• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
tilky to je hmota s cukrikov marschamlou

inak decka hadzam do placu anketu.

s akym i/y sa pise slovo maminki/yne ? Zatial sa dohadujeme 3 a je to 2:1
25. aug 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty Bianca a toje čo ? maršmala som to ešte nečula
25. aug 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha už viem
25. aug 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslim ze maminkine :sunglasses:
25. aug 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri tak 3:1 :grinning:
25. aug 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca ja myslím že s tvrdým
:wink:
25. aug 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super 3:2
25. aug 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bia ja si myslím že i ale skúsil som to dať do pc je tam kontrola gramatiky a prešlo aj s i aj s y
25. aug 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bia ,keby sme to nerozoberali a treba to použiť píšem automaticky ,ale teraz keď nad tým rozmýšľam no neviem
25. aug 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my gratulujeme oslávencom :dizzy_face: :dizzy_face:

mám aj dotaz, pls. radu, nejde mi akosi stiahnuť tie foto z tých liniek čo pridala silvinka... možno to robím blbě :unamused: , môže mi niekto napísať tak blbečkovsky čo mám kedy pomačkať aby to fičalo ?? ... ďakujeeeeem :sweat_smile:
25. aug 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminkine- tak sa to píše

My sme oslavovali včera 10 mesiacov a dnes sme už boli na poradni a brali nám aj krvičku, aby nám zistili načo sme alergicky. Dr. o tom furt len kecala, že je malinká, že nepriberá a že keď prídeme nabudúce, tak spraví odbery. Až som sa už naštvala a zavolali sme že chceme odbery. Tak uvidíme čo nám zistia.
Ešte nám aj predpísala HA mliečko, že má papať také. No som zvedavá čo naň povie Viki.
25. aug 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gratulujeme aj všetkým ostatným oslávencom :wink:
25. aug 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aly nasa je HA mlieko od narodenia

seli no prave.Ja by som tiez nad tym normalne neuvazovala a pisala,ale.... a uz bol problem na svete
25. aug 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ju umelým mliečkom len prikrmujem, občas cez deň.
25. aug 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bia...krasne fotky...mala modrooka okata princezna :dizzy_face:
ja si myslim, ze to ma byt maminkine...podla vzoru zena :wink:
andre...ked si pozries na tu stranku nizsie, tak ti tam odpocitava cas a po odpocitani sa ti objavi ikona pokracuj a potom stiahnut
25. aug 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já myslím, že tvrdé, protože hy, chy, KY, ry, dy, ty, ny jsou tvrdé souhlásky, ale tedy v české gramatice, nevím, jak je to na sk, ale já bych napsala tvrdé. např. : "to je maminky." (maminka bez maminky jako žena bez ženy) a to "ne" (maminkyNE) tam slouží jako přídavná koncovka. Možná se pletu, ale to je můj názor. Tak jsem si to odůvodnila...
25. aug 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz nic.Navrh na body Slavke poslane MAMINKINE lebo po pravde mi to viac reze

karol ty ma tu z kurna neplet bo uz je neskoro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako sa to poriesilo z nevdac. manzelom?

lubka dakujeme.Robili sme co sme mohli :grinning:
25. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :wink:
tak sa pridam k hlasovaniu :grinning: napisala by som maminkine :grinning: ked si len vyslovim maminkine s tvrdym Y tak sa idem popukat od smiechu :grinning:....no som zvedava kde je pravda...ale az zajtra....
dobruuuuuu :wink:
25. aug 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca sorry, Já nechtěla, já jen přidala svou úvahu :grinning: :grinning: :grinning: dostane po papule, jen co mi vleze pod ruku :grinning: :grinning: :grinning:

***************************DOBROU NOC*********************************
25. aug 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, hlasime navrat z prahy, bolo nam fajn, vratili sme sa v pondelok vecer ale trosku nestihame.

fotky zo stretka krasne

a darceky... takze my ideme kupovat klasicke drevene kocky / lebo sofinkine zboznujeme/, knizka s klavirom, potom od fisher price knizka s riekankami, a este velku drevenu kocku / z jednej strany pocitadlo, potom puzzle, atd/. no a odrazadlo ideme kupovat pod stromcek a starka kocik pre babiku a tak.

a super darcek na rok je ten hovoriaci psik, nasa gretulka ho zboznuje.

zatial papa
26. aug 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.... sme po poradni..mame 75 cm a 8800...dostali sme pich pich do och ruciciek :frowning2: :angry: :angry: a boleloooooo :wink:
dnes konecne aj ja pridam foto zo stretka :wink:
26. aug 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, gratulujem nasej spoluoslavenkyni Simonke a mojmu zazraku Alexovi k 11tke :wink: a este Danielkovi a Natalke k 10tke :wink: a veru dlho tu neboli ani Geveva ani Kaboca .... a este vsetkym prajeme pekny den :slight_smile:
26. aug 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

vymesacnikom gratulacia :dizzy_face:
26. aug 2009 o 10:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci my uz mame aj toho psika aj tu knizku s riekankami a tolko hraciek, ze radsej kupime len oblecko a od babiek dostane odrazadlo a trojkolku tu s tou ruckou co sa da aj tlacit
26. aug 2009 o 10:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý ránko holky, tak olavencům vééééélká gratulace já jdu akorád přidat fotky z Larionu a tak kompletně....a pak se musím začít oblékat, bo jedu do práááce...
26. aug 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SIMONKA NASA HENRY TA PUSINKUJEEEE :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratujeme k 11 mesiacikom
AJKO vsetko naj naj naj a vela baaaab :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
dakujeme krasne za gratulacie.... sak to je countdown cisty toto... vraj 11 mesiacov... :sweat_smile: to uz bude rok????

tiez prajeme Alexovi, Danielkovi, Natalke vsetko len to najlepsie... :dizzy_face: :dizzy_face:

ta idem nahodit simi a fotit... :grinning:
26. aug 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa priznam, ze som si otvorila dnes tabulku s narodeninami, ze kto to vlastne dnes oslavuje... :grinning: nuz mi vyfucalo vsetko, lebo od rana som stihla, oprat, povysavat, vytepovat gauc a koberec, umyt kupelku, stret podlahy aj schody, teraz uz len varime so simi obed... :sweat_smile: a poobede budeme labzovat po meste... musime tatinkovi kupit kravatu na svadbu na sobotu... a simonke nemozem zohnat sandalky, asi pojde len v ponozkach... :frowning2:
26. aug 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simonke prajeme vsetucko naj k 11 mesiacikom :slight_smile:
26. aug 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok