Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

phoebe003
6. aug 2009

sim my taky máme kokosovou matraci do postýlky, I Ela má v palandě a na přes rok musíme koupit ještě jednu až půjde Adámek spinkat do pokojíčku...

simona161
6. aug 2009

phoebs, ja ked som kupovala matrac do postielky, tak mi vsade ponukali kokos alebo kokos-pohanka, nakoniec som objednala z internetu ... ale fakt som netusila, ze su aj ine ... brala som to automaticky, ze su iba taketo 😀 a hlavne, mne to vyhovovalo, pacilo sa mi to ...

phoebe003
6. aug 2009

jj dělají se stále ještě klasické molitanové, ale jak říkáš,je to strašně měkké a mylím, že to dětské páteři, kerá se má nejdříve rovnat a pak křivit moc nepřidá. Taky jsem obědnávala z internetu. my máme tuhle přímo http://www.promimca.cz/foto.php?url=http://www.... Akorád ji máme potaženou

selina.liana
6. aug 2009

Simon je to aj tým ja som napr nemohla mAt ani malú v zavinovacke s podlozkou s kokosovym vlaknom,my sme na to prišli tak mám známeho čo predáva veci pre deti.prišli sme z porodky všetko som si nachystala dala malú do postielky a o chvíľu alarm a stále dokola no des bola som na prasky ,volala som to u čo s tým robí po mužovi poslal ďalšie madracw na skúšku stále to robilo až nakoniec nam poslal novú podlozku a stále to robilo vymenil cely prístroj a volal vyrobcovi a ten povedal že by to malo byt priamo pod plachtov tak sme to tam dali a je pokoj až doteraz kým necestuje po postielke.my sme mali na spodnú madraca takú hrubý asi cm dosku z toho kokosu a to bol problém aj v perinke som to mala. Tie tvrdé podlozku z kokosoveho vlakna určite vadia

selina.liana
6. aug 2009

Simon vy máte angel podlozku??? Tak s tou skusemosti nemám možno tam to vlakno nevadí neviem

simona161
6. aug 2009

seli, ano mame angel care ... je to mozne, ze reaguje inak

phoebe003
6. aug 2009

Já jsem četla, že angel podložka je mnohem citlivější, navíc můžeš nastavit různé druhy citlivosti od nejnižší po nejvyšší...

simona161
6. aug 2009

phoebs, ano, da sa tam nastavit citlivost a vseeelico ine ... mame toto:
http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=2011
a som rada, ze to mame, hoci tie noci co prespi Alex so mnou v posteli robim senzor akurat tak ja 😀

bianca
6. aug 2009

decka my mame kokos-molitan-kokos na oboch postielkach a do teraz to bolo ok.Vymenili sme baterky a uvidime.Zajtra cestujeme na dovcu a nemame nic zbalene.Ten psycho den vsetko zmenil

simona161
6. aug 2009

neboj, bian ... nejako sa rychlo pobalite a bude super, uvidis 😉 ja ti neskutocne zavidim, ze niekam idete 😉

bianca
6. aug 2009

Simi iba na vikend na dovolenku po 2 rokoch (pred tym asi po 7 rokoch) mal by tam byt net tak pokial bude cas tak sa ozvem.Mame tam priamo pri hotely dem.ladovu jaskynu a jaskynu slobody tak sa chystame.Sak tuku mam viac ako rodinka lad.medvedov tak hadam mi kosa nebude

mimusik
6. aug 2009

Ahojte,
ja zas len na behu...
tak sme sa v sobotu vratili z Tatier so všetkým čo sa spája so žalúdočno črevnými problémami. Najskôr mm, o dva dni my 3. Viníme z toho jogurt, kotrý sme dostali k ráňajkám, pretože to bol jediný pokrm, ktorý sme s odstupom 2 dní jedli. Najviac som sa bála o Simi, keďže je bábätko a nechcela nič papať ani piť. Našťastie to najhoršie trvalo aj s teplotami cca 24 hod., potom sme sa už len dávali dokopy.
Dúfam, že Lubka, ktorá dnes na tej istej chate ukončila pobyt, nemali takúto nepríjemnosť... moc by ma to mrzelo, lebo tam šli aj na moje odporúčanie.
Zajtra ideme k našim do ZA, oslavujeme "dedkovu" 50, tak sa tešim, že sa všetci zídeme po dlhej dobe.
V pondelok ideme do poradne a na očkovanie, naša dr. mala dovču, tak sa nám to posunulo. Držte nám prosím palčeky, akosi mám z toho žalúdok naruby... Potom napíšem viac...
Bia - nám chvalabohu od poslednej aféry s dekou nanny nepípal (klop, klop, klop) a to malá tiež cestuje po celej postieľke, no hlavne v jej hornej polovici. O 6 týždňov ho musíme vrátiť, tak som zvedavá ako budem bez neho, skúsim sa s nimi ešte dohodnúť.
Seli - no ja zažiť toľko alarmov, tak neviem neviem. Mne stačil ten 1 niekedy mám pocit, že som ho ešte stále nerozdýchala. Na všetko, čo sa týka detí som akosi veĺmi precitlivelá a vraj pri 2. to už tak nebýva a u mňa platí asi opak.
Phoebs - krásny vzťah budé mať tie tvoje 2 detičky. Neviem to ako bude s mojimi 2, kika mi často vyčíta, prečo nedostala súrodenca skôr...
Mihan - dlho som vás nevidela, musíme sa už konečne stretnúť, aj s Tilky, Luckou a Bibkou, keď bude chcieť. Najlepšie ešte pred Larionom.
Majte sa pekne a dávajte si pozor na bábätká.

phoebe003
6. aug 2009

Ahojky kočky, tak mám vyžehleno, sklidím prkno a prádlo uložím až ráno,pac padám na papulku...

bianca tuším máš stejnou matraci jako my. mrkni na odkaz, co jsem dávala.... Jo a užijte si dovolenou... 😵 A hlavně se opatrujte...

mim. doufám, že jim to vydrží... Jinak i já jsem našim vyčítala že mi "nekoupili brášku, nebo sestřičku" 😀 Fakt je, že čím blíž jsou děti od sebe, tím je to větší starost, ale zároveň i to, že si děti lépe rozumí už od mala, i když ne vždy. Mám kámošku, co má holčičky rok od sebe a jednou se perou a nemůžou se vystát a po druhé na sebe nedaji dopustit a brání se navzájem...

mihanka
7. aug 2009

ahojte...
bian, krasnu dovolenku... tesime sa na fotky... 😉
mimus, dufam, ze budete ok, si nas tu vystrasila, dufam, ze sa stretneme, a prajem krasnu oslavu... tiez sa tesim na fotky z tatier... to ma mrzia tie traviace trampoty... ☹

Glad prajem len to najlepsie k narodeninam, vela radosti a sil do zivota... 😔 😉

phoebe003
7. aug 2009

Ahojky kočky, tak mne před chvilkou odešla kámoška s dvouletým chlapečkem, a já jdu vařit, sic nevím co, ale něco jdu vymyslet. něco rychlého a jednoduchého. v tomhle vedru se mi vyvářet fakt nechce!

gladriel. Všechno nejlepší:o)

phoebe003
7. aug 2009

Kde je vůbec Henri? někde na dovolené? že už se tu dloooouho neobjevila?!

question
7. aug 2009

ahojte...prisli sme s plavania🙂
glad ma narodky??vsetko naaaaaj..

flow333
autor
7. aug 2009

lubka 78 vsak ste boli v dargove????? videla som chlapcov s mm 😀

andre
7. aug 2009

nazdarte 🙂

amálky košické, čo s tým plánom B ?? na strane xy som sa pýtala či v sobotu móže byť, akože plán B stretávkový 🙂

tilky
7. aug 2009

ahojte

tak aj my sem trošku kukneme
všetko najlepšie Lenke a zlé nehc sa jej už na míle vyhýba 🙂

emaso
7. aug 2009

baby otazecka,mohli by nasi drobci pit Rajec medovka?hm?

horalka777
7. aug 2009

no vselico ste popisali, docitavam skoro hodinu a ani si vsetko nepamatam..

Ahojte, zdravim z dovce 🙂
Bian, ani nevrav, ze si este vcera bola doma, ved sme prechadzali cez vasu dzedzinu. A este som povedala v aute mm, ze - tu mi byva kamoska, len skoda, ze sme sa obisli... 😒 Mm by vam urcite vyriesi problem s elektrikou, on sa vyzna 😎

Nanny nemame, tak sa zdrzujem hlasovania 🙂

Ad surodenecke vztahy - ono to nie je iba vecou vekoveho odstupu, ono je to aj o povahach a taaak, ja ako dieta z pocetnej rodiny by som vam mohla rozpravaaaaat... 😀

Phoe, Mihan - dakujem za mile prekvapenie, ze ste vinsovali 😵 Ja sa tu verejne kajam a vyhlasujem, ze total nestiham, neberte si to nik osobne, slubujem, ze k roku uz vsetkym drobatkam poblahozelam 😉

Lenka vsetko naj..

Ema - no Rajec medovka je syteny a sladeny, ci si to pletiem..?

Kosicanky ak pockate do utorka, tak sa uvidite mozno aj so mnou 😅

mihanka
8. aug 2009

ahojte,
horalka... 😉
ema, tiez si myslim, ze je tam vela cukru... 😉

takze larion je vybaveny, kedze nas nejde dost, tak je objednane nasledovne:

1xapartman
5xtrojpostelova
11xdvojpostelova

buduci tyzden prosim upresnite stravu...

ostatne v ip...

ak sa este niekomu podari ist, bolo by super... 😉

emaso
8. aug 2009

bre ranko 😉
baby no ja som prave myslela ze v Rajci je menej cukru ako v Hippe,ked je tam voda+jablkova stava+medovkovy extrakt 😔 tak pohladam daco ine,nas z vodicky natahuje a sackove eee nesceme 😠

mne sa nepodari prist do Larionu urcite 😅 ja si vas budem nadalej predstavovat,zatial mi to uplne staciiiiiii 😀

ja frcim trochu sa poflakat po meste,daco pokupit a tak,papa

andre
8. aug 2009

ahoj všetky, veľký aj menší, aj tí šikovnejší aj salámisti ... a všetci tohto týždňa žúrujúci, Vám gratulješn 😵 😵

no a všetky sa na mňa vytoto, tak ideme my dvojko s drobíkom sa povoziť vonku

a horal keď budeš v ke, a bude time, tak sa ozvi, ja musím k dr. v priebehu dňa po výsledky ale inak asi nemáme ništ tak môžeme urobiť nejakú fyzickú výmenu info a klebiet a pokukám blankitu šikovnicu nebezpečnú a tak pod. 🙂

phoebe003
8. aug 2009

Dobré ránko kočky, teď jsem akorád četla IP od mihanky, holky já jsem uvaovala nad tím, že si nechám dát polopenzi, ale jak to vidíte vy ostatní? necháte si jen snídaně? já bych se ráda přizpůsobila většině, selinkase mi ještě nevyjádřila jak to vidí ona, Tak jsem tak trošku bezradná...

emaso
8. aug 2009

berem spat je tam nabrizgany cukor,takze Rajec je paseeeee 😝 nuz som nanicmatka 😔a preto sa kazdy den modlim k Bohu z vdaky ze moje deti napriek tomu prezili dalsi krasny den v zdravi 😀 idem ich aspon vystiskat,to mi ideeeeeeee 😅

bibka333
8. aug 2009

ahojte glad všetko najlepšie 🙂
babeny a o kolkej sa nastupuje do larionu 😉
ema nie si naničmama každy mame svoje chyby a určite by si svojim detičkam nechcela zle 😉
nasa Eliska mala včerajšu noc hroznu plackala a bola hore 3 hodiny ☹ ale dnes kajšia noc bola len raz hore 🙂

phoebe003
8. aug 2009

ema 😀 😀 😀 ty umíš člověka rozesmát. Krááááásně jsi to napsala, jsi supermatka!!! 😵 😉

glad něco slaví?! všechno nejlepší ať je to cokoliv!

bibi asi jí rostou zoubky ne? Přeju co nejhladší průběh 😵

smardik
8. aug 2009

ahojky jste tu někdo 🙂, čekáme druhého pindíka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre