Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

mihanka
26. sep 2009

tady... 🙂

http://www.facebook.com/album.php?aid=113494&id...

ema... no simi sopli, ale nie je to nejake strasne a spi dobre... 🙂 hoci v noci bola v hodinu H na ciciku... 😵
receptik ten co tu bol, jablcka + puding + trosku vody, uvarit a nechat zatuhnut.. a dala som pod to korpus... 😵 celkom fajne...

emaso
26. sep 2009

mihan no krasota 😉 krasne torticky,krasne babetko-teda vlastne uz slecna 🙂 juuuj ja sa uz neviem dockat nasej oslavy...
my mame za sebou trojdnove sople,beriem to ako zaockovanie a snad by uz tento rok aj stacilo 😀
a mozem ist do hajan,lebo sedacka cerstvo vytepovana,t.jmokra,nemam kde rozvalit sunky pred telkou 😝 a drahy KO dnes,zaspal s detmi 😕
dobruuuuuuuuuuuuuuuu

bianca
26. sep 2009

aj ja som robila ten jablkovy a ani som netusila ze tu bol.Ja som nanho nahodou narazila v knizke o vyzive pre babatka

ja som rozvarila jablka do toho som kydla puding a prevarila a hotovo.Potom som to prekladala s piskotami a panecku to je dobrota.Dala som tam aj trochen cukru ale fakt len trochen.Skoda ze som nedala viac

mihanka
27. sep 2009

bian, ja som tiez prvy robila bez vody, ale bolo to veeelmi tuhe a simi z toho nadrapovalo, to mala na ranajky, do druhej varky som dala puding rozrobeny v dvoch dcl vody, dlhsie to tuhlo, ale bola to uz makucka mnamka... 😵 a tiez som dala 1 vanilkovy cukor... 😉 a musi to byt super s piskotkami... 😵

a vcera mala simi svoj prvy pribinacik, teda 4 lyzicky dojedla po maroskovi...

ema, dakujem...

bianca
27. sep 2009

mihan no ja som davala puding do toho co som varila jablka takze tam bolo pomerne dost vody.Je to super.Akurat som toho spravila vela

nasej pribinaky a ani jeho rozne odnoze vobec nechutia.ANi jogurty ani kase no vobec nic

mihanka
27. sep 2009

bian, ved to nie je take zle ze jej jogurty nechutia... co vlastne teraz papava? 🙂
simonke nestihol ten pribinak zachutit... 😀

bianca
27. sep 2009

mihan no hrozne to mame z jedlom.Nechce ani ryzu ani cestoviny.Akurat take tie uplne najobycajnesjie za par korun nitovky.To ako tak poje ale malo.
Kazdy den musi byt zemiak,maso a zelenina.To sa naje ako drevorubac.Mame rano mlieko potom chlebik (ale spapka minimum no snazim sa ju naucit na tuhe ranajky) akurat od vcera som jej skusila dat s maslom a tvrd.syrom no nic moc.
Potom vyzivka detska- ta jej tiez moc nechuti
tak zasa mlieko lebo inak nezaspi

potom normalne obedo-veceru

a vecer mlieko

medzi tym tortove oplatky,sem tam susienky alebo brumika,rohlik, chleba a aspon jeden kus ovocia

samozrejme keby som jej dala svoje jedlo tak by jedla.Ste mali vidiet ako do seba suka to co nemoze. Aj pecene kura ale nechcem jej davat no v nestrazenej chvilku vlezie do taniera alebo ho aspon bude ocicmavat.No hrozne.Ked som jej dala do obeda trosku bezglutamanovej vegety tak to nechcela.

akurat teraz idem skusat dat jej novu uz mliecnu kasu tak uvidime.Dostala od Toni tak skusime ci darovana nebude lepsie chutit...inak nechce ani kase ziadne ani nic.Je to tazke...

mihanka
27. sep 2009

ja som simonke kupila pismenka, tie jej chutia... ale jej chuti fakt vsetko, stale vobec nesolim... takze je to ovela jednoduchsie... ale niekedy tiez zje menej, niekedy viac... ja zase ryzu davam strasne malo, lebo ju zapeka...
a naobed ti kolko spapa? lebo aspon to, ze jej ten obedik chuti... 😉
no veru, to co nemozu by dali do seba aj dospelacku porciu... ani neviem ako zjedla slivkove gule, alebo zemlovku... 😅

andre
27. sep 2009

ahojky maminy a peknú nedeľu 😉
vďaka za recepty čo som tu dočítala, možno sa odhodlám dačo drobíkovi "upiecť"
my spapáme všetko čo neutečie, a hlavne je toho hromada, ráno aj veľký chlebík dospelácky a potom 230 mliečko 😅 za chvilku ho budeme kotúľať 😀

mihanka
27. sep 2009

inak toto napisala pani z larionu uz davnejsie... nejake foto som jej aj poslala...

Dobrý deň

Ďakujeme za mail, ktorý ste nám poslali. Veľmi nás potešil, že ste boli u nás spokojní.
Okrem iného aj personál si vás pochvaľoval, že ste boli príjemní a ako mi povedali doslova - veľmi zlatí.
Ak máte nejakú spoločnú fotku pri penzióne, prosím zašlite nám ju, vložíme si ju do kroniky.

Ďakujeme

S prianim pekného dňa

Šafaríková Dáša, zodpovedná vedúca
PENZIÓN LARION

phoebe003
27. sep 2009

Dobré ránko koníkařky, jaká byla noc? já dnes spala s Adámkem do 10ti hodin a teda cítím se jak kdybych nespala vůbec. asi jsem to přetáhla, obvykle vstáváme kolem půl 7 ráno 😔 .

Kdo dnes slaví, přejeme všeeechno nejlepší a nejkrásnější...

jinak my nejspíš odpoledne pojedeme na rodinou sešlost, na kterou se stráááášně těším 😝 😝 😝 ostatně jako vždy...No budu doufat, že budu mít moc práce a nebudu muset odjet s nimi, protože tyhle sešlosti mne vyloženě ničíííííííííííííííí 😔 😝 tak mi držte palce mějte se famfárověěěě

katkaza
27. sep 2009

Ahoj
Dodatočne gratulujeme ku krásnym prvým narodeninám Barborke, Simonke a Alexovi a prajeme všetko len najlepšie.Oslavy ste mali krásne,som kukala foto.
Ja už som objednala tortu,lebo môj pokus urobiť poťahovanú šmolkovú dopadol šmolkovsky 🙂
My sme už definitívne presťahovaný...človek by neveril koľko vecí sa dá zmestiť do dvojizbového bytu 😝
Inak stále soplíkujeme a trošku ešte pokašliavame,snáď do narodenín prejde 😒

emaso
27. sep 2009

baby co poviete na tuto?asi zrusim Peppu,tato je taka jednoducha a pritom peknucka,hm?tak ale do narodenin to este asi 100x zmenim 😒 😅
https://www.modrykonik.sk/_gallery/59165/59165_...

henri001
27. sep 2009

Emi, je nadherna 😵

mihanka
27. sep 2009

katka.. dakujeme... 😵

ja na inspiraciu odporucam tuto stranku... odtial je aj ta jednotka... 😵

http://www.mojetorty.sk/sk/Uvod.alej

mimusik
27. sep 2009

Ahojky, ahojky,
dodatočne gratulujem Alexovi k jeho včerajším 1. narodeninám 🙂 Všetko najlepšie mu prajem a ako inak, hlavne veľa zdravíčka... nech mu slúži 😵 🙂

mimusik
27. sep 2009

Mihan - tie torty sú neskutočne krásne a tá "1" úplne supeeeeer 🙂 😵 . Ach jaj, ja ešte stále neviem, akú budeme mať my, teda SImonka... v plnej paráde oslavujeme totiž až budúci víkend, keď budú môcť byť s nami aj krstní rodičia, preto máme 2 t oneskorenie, ale nevadí, mooooc sa tešíííme 🙂 🙂 🙂

simona161
28. sep 2009

ahojte, este raz velmi pekne dakujeme gratulantom 🙂 oslavu sme mali vcera, fotecky dodam neskor ... inak nemame nic nove, nespinkame o nic lepsie, behame stale zvesela aj napriek padom, blaboceme o dusu svojim vlastnym slovnikom 😉
zajtra ideme na krv, verim, ze to bude ok ... tak pekny den vsetkym, nech Vas choroby obchadzaju, akosi sa to s prichodom jesene zacina sirit ...

bianca
28. sep 2009

cafte.Decka mne je hrozne.Padam na hubu.Mam strasne vela prace no nevladzem.Su chvilky ked sa nemozem ani nadychnut.Kurnik tak som sa citila 2x v zivote

phoebe003
28. sep 2009

Dobré ránko mamulky a těhulky jak byla noc? u nás parááááda, ráno k Adámkovi vstával MM tak jsem měla radost, jenže mu udělal místo ranního sunaru kaši od Hami a dal mu k tomu dudlík s malou dírkou 😅 takže jsem stejně musela vstávat 😀 😀 😀 ale pokus se chválí 😉

jinak dortíky vybíráte kráááásné

Mihanka ten odkaz co jsi dala, to je super stránka, překrásné dortíky fakt že jo, až mi oči přecházeli 😉

Bianc sedni na pohovku, nohy hoď nahoru a odpočívej...

mihanka
28. sep 2009

ahojte,
su to asi najsamkrajsie torty ake som videla, ale inspiracia nestaci, to chce vela casu urobit jednu torticku a aj vela praxe... ked budeme oslavovat 5, tak maybeeeeeeeee.... 😀

bian... drzkaj sa...

u nas sa pred polnocou plackalo polhodinu, co sa nestalo ako bola male miminenko... rano bol treti zubok z tych 4 vonku... chuudatko moje... spala celu noc s nami... trosku este soplikuje, ale inak v pohode...
o 1 mame rocnu poradnu, ockovat neviem ci bude, ale pre istotu som dala homeopatika a pripravujem ju na "pich do nozky" - celkom ju to bavi... ale na ostro to taka sranda nebude... 😖 😅

inak je mi velmi fajne dnes... 🙂 som rada, ze je oslava za nami, vcera sme mali pokracovanie s kamaratmi... konecne upratane, povysavane, zmyte podlahy... 🙂

mihanka
28. sep 2009

a co to?? vychutnavate si posledne krasne teple dni?? 🙂
my sme po ockovani, mozem ja nacvicovat pich pich do nozky, ked simi zacala rumadzgat uz ked zbadala dr... 😖
konecne som si urobila v albumoch poriadok...

pekny den... 😉

flow333
autor
28. sep 2009

Ahoj maminky, tak velmi ospravedlnujem svoju dlhociiiiiiiiiiiiiiiiznu absenciu....ale nestiham vas momentalne ani docitat, krasomila mi zabera vsetok cas, chodi, lozi, keca ako stara blaskova 😀 😀 😀 😀 snad ked bude v chodzi istejsia nebudem musiet za nou vkuse behat.... inak u nas vsetko ok.... chystame sa na narodky, len neviem zohnat farebny marcian, budem musiet farbit....potom pridam vytvor, snad sa podari...dodatocne blahozelam vsetkym 1rocnym pokladikom....cmuk

bora8
28. sep 2009

ahojte kočky, absolútne ako pracujúca nestíham..... tak sorry, že som nezablahoželala oslávencom... mrzí ma to.... ale o to viac si na vás tu kočky zmyslím a teším sa s vami ako nám tie detičky krásne rastú...... 😵

malá je teraz taká zlatunká, keď môžem tak sa za ňou moooc ponáhľam domov z práce.... ale niekdy je mi smutno, že neprídem ani domov, lebo nestíham.... 😢 no ale je to moja práca a mám ju veľmi rada a baví ma..... snáď to na mojich deťoch nenechá príznaky....

ale musím pochváliť Jurka, lebo konečne prestal chorobne žiarliť a je s malou taký zlatý...... konečne sa s ňou začal hrať a požičiava jej svoje hračky - aj keď až taký ideál to nie je, ale je to omnoho lepšie, síce ho občas pochytí záchvat žiarlivosti, ale naučila som sa to zvládať a malej je to úplne fuk 🙂

lubik9
28. sep 2009

ahojte maminy..prosim vas..nemate niektora toto choditko?
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
chcela by som vediet,ake je celkovo vysoke od zeme a v akej vyske je ta tycka na drzanie? je aj take dobre,ako vyzera na obrazku? dakujem 😉

phoebe003
28. sep 2009

lubik já ho nemám, ale je kráááásnéééééé, opravdu nádherné chodítko... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lubik9
28. sep 2009

..fiiibs..dakujem..rozmyslam nad nim,ale neviem,ci sa este oplati,ci timi nezacne chodit skor,ako by mi doslo 😕

phoebe003
28. sep 2009

mo, tak to už je věc druhá,každopádně na první pohled je velmi hezké, barevé a vypdá i zábavné a je to tuším i jako hrací stůl ne? tak když ho nebude používat jako chodítko, tak si s ním určitě ještě vyhraje...

bibka333
28. sep 2009

ahojky Eliška je paala umelača už druhy den nechce cicu ☹ včera som ju ako tak nakojila al nebola spokojna tak som jeje dala um vypila len deci dnes sa to opakovalo ale vobec nechcele cicu iba plač tak som jeje dala a tiež vypila iba deci ☹ včera som ju v noci vpohode nakojila taka som snej neštasta ☹ 😠 😖 😢 😝 😔 poradte ak možte čo mama robit homeopatika papam pit pijem doktoka mi povedala že mam byt rada ako ju odučat som neštastna 😢

bora8
28. sep 2009

bibka a nie je lenivá ťahať??? skús odsať a dať jej z flaše..... ja nemôžem moc radiť, lebo som nemala to šťastie a nekojila som, je to len nápad.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre