• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
ahojte, hlásim príchod domov.... po ceste nám vyliezol druhý zub, tak si viete predstaviť tú cestu.... :sunglasses: stáli sme kvôli pokakaniu v každom druhom meste, ale nič to hlavne že je to za nami - dočítam vás neskôr, musím kúpať a vybalovať :wink:
23. aug 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tili, teším sa na tie ďalšie, od m. slávky, od silvinky a ostatných čo cvakali tými super foťákmi

bora tak musí aj ona prísť domov s niečim novým, okrem zážitkov :grinning: :grinning: ... šikovnica to je :wink:
23. aug 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme šťastní že sme tam boli aj keby za posledný peniaz m :sweat_smile:
máme už aj popraté Jakub sa doma o druhej najedol a zalomil na 3 hodinky zobudil sa o 18,00 hod taký posr..... až no ale teraz na spánok vôbec nevýzerá
my sme sa ešte so Slávkou,Mirkou a Ľubkou z NZ zastavili na Táloch
23. aug 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby sem s dalsimi fotkami nech sa kocham :wink:tolko fesakov a fesandiciek pokope to sa len tak nevidi :slight_smile: my dnes nudaaaaaa,ceeeeeeely den doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,lialo jak z krhly,poobede prisla navsteva,inac ziadne vzruso :unamused:
23. aug 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu tiez furt klikam a cakame s Henrym na foto, bo Mathy je coraz krajsi, ale je o chlap :grinning: :grinning: :grinning: my sceme baby :grinning:
23. aug 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej andre super foto :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
23. aug 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibka Eliske gratulka k 10 mesiacikom
23. aug 2009 o 20:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby fotky super

henri mne maly Mathy pripomína tvojho henriho moc sa podobajú aspoň mne sa tak zdá
23. aug 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seli ,no sak aj do neho som :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kockossss :grinning:
23. aug 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
až na to, že henry je žihadlo a mathy je strašný vegeťák :grinning:
23. aug 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute maminy
dakujem vam vsetkym za krasne straveny vikend a najvacsia vdaka mihanke za celu organizaciu :dizzy_face:

my sme prisli domov nieco pred 19tou,lebo sme boli este na strbskom plese,ale pocasie bolo onicom :angry: tak snad sa mi zajtra pri tom mojom sidielku podari pridat fotecky :wink:
23. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..a zabudla som....lubi..tvojmu filipkovi prajeme vsetko najlepsie k meninkam :wink:
23. aug 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
boooze ved ste ma rozslzili... :sweat_smile: :sweat_smile:

ja vam dakujem ze sa vam pacilo a ze mi dakujete... :dizzy_face: :dizzy_face: ja som stastna ze sme sa tak ztmelili a boli sme naozaj spolu... dost ma prekvapilo, ze ste na mna isli s otazkami "co ideme robit" :grinning: ale narychlo sa vymysleli super vyletiky... :dizzy_face: skoda ze prsalo vecer, mali sme si opekat... a teda nemohli sme sa fotit rano vonku, co uberie na kvalite fotociek ale inak su super... :wink:

a teda za bodynka dakujeme hlavne Henri, ktora svoju zalohu obetovala na tento ucel... :wink:
no a tie bodynka nie je problem urobit aj pre ostatne oktobrovcata, jedno bodynko s nazehlenim vyjde okolo 3eur... kludne dam spravit aj ostatnym a poslem...
:wink:
bora, gratulujeme k zubku... :dizzy_face: ja viem co je to stat kazdych 10 minut kvoli smradu v aute... :grinning:

a idem na tie fotky... :confounded:
23. aug 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Borus to neviem henryho som videla v akcii na videu ale methyo nie. No Henry robí riaden vietor okolo seba :wink:
23. aug 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hamba nam... negratulovali sme Filipkovi k meninam... :confounded: o to srdecnejsie takto... :wink:

tiez ma dnes 10 mesiacov Misulko aj Eliska.. . :wink:
23. aug 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mihan ja si prosím body.
23. aug 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetko najjjjjj oslavencom
23. aug 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihan ty mas neakeho znameho na tie bodynka?Nedalo by sa spravit babatkam s 1 na prve narodeniny?
23. aug 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bian... nemam znameho, nakupila som bodynka v tescu, tam su nejlacnejsie, len uz nemali cisto biele, tak som musela aj tie s tou minipotlacou, vyrobila som to na pc a dala som to nazehlit... :wink:
takze da sa vyrobit akekolvek, mozme aj s fotkami... len to bude drahsie, lebo cena nazehlovacky je 99sk za A4, tychto sa mi zmestilo 6... :wink:
23. aug 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mihanka, baby majú pravdu, si skvelá organizátorka a obdivujem ťa, že si to zvládla až do konca :dizzy_face: , lebo ja som mala zmätok v tom kto je prihlásený a kto odhlásený, medzi tým rezervovaný...... ja na takéto organizovania nie som, tak ešte raz VEĽKÁ VĎAKA si naše SLNIEČKO. a nielen to že si to zorganizovala, ale mala si aj prehľad - čo kde a ako robiť..... :wink:

ospravedlňujem sa všetkým oslávencom, ale ja si fakt nepamätám kedy má kto aké výmesačie a nie to meninky, tak dodatočne všetko najsamlepšie :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

PS: pamätám si na 100% len moju Lucku a Amandu - lebo sú narodené v jeden deň, ale aj to si občas spomeniem až na ďalší deň :grinning: :grinning: :grinning:
23. aug 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky, tak ditko uz mi spinka, jen mala Vanesska jeste kouka nna bebe tv. a pak pujdeme dat vinko a povzpominat na ten wsuper vyletik. Bodynka jsou fakt superrrrrrrr to byl uplne nejlepsi napad a teda samozrejme dekujeme i HENRI a vsem ostatnim vrele doporucuju aby na priste dorazili....
23. aug 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihan jaaaaaaaaaj ja vobec neviem kde by sa to dalo u nas nazehlit :fearful:
23. aug 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
my sme dorazili domov okolo 17,00...celkom v pohode...obidvaja chrapali v aute :slight_smile:
musim povedat, ze to bol super vikend....naozaj skvele, kolko sa nas tam zislo a bolo tam kopec srandy a vobec sme sa nenudili :wink: :grinning: :grinning: :grinning: a vyletiky a perfektne deticky, kazde ine a fantasticke :dizzy_face:
a prechadzka na Taloch s bystricankami bola perfektnym zakoncenim vyletu :slight_smile: :dizzy_face:
mihan...asi uz budes mat stikutku ale musim to napisat "DAKUJEME" :dizzy_face:
a dakujem za Filipka, rano odovzdam :dizzy_face:
a prajeme vsetko naj oslavencom Miskovi a Eliske :wink:
23. aug 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak tu je zopár fotiek od nás, ale fakt len zopár, lebo my klasicky zabúdame fotiť a teraz tam bolo toľko foťákov a fotografov, že mi to pripadalo zbytočné - tak čakáme na fotky od Vás :grinning:
http://www.facebook.com/album.php?aid=11313&id=1658163952&saved#/photo.php?pid=209142&id=1658163952&ref=nf
23. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apropo decka u Vas sa uz spi?Nasa ma asi testuje ako dlho nestratim aj tu poslednu energiu.Je hode od 13 hod a zatial to na spanok evyzera.Uz som skusila vsetko az na kolisanie.To uz nechcem.PO dlhej dobe mame zasa problem so zaspavanim ale mozno sa nebude budit v noci
23. aug 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky moje fotky vsetky nadherne mne je tak luto ze sme neboli :frowning2: slzičkujem za vami no ale na buduce hadam určite prideme aj ked človek mieni a život meni a Bystricanky urobte prosim vas nejake stretko aby som vas mohla spoznat osobne a bodynka si jedny prosim dakujem pa idem hajkat
23. aug 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem ak sa ti Slavi bude chciet este vybavovat a zhanat. :sweat_smile:
23. aug 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som dakujeme za vinsovacky a Miskovi od Silvinky posielame pusinky na desat mesiacikov :slight_smile:
zajtr idem sEliskou k dokine ten hlasok sa mi nepaci a vecer nechcela papat cicu baby ja sa bojim ze skončime z kojenim nechce ma kus potaha a potom plač :frowning2: :pensive:
23. aug 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky... aj my sme prezili cestu ok a ani sme nemuseli kazdu chvilu stat kvoli kaku :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: my sme sa pototo az vo vani :wink:
super vylet normalne som oddychnuta..teda at na tie noci a spanky :wink: mala postel..co uz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fotecky dame aj my dokopy a hodim na FB..
by som chodila na stretka aj kazdy tyzden :wink: alebo budem skromna,tak raz za mesiac :wink:
mihan supr supr..len ako som povedala..nabuduce megafon :wink:
mame vsetci sikovne deturence..a krajsie jedno ako druhe..aj ked Amanda je najsisatejsia :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :pensive:
tak kedy bude druhe kolo???? :wink: :wink: :wink:
23. aug 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok