• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
mimus, aj ten chlebik s lekvarom supeer... :dizzy_face:
quest, babof tapetarka :grinning: , inak vela vela deticiek ktore su kojene okolo roka takto cvicia v noci ceckane maminky... ani my nie sme vynimka... :unamused: kamaratke sa to napravilo az ked malu odstavila a nasadila na noc um... :unamused: ja zatial vydrzim, ale ako dlho neviem...

my ideme na chatu... aj ked ma prsat, ale synovec ma prve cyklisticke preteky, sl.pohar, tak ho ideme povzbudit... tak tam zostaneme u kamaratky...

krasny vikend... :wink:
4. sep 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj babulky, my tiez kojime a ceckujeme i v noci :grinning: tiez vravim,ze do roka a potom ideme oducat :sweat_smile: :sweat_smile: ale to uz nemam vela casu.haha . Inak kojim malu len rano a vecer a 2x v noci. Staci to? Myslim, ci nepotrebuje viac mliecka
4. sep 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj
dodatočne gratulujeme všetkým 11-mesačným a zároveň ďakujeme,že ste si na nás spomenuli :slight_smile:
my sme v noci tiež stále hore,niekedy vydržíme aj dve hodiny a to sa nekojíme,ale nalievame čajom :unamused: malá spí teraz tuším horšie ako keď bola čerstvý novorodenec :unamused:
my máme topánočky zn.santé a na doma také vysoké papučky,lebo naboso sa jej strašne šmýkalo...inak už krásne behá sama,dá ruky na prsia a ide a ja s bruchom za ňou...komédia u nás :slight_smile:
4. sep 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som sa bola trošičku kultúrne vyžit švagrina zohnala listky na ciganskych diablov :slight_smile: volala dnes po obede či nechceme ist na 17H :slight_smile:
ja vam zavidim kojenie u nás to volako hapruje dnes cez den len raz ,v noci tiež len raz, aj to som rada ked chce takýto problém som nemala s detičkami pred tým ale Eišku kojim najdlhšie :slight_smile: ešte som vam chcela napisat mala ma dnes vystrašila normalne mala nervový zachvat 15.min sa zlostila sa ,ale slzička len tak kus ,nervila vyhadzovala sa ani d nechcele ani pit ani na rukach no som rada že ju to prešlo len nevieme z čoho bola taka nervozna . JArka je doma hura už sa tešim na večerne klabosenie :slight_smile:
4. sep 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky maminy :slight_smile:
je tu ktosi s kým pokecáme trošička ? stiham ako tak dočítať aspoň, ale to je tak vše, tak sa ospravedlňujeme za všetky oneskorené gratulácie drobíkom, ktorí čosi slávili ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. sep 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj
co nove na divokom vychode? :grinning:
4. sep 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee oliho mamina :dizzy_face: nazdarte :wink:
na divokom východe je ako na pokojnom západe, v horizontálnej polohe ležmo, vpravo a vľavo
ako sa má náš parťáčik ? :slight_smile:
4. sep 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna raz neter vysklonovala, ze 'olihova mama' :grinning: pokial to neni stiflerova mama, tak je to ok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
oli uz spi, ale asi nas (teda hlavne mna) caka narocna noc :confounded:
ako casto sa mathy budi?
4. sep 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budí sa veľa ? :sweat_smile:
mathy sa v podstate nebudí, on zahučí, alebo zakňučí, zrejme si našmátra dudku al. sa posunie a spí ďalej, predtým som tam chodila, keď hučal, alebo zakňučal, posunúť ho a pod. ale sa mi zdalo že to nie je naliehavé to jeho "volanie" tak som nešla a poradil si, chlapec :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... tak kým neplače tak nechodím, ale zato sa zobudím na ten "hukot" tak či tak :confounded:
:slight_smile:
4. sep 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ps : stiflerova mama, no božeuchovaj :grinning:
4. sep 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte naša sa cez noc budi 2 3krat a nakojila som ju dnes pokojne a papala asi 7 ,8min som rada dakujem za poradienie homeopatika zabrali :slight_smile:
4. sep 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tiez budem este znasat to budenie a casom uvidim...do roka vydrzim a potom... :wink: uvidim ako sa to vyvinie alebo si pockam na rady ako si poradit :wink:
mih tak si uzite chatu
katka juuuj ozaj a co tehotenstvo?horsie ci lepsie ako 1???
luci a myslim,ze staci..ved ma 4xmliecko.. :wink: bud rada,ze si pyta v noci len 2x :wink:
aj my mae sante na von :wink:
4. sep 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maty je velkaaa vyyyynimka :wink: on aj zaspava sam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: cafte kosicania :wink:
baby poradte chceme ist niekam na par dni kde je pekne,mohli by sme zazit s malou aj nieco fajn s fajn ubytovabim..tak radte..netusime totiz vobec kam vyrazit..chceli sme pri more.ale to sme zrusili..tak niekde tu na okoli.. fakt nevieme kam
4. sep 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kludne ak sa chce aj niekto pridat :wink: chceme ist na predlzeny buduci vikend :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: brali by sme nejaku partu :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. sep 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pozrite čo som našla len nam velike http:www.bata.sk/artikel/74670
4. sep 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase první??? :fearful: dobré ránko mamky, jaká byla noc?
5. sep 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi botičky jsou moc pěkné, ale nenech se mýlit, boty od BATI hlavně dětské nemají zprávně stavěné dno v botě, buď je moc měkké, nebo moc tvrdé. a při chůzi se neohýbá tak, jak by měla... Já měla taky byty od bati a dobře jsem se divila. Super je obuv od FARE. botičky se sice dají koupit jen v lékárnách, ale jsou certifikované a zdravotní...
5. sep 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde jste kdo??? to tady mám datlovat sama se sebou? :confused: Tak já jdu teda vařit mnoooooo, překecaly jste mne holky
5. sep 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte nitra :slight_smile:
no heeeej, on je tá najväčšejšia výnimka, však to aj všetci videli, v L. :grinning: , jeho výsosť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja ti ivka neporadím, že kam, my sme boli ešte párkrát teraz čo bolo teplo v MR sa kúpať, inak sme už leto
zavreli... možno nás ešte chytí niečo ak bude pekná jeseň ale zatiaľ neplánujeme konkrétne

a ani botičky neplánujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak pekne všetky povyberajte a my potom odpíšeme od vás :grinning:
5. sep 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fibi ahoj aj ja varim halušky pozerala som aj stranku na tie topanočkyFARE su naozaj fajne my mame tiež z protetiky len ja som chcela nejake papučky na doma :slight_smile:
5. sep 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi hmmmm slovenské halušky??? s brinzou????? bože jak já je miluju :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: slintám jen o nich slyším...
5. sep 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
furt nikdo??? holkyyyyyyyyyy halooooooo, koník nám stávkujeeeeeeee :pensive: mne strašně louplo v zádech a nemůžu se ani hnout... :pensive: :cry:
5. sep 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cag fibi,tusim tu dnes naozaj kecas skoro sama so sebou :wink: a si ok???
andre..no tak to si mi neporadila,aj ked MM ma nahovara aj na Kosice,bo som sa dozvedela,ze si berie volno cely tyzden..ale nejako sa mi tam nechce...ved keby daco,ozvem sa :wink:
stale smen ic nevymysleli,no hruuuza..ale koketujem mozno par dni madarsko tie kupele,kde je Mata teraz..
a co dalej neviem...
MM kuka futbaaaaaaaaaaaaal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. sep 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
quest. já v pohodě jsem, ale dnes spím na zemi, ale ne kvůli zádům, ale kvůli manželovi. On je hasič a měli dnes rozlučku s létem a domů se dostvil v silně podnapilém stavu, měl hysterický záchvat smíchu na schodišti(důvod jeho radoti je nám střízlivým dosud neznámý), měla jsem strach, že spadne dolů, pak usnul v koupelně na zemi mezi vanou a umyvadlem, načež požádal o kýbl a s pomocí svojí maminky a mé maličkosti se dovalil do postele, téměř zboural Admkův přebalovací půlt a při sundávání trenek a kalhot sebou švihnul na postel, otočil se na bok a vyprázdnil žaludek...díkybohu se trefil, takže po druhé vytírat nemusím... :grinning: :grinning: :grinning: Byl fakt vtipnej.... :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak koukám, že dnes tu jsem rvní a taky posldní, no uvidíme, jestli i zítra tu budu první :D :grinning: dobrou noc kočky...
5. sep 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sakra. Nějak mi vynechává klávesnice.....

-------------Už tu nejsem...------------------- :sweat_smile:
5. sep 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cus.Nestiham,nestiham,nestiham.Behame,navstevujeme,rozmyslame a zhaname peniazky.Mozno sa nam konecne podari kupit bytik vytuzeny a nasledne stahovanie.
5. sep 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bia držím palceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :wink:
6. sep 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko kočky, jaká u vás byla noc? U nás celkem v pohodě, na to, že jswem spala na zemi, tak to bylo i pohodlné, můj drahý se v posteli léčí z kocovinky :grinning: Eliška mi tu udělala pěkný nepořádek, takže všechna moje včerejší snaha uklidit barák do obyvatelného stavu přišla vniveč... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. sep 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fibi..no tak to bol zazitok teda:slight_smile: moj MM ked nieco ide oslavovat,vie ze nespi s nami,ale v detskej..ale je to malokedy :wink:
bia tak drzime palce,nech to vyjde a kde chcete kupit na SK ci v CR????
6. sep 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok