• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
ahojte...
vsetko naj fibs aj na koni... :dizzy_face:

my zubov 5, siesty prave lezie, mozno uz aj vyliezol...

padov a chorob co najmenej nech je...

dnes cvicim az podvecer... :dizzy_face: ivka aj mne by sa masaz zisla... :sweat_smile:
7. okt 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-*
7. okt 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit jak to děláš, já žehlím tak 5-6x do týdne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fibi ja ked nemusim tak nezehlim a vacsinu veci mam takych co netreba a kedze sa snazim prat co na najmensich otackach, tak to ani pokrcene nie je
7. okt 2009 o 09:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, ja zehlim este menej, ako ty, z tych istych dovodov (sice periem na vysokych otackach, ale kvalitne vyvesim a je to :wink: )

babulky, tu je fotodokumentaz pre vsetky nefejsbukacky z nasej zurky :dizzy_face:
http://www.facebook.com/album.php?aid=36631&id=1022736840&l=d3015c250e
7. okt 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horal konecne moj clovek
7. okt 2009 o 09:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejeeej horal rááásné fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já peru obvykle na 60 stupňů, taky to kvalitně pověsím, ale jelikož jsem puntíčkář už od narození, tak žehlim všechno včetně trenýrek, jediné co nežehlím jsou snad ponožky :D
7. okt 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aHOJTE JA SOM žEHLILA VCERA ZA 2 KOšE NEZHLIM VSETKO VED BY SOM LEN PRI ZEHLICKE STALA FIBI KLOBUK DOLU :slight_smile:
FIBI VSETKO NAJ K NARODKAM ELISKA MA DNES MENINY :slight_smile:
HORAL PEKNE FOTECKY AKO NAM RASTU TIE NASE DETICKY :slight_smile:DO KRASY
:slight_smile:
7. okt 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
phoebs....tak vsetko len to naj naj k dnesnym narodkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a aj Eliskam k dnesnym meninkam prajeme len to naj :dizzy_face:
ja zehlim tiez len tak 2-3x do mesiaca, co nie je velmi pokrcene tak ide hned sup do skrine a hotovo :wink:
7. okt 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez nezehlim vsetko, ale ked nosi mm kosele, tak musim, a simonke zehlim vsetko...
7. okt 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky

holky přihlásila jsem Tomáška do soutěžě, můžete mu dát hlásek? nejlépe desítku ta je nejlepší. dííííííííííky moc předem

http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=10293

phoe já potřebuju vyžehlit :slight_smile:, dítě hlídat nepotřebuju
7. okt 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuju všem za přáníčka, tak koukám že jsem tady asi magor hned jak to sundám ze šňury, tak to vyžehlím a peru několikrát do týdne....... :sweat_smile: a žehlím všechno :sweat_smile: Ale to už asi nejní IN :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak přestanuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

smardiku máš zahlasovánooooo :grinning:

Bibi u nás Bylo Elišky předevčíremmmm, Ale taky Slovenským Eliškám všechno neeeej

Jo a jsem happy. Dozvěděla jsem se dneska, že moje sestřenice čeká druhé miminko a Holčičku po roce a půl snažení se jim to konečně podařilo a bude to taky Eliška :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
phoe dík, jsme až 9 :frowning2: :frowning2:

já teda žehlím jen to co je nutné
7. okt 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte kocky,Vobec ale vobec nemam cas.Narodeninova oslava sa nam zasa skomplikovala a zacalo to torotou no to je na dlho.MM chodi kazdy den niekam za pracou.Stavia jeho brat a moj bracho zasa stavia rekreacno relaksacny koplex takze je bude tam alebo tam.No hroza.Na malu som sama a tu ma ma kam zdrhat takze sa nezastavim...zatial este nechodi no nemozem sa dockat toho okamziku.Neviem co budem robit potom.

vset.oslavencom rokovim posielame s celeho srdiecka gratulecie a dnes aj meninkovej Eliške krasnej...

idem zasa vytriast matrac na balkon lebo tam je asi cely chlieb rozmrveny a potom upratat ten nas mega dom.Som zvedava ako dlho mi to bude trvat a ako rychlo to Barca zasa premeni na partizansky ukryt
7. okt 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme Eliška posiela dakovne pusinky paideme von je krasne :slight_smile:
7. okt 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
phoeb..vsetko naaaaaj..a zehlenie posielam..tak do zajtra by mohlo byt hotove,hm?:slight_smile:
ja malej zehlim este stale vsetko..a nam tiez..ale uz som prestala zehlit boxerky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky-mnamky,poslite aj nam sluniecko :dizzy_face:
phoebs :dizzy_face: krasne...rodeninky.... :dizzy_face: :dizzy_face:
7. okt 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horalka :dizzy_face: mrkla som tvoje fotocky zo "zurky"...vyzera to,ze z Blanky je maly chirurg.... :sweat_smile: :grinning: (aj ja ceeeem byt fbukaaaacka.....) :dizzy_face:
Eliska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. okt 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budes :grinning:
7. okt 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: a je to tam...
7. okt 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

chceme popriať všetko najlepšie našej kamoške Elinke z Brezna :slight_smile: nech je naďalej taká čipernica ako do teraz a ostatným Eliškám tiež všetko najlepšie /nevieme či to platí aj v ČR/

Smardi zahlasované
7. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. okt 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby :grinning: :grinning: :grinning: chcem planovat kedy zacnem planovat a preto potrebujeme doplnit tabulku cinsky kalendar ~vyslo/nevyslo , budte kamosky :wink: kujeeeemmmm
8. okt 2009 o 01:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Henri nevyslo mala som mat dvoch chalanov podla cinskeho kalendara
8. okt 2009 o 03:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,
henri aj ja uz planujem :sweat_smile: a podla cinskeho nevyslo
8. okt 2009 o 06:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj, ja neplanujem ... ale podla cinskeho kalendara mi to vyslo :wink: a napriek tomu ho vobec nepovazujem za hodnoverny a vobec by som sa nim nedrzala :wink:
8. okt 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte kocky
henri ty si tusim ne len planovala,ked takneskoro este hore si bola :grinning:
:grinning:
ani nam nevyslo,mal to byt chlap a je to baba :wink: takez neveriiim..
fuuha..to tu mame uz tolko snaziliek???? :wink:
aj mne to uz prehrmelo hlavou,cize dobre znamenie,ze Amanda nebude jedinacik :grinning: ,ale este si netrufam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. okt 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule , ja sa nesnazim, ja sa zatial snazim planovat kedy zacat planovat ...mame cassss , ale potom sa uz na to kazdy vyprdne, tak sa snazim dat tu nasu tabulku dokopy , lebo ako sa poznam, potom to budem veeelmi potrebovat :grinning: :grinning: :grinning: vsetky mozne tabulky grafy a vypocty...
evit gratulujem :slight_smile:
krasny den lasky :dizzy_face: prosim prosim piste dalej vyslo nevyslo a prosim duracelka geleroveho aby potom doplnil :wink: cmuuukkkkkk
8. okt 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri kujem, uvidime ako dlho budeme cakat kym sa zadari
8. okt 2009 o 09:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cus kocky.My zatial planujeme ze tak mozno v lete ale vsetko je vo hviezdach.Zatial sa na to pro Barci necitim a nestihame ani skusobny a nie to vyrobny proces
8. okt 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok