• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
dobre ranko :wink:
Simi dodatocne prajeme vsetucko naj k vcerajsim meninkam :wink:
my ideme dnes plavat, dufam ze nezmeskame,v utorok sme sa pozabudli v herni, boli tam nastavene hodiny o 5 minut dozadu a keby ste videli vyraz niektorych mamiciek ked sme prisli o 5 minut neskor do bazena az ma zmrazilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2009 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásné dobré ránko kočky, koukám byla tu řeč o narozeniových dortech. no my už máme pro Adámka vybráno, buˇto bude tenhle http://www.dorty.eu/images/big/c005.jpg a nebo tenhle http://www.dorty.eu/dorty/detske-dorty.php a je to číslo dortu C018 taková ta fialová chobotnice na modrém korpusu. ještě nejsem plně rozhodnutá který, možná oba, no uvidíme...
10. sep 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vsetci, dakujem lilyk :wink: dnes mi pridu gratulovat svokrovci, tak prasim upratovat a nachystat daco ... pekny den vsetkym, u nas je krasne slnecno, tesim sa von ...
10. sep 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky se připojujeme do zástupu gratulantů a přejeme oslavencům všeeeechno nejjjjlepší a nejjjjjkrásnější
10. sep 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
ja tiez prajem martinkam vseeetko naj naj...
nejde nam net... teda modem, teraz sedim na balkone a chytam "mestsku vlnu" :grinning:

a dnes vseeetko naj naj Lucke a Amande... :dizzy_face:

cmuk...
10. sep 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka dakuje phoebs i mihan :wink: a Lucke i Amande praje vsetko najlepsie k poslednemu vymesaciu :slight_smile: babenky, o mesiac uz mate rok :wink:
10. sep 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte všetko naj Amande a Lucke,Martinkam tiez vsetko najlepsie aby vas zle obchadzaloa dobre sa rnulo :slight_smile:
10. sep 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja hladam už 2 den na nete toto odražadlo http://www.babybazar.skfotky_popup.ph
10. sep 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este raz nejde mi kopirovat tak som to odpisala http://www.babybazar.sk/detal//php?id=1088817
10. sep 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejde mi to tak prepačte za tapetu :slight_smile:
10. sep 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdarek mamulky :wink:
pozeram ze aktualna tema su topanocky a torty :grinning:
nemate niekto topanocky chicco? Chcem objednat malemu, tak by som chcela neake referencie :sunglasses:
http://www.nakup.sk/index.php?page=6&itm=55869

pheob, superne torty su na tej stranke,som si narobila riadne chutky pri kaficku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibka, ake odrazadlo zhanas? popis, ked sa neda hodit link... my mame chicco :dizzy_face: ,inak odporucam to odražadlo, ale kupujte cim skor, kym este deturence nechodia, lebo potom ich uz to az tak bavit nebude ked budu cupitat same :sweat_smile:
10. sep 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katarinka takeho ružoveho konika ale na slovensku nie je len v čechach :wink:
10. sep 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby!!!!! už ma nes...... :angry: kde ste zasa????? konečne mám čas trocha počítať a vás nikde...... :rolling_eyes:

ja som sa pýtala na tortu, ktorú by mohli papať naši drobci..... pre nás dospelákov budeme mať orechovú s parížskym krémom - ale tú malej dať nemôžem...... tak nejaký typ pre také malé deti by som si prosila :dizzy_face:
10. sep 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bora tu som.... ale za chvilku musím zase jít....
10. sep 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. sep 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bora ja som tu :slight_smile: a uz mamem objednane to odražadlo co som chcela ak sa mi podari dam link :slight_smile: mala už buva nespinkala riadne poobede
10. sep 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja neviem prečo mi to nejde pozrite si stranku www.hracicky.cz odrazadla a tam je ružovy konik
10. sep 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa snažím spacifikovať oboch, ale práve prišiel manžel z angličtiny a zasa ich rozobral :angry: ale ukladať ich bude on :grinning:
10. sep 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no akosi to na tom odkaze neviem nájsť, ale inak zaujímavá stránka - ako pre Jakubovu mamu
10. sep 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som dovoala s Jarkou je v pohode pači sa jej len vela chemie ale čo chcela to ma nech sa dievča učí :slight_smile:
10. sep 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibka na strednej je najťažší vždy ten prvý polrok, to si musí zvyknúť na nový systém, že je na internáte..... a veľa nového učiva..... ona si zvykne, je už veľká aj keď sa to ťažko pripúšťa...... :dizzy_face: ja som dnes Jurka prihlásila na angličtinu...... strašne chcel ísť- tak som zvedavá ako mu to pôjde.... a chcel by plávanie - čo by som tiež rada, ale chodil doteraz tancovať a to by som tiež rada...... :slight_smile: typická náročná mamina.... ale zasa ho nechcem zahltiť, bola by som rada, nech má nejaký voľný čas.....
plávať by sa mal naučiť a to tancovanie mu zasa veľmi prospievalo.... boli sme teraz na svadbe a bolo vidieť že mu to ide..... mám dilemu :confounded:
10. sep 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno holky, jaká byla noc? u nás hrůza.Nejspíš mám zase zánět ledvin.Takže se nemůžu ani hnout a mám horečku..To je na pytel... :angry:
11. sep 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte kocky..
lucka vsetk ododatocne naj k nasmu vymesiacikovaniu :wink: a dakujeme:slight_smile:
hlasim sa z Betliara.. ideme na turu niekam a zajtra smer Kosice..haloo kosicanky..sa mi vobec nehlasite..
a tortu dajte vediet by aj mna zaujimalo aku mozu nasi mali milacikovia :wink:
cmuk vsetkym :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bora tanec je supr a plavanie tiez..nezvladne?? jaaaj ci este aj anglictinu co..no to ma toho dost..ale ked ho to bude bavit,preco nie aj tri ruzky..hm?
11. sep 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak konecne som nasla pre timiho topanocky..sa tesiiiiiiim..na chodenie sa mu pacia,ale v kociku idu hned do ustociek :grinning: ..boli sme vcera v poradni a Dr. mi poradila zdrav. potreby u nich v nemocke..su znacky sante,podrazku maju pevnu,ale celkom sa da aj ohybat..zatial ich ma doma,kedze vonku este nechodi

inak mame miery 9095g a 79cm a bolo nam povedane,ze mozme zacat papat biely jogyrtik,ale na tvaroh a ryby nie je este skoro,lebo aj to vraj uz mozme?no a mame zacat trosku solit,ale nie jedovanou solou,ale flouridovanou - to vraj na zubky..to je aka sol?

kto uz papa tvaroh a ryby? ako podavate tvaroh a ake rybky?
11. sep 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepacte preklepy..nie jogyrtik ale jogurtik a nie jedovana sol,ale jodovana :wink:
(ponahlam sa,kym mi timi dovoli :sunglasses: )
11. sep 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte Lubik Eliška mala dnes prvy krat rybku :slight_smile: a chutila Panganius bez kosti
11. sep 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok