zachránt všechny dětské životy 😢 😔 😢 😔

simona161
3. aug 2009

ahojte, v prvom rade gratulujeme Elinke, Karolinke, Henrymu, Yaseminke i Amy, prajeme im zdravicko a lasku 🙂
a v druhom rade som smutna a este ani neviem aka, lebo sme zase sami ... mm odisiel smer Nemecko, navrat tazko povedat ... minimalne tri tyzdne ... jedine co ma tesi, ze mozno pojdeme za nim, ak to vybavime ... ale nasledne tym padom nepojdeme do Larionu ☹ ja mam teda toto leto hrozne, urcite som si ho predstavovala absolutne inak 😢

phoebe003
3. aug 2009

simi, manžel se vrátí, pojeď do Larionu.... 😉

selina.liana
3. aug 2009

Dakujeme aj my prajeme oslavencom všetko naj,k 10 mesiacom mame vahu 7985g

katkaaalex
3. aug 2009

Ahojte baby, ako sa mi to tu dobre cita, fakt odreagovanie 🙂
Mame v rodine 4 mesacne babetko - Karolinku, taky mali zazrak 🙂 len mi jej je uz teraz luto, chudiatko. Tak jej mamicka aby mohla ist s manzelom na ryby prestal malu cez den kojit a stara sa o nu babickan. Smutne ale co uz, babicka stastna, ze si uziva vnucku a mama spokojna. No a aby nahodou chudiatko Karolinka nebola hladnucka tak babicka s najvecsou laskou ku svojej jedinej vnucke nastruha jablcko, roztlaci piskotku a osladi praskovym cukrom.
Hm, tazko mi prislo ale babicke sa tazko vysvetluje, ze jej deti boli pred 30 rokmi krmene trosku inak ako tie nase teraz. Tak toto bolo asi pred tyzdnom a dnes som uz naozaj nemala slov a bolo mi tazko na dusi ked malej dali vcera do flasky nedelnu polievku a potom sa strasne cudovali, ze ju prehnalo.
Mna skoro prehnalo ked mi to hovorili.
Baby, je toto v dnesnej dobe kde je kopec casopisov a clankov o tom ako sa stravovat mozne??????

phoebe003
3. aug 2009

katka možné je všechnp. já znám jednu, co dala novorozenti do flašky kravské mléko... 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre