Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

horalka777
13. apr 2010

Babof, mne to tiez nezaplo, ked si nebola v obraze, ze som zmenila stav v pase 😕 😅 jasneeeee ze si aj ty VIP 😎

mihanka
13. apr 2010

ahojte
bian ako mala? 😕
babof, si tam... 😉
maminky chcem sa vas spytat, ci poznate niekto tuto baby video vysielacku:

http://www.pricemania.sk/katalog/detsky-tovar-b...

a tiez som sa chcela spytat, ci uz maju vase deticky znamienka... simonka ma uz 2 na nozicke, asi bude mat pokozku po mne, ja som cela oznamienkovana, aj moj tato je, aj starka bola... 😔 😒

e.vacka
13. apr 2010

mihanka: ja som tiez znamienková celá a Barborka má vo svojich 18 mesiacoch uz dve znamienka, tak asi bude po mne..ako lienka...

bianca
13. apr 2010

cafte zeny.Nema teraz moc casu sem chodit lebo sme non stop vonku.Do nasej druhej temy vam napisem ako sa nam chodenie vonku skomplikovalo 😀

mihan mala zatial ok.Inkubacna doba je dlha.Zatial si stihla vcera na kamenoch zodriet pusinku.Tak dlho carovala s autickom cez obribniky az preletela a bolo to.

bibka333
13. apr 2010

ahojky Mihan Eliška ma na zadočku také 3mm a ked ju niekde prebalujem a je kakenzy tak si všeci myslia že som ju zle umyla 😉 inde som si nevšimla a ešte ma taký flačik ale to ma aj Jarka a ocko tak to maju po nom

luciabah
13. apr 2010

ahojte

takze ekzemik pomalinky ustupuje, aj ked niektore dni sa viacej ukaze, ale uz je to lepsie. ja velmi koznych lekarov nemusim, teda urcite by to uzavreli ako atopicky ekzem a dali kremik a kontrola a kontrola ale podstata by vyriesena nebola. my sme dali bio gaia kvapky, aby sa jej zlepsilo crievko a flora v crievku a vstrebavanie a myslim ze pomaha.ak by toto nepomohlo, potom by sme riesili kozneho, ale zatial nie.

u nas bez znamienok, ma hemangiom na brusku ale inak nic.

zatial papa, idem hajat

nikitaf
14. apr 2010

ahojte baby, mala by som na vas jednu otazocku. Este kojite? Ja uz prestavam, uz mam malo mlieka a tym ze mala chodi aj do jasliciek tak uz je to len take maznanie sa s maminkou. Len mam problem v noci. Stale je na mne, ale uz len zo zvyku. 😔 Neviem ako ju oducit tento zlozvyk, lebo ona ani nepocka kym ta troska vytecie, casto len trochu podudle a zaspi... ako ste to riesili vy?
Mihi, ja som tiez same znamienko a Viki zatial nema ani jedno tuk-tuk, ale len cakam kedy sa zacne tento proces...

horalka777
14. apr 2010

Blanka zatial bez znamienok, uvidime dalej, ja ich mam tiez dost..

bianca
14. apr 2010

nasa ma jedno znamienko na rucicke ale uz hrozne dlho.No trvalo par dni nez som pochopila ze to spina asi fakt nebude

babofka
14. apr 2010

ahojte
mihan, my mame jedno mini znamienko.
nikitaf, ja som zrusila nocne kojenie (oli sa budil 3x v noci), ked mal 14 mesiacov . postupne som to znizovala a do dvoch tyzdnov uz v noci nepapal. je tu o tom aj tema, myslim.

mihanka
14. apr 2010

bian presne, trvalo mi par umytiii, kym som sa zmierila... 😝
luci, nech vam to vydrziii... 😉

dnes som bola na preventivke u vseobecnej a normaaalne ma "dodrbkala" ze preco este kojim, ze dlhodobe kojenie ma vplyv na stitnu zlazu a vela maminiek vraj co dlhsie koji ma potom zvysene hodnoty... 😠 som o tom pocula 1x... 😕 zajtra mi idu urobit odbery a kompletny rozbor, aj na toto...
nikitaf, simi spinkava celkom fajn, budi sa len nadranom okolo 5, pokial ju netrapia zubky, to sa pyta ku nam do postele a aj tak poriadne nespi, ale mliecko pyta len rano... ale dnes vecer si napr vypytala po kojeni este aj z flasky, takze myslim ze sa postupne odstavi sama... 😉

henri001
14. apr 2010

mihi napis anaq 😕 🤐
my bez znamienok 😕

lubka78
15. apr 2010

my sme bez znamienok, zatial 😉
mihi...o tom kojeni a stitnej zlaze som este tiez nepocula 😕 aj my este kojime 😅
niki...my sme Filipka odstavili tak, ze si ho mm braval v noci k sebe (lebo on ani nechcel pit, len sa tak maznat) a zabralo to, za par dni uz bez problemov prespal celu noc 😉 zaujimave, ze Misko sa v noci velmi nebudi, az na obdobia, ked mu idu zuby a to vo vacsine pripadov nemusi mat mliecko 😉

emaso
15. apr 2010

MIHI SESTERKAKOJILA MALEHO DO 2 ROKOV,ZHODOU OKOLNOSTI MALA SAKRAMENTSKE PROBLEMY SO STIT,ZLAZOU,UZ JE AJ PO OPERACII,ALE NIKDY JEJ NIKTO ANI NESPOMENUL ZEBY TO MALO SUVIS S KOJENIM,TIEZ POCUJEM 1X...

alynka
15. apr 2010

my máme dve znamienka na chrbte, jedno má presne tam kde aj ja, a práve to sa mi veľmi nepáči, lebo je príliš tmavé v prostriedku 😒

Zajtra sa konečne chystáme na prehliadku, tak som veľmi zvedavá ako to tam dopadne, či nás budú očkovať alebo nie.

...a ešte sa musíme pochváliť, že sa už zbavujeme plienok, síce máme ešte dve celé balenia, ale tie už asi zostanú pre ďalšie...

alynka
15. apr 2010

ešte pridávam jedno video s Vikinkinimi básničkami
http://www.facebook.com/video/video.php?v=11910...

emaso
15. apr 2010

jeeej Vikinka je taky vrabcek malicky sikovny,dost cisto vyslovuje ,zda sa mi,chvalime 😉 my mame nove HAMOOO-Samo,ANANA-Jasmina,TEJTA-Terka,PAT-spat,MA-tma,MADA-Magda,LAMA-lama,Tava,-tava,uz sa rozbieha,pomaly,ale isto 🙂

luciabah
15. apr 2010

ahojte

sikovne su vase dievcatka... nasa gretul vela nerozprava ale akcna je niekedy az az.

no a mame ist na svadbu, v sobotu. a vsetko sa to pokazilo, lebo polovica hosti je z UK a lety zrusene... takze skor kar ako svadba, zenich a nevesta v koncoch, uplakani a clovek nevie ani co povedat. ☹ 😒

mihanka
16. apr 2010

ahojte,
annag som napisala, aj mi odpisala.. vysledky su ok, neriesim viac...
https://www.modrykonik.sk/forum/laktacna-poradna/vsetko-o-dojceni/

alynka, zlatucka je Vikinka, fakt taky vrabcek ... 😵 sikovna chvalime... 😵 aj za plienocky...
my tiez, sme druhy den bez plienky, ja som to chcela nechat na leto, ale simi ma uz skoro tyzden suchu plienku cely den (okrem svadby) tak idem jej kupit tie gaturky plienkove na von, na doma bez, uz aj spava bez plienocky... 😵

mihanka
16. apr 2010

luci, ach to musi byt hrozne.... dufam, ze sa im podari priletiet... 😔

andre
16. apr 2010

tíško závidíme recitátorkám a rozhovoreným detičkám 🙂 a chválime šikovníkov 😵 bez plienkových 😵 😵

luci to neletia kvôli tej "sopke vo vzduchu" ? to musí byť teda o nervy pre mladých, pánabeka 😅 ... tiež držíme palec, nech sa to kdesi vo vduchu rozpadne a doletia

ps : my sme so znamienkovou machulkou svetlou vzadu na krku, a celkom od malinkatého mimi

alynka
18. apr 2010

Ahojky 🙂

Naše miery po piatkovej poradni....8730 g a 80 cm....očkovanie nebolo pre nedostatok kg...keby sa dalo tak jej dám svojich 10kg... 😀 😀
Ale ked dorastieme do tej desiatky, tak sa máme zastaviť...možno tak o 3-4 mesiace 😎

Mimochodom Mihanka ...Simonka bola na svadbe veľká kočka, taká malá princeznička...na zjedenie 😉
luciabah...dúfam, že vám svadba dopadla dobre, ak bola...

babofka
18. apr 2010

alynka, to vazne je ocko od 10 kg? 😕 to si asi aj my budeme pockat. my sme nestihli poradne ani v 15 ani 18 M, oli sa furt venuje nejakemu virusu alebo bakterii 😒

andre
18. apr 2010

luci, no ako to dopadlo ?? 😕

my ideme v sobotu ale tak sa mi nechce že by ste neverili 😒

luciabah
18. apr 2010

ahojte

takze svadba bola, nakoniec prislo 9 ludi z UK, zenich bol stastny. ja som tak stastneho cloveka nevidela uz davno, to ze sa zeni, ze tam ma par ludi z rodiny a ze vlastne sme sa vsetci snazili nejako rozpravat po ang. a nerobit rozdiel... toho sa najviac bal. tazke nakoniec bolo dobre, aj ked nasa gretul si to velmi neuzila, lebo nechcela ist do obradnej sieni na zamku vo ZV, takze sme si aspon pozreli serm na zamku, potom sme boli na zmrzline, lebo mladomanzelia sa fotili a to bolo unavne pre vsetkych, nie len pre gretku a potom sme dlho cakali na veceru, takze sme odchadzali pocas 2. chodu, lebo uz aj tak bolo neskoro. a chudatko, bola sklamana, lebo netancovala ☹ ale potom sme sa vratili a bolo fajn.

a dnes som straaaaaaaaasne unavena. spanku po svadbe malo, takze kruhy pod ocami ako polgule 😒

babofka
18. apr 2010

luci a nemohli prist busom? alebo to bolo vsetko vybookovane? 😒
andre, preco ee?

andre
19. apr 2010

luci, no chvalabohu aspoň že takto, hlavne že ženích bol šťastný a hlavne nech mu to vydrží aj s nevestou 😵

babof, vzťahy úúúúžasné sa tam akosi vytoto... okrem toho hláška nevesty že všetci krátke šaty, haha, 2 t. pred svadbou mi to oznámila ...ale tak smola, plus ešte nejaké zákulisné klebety... parááááda 😎

fesanda2
19. apr 2010

ahojte mamky aj my sme oktobrovi 😝 🤐

fesanda2
19. apr 2010

a dokonca narodeni v Brne / Obilni Trh / spokojnost hlavne so stravou strasne mi tam chutilo 🙂

horalka777
19. apr 2010

caf fesanda, pozeram, ze posila z BA 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre