Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

horalka777
25. jan 2010

Quest, nie hekticke, ale neiste.. Budeme sa musiet operativne prisposobovat vselicomu moznemu v nasich povodnych rodinach, takze tak, nemusis zavidiet 😀 ...Odhliadnuc od toho, ze uz dnes mame nejake terminy v lete reserve..

Bojnice ok, bazen to asi (urcite) predrazi.. 😝 A ja ked sa ponorim, voda sa vyleje, vid Archimedov zakon.

andre
25. jan 2010

halooo
ahoj všetky a všetci 😉

a špeci džuli, včerajšia, žúrujúca 🙂 ... gratulejšn k narodeninkám a želám všetko najsamlepšie 😵

bora8
26. jan 2010

toto som našla s bazénom, ale je to drahšie, ale celkom pekné http://www.ubytovanienaslovensku.eu/hotel-kaska...

horalka777
26. jan 2010

Dik andre, moja byznis-svatka 😉

andy485
26. jan 2010

cíííí a fakt tu to žije 😅
no kde ste furt... ja dojdem a nikoho 😠

bora8
26. jan 2010

ja som tu 🙂

henri001
27. jan 2010

Bori mne sa hotel paci 😵

luciabah
27. jan 2010

ahojte

tak my sme mali vcera ockovanie, plac preveliky pred ockovanim, pocas ockovanie a po ockovani nic... stichla ako som jej povedala ze dostane tycinku a nech da aj dr. a sestricke a ze potom pojdeme domov.
no a od vcera je mrzutko, teda este aj pred ockovanim aj dnes, a ruka cela v puse... takze tlacia sa tlacia tie zubiska
a musime ist kupit nove papucky, lebo prstek nam zacal trcat, min. tyzden este nic a dnes pozerame ze kukuk prstek a je von.

hotel sa paci aj mne, ale trosku drahsi... teda aspon pre nas.

ad maminky co pracuju... ste na dohodu alebo na plny uvazok, ak na dohodu, idete platit povinne dochod. sporenie... teda to co prislo zo socialky. lebo ja ked som to spocitala, tak s pracou koncim, lebo nic nezarobim. este musim ist sa poradit s jednou pani zo socialky, ale lezie mi to riadne na nervy a zurim 😠 🙄 😖

mihanka
27. jan 2010

ahojte... aj mne sa ten hotel paci... ale cena... 😖

bora8
27. jan 2010

no aj mne sa páči..... 😵 k cene sa nevyjadrujem - my pracujeme obaja, tak to nechám na vás....

luciabah - ja pracujem na plný úväzok, tak ti neviem poradiť, ale viem že mne sa všetko automaticky odčítavá z platu a aj počas materskej som to tak mala

bianca
27. jan 2010

ahojte kocky.Tak uz sme oficialne doma.Dnes sme boli odniest kartu novej pani doktorke a hned si malu preklepla,spravila poradnu ktr. nasa dr odignorovala a nakoniec ju aj naockovala Priorix.No musim uznat ze pristup uzasny.Sestricka mi dokonca dohadzovala pracu na zachranke 😀

luciabah
27. jan 2010

bori, ved prave, ked si na uvazok, vsetko sa odcitava. teraz nasa mudra vlada vymyslela, ze ak pracujes na dohodu, tak sa ti nezvysuje rodicovsky / to ma az tak netrapi/ ale sucasne prestava stat za teba platit dochodkove sporenie, co je mesacne 93 Eur a ked som to scitala, tak sa mi vobec neoplati chodit do prace. a aj keby som teraz dala vypoved , tak uz zvyseny rodicovky nedostanem, ale neviem, ci zacnu za mna platit dochodkove sporenie. a na uvazok ist nemozem, lebo robim na dohodu na zachranke a zamestnana som inde, takze by som musela dat vypoved ale to nechcem... proste neviem ako dalej, mam z toho nervy. pekne som padla na hubu... a hlavne hlboko do minusu...

bia... super ze ste prestahovani... huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

idem si nachystat veci do prace , tak strasne sa mi nechce, som zo vsetkeho znechutena, este aj s matom sa hadame.
p.s..prepacte ze si tu vylievam srdce, ale nemam komu ☹

bora8
27. jan 2010

luci v pohode si vylej srdce.... 😉 aj my to tu poniektoré využívame..... občas sa treba vyrozprávať...
inak nejde to inak zariadiť? na záchranke by nemali pre teba miesto trvalé? alebo to nejde kvôli praxi alebo atestácii?
inak ma napadlo že by si sa mohla skúsiť spýtať v oddelení paragrafov tu na MK, tam sú kočky čo s týmto pracujú a mohli by ti poradiť

bia - super že si spokojná 😉 a dúfam že si čo najskôr nájdete niečo vlastné 😉

luciabah
27. jan 2010

bori, ja nechcem atestovat z urgentnej mediciny... teda na zachranke, aj ked mozno budem nutena
a aj som chcela tam pisat, ale mala som dnes dohodnutu schodzku s jednou pani zo socialky, ale nic mi neporadila, nic nevedela co som sa pytala. takze tam v piatok skocim.
no, idem sa ucit, papa.

mihanka
28. jan 2010

bian, drzim palce v novom zivote... my sme si tym tiez presli... 😉

luci, to ma mrzi s tvojou pracou a tym okolo... potom daj vediet ako si dopadla... 😔 ja pracujem, ale dobrovolne... 😅

my mame o tyzden karnevaaaaaaal... 😵 😵

horalka777
29. jan 2010

Pozdravujem vsetkych a zelam krasny den 🙂

BB dobera pomalicky ATB, ale vcera sme to uz nevydrzali a vysli sme sa lyzicovat na nas najblizsi briezok (vzdialeny asi 60m). To bolo radostiiiiii, aj u malej, aj u mna, na lyzici sme sa striedali 😀

simona161
29. jan 2010

ahojte vsetci, docitam neskor, nestiham priznavam bez mucenia ☹
chcem vam len posunut dalsiu info ohladom zvyseneho rodicovskeho prispevku, dnes som dostala predvolanie, ze sa surne musim dostavit na Urad prace, soc. veci a rodiny a to do pondelka, podotykam, dnes je piatok a priniest Cestne prehlasenie ... mam ho tu ciste, nevyplnene, ak niekto chce, oscanujem a poskytnem ...
opatrujte sa, vsetkym pekny den, papaaaa

babofka
29. jan 2010

ako sa oli balil na lyzovacku:
http://www.facebook.com/video/video.php?v=10189...
ahojte
pridavame sa do klubu uzivajucich ATB 😖

selina.liana
29. jan 2010

simon ja som dozadu písala čestné prehlásenie že nebudem nikde pracovať a bla bla bla to myslíš???

bianca
29. jan 2010

caf

babof maly je dokonalyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.

simona161
29. jan 2010

seli, ano to myslim ... u nas to este na zaciatku januara nebolo treba ... doslovne a osobne mi povedali, ze staci ta ziadost o prehodnotenie vysky prispevku ... no a teraz chcu aj to prehlasenie ... dufam, ze to uz bude vsetko 😉
babofka, oli nema chybu 🙂

mihanka
29. jan 2010

ahojte...
pozerala som to ubytko okolo bojnic... ta kaskada, co nasla bora vyzera najlepsie, ak nastojime na bazene... co sa tyka ceny aj ponuky sluzieb aj toho ako to vyzera je to najlepsie... ostatne, sice fajn, ale bud male, nasla som krasny penzionik so solnou jaskynou... http://www.penziontermal.sk/ ale kapacita len 18 ludi... 😒
alebo potom bez bazena... ten maxim zase vyzera najlepsie...

alebo ina oblast... no ale to by bolo bez zoo...

septembrovky nasli pekny penzion v podhejskej... mne sa ta oblast nepaci, teda nie ze nepaci, my tam mame domcek a su to "dolniaky"... nic v okoli na videnie...
http://www.penzioniveta.com/

mihanka
29. jan 2010

http://www.penzionrudolf.sk/index.php
tiez sa mi zda mala kapacita...

lubik9
29. jan 2010

..ten maxim vyzera dobre..myslim si,ze sa zaobideme aj bez bazena...v tej kaskade ta cena je takmer dvojnasobna a to by sme museli byt namoceni v bazene asi 24 hodin,aby sa to za tu cenu oplatilo 😀 😠 ..takze z tychto dvoch som za maxim 😉

lubik9
29. jan 2010

..a este som zabudla,ze do maximu moze aj nas bruno 😵

luciabah
29. jan 2010

ahojte.

tak konecne koniec dna, aj ked cela noc este pred nami 😀 😀 😀
ja by som bola za ten penzion maxim, cenovo prijatelny, aj ked nie az na takej urovni ako ten hotel, ktory je krasny. ale vy musite posudit, ja som na stretku nebola, neviem co je potrebne, co nie.
inak bola som dnes po uradoch. takze urad prace.... strasne mila, ale naozaj mila pani, povedala, ze ak by som poziadala o zvysenie RP aj v marci, nejako sa to vybavi, napise za mna odvolanie a neviem co este. no a potom dobre nalade na socialku, tam v prinehu par minut rozladena, teta za okienkom ma tak doplietla, ze som nevedela ani to co som vedela ked som tam isla, este aj nejaka pani za mnou tam ochkala a stonala, ze sa stale vypytujem. tak som sa potom pobrala este za jednou pani, ktoru som mala dohodnutu a ta mi vsetko jasne strucne vysvetlila a mozem nadalej robit na dohodu, RP vo vyske cca 150 Eur a dochodkove za mna nikto nebude platit a ani ja si nemam, lebo do dochodku este daleko a tychto par mesiacov sa aj tak velmi neodzrkadli vo vyske dochodku.
takze tak.
posielam pusinky , mame vonku krasne nasnezene, zajtra na sanky, ja do zaprahu, sofi a gretka na sane. a potom konecne nedela a pride domov matko, ktory sluzi od dnes rana je do nedele v praci a potom sup sup na donovaly.
zatial pa a krasne snicky. 😀

selina.liana
30. jan 2010

Luci požiadať môžeš až do pól roka čiže júna je to so spätnou platnostou, to mi pani povedala priamo na úrade a všetko ti doplatia

mihanka
30. jan 2010

maminky, simonka sa mi dnes rano vyhadzala prvy x tak riadne... na brusku a na chrbatiku... take fliaciky, teplotku nemala, mozno predchadzajuce dni - zdala sa mi trosku teplejsia ale nedala si zmerat teplotu ani za nic... ockovanie bolo pred 12timi dnami... nejedli sme nic nezvycajne, vcera kiwi, a ja som jedla avokado, simi ho nechcela... zjedla som ho takmer cele, dnes rano som ho dojedla... ale jedavame to casto, tak preco by sa vyhadzala teraz??
na pohotovost nechcem ist, to su sarlatani... poradte... ☹

zofinecka
30. jan 2010

nazdárek, všechny zdravím 😀 Nějak trochu nestíhám 😀
mihan: tak já ti opravdu neporadím ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre