• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
Dobré rááááánko mamulenkyyy :dizzy_face: Jaká byla noc? u nás f pohoděěěěěěě :grinning: :grinning: :grinning: Eliška je ve školce, dmu se pýchou, jak mi ji paní učitelka dneska vychválila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A já jdu vyžehlit, uklidit a pak vařittttttttt

Oslavencům gratulujemeeeee stráááášně moc :dizzy_face:
9. sep 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa pridavam všetkym všetko najlepšie prajem
9. sep 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko..
gratulujem ci uz maminkam a ci babatkam :wink:
dnes som objavila,ze uz sa nam prerezali aj spodne dvojky :wink: uz vycuhuju,tak budeme 8 zubci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
henri normalne si ma vyplasila,ze hlavu si buchat jaaaj to by ma bolelo,len keby to vidim. :wink:
kocky zavidim tie fitlopty..ale aj my sme sa prihlasili do detskeho centra,tak zatial mame plavanie a toto..a este nieco chcem najst,nech sme poriadne zaneprazdnene :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes u nas v NR otvaraju nove velke nakupne centrum,tak pojdeme za chvilu okuknut :wink:
9. sep 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, u nas buchanie hlavickou funguje uz dlho, predlho ... posediacky dozadu o celo postele, o stenu, o dvere, o postielku, v stolicke na papanie, kdekolvek ... a pripadne aj posediacky na zemi rozkroci nozicky a celom o zem, na dovolenku do piesku tiez :frowning2: pochopila som, ze hovorit nono, nesmies, nerob a podobne nezabera ... obycajne ho zoberiem na ruky a snazim sa nejako zabavit, ale hlavne ho nato neupozornujem, lebo cim viac pozornosti tomu venujem, tym viac to robi ... pripada mi to, ze chce na seba uputat pozornost ... a co som sa rozpravala s maminami tu na ulici, robi to vela deti, hadam ich to rychlo prejde ...
a zubky nam idu v uzasnom poradi, najskor mu vyliezli horne stvorky (prve stolicky) a potom spodna dvojka ... takze sme na cisle 10 a ak sa nemylim, polovicu zubkov mame vonku :slight_smile:
a grutulujeme vsetkym oslavencom :slight_smile:
9. sep 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, normálne to tu upadá :unamused: kde ste? to nikto nerozoberá papanie a kakanie????? šak nás všetky predbehnú..... inak gratulujem všetkým Martinkám :wink: a ostatným oslávencom..... a oslávenkyňám.... to je ale, že? už budeme piecť torty k roku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: u nás na oktober chystám dve oslavy..... aj Lucke a aj Jurkovi.... svokra dostala poučenie, že musí dojsť na obe oslavy nie len na jednu... (alebo vôbec ani na jednu :rolling_eyes: ) tak dúfam že všetko bude fajn

pečiete niečo špeci pre deti? teda nejakú piškotovú tortu alebo niečo podobné ?
9. sep 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

takze bori, historka s kakanim... dnes po obednajsom spanku som nechela malinku s holim zadockom a dovarala som obed a zrazu pocujem puk puk a pozriem a jedno hovienko na zemi... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

inak sa mame fajn, oddychnuti z dovolenky, nas ocinko sa pripravuje na atestaciu. malinka rastie, rastu jej aj zubky, rozvazuje sa nam jazycek a samozrejme skusame mrnkanie na maminku, ked sa nam nieco nepaci.

vsetkych pozdravujeme
9. sep 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky..dakujem za gratulacie..a nikitaf tiez gratulujem :wink:

som v koncoch..neviem timimu zohnat topanocky..chcem take na doma,co by mohli byt pripadne aj na von kusok :angry:
9. sep 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubik a bola si v lekárni????
9. sep 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt to tu desne upada,ked chcem vediet nejake novinky musim na FB :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jaaaj aby som nezabudla zajtra odchadzame na cestu okolo Slovenska a od soboty do pondelku sme v Kosiciach...andre vidis, vravela som,ze prideme :wink: tak co keby sme sa v nedelu stretli????
Andre posielam ti cislo cez IP..daj vediet,boneviem,ci uz stihnes odpovedat do zajtra sem :wink:
9. sep 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bora,ano..mam obehane asi vsetky zdravotnicke potreby v meste a lekarne som tiez presla a malo kde maju topanocky :confounded:
9. sep 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ques..a na nas si nemyslela,ha? :wink:
9. sep 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubik...Ja som v Maderne v Optime videla také klasické kožené topánočky, kebyže nemáme, tak by som jej asi kúpila tamtie.
9. sep 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubik skús si vyguglit lekáreň spolu so santé a košicami..... možno niečo nájdeš
9. sep 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alynka..no v maderne sme neboli..ale mozem skusit..uz som stratena
bora..prave googlim a googlim....
9. sep 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz je aj nová väčšia Maderna v Barci, ešte som tam nebola, ale išla som okolo, tak som videla :sunglasses:
9. sep 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubik... my sme kupili posledne na tejto stranke, len su cviklovej farby a maju na boku ovecku... teda viacej dievcenske, a zatial velka spokojnost, lebo su makkucke ... teda podrazka, ale nozicka je pevna po clenok.

http://www.shoezoo.us/richter.htm

a moj nazor... aj nasim drobcom treba tie topanocky poriadne odskusat, lebo nam sa pacili rozne, ale bambulke sedeli tieto najlepsie
9. sep 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci..pekne ste kupili..a ja som tiez za skusanie..kazdemu sadne nieco ine
9. sep 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubik... a nemate nejaku detsku obuv v nakupnych centrach? alebo pri nemocnici zdravotnicka predajna.
9. sep 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
detsku obuv som zatial nikde nenasla..a zdravotnicke predajne,co com nasla,tak tam mali dobre,ale nemali jeho velkost :frowning2:
9. sep 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubik, dufam ze nieco najdete, drzim palceky
9. sep 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aku ma nozicku. nam doporucili kupit o cisielko vacsiu topanocku, ale nie je to o cele cislo, to mi pride trochu vela.
9. sep 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci..dik..aj ja dufam,ze coskoro nieco vhodne najdeme,lebo timi uz robi aj zopar krockov sam (ked sa odvazi ku mne,alebo ked sa niecomu venuje a zabudne,ze sa nedrzi)
9. sep 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co som mu poskusala,tak asi 20 by bola dobra..ale zavisi od znacky...
9. sep 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozerám stránky s topánočkami a našla som "Papuče s nápisom= originálny darček" .. :grinning: ..sranda
http://www.papuce.sk/

A majú tam aj nejaké detské papučky na doma
9. sep 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubik... este raz drzim palce. a dobru nocku zelam, idem hajat, lebo som chcela pozerat kosti na jojke, ale v tv je fucik, takze nic, idem hajat.
9. sep 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka...ved ja som to myslela tak,ze andre to zorganizuje a ja sa pridam,bo som jej spominala zemozno prideme do KE:slight_smile:
tak co n ajdes si v ndelu cas na kaficu????
poslem ti cislo???
a papucky musim aj ja kupit nejake..bo liliputy superske ale ste ma nstvali tou pevnou patou ,takmusim kupit..
luci a to kde si kupila tie papucky?? na slovensku???
9. sep 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pisem ako tatar :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. sep 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my skoro cely den travime vonku, neviem, co budeme robit doma, ak sa zhorsi pocasie :confounded: Kukam, ze ste pridali linky na topanocky, zajtra kuknem, dnes uz idem spat ...
dakujem vsetkym, co si spomenuli este raz za gratulacie, ci uz na FB alebo MK :wink: dobru nocku vsetkym :slight_smile:
9. sep 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok