Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

lilyk
17. sep 2009

dakujemeee 😵
a soploskom prajeme rychle uzdravenie 😉 aj ja mam jedneho domka,papame vitaminky 😉

bibka333
17. sep 2009

ahojte veštko naj Tomaškovi 🙂 sre uzdravenie Simonke a všetkym malym soploškom
ja tortu nepečiem ponukla sa mi kamoška ešte že ju mam ale skusimasi tu jablčkovu čo ste spominali 🙂 a darčeky tiež su už prichistane ale nebude ich tak vela finančna kriza nas zasiahla ☹
Jarka vas všetky pozdravuje ale najviac bystričanky že mami ake v pohode babenky citovala som ju 😉 idem si asi lahnut k Eliške lebo noc bola mrnkava pa

horalka777
17. sep 2009

Simonke vsetko naj naj naj, nech statocne bojuje so soplikmi a aj so vsetkymi ostatnymi prekazkami, co ju este v dalsich rokoch postretaju 😵 Super, ze je krv OK 🙂

Bibi Jarke odkazujem, ze ma super vyroky 😀 Ja sice nie som z BB, ale mama bola, rata sa to..?
Inak ja som sa necakane ocitla v BB 9.a 10., bola som tam vypomahat v divadle 😎 a na pesej zone som stretla isteho uja Mihanka 😀 Kym som sa spamatala, bol prec a ja som nemala cislo na ziadnu bystricanku a ziadny pristup na net tie dni.. Skoro som prisla kuknut na vau party, ale tu ste mali aj tak az v nedelu 😕

horalka777
17. sep 2009

este pozdravujem Emu a zaradujem sa do jej klubu, Blanka bude tiez darceky dediiiiit 😉 Tymto pozdravujem moju skvelu svagrinu a tesime na ich zanovnu motorku po Tomikovi 😵 a dalsie secondhandove darceky 🙂 Ale torta bude "mama-made", poctiva, domaca, veeeeelka a dobra 😝 😉 😵

mihanka
17. sep 2009

horalka, ja umreeeeeeeeeeeeeem... on hovoril, ze ta na milion percent videl a ja som ho vysmiala, este mi kazal, nech sa ta spytam, a ja som ho zase vysmiala... 😀 😀 😀

a je dost nezodpovedne nemat moje cislo v mobile, kedze ja mam cisla takmer na vsetky z vas... 😠 😀

tiez ma mrzia chorobky.. ☹

alynka niet nad tortu robenu z lasky... 😉

tilky
17. sep 2009

ahojte

no Slávka tak my žiaľ na ATB Zinnnat máme angínu a ja tradične s ním tiež mám ATB
imunitný systém mám asi na prd ☹

lilyk
17. sep 2009

Mihanka prave mi prislo bodycko pre Tomika...dakovalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 som v extaziii 😀 strasne zlatunkeeeeeeee..juj u made my day 😵 😵 😵 este raz dakujem 😵

lubik9
17. sep 2009

ahojte
dnes sme boli s timim na ockovanie (ta 3. davka do nozicky),ale zabudla som sa opytat,ci ked sme nechceli ockovanie na pneumokoka v prvom roku,ale az po roku,tak ci sa to nemusi davat nejak tesne po tomto ockovani alebo je to jedno kedy sa da pneumokok...neviete?

choruckym prajeme skore uzdravenie..

mihanka
17. sep 2009

ahojte,
ach Tilky to ma mrzi a vidis, ja som ta zdrziavala, ze k dr nemusis... hlavne sa rychlo vyliecte... 😔

lilyk som rada teda ze sa ti paci, biance som to ale dokafrala, dokelu... ☹

lubik, ja netusim ako je to... nie je nejaka tema tu na mk?

emaso
17. sep 2009

ahojte 😉
Tomaskovi nasemu zlatemu-zatkovi nadejnemu-prajeme vsetko najsamlepsejsie k vymesaciu a prosime maminku aby aktualizovala fotos,umierame od zvedavosti ako ste zas narastli a tak,dakujeme vopred 🙂

horalka tak Ella uz motorku aj vyskusala,sme ju posadili tak ze z prce na nu a ona drn drn odfrcala 😀 najprv len dozadu ako racik,potom pochapenzi ze aj dopredu sa da,no radost prevelka,motoristka bude,po tatovi 😉 inac mam podozrenie ze nasmu dietatu zabudli nainstalovat pud sebazachovy 😕aj tot vcera sa doslova hodila z gauca ako samovrah,nastastie bez nasledkov,hlavne za som sedela pri nej,ze 😝 😝 😝 uz aj pekne odkukava od surodencov ze co a jak to na tomto svete chodi,ako prve sa naucila bit 😅sak necudo ked sa ti dvaja furt len hlusia 😠opica mala opakovacia 🙂

tilky pekne poberte lieciky nech ste fit 😉my uz celkom fajn,len musim Ellu stale napominat aby odkasliavala,lebo jej to zjavne nevadi ze chrapci ale mne teda hej,takze si musim akozepokaslat ja a potom vydam povel "a teraz Ella"a ona si pekne odkasle tiez 🙂inac tak dve tretiny deti co sa tu tak denne stretavame soplikuju,niektore viac,ine menej a zachytila som daco aj o virusovej crevnej chripke ze zacina sarapatik,ale to nas snad nelizne,nemusime mat vsetko 😅

a som sa vykecala za dva dni tak pa a dobruuuuuu

tilky
17. sep 2009

emaso prosím ťa čo by si nám poradila na kašeľ má hrozný mám pocit že ho ide zadusiť

simona161
17. sep 2009

ahojte, teda, co to tu citam, same chorobky ☹ vsetkym prajeme skore uzdravenie, sup, sup, nech su rychlo fit maminky i deticky ...
Tomaskovi gratulujeme a vlastne aj vsetkym, co maju nieco nove ... 🙂
u nas nove nic, zubov stale 10, dalsie sa necrtaju, behame o sto dusi, spinkame ako sa nam chce, ziadne novinky nemame, tortu si davame piect a darceky pomaly nakupujeme ...
ak chce niekto kuknut, ako sa bezne zabavame, ked nie sme vonku (a my sme skoro cele dni vonku), tak to vyzera nejako takto:

https://www.youtube.com/watch?v=iKuSNQ0PSRc


https://www.youtube.com/watch?v=sgXviW5ICww


https://www.youtube.com/watch?v=1UOjBsgdXfY


kto chcel, uz kukol na FB, ale ak chce kuknut aj niekto, kto na FB nechodi, tak mozete 🙂 a tymto chvalim vynalez choditok, ci tlacitok, ci odrazadiel, alebo ako nazvat to nase auticko, lebo malemu sa fakt paci ... myslim, ze je to sikovna vecicka 🙂

bianca
17. sep 2009

cafte

tilky a aky ma kasel???Ak vlhky tak hedelix alebo neake homeopatika a ak suchy tak tlmit Tussinom

lilyk
17. sep 2009

dakujemeeeee vsetkym 😵 😵 😵
em aky nadejnyyyyy 😕 Tominko je vernyyyyyyyyyyyyyy 😀 😵 😵 akurat neviem co mu je, uz asi 10 krat sa zobudil od 20:00 a placka 😢 to u nas neni zvykom, dnes chuda schytal od Majka po ocku, tak mi ho bolo luto, prastil donho vlacik lebo ho tahal za nohu 😒 aj krvicka mu sla, chuda moje, ale toto nevyzera na ocko ale bud chytil od Maju sople alebo zuby, tak som mu teraz dala tu chamomilu ci co to je..no moc neverim ze ho to upokoji...no uvidime 😉
na kasel....to ma zo soplikov ci ho drhne na sucho?...takto na vecer, ja by som skusila aspon zvlhcit vzduch,inak ma nic nenapada 😒
ja sa lucim...cakam dalsi plac, ochjoj dnes asi potiahnem celu nocnu 😝

simona161
17. sep 2009

bian, u nas detickam aj na kasel davaju fenistil kvapky ...

simona161
17. sep 2009

lilyk, nezavidim ☹ chamomila vulgaris 15 ch u nas fungovala, spinkal lepsie, ked mu isli zubky ... potom som to prestala pouzivat a zase vytiahnem, ked pojdu dalsie

bibka333
17. sep 2009

ahojte tak mysmemali dnes mrzutko den ☹ pred 10minutami sa tak rozplakala až som sa zlakla čo sa stalo ☹ 😔 😕 taky strašny plač to bol ma stislo pr srdiečku asi aj nas niečo boľka ☹ 😒
Simon ale je šikovny ten vaš Alex a od kedy chodi sam ak si to pisala tak som to prehladla
Tilky prajeme skore uzdravenie idem hajkat lebo ce noc asi budeme častejšie hore 😖

mihanka
18. sep 2009

ahojte...
vseeeeeeeeeetko naj naj Brankovi k 11 😵 😵

vsetkym ubolencom, chorobkam a soploskom skore uzdravenie a zotavenie... 😔

my sme ok zatial, nas tato je dnes posledny den v praci, od pondelka ma novu... 😕 uvidime, asi ho uz nebudeme mat tolko doma ako predtym... ☹ ale vieme ako to je, bud sa chceme mat lepsie....

a som rada, ze tuto noc sa mi uz o torte tolko nesnivalo... 😀 ale tak marshmallow... 😀

phoebe003
18. sep 2009

Ahojky holky, dobré ránko, tak jsem odvezla dítě do školky a byla jsem na poště, jsem pěkně vytočená, protože jsem posílla balíček a on se jim ztratil. Výýýýýýborný přímo 😠 😠 😠 No alespoň, že byl pojištěnej, tak mám peníze doma...Ale i tak...

Jinak Adámek pořád rýmuje a kašle, tak je mi ho chudáčka líto...No jdu něco dělat, něbo mne trefí šlak.

lilyk
18. sep 2009

ahojte 😉
tak ja som potiahla celu nocnu kazdych 15 minut hore, plac, a rano teplota 😢 tak asi chuda moje nieco chytil od Majula ten mal teplotu den predtym, tak uvidime co z toho bude 😒 ...a este k tomu nam vypli vodu och som nahnevanaaaaaaaaaaa.

bianca
18. sep 2009

hoj

lilyk pozeram ze aj vy ste mali zaujimavu noc

nasa zacala okolo 23:30 zasa kricat ,tak som ju vytiahla z postielky a .... zbadala MM.KOniec decka.I ja som revala ked som ju videla ako jej slzicky tiekli po tvaricke a cez hrozny plac zacala od radosti vrieskat...a bolo po spanku.Pre mna do 1 do rana.

simona161
18. sep 2009

ahojte, asi bola nejaka zvlastna noc, ale aj u nas to bolo divne ... Alex sa o tretej zobudil a do pol piatej vobec nespal ... pritom neplakal, iba behal po posteli, zase sa ulozil, posadil, cosi poblabotal, ale nespal ... priznavam, ze som zaspala skor ako on, ale potom som ho nasla kludne lezat na opacnom konci nasej postele a spat ... a rano cerstvy jak rybicka 😉

alynka
18. sep 2009

Aj u nas bola nejaka divna noc, ale aj ta vcerajsia. Sice isla spat uz o pol 7, ale potom okolo 1 sa zobudila a boli sme hore dve hodiny. Vcera som sa aj snazila dat ju spat, aj tak to nepomohlo, tak dnes som jej spravila mliecko a dala macka aby sa pohrala. Po dvoch hodinach zaspinkala.

lilyk
18. sep 2009

Simi toto byva zo zubov...teda aspon u majula to tak bolo, ciperka o 11-tej vecer vstal velkaaaa zabava 😀 a potom tak 2 hodky hore a potom zaspal 😉

horalka777
18. sep 2009

Tak u nas bola konecne pre zmenu normalna noc 😅 Predtym sa asi 4 dni opakovalo, co opisujete vyssie..
A raz ma a raz nema hnacku, uz som z toho jelen, asi to budu tie zuby, zeby uz rasili trojky...? 😕

Mame po poradni, zaockovani poslednou davkou hexy, hrdinka iba nastvane zamrncala a uz sa zasa driapala na okno u doktorky za hrackami, pricom sa jej, jak bola v tom svojom Evinom ruchu, podarilo ocurat stenu ordinacie 😀 Dr. vravi, ze no totoooo, to sa este ani nijakemu chlapcovi zatial nepodarilo 😀

No, miery mame take princeznovske, kdesi okolo 9 kg alebo tesne pod, teraz to kolise, lebo chuda uz treti den tlaci len ryzu s mrkvou, ale ved ona to zasa dobehne 🙂

...a cestou od Dr som kupila formu na tortu, takze... 😵

Mihanka, polepsim, dam cislo do mobilu 😔 😀

horalka777
18. sep 2009

zabudla som zablahozelat Boriskovi a Tomaskovi k poslednemu menejakorocnemu vymesaciu a Alexovi k suverennej chodzi popri auticku 😉

horalka777
18. sep 2009

...end of the tapeta...

bianca
18. sep 2009

ahojte

horalka 😀 BB je sikovna 😀 nas hned na prvej poradni upozornovali ze vazenie bez plienky ale k pani doktorke uz dat plienku aby ju neocikala.Sestriocka sa smiala ze deti strasne radi ocikavaju p.doktorky a vasa princezna rovno stenu

oslavencom gratulejsn

my sa ideme za chvilku bavit na vinobranie no neviem ako malu obliect.Katastrofa s tym pocasim

tilky
18. sep 2009

Bianca a čuduješ sa horalkyna Blanka je taká šikovnica že je jasné že na pani doktorku neostalo a možno tá stena už potrebuje novú maľovku 😀 😀

horalka777
19. sep 2009

baby keby ste videli tu mapu na stene... aj ma svrbel jazyk, ze "esteze ste si to tu vymalovali nazlto, nebude to po uschnuti tak vidno"... Ale drzala som jazyk za zubami a bola som slusna 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre