Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

andre
27. okt 2009

lubi čaf 😉

alynka
27. okt 2009

parádny, len keby sa nebudila na papkanie a keby s ňou išla spať aj maminka, tak to by bolo ešte parádnejšie 😀 😀

andre
27. okt 2009

náš sa síce nebudí na papanie a chodí o 20 do postele, ale tiež tam celkom slušne pochodujem v noci, niekedy 8x, a keď je veeeeľmi super tak 2-3x, cestuje, šprajcne sa, nevie sa pohnúť, kňučí ... tak súvislé spanie som mala asi tak min. mesiac 1x

lubik9
27. okt 2009

u nas sa budi v noci 1x na papanie,ale teraz so zubkov je hore aj castejsie az nakoniec skonci u nas v posteli..ale poslednych par dni papal vecer cestovinku ..teda on ju do seba hadzal,tolko jej zjedol a spal celu noc az som ho ja budila nadranom na kojenie 😀

andre
27. okt 2009

ako papá cestovinku ? špekulujem čo nové mu pomeniť na papaní aby nemal furt to samé, tak daj tipa 🙂

lubik9
27. okt 2009

papa ju rukami..take spiralky,alebo rurky...cestovinku ma velmi rad a ked uz nechce nic papat,tak mu dam cestovinu a tej zje kila...uz ked vidi cedacik na linke,tak sa dozaduje cestoviny 😀
ale davala som mu aj tak,ze som ju popucila do jedla,teda do zeleniny s maskom...ale teraz ju uz papa sam 😉

andre
27. okt 2009

aha, tak len takú čistú na véču ?

lubik9
27. okt 2009

ja ju scedim,ale uz skor,aby bola sucha (on nema rad daco smyklave v rukach)..necham v cedaciku a potom mu ju oddelujem jednu od druhej a davam mu ju na tacku a on to do seba hadze a hadze...ale to nie je vecera..na olovrant dostane ovocie a ako dezert ma cestovinu..alebo je to aj tak k veceru..kedy ako

andre
27. okt 2009

díííky 😉

bibka333
27. okt 2009

fibi kuk foto a možu sa pozriet aj ostatne maminky 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lubik9
27. okt 2009

bibka...krasne fotecky..mala je zlatunka 😵

oktobrovky2008
27. okt 2009

bibi tuhle dám do ročního alba hm? https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

bibka333
27. okt 2009

fibi presne tu som ti posielala cmuk dakujeme 🙂

oktobrovky2008
27. okt 2009

bibi a horalka: https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

********************HOLKY ROČNÍ FOTEČKY POSÍLEJTE PLÍÍÍÍÍÍÍÍSSSSSS**********************

bibka333
27. okt 2009

babeky dnes sme mali aj taku detsku oslavu prišlo 6 detičiek to bol pohlad mravčeky male pobehovali po celom byte 🙂

bibka333
27. okt 2009
question
27. okt 2009

ahojte..dnes poradna a teda aj miery 9570g a 78,5cm..sicko ok..-
cmucky vsetkym

luciabah
28. okt 2009

ahojte, zelame krasne ranko, my uz druhy den vstavame skor ako vtaciky zacnu stebotat 😅 a gretka sedi v postielke a hovori ...mama, tam... a potom mi poda dudu a povie ... tuto, na.. a ked jej nieco poviem, tak mi ukaze na matka a ze .... pssssssssssssssssssssssssssssssss, buva.

zelam pekny den 😀

bibka333
28. okt 2009

dobre ranko my sme spinkali do7 hod a v noci len raz hore 🙂 idem navarit zapekane cestoviny s brokolicou 😉 babnky aj vaše detičky ktore chodia sa nezastanu ani neposedia Eliška je cely den na nohach ,posedi len ked si čitame knižku a v kočiku 😉

horalka777
28. okt 2009

no, uvidim, ci aj ostatne popridavate rocne fotky, kde su dietky od hlavy az po paty, potom pripadne zmenim 😅

horalka777
28. okt 2009

Gretka musi byt pri tom - pssssssssss, buva - strasne zlata 😀 😵

bianca
28. okt 2009

decka zasa pridavam story z ,,nech k nam pride navsteva,,

mala vyhrabala v nestrazenej chvilke z kabelky moju rezervnu vlozku.Nasledne je dokladne rozpitvala,nalepila na auticko a vozila ju po byte

horalka777
28. okt 2009

bian, som si teraz Barcu predstavila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...a prisla v tom momente nejaka navsteva? Aspon postar, prosim prosiiiiim 😀

bianca
28. okt 2009

nie neprisla 😀 tu je sviatok tak ani postar 😀 ale mozem garantovat neskutocny pohlad s tou mojou night vlohou

evitkamalicka
28. okt 2009
matulik
28. okt 2009

krasny den 😵
...tak sa pridavame aj my k soplavuckym detickam,nahaname sa po byte s odsavackou do nosa a chytame z toho zachvaty placu...takze o srandu mame postarane 😠
bianca 😀 aj zlatula mala,my nakupujeme v cudzich kabelkach hlavne mobily a penazenky... 😀 na vlozky sme zatial nenatrafili...
luciab...tisko zavidim kazde slovicko... 😉 😵
question,super modelkovske miery mate,ale hlavne ze "sicko jak ma buccccc"... 😀 😀
bibka,no waaaaw,6 drobcov pokope a 20 novych sivych vlasov... 😅
andre,my lubime ryzu,masko,zeleninku-brokoli,mrkvu a vlastne secko,ale aj ja uz neviem,co nove vymysliet....zeby baby-kaviaaar 😀

no letim startovat odsavacku...ufff 😖

question
28. okt 2009

bre ranko..ci den🙂
no soplikov je tu tusim pozehnane ☹ co uz narobime..
ideme von...papa

mihanka
28. okt 2009

ahojte, nam simi takto cestoviny vypluva, teda tie vacsie, pismenka jej chutia... a dnes nechcela neosoleny karfiol s cestovinami, zato zjedla skoro plny tanier bravcovej polievky odo mna 😖 chuti jej uvarena mrkva, tu zje sama...
a este jej chuti zemiakove pyre s cimkolvek, najlepsie spenat alebo brokolica... ale pomixovane, co uz... z ovocia momentalne hrozno...

luci, ze psssss buva, u nas to funguje naopak zacne po nas skakat a vyskat a mamatatamamatata a momentalna hitovka "ajakakaa" a starky vacsinou "ano, kazdy kaka" simi: "aja kakaaa" starky: "ano aj ty kakas" a takto dookola 😀

soploskom skore uzdravenie, my mame choreho tatinka, tak dufam, ze to nechytime...

este som sa chcela spytat henri, ze co si davate v mekaci?? 😀 cis alebo burger asi nie... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre