Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

emaso
29. okt 2009

luci 😵
no baby pravdupovediac ja sa trosku aj bojim ci je to OK s nami,my by sme papali furt,dufam ze to neznamena nic zle,lebo zopar diagnoz som uz urcila 😅 ale ja som taka sisi,ja sa furt pre nieco znepokojujem a stanovujem diagnozy.............
dobruuuuuuuuuuuu

lubka78
29. okt 2009

DAKUJEME vsetkym za gratulacie a pripajame sa ku gratulaciam nasej spoluoslavenkyni Elinky 😵 😵 😵
my sme dnes mali navstevny den....cely den sme boli u kamosky, dohromady to bola dobra skolka....5chlapcov a pridala sa k nam aj jedna baba...takze bolo fakt veselo 😉
este sme velmi neoslavovali ale chystame sa na buduci tzyden 🙂

lilyk
30. okt 2009

dobre ranko 🙂

horalka777
30. okt 2009

bre 🙂

flow, a vies, ze ma to vcera napadlo, ze asi dojdes porotit? Pocuvala som o tej sutazi v radiu 😉

ema, bracho ma syna o 5,5 mesiaca mladsieho od Blanky, ale vazia cca rovnako. Normalne ulava chytit po nom Blanku, lebo ona je taka pevnejsia vazba, on je taky huspeninkovejsi 😕 ...ale nik tam nijake diagnozy neurcuje, u nich boli vsetky predosle deti baculate (extremne) a zatial z toho vsetky krasne vyrastli, akonahle sa zacali nahanat po dvore 😵 Takze v nasom pripade som skor riesila diagnozy ja, ked som ku nim onehda prisla s nasou vtedy sotva 6-kilovou polrocnou Blankou 🤐 😀 Esteze ma svagrina vtedy ukludnovala, ze podla nich sa nemam riadit 😉

luci, takze vypoved... uff, drzim palce. A je nieco dalsie v zalohe?

bibka333
30. okt 2009

ahojte noc bola u nas ok vstali sme len raz aj to o 4 55 h 🙂 a foto zo včerajška https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
Babenky Eliska ma najmenšiu vahu 7 400 g ale ideme sa odvažit a premerat tak večer dam presnejšie miery 🙂

alynka
30. okt 2009

Bibka ak mate taku vahu tak musite byt aj dost malicky, lebo vam ani rebra nie je vidno 😉 ... a my vyzerame ako rebrik 😀 😀 😀

selina.liana
30. okt 2009

Bib ale eliska je aj nízka nie?

bibka333
30. okt 2009

Simonkam vsetko najlepšie k meninkam nech ste zdravučke a štastnučke cmuk 🙂

bibka333
30. okt 2009

selinkaa ano je aj nižšia 😉




















































































,

selina.liana
30. okt 2009

ročnú foto nám môžte dať túto https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

matulik
30. okt 2009

olaaaa 😵
...no k teme chudke deticky sa nevyjadrujem,mas maco ma dost kil aj na rozdavanie,,,kazdemu hovorim,ze on nie je tucny,on je velky a sikovnyyyy 😵..ma stve nasa dokyna,furt nas okomentuje 😠 😠 ze male sumo 😠 😠
ale co,,,kazde deculo inu genetiku zdedilo,neze?nemozme byt vsetci modelkami.... 😝

selinka,malicka je nadherna.... 😵

a este mihankinej Simonke krasne meninky....

...aj vam sa zda,ze je dnes sobota?..... 😕

flow333
autor
30. okt 2009

vsetkym oslavencom vsetko naj....posielam pusinky...

tak s manzelikom sme akurat v kremnici, sedim v hotely golfer a cakam kym doporaduju ☹ nuda....potom pokracujeme smer blava...tesim sa na zajtra, bude to pekna sutaz, len mi bude chybat nas krasny dvojnozec, nasa krasomilka najkrajsejsia....3dni bez nej... 😢 😔

bianca
30. okt 2009

coto tu za prazne miesto hore?Ci to len mne sarapati v PC?

oslavencom gratulejsn i k narodeninejsn i meninenjs

mati nizc si z dr. nerob.Asi zavidi

flow ja si neviem predstavit ani dve hodiny bez malej

simona161
30. okt 2009

aj ja mam prazdne miesto, kuuuus 😖
gratulujem obom Simonkam (mihan aj mimusik) k meninam ... ja sa z pochopitelnych dovodov medzi Simonky neradim 😀 😀 😀
inak, moj rekord bez maleho bol 3 hodiny, a to bol pohreb, kde som ho fakt nechcela brat ... inak sme spolu 24 hod denne a nechystam sa to zmenit ... chapem, ze ked sa to neda zariadit inak, tak sa to neda ... ale neviem si to ani predstavit ... a som rada, ze si to zatial nemusim predstavovat 🙂

bianca
30. okt 2009

simi no mi musime a to ma desi.Ked budeme stahovat.Neviem ako to bude lebo mala ani nepapa od nikoho ineho ako odo mna a sem tam od Petra.No to bude.POtrebovali by sme jeden den aby sme zasli aspon pre nieco na otocku ale to je fakt minimalne 20 hodin a to si neviem predstavit ☹

mihanka
30. okt 2009

dakujeme... 😵

bibka napisala nejaky tajny prispevok... 😀

simona161
30. okt 2009

bian, tak to vam teda nezavidim ☹ moj maly by asi papal od niekoho ineho, neviem, velmi nema prilezitost 😉 ale napriklad spat nepojde s nikym, nehrozi, ani za nic ... ani s mm ... skusali sme to aspon vecer, ked uz bol fakt unaveny a on spustil taky hystericky rev, ze to bolo neskutocne 😢 este aj ked zaspaval a ledva otvoril oci, tak kontroloval, ci som neodisla ... no co uz, aj to je dan za to, ze so mnou travi 24 hod denne 😉

bianca
30. okt 2009

simi no presne.Este na mna nohu vylozi alebo mi aspon prst strci do nosa aby som nahodou nesla prec

matulik
30. okt 2009

simonka161.... 😀 samo ze krasne meninky aj maminke Simonke.... 😵 cccccc....ze sa uz neradis... 😀

simona161
30. okt 2009

bian, pripadne mi aj vlasy vytrha a do oci picha 😀 ale nie, obvykle zaspavame tak, ze sa drzime oboma rukami 🙂
matulik, ja sa tam neradim, bo nie som Simonka, ja som Martinka a netajim sa tym 😀 Simonka mala byt moja dcerka, ale je z nej Alex 😀 😀 😀

bianca
30. okt 2009

simi u nas sa uspava strasne dlho.Lozi po mne,hadze sa do perin.....

simona161
30. okt 2009

bian, tak, tak, napodobne ... a este sa aj blaboce popri tom ... a sada a stavia a lozi a zase si lahne a stale dookola 😉
matulik, a este dodavam, ze som straaaasne stastna, ze mam Alexa 🙂 😵 🙂 mozno bude Simonka nabuduce, alebo nejaka ina slecna alebo dalsi mlady muz 🙂

selina.liana
30. okt 2009

Simonkam všetko len to naj naj

lubik9
30. okt 2009

aj my sa pripajame ku gratulacii simonkam..posielame pusinky 😵
a tiez gratulujeme vsetkym oktobrovciatkam,hlavne tym,ktorym sme nestihli zablahozelat v priebehu mesiaca,ale nejak nestiham...posnazim sa polepsit 😝

bibka333
30. okt 2009

tak ja takto šifrujem 😀 pisala som prispevok od synovca tak asi sa to stalo omylom
ročne miery 73 cm a necelych 8 kg presne neviem važili sme sa na osobnej vahe

henri001
30. okt 2009

Simonke este stiham krasne meninky popriat 😵 cmukkk
😀 😀 to v strede je ticho po plesine 😀 😀 😀 uz mi tam chyba iba peter lipa nakresleny 😀 😀
aj ja gratulujem dodatocne Elinke a Miskovi 😵
ale babule ja uz budem od dnes gratulovat az na polrok zase, nie kazdy den,(mesiac) sak to sa neda toto 😅 😀 😉
flow pozdrav odo mna sickych co mne znaju trochen 😉 😀 hlavne vypusinkuj za mna stiavnickych , budu prekvapeny ze ich cmagas 😀 😀 😀 ze ich lubkam 😵 a co krasomila nema lakovky a satocky do spolocnosti ? 😀 😀 😀
Luci a preco vypoved ? ide niekam na lepsejsie ? alebo idete prec ??? 😕 🙂

henri001
30. okt 2009

prekvapeni 😝
krasny vikend maminky 😵
p.s. dnes rano som pisala dlhsi prispevok ako je to ticho po plesine v strede , recepty ...a secko sa mi zmazalo 😠 😠 😠 tak som sa rozculila ze azzzz 🤐 napisem inokedy 😉

tilky
31. okt 2009

dobrý deň a krásny dušičkovo-helowínový víkend

v prvom rade chcem popriať všetkým detičkám Simonkám aj mamičkám Simonkám veľa veľa zdravíčka, lásky,šťastíčka..........

a chcem sa ospravedlniť dvom Simonkám s ktorými sme včera boli a ani sme im nezagratulovali nejak mi to uniklo a maminy lapajky sa nepriznali tak nám to prepáčte 😢

matulik
31. okt 2009

seruste mamulky 😵
uvidim,co vznikne z nasho prispevku,piseme totiz dvojko....moje velicenstvo sedi a kuka co to mamina robi a obcas pleskne po klavesnici.... 😵
simonka-martinka,tod jedno,,,sak si zasluzime aj sviatok naviac.... 😉
citam,ze tiez mavate zaspavacie choreografie.... 😀 nam sa zatial dari s flaskou v puse a jednou rukou ma tapoce po lici,ze kde som,aaaa tu jeee... 😕
v noci sme sa zcurali az chrbatik mal mokry,no nechapocem,tak do rana ostal pri nas vo velkej,,,ja sa tesam,len muzicka statocne vytlacame az na zem,,,,a je jedno na akej velkej lodi spime....tato musi z postele von 😀 😀
sople a hnusny kasel sa nas drzia 😠tak dusickovat budeme len tak narychlo...aspon okolite hroby ostanu bez neplechy,Kubkovho podpisu,sak sa mi ani nece ho nahanat pomedzi a zbierat otrhane kvietky... 😕

aaaa mihanka som zabudla,ze dakujeeeeeem za radu ohladom marcipanu.... 😵vyskusame,ved manguel coskoro narodeninuje,tak sa mozno blisnem abo nem-blisnem.... 😎 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre