Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

lilyk
19. aug 2009

Bibka posielame vela vela sil a hlavne mysli pozitivne nech sa vsetko na dobre obrati 😢 🙂

bibka333
19. aug 2009

lilyk si zlata dakujem 😉 potrebujem to vsetko sa my v poslednej dobe ruca

horalka777
19. aug 2009

bibka nik nas nepreklial, proste aj takyto byva zivot, radost a bolest su si vzdy blizko 😢 😔

ja som na tom stale biedne, robim co mozem, liecim sa liekmi, cajmi, kupelmi, naparovanim, potim sa ako blazon, ale manzela neoblbnem, ak sa mi to zlepsi len malo, tak ma nikam nechce pustit 😢 nemam vobec hlas, hrca furt v krku akoby som sa vobec neliecila, dusi ma kasel, ze ani malu nemozem uspat... strasne je mi to vsetko luto... Veru aj riziko nevratenia zalohy, kedze som poslala v mojom pripade nie zalohu, ale celu platbu 😔 😠 😢 😔

phoebe003
19. aug 2009

Takže mám sbaleno, věci jsou v autě a ráno v 6 vyrážím směr Slovensko, tak na mne myslete, ať dojedu živá a zdravá i s Adámkem. Všem přeju krásnou dobrou noc... a už se na všechny strááášně moc těšímmmmmmmmmmm

lubka78
20. aug 2009

ahojte 😉
phoebs...myslime na teba...nech stastne dorazis na sk 😉
bibka..drzime palce, nech je vam lepsie, aby ste mohli dojst 😉

a ked tak nad tym rozmyslam, podla mna od zaciatku bolo jasne, ze sa s najvacsou pravdepodobnostou vsetky nestretneme.....velka, velka skoda...kedze je nas dost vela a fakt nikto nikdy nevie co moze prekazit plany a vzdy plati, ze "clovek mieni, pan boh meni" 😒 ale stale sa modlim, aby tie choroby a podobne neprijemnosti kazdemu pominuli a mohli sme sa stretnut 😉

a vsetkym oslavencom, ktori oslavovali v poslednom obdobi prajeme dodatocne vsetko naj, naj 😵 😵 😵

bianca
20. aug 2009

bre rano

karol stastnu cestu 😉

bibka posielam vela vela vela sil.Neboj.Zvladne to.Ale musi bojovat

mimusik
20. aug 2009

Čauko, čauko maminky 🙂
no k stretku ešte, tak ja ani nerozmýšľam nad tým, že by sme nešli a teda, že by nám niečo (choroba) mohla prekaziť plán. Dnes sme mali ísť na očkovanie, ale mm chcel, aby sme šli až budúci týždeň, keby náhodou Simi zle zareagovala a dostala teploty. Takže fakt sa chránime ako vieme, aby sme do zajtra boli v pohode 🙂
Bibka, to ma mrzí s ockom, že máš takéto trampoty. Ale nezúfaj, v nemocnici naňho dohliadnu, porobia všetky možné vyšetrenia a pomôžu mu - určite 😉 A Eliška nech je tiež čím skôr fit 🙂 .
My sme tiež už pár krát mali smolu, keď sme sa niekam vybrali, skoro vždy sa niečo vyvŕbilo, hoc sme už boli na pobyte a tak to skomplikovalo spoločné dovolenkové chvíle. Snáď ani 1x nám dovolenka neprebehla úplne bez problémov dokelu 😅, ale vždy sme to akosi zvládli.
Phoebs - šťastnú cestu 😉

Ja dnes periem, našťastie mám navarené a poobede pôjdem so Simonkou asi k starkej na záhradu do bazénika, ak my to moja "návšteva" dovolí...
Inak, stále nemáme ani 1 zub, papáme máličko, kakáme konečne pravidelne, lozíme a chodíme okolo všetkého, čoho sa dá prichytiť, debatíme nonstop a straaaaašne sa vieme hanbiť 😀.

selina.liana
20. aug 2009

mimusik ahoj aj my sme bez zuba a ako dopadlo vyšetrenie moc na vás mylím

question
20. aug 2009

ahojte kocky... ved aj ja vravim,ze pokial tam nebudeme,nemozem na sto pro napisat ,ze ideme..ale ideme 😀 😝
som vyliezla od kadernika..vonku je pekloooooo
inak sledovali ste predpoved ☹ ☹ ☹ 😠 😒 ma prsaaaaaaaaat ☹ ☹ ☹
horal ,silvi a vsetky ktore este neviete..nech to dobre dopadne...

bianca
20. aug 2009

decka uz nakupujete darceky drobcom na rok?My sme kupili malej taku tu kolobezku viac ucelovu ale ked sme boli doma tak ju objavila a stale nam zdrhala tocit s pedalikmi.Som zvedava co bude robit ked ju tam posadime.Mam tusaka ze sa jej to bude pacit

henri001
20. aug 2009

****

henri001
20. aug 2009
henri001
20. aug 2009

neviem preco sa mi to nezobrazuje ****Slavka Mihi je nase zlaticko a velmi ju lubkame ****

selina.liana
20. aug 2009

Bia my s takou trojkolkou už chodíme von mala je nadsena

gladriel
20. aug 2009

ahojky kocky moc sa na vas tesim moc moc .pozdravuje aj Phoebe aj adamek.posielame slnieckam pusku.

phoebe003
20. aug 2009

Ahojky holky,tak jsem zdarne dorazila na slovensko, cesta byla v pohode vsechno slo jako po masle, ani jsem nebloudila,akorad vymotat se v &martine byl mensi problem, ale at zije gps-ka jsem tu...Na vsechnz se strasne moooc tesiiiiiiiim...pac a pusu

vsem vam moc dekuju,za prani stastne cesty jste ylaticka a vy co jedete do Larionu, tak taky stastnou cestu, hlavne opatrne...

mihanka
20. aug 2009

dakujem maminky za pochvalu... 😵
aj ja vas lubkam a velmi sa na vas a deticky tesim... 😵

dobru noc, idem sa venovat aj mm, nie len larionu.. . 😀 takze ziadne odhlasovanie, ak tak prihlasovanie... 😀

bibka333
20. aug 2009

ahojte tak my definitivne nejdeme ☹ nikam mala ma teplotu aj hlasok ma zachripnuty a soplikov vela stale odsavame aj v noci 😢 ocko je v bb v kardiocentre nie je na tom dobre ☹ , je my to velmi velmi luto chcela som vas stretnut dufam ze to pochopite ☹ 😢 😔
SLAVKA TEBE PATRI VELKE DAKUJEM ZA TVOJU SNAHU A ORGANIZACIU 🙂

lubka78
20. aug 2009

bibka...aaaaach to ma strasne mrzi 😢..drzime velmi, velmi palce, nech je na tom lepsie 😔
phoebs..supeeeer..tesime sa 😉
dufam, ze do zajtra sa nic mimoriadne neprihodi...akurat balim a rozmyslam, co treba 😉

lubik9
20. aug 2009

ahojte mamky
bibka..mrzi ma,ze nejdete a na ocka velmi myslime,aby bol cim skor doma a fit
..a na mamky,co idu do larionu sa uz velmi tesime..a tie co nejdu pozdravujeme a tesime sa na nich nabuduce 😉 a mihanke patri velke dakujem 😵

henri001
20. aug 2009

babulky 😵 prosim vas urobte mi jednu spolocnu foto, kde si namalujete pusiny leskom alebo ruzom a poviete do objektivu sexxxxxx 😀 dakofala a budem sa nu tesit ... 😔 cmuk

mihanka
21. aug 2009

sexxxxxxxxxxxx.... 😀 ked len tolko henulik pre teba hocico... staci lesk? hole nohy nie?? 😀

bibka... mrzi ma to, hlavne nech je eliska a ocino v poriadku... 😔

my mame treti zubok, horna jednotka, uz vcera sa tam rysovala, dnes rano cinka a vidiet ju... som rada, ze nas jantarovy nahrdelnik zabera, uplne bez placu, len si viac pchala rucicky do ust a chytala si uska... 🙂

ja idem balit len teraz... 😅

question
21. aug 2009

henri. kede ty na tie napady chodis 😀 😝 😀 😝 😀 😝
my ideme este plavat..a potom rychlo pobalit,aby ked tato pride z prace sme mohli startovat 😉
dufam,ze to najdeme 😉
a mih... ten jantarovy nahrdelnik 😅 ved poveis 😉
papa

bianca
21. aug 2009

cau kukam ze tu sa hromadne bali.Zavidim ale co uz maximalne mozem popriat stastnu cestu a prijemny kultrurny zazitok

my mame za sebou hoznu noc.Barca sa zobudila o 1 rano s palcom a porevavali sme az do 3 rano (od toho som si uz fakt odvkla)

bibka333
21. aug 2009

ahojte babenky moje prajem vam prijemny vikend a vela peknych zažitkov 🙂 budem mysliet na vas
Eliska v noci nespinkala dobre len plac ,plac ☹ hlasok uz skoro vobec nema ☹

luciabah
21. aug 2009

ahojte

takze srdiecka... krasnu a stastnu cestu a bez problemov vam zelame. a pekne si to spolu uzite a ja chcem aj hole nohy 😀 😀 😀

bibka... na hrdielko je dobry kalciovy sirup... 3x denne pol lyzicky a za jeden den je to o.k. a dobre je k tomu pridat aj fenistil kvapky.

no a ja balim do prahy, trochu som sa vcera nahnevala na mata... teda vlastne ma naserinkal, lebo sa ho pytam ci sa pobalil, a on ze nie, ved ja som dnes doma, nech to spravim... a vcera bol doma on aj so svokrou, takze na malu boli dvaja a ja som dnes sama a este varim aj kecup a je tu aj sofi, sice aj sestra, ale niekedy ako keby tu ani nebola.

a posielam pusinky, my noc hroza, idu dole dvojky, ale len sa nalievaju a riadne hrbolceky su to, takze placeme a placeme
papa
idem robit palacinky

flow333
autor
21. aug 2009

tak vsetko zbalene.....napapame sa a vyrazame...este dobre, ze som zapla comp, lebo ja som bola v tom, ze ideme do lipt.jana...a to tam je avena.... 😀 😀 😀 😀 tak co, flow bola v tom, ze larion je v jane....xixixi, to by bol vyletik 😀

bianca
21. aug 2009

luci no to by mi moj skusil povedat nech ho zbalim.To by videl.

inak nam dnes prisla slnecna clona a ked trosku dobijem svoje osobne baterky tak asi pojdeme skusat vonku co nam to nieco pomoze

luciabah
21. aug 2009

bia.... ved my sme sa asi tyzden nerozpravali, ja som vyhlasila vojnu a neprala som mu ani nezehlila a chlapec ked si nemal co obliect do prace tak sa spamatal a trochu polepsil, som zvedava do kedy mu to vydrzi. a dnes rano si nachystal drogeriu a veci ktore by chcel so sebou... samozrejme vsetko treba prat, este ze je tak teplo a uz je to suche. nas tatko je ako prudka sinusoida 😒 co uz, mame aj svetle chvilky a niekedy aj uplne nebeske 😀

lubka78
21. aug 2009

ahojte 😉
flow...nic si z toho nerob, ja som tiez bola v tom, ze larion je v Jane 😀 ...a az ked mihan napisala, ze Kralova lehota, tak som zbystrila pozornost 😅 😀 .. A STASTNU CESTU

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre