Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bibka333
23. sep 2009

Slavka si pokladik dakujeme 🙂 cmuk

bibka333
23. sep 2009

baby ja som už bola v nemocke pre zlu polohu plodu že pojdem na cisarsky a mala sa po2 dnoch otočila ale zistili že mi neprekrvuje dobre pupčnik tak som bola až do porodu až 23 10 ale presne na termin sa narodila naša lasoška dievky rodim presne na termin 🙂

bianca
23. sep 2009

😵 bibka mne akoze od vcera vyvolavali porod.Ked si to predstavim...brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr a to ma to prave vzruso este len cakalo.Zajtrajsia noc bude ta najbolestnejsia a v piatok 10:45 koniec bolesti a zaciatok starosti 😵

simona161
23. sep 2009

ahojte, eliske a misulkovi vseeetucko najlepsie prajeme 🙂
ja tiez spominam, ako uz od 15.9. som mala kontrakcie, stale som lezala s pasmi na monitore, raz boli ozvy v poriadku, potom uplne zle, kontrakcie furt, sono kazdu chvilku a termin podla doktorov 11.-13.10., no a nakoniec to bolo 26.9. 😉 a tym to neskoncilo, ale iba zacalo 😀 uz sa to bliiiziiiiiiiiiiiii

bianca
23. sep 2009

simi ked si predstavim tie sms-ky 😀 a aj tak som to ja potom cele pkazila a porodila mimo poradia skoro 3 tt pred TP 😀

simona161
23. sep 2009

tiez som si spomenula, ako som ti kazdy den pisala, ze kontrakcie mam furt, ze uz to nezvladam a porod nikde ... a vidis, nakoniec sme obe skoncili cisarskym ... a obe podstatne pred terminom ... chcela by som vediet, kolko by Alex vazil, keby sa bol narodil v polovici oktobra 😀

simona161
23. sep 2009

bian, az teraz som postrehla, kolko Barca spala, gratulujeeeem a posli navod, prosim 😉

simona161
23. sep 2009

mihan, nie je nejake divne, ze Adamko od Evitky meral v polroku 72 cm a teraz len 69 cm? nemas tam chybu alebo sa pomylila evit, ked pisala udaje ... ja len tak, ze som si to vsimla, tak sa pytam ...

evitkamalicka
24. sep 2009

hold baby asi sme sa zmensili alebo dr. zle merala, ale naozaj mi povedala teraz 69cm

simona161
24. sep 2009

evka, ved drobci sa hybu, dr. mohla zle natiahnut meter, cokolvek ... tak nech mihan tie hodnoty vymeni a bude 😀 ale nie, to je na vas ...
pekny den vsetkym, nam sa dnes v noci vrati mm, tak sa tesiiime 😉

bibka333
24. sep 2009

čauko noc hore 5 krat ale dalo teplota nebola sa vstavali sme o6hod teraz som ju dala hajkat mame navarene ,poriadene tak mamina sa ide tiež vyvalit na postel pa
Evit nerob si s toho nič naša Eliška ma tiež o 1cm mene ako merala sestrička tak mame 71cm 🙂

evitkamalicka
24. sep 2009

vecer ked pride manzel domov tak ho odmerame

mihanka
24. sep 2009

evit... 😅

my sme boli u dr, kedze sme vystihli prazdnu cakaren, tak chori nie sme, aj podla nej je to zo zubov a nepomoze ani 10 nahrdelnikov, ked idu 4 horne uplne naraz... ☹

mihanka
24. sep 2009

ja to inak neriesim nejako, ze "takto pred rokom" 🙂 ale uz som bola asi aj ja v nemocke a chystala som sa domov, "vsak ja budem prenasat"... 😀

fakt je to uz rok??? 😕 😕 🤐 🤐 😖 😅

horalka777
24. sep 2009

ahojte, gratulujem vsetkym vymesacnikom, gratulujem Barci, ze konecne pochopila, ze spanok je fajn vec - teraz este nech si to aj dobre zapamata 😀

u nas bolo vcera rusno, pozvala som svagrinu, co mi obcas varuje Blanku, na slivkove knedle, no a postupne dochadzali na ne aj jej deti zo skoly, tak mala Blanka spolocnost, co samozrejme vzdy vita 🙂 Takze haajte, co dnes dojedam na obed 😝 😵

Tie spomienky, co mam spred roka, su dost komicke - uz som sa presunula (obycajnym dialkovym autobusom!!! v ktorom som skoro porodila, lebo sofer si to pomylil s F1 😝 😝 😝 ) do Banoviec k mame, no a tam sa zastavil cas. Pohybovala som sa po centre ako lunochod a vsetci na mna cumeli, ze preco este nerodim, ked som evidentne v cca 14.mesiaci 😀 Tak som postupne ponavstevovala vsetky byvale kamosky zo zakladky, pooberala vsetky rajciny v zahrade a denne som zbierala orechy a a a... a furt nyst 😀 Esteze Dr mi verila, ze ten TP 22.9. fakt od zaciatku nesedi 😉

bianca
24. sep 2009

ahojte decka.Vsetko sa mi komplikuje.Mala je hrozne protivnaaaaaaa a nic nestiham.Cely den sme bojovali aby vobec zaspala a aj tak spala asi iba hodinku a teraz uvazujem co skor robit.Ci podpalit bordel v kuchyni a zacat varit a robit tortu na zajtra alebo co....a este som nekupila banany na tortu.Kukala som na nich a nekupila.No chapete to???Dokonca ani sviecku na tortu nemali...a to tam stale maju aspon zo 3 druhy detskych

horalka777
24. sep 2009

bian, podpal bordel v kuchyni, ale zaroven tam nechaj cesto na tortu, nech sa upecie 😀

inak plne ta chapem, u nas to 100 percentne bude vyzerat den pred podobne...

tilky
24. sep 2009

Ahojte

všetkým prajeme veľa veľa zdravíčka a to nielen oslávencom
Slávka to bude tým vidieckym vzduchom lepšie spí 😵
no ja som pred rokom bola pozrieť Slávku v pôrodnici a tak som sa pomáhľala že som doma zabudla doklady som tam bola na čierno 😀 😀 a Simi si pamätám vo vankušiku 🙂

selina.liana
24. sep 2009

Vsetko naj oslavencom

zofinecka
24. sep 2009

ahojte holky, jsem tu jen naskok. Vidím že bianca nic neřekla. Chci vám oznámit že čekáme miminko. Takže naše Eli bude mít sourozence 😀

simona161
24. sep 2009

gratulujem zofinecka, prajem vsetko dobre, nech tehotenstvo uteka bez problemov a vsetci nech ste zdravi a stastni 🙂

bianca
24. sep 2009

zofi,brouku som skoro ako partizan 😀

horalka777
24. sep 2009

gratulujeme dalsej znovutehulke 😵

evitkamalicka
25. sep 2009

Barborke vsetko najlepsie k narodeninkam 😵

lilyk
25. sep 2009

Barborke prajeme vsetko naj naj najlepsie k 1 rocku, hlavne vela zdravicka 🙂

henri001
25. sep 2009

aj ja chcem miminkoooooo 😀 😀 😀

Barborka *******Happy Birthday *********

Borisko *******Krasne Narodeniny*******

bianca
25. sep 2009

jeeej dakujeme

my gratulujeme Tobikovi a Boriskovi k rociku

Tomaskovi k 11 mesiacom

inak mala slecna zacala den uzasne.O 4 rano budicek...sup k nam do postele,tam objavila tatka -no kenec-lenze te isiel o 5 do roboty a to zas bolo placu.Vo finale som revala aj ja lebo klacala na posteli a stale zakukovala ci sa nahodou nevrati...revali sme asi 20 minut a potom som ja zalomila a babatko asi tiez.Zobudila ma po 8.Asi nechapala co robi v postel tak len tisko hopkala,kukala na mna a robila tie svoje pazvuky ale potichucky

gladriel
25. sep 2009

vsetkym oslavencom aj ym co maly uz davnejsie prajem len to naj naj naj.a hlavne zdravicko a neh maju maminky z vas radost ako doteraz

bibka333
25. sep 2009

ahojte aj my gratlujeme k prvemu ročiku Barborke , Boriskovi 🙂 posieleme pusinky a všetkym čo maju vymesačie 🙂
Naša noc katastrofa mala bola stale hore a plač utišit sa dala len pri okne ked som jej ukazala ako svietia svetielka to jedine zabralo ked sme išli od okna zase plač ak nas niekto sledoval si mysli že mi tuk tuk

lilyk
25. sep 2009

Bibka aj my fungujeme na svetielkach 😀 ale nastastie cez den ked padne a rozplace sa 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre