• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
no ja dokopem kolegov k tomu aby sme už na ten obed išli - už im asi idem na nervy
21. apr 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibka,ale to je právě špatnýýýýýýýýý,potřebuju co nejvíc pracovat.ne se flákat doma a žehlit trenýrky...pokud si chcu koupit to auto,tak musím makatttttttttttt nechcete semnou některá uzavřít smlouvu?ale to asi ne co?na slovensku už tohle všechny máááte.. :unamused:
21. apr 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj maminky pekny den...pocujte ako je to teraz, ked skonci materska...to je po kolkych mesiacoch? a som nezamestnana, to sa mam ist nahlasit opat na urad prace ci ako???
21. apr 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fibi zlatko tak prepač ja so myslela ze si oddychnes a zmluvu no uz mame :wink:
21. apr 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow podla mna by si mala ist na socialku alebo na urad prace a budes normalne dostavat rodicovsky prispevok, ja som bola nezamestnana a teda som bola evidovana na urade prace a tam som aj musela poziadat o rodicovsky
21. apr 2009 o 11:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, pozrela som si tvoj album :slight_smile: ty mas ineho valibuka, :wink: krasny je, taky velky chlapcek, to uz nie je babo.. :dizzy_face:
21. apr 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki dakujem :dizzy_face:
21. apr 2009 o 11:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi já vím :dizzy_face: v pohodě :dizzy_face: ale raději bych šla do práce. :cry:
21. apr 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow a kedy si nastupovala na materskú? lebo ja už pomaly mesiac akože pracujem
21. apr 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki tá tvoja malá je úžasná :dizzy_face: mne malý neštvornožkoval ani ako ročný a vy :dizzy_face: :grinning:
21. apr 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ona nechodi, len skusa vselijake premety :grinning:
21. apr 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki to není možná,malá je fakt neuvěřitelá a ty vlááásky,eliška byla teda taky vlasatka,ale na půl roce ještě culíček teda nenosila...no je kouzelnááááááááááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a dakujeme za pochvalu :wink:
viki mala je super :dizzy_face:
21. apr 2009 o 12:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chjo,holky,mne se nic nechce,ale vůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůbec nic...a to tu mám práce jak na kostele,včera jsem udělala velké kulové pdlajs a dneska se k tomu taky schyluje... :pensive: :unamused: kopněte mne,at jdu něco dělattttt
21. apr 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fibi kasli na to..sadni vyloz si nohy na stol daj si kavu a relaxuj :wink:
21. apr 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby jedia vam prckovia domacu stravu? mne nie iba kupenu.. :unamused: :unamused:
21. apr 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki to jsem dělala včera,už mám hotovou ložnici a dětský pokojík,ted se vrhnu na obývák,pak na koupelnu a záchod,kuchyni dneska uklízí mamka,protože vaří a já pak večer ještě vyžehlím ten bordellll
21. apr 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky a kde ste? asi všetky vonku so svojími zlatíčkami.... závidím...... ale v dobrom
21. apr 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki mne spapa aj domacu ale viac mu chuti kupovana
21. apr 2009 o 14:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky prave sme prisli s poradne mala ma 7,9 kg, nieje to vela :sweat_smile: a meria 67cm, sa mi to nezda doma som jej namerala 65cm ale to je jedno. :grinning: Este sama nesedi dr vravela aby som este mesiacik pockala kym ju dam sediet do kocika.
21. apr 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
neako mi to doobednajsie cvicenie rozhodilo konikovsky rezim :sweat_smile: ale vonku je tak kraaaasne ze sme skoro stale na zahrade a ochutnavame psov :zipper_mouth: my sme vcera skusili kupovane papkanie a cele to na mna vyprskal ...mrkva s niecim , urobil to detske ppffffffffffff a to s kazdou lyzickou ...tak som to vzdala a urobila nasu tradicnu batatu a to ste mali vidiet aky bol stastny , zbastil vsetko ...
viki mala je superska ...si ma nakopla a nieco som pofotila aj ja :wink:
flow, treba vyziadat na socialke papiere na rodicovsky prispevok...a ako sa mas princeznaaaa :grinning:
tesim na foto simonka v bazene :grinning: a horalka , si vazne uzasna :grinning: ...co lasica, polnisova to je :grinning: ako ema nasa :grinning: slecna ja vas zvezieeeeem :grinning: :grinning: :grinning: si spievam uz druhy den...
21. apr 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki my sa ešte neprikrmujeme kojime sa :slight_smile: ta tvoja Vikinka nema chyby je šikovna :slight_smile:
suzi tak to je pekna vaha :slight_smile:
bora ja som nebola ešte von žehlili sme s Eliškou :grinning: a mame ten defekt :unamused: ale tatik už opravuje :slight_smile:
fibi ja som dnes len varila a žehlila hadm sa nejdeme pretrhnut a tu kuchynu si ako myslela že mamka vy mate kuchynu spoločnu či čo či ako :grinning:
21. apr 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi.jj bydlíme v baráku s Jirkovými rodiči a babkou.no babka bydlí dole,maka má nahoře ložnici,takže se ve vaření střídáááme.
21. apr 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak jsem prááávě přijela ze cvikova a jsem si udělala radost,koupila jsem si novou kabelku,abych měla ke kostýmku do práce...a taky new makeup :grinning: budu kráááááááááááááásnáááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri maly je super ako tam tak sedka a kuk tv :dizzy_face: no zlatucky.. :slight_smile:
fibi dufam , ze si si kupila velku kabelku, aby sa ti tam zmestili vsetky zarobene prachy :wink: :grinning:
ja som sa testovala na vodicak a prave sa mi prvy krat podarilo testnut na plny pocet bodov :sunglasses:
21. apr 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvykrat :sweat_smile:
21. apr 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fibi ty si krasna aj bez makeupu a ni som na baby :grinning:
henri mly je zlaty take šidielko :slight_smile:
idem pa mm ma vyhana od pc :slight_smile:
21. apr 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a mala je zasa osypana.Mam pocit ze sa nachadzam v zacarovanom kruhu
21. apr 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok