Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

henri001
13. apr 2009

Gretke dratulujeme k zuuubkuuuu 😵
andy priprav sa , podla mna to ma Mathy za par 😉 preto je nesvoj
no a Silvinka pochvaly nie je nikdy dost a preto chvalime ze Misulko sedka a chvalime naaadhernuuu fotecku...
Mimi zavidim poslusne miminko spinkajuce 😅
a fiiiibiiii krasny sviatkovy den , dufam ze ta poriadne pooblievali na Slovensku 😵 pozdrav selinku
my dnes od 4 pozerame bebetv 😀 ale sak co, inu robotu nemam 😀 😀 😀
pusinkujeme Vas vsetky 🙂 🙂 papa

luciakubista
13. apr 2009

Ahoj vsetci,
baby z Ke,takze to stretko zajtra o pol druhej pred malym tescom plati? nebudem uz na maile,tak aby som sa tam netrepala 😀
Krasnu Velku noc. 😉

andre
13. apr 2009

luci u mňa oki, ak nebude liať, som tam 😀
henri čo to ? hádam sa mi neožení ? za pár ? 😅 😅 ... akože je nesvoj z toho 😀

selina.liana
13. apr 2009

ahojte krásne sviatky pajeme aj s fibiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. ozja dnes som chcela m&lu uspať v hlbokom kočiary a moj malá sa sama posadila.......... a už sedíme bez oppierokkkkkkkk samaa

flow333
autor
13. apr 2009

aj u mna plati...tesimsa....len nech je slunce 😀 😀 😀

mihanka
13. apr 2009

ahojte 😵 simonka isla teraz spinkat o hodinu neskor, lebo tu mala kupacov... 😀 pekne ju ofrkali pozmurkala si pri tom 😵 mne pekne vysprchovali, a teraz vegetim pri tv... 😵 😵

luciiiiiii, gratulujeeeeeeeeeeem k zubkuu... 😀 😵 😵 teeeda, hraasok? 🙂

flow, pekny darcek... 🙂 my si ideme dat navzajom pariz, hoci ja som dostala aj ine darceky, takze musim nieco aj ja vymysliet... 😖 🙂

quest vitaaaaaj na sk uz sa tesis aj na tatinka urcite 😵 😵

henri, dufam, ze princatko spi uz v pohodke...ako dopadlo prve papanie?? fotooooo....henri, a kolko vlastne vazi? lebo nespominam si ci si pisala... sme rozoberali to papanie...

phoebs, som rada, ze si uzivas na sk... musia byt zlatucki Yaseminka s Adamkom... 😵 😵

mimus, neboj papanie sa rozbehne, ked ma simi novu zeleninku, tak nezje vela, ale druhy treti den jej je aj malo... 😵 zvykaju si na nove chute... 😉

andre, akoze ty nespis a kricis a zlostis sa??? ale je pravda ze ta milujeme... 😀 😀 😀

selinka gratulujemeeee... sikovnicku mas ty... 😵

bibka dakujeme aj my prajeme do brezna vela vela kupacov... aj ked poobede chodia uz len "zašťatííí" 😀

ak som niekoho vynechala tak sorryyy... a prajem krasny velkonocny pondelok.. 😀

flow333
autor
13. apr 2009

fibi...posielala som ti miery a vahu nasej princezny....

mihan Pariz, isla by som hned,aj s malou idete?

my sme vcera zaspali o 8mej po kupani a vstala o 8mej rano 😀 skusam jej to posuvat, aby sa neukladala az o pol 10tej, ved je teplo, nech vstava skor aby sme sa rychle von dostali 😀 a ona rovnako.... 😀 len rano o 5tej, ze kto mi to funi v postielke a Sophinka na bruchu, zabava v plnom prude...hovorim jej laska este spinkaj, tak zavrela ocka a zaspala 😀 😀 😀

flow333
autor
13. apr 2009

Inak uz ste vysibane a vyoblievane...nas boli susedia a cakali sme zenicha Matyho a nikde nikto 😀 😀 😀

mihanka
13. apr 2009

flow, stale sa nevieme rozhodnut ci ist ci neist, prave kvoli simonke, sama tu zostat este nemoze kvoli mliecku...
a miery su uz v tabulke, len ju davam na net tak raz za tyzden... 😉
Sophinka je najlepsi spac z oktobrovych miminiek... 😵 😵

ja som vyoblievana, aj simonka vysibana, len sa dovalili vseeetci naraz, tak som nestihala fotit ako ju vysibal bratranec Marosko... 🤐 ☹

flow, co hovoris na lets dance?? mne sa celkom pacilo, trosku ine, kedze adela tancuje a uzvanena zuza bola celkom ok, lebo ja ju velmi nemusim, mokry je riadny saso, som sa nasmiala, ked tam stojku robil a gondoliera.. 😀 😀

andre
13. apr 2009

mihan, no kiežby 😅 mňa ukludní manž. ale na to dieťa sme obaja prikrátky 😀

flow, prosím ťa mathy má v paži všetko 😀 a povinnosti dupľom 😀 takže ako rodičia sa sophie ospravedlňujeme za nedostatok dispciplíny a zmyslu pre povinnosť 😅
😀 😀

question
13. apr 2009

ahojte..krasne sviatky prajeme.. mne Amanda od vcera horuckujeod 37,8 az po 38,5..tak teraz neviem,ci prechladla v lietadle,alebo dostala sok vcera z toho tepla co tu je,alebo je to oneskoro zo zubka ktory uz ma par dni alebo ca sa deje... tak sme dnes len vonku a nikam sa nechystame a kedze v NR aj tak nikoho nezaujimame,nemam ani polievacov 😝 😝 😝
mih a jasne ze sa tesim... uz aby to bolo...

andre
13. apr 2009

no flow, tak daj dajaké poznámky 🙂 som to kukala včera kvôli tebe, že sa ťa popýtam čo povieš na to ako odborník 🙂 🙂

ques, vitaj doma... už na furt ?

flow333
autor
13. apr 2009

mamky sklamem vas, nepozerala som

question
13. apr 2009

andre hej uz nafurt 😉 😉 😉 aj ked ako sa vravi nikdy nehovor nikdy...
baby vy mate zajtra to velke stretko co???? juuuj vas bude ako hadov 😝
ja dnes nic ine nerobim len pracem,periem a zehlim..no hruuuuza

mihanka
13. apr 2009

tu je to uz samy zubac... 😀 andre,asi aj vas to co nevidiet caka...
quest chudatko, snad jej to hned prejde... ☹ a mas fajny velkonocny pondelok... 😀 😝

flow, ta to preco? 😕

vseeeeeeeetko naj naj naj Jakubkovi k 9 mesiacikom... 😕 😵 😵

my ideme von 😉papa zatial...

flow333
autor
13. apr 2009

natahovala son foto do ramika 😀 😀 😀 s tym so sa vyhrala. robila som albumy a aj mp3 davala na podmaz 😀 😀 😀 krasa ja som spokojna, co povie tatko uvidime

question
13. apr 2009

flow tak si sa rozhodla pre ten ramik,a tusim si ho uz aj kupilaaa..urcite sa mu pacit 😉
mih no jasne ze krasne sviatky 😀 😀 😀
idem zmerat teplotu malej papa

lubka78
13. apr 2009

dodatocne prajem vsetkym krasne velkonocne sviatky a dufam, ze ste uz vsetky pekne vysibane a vyoblievane 😉 😉 😉

lubka78
13. apr 2009

flow..myslim, ze to bude pekny darcek pre draheho 😉
kedze som tu posledne dni nebola, tak prajem vsetko naj, naj k polrociku Lucke , Amande, Eliske, Margaretke, Mathewovi a Oliverkovi a k dnesnym 9 mesiacikom vsetko naj Jakubkovi 😵 😵 😵

dufam, ze sa nic nezmenilo na tom zajtrajsom stretku a ze sa s vami stretnem....zatial s tym pocitam, tak sa velmi tesim 😉

u nas je momentalne poobednajsia siesta.....vacsina spi, za chvilu pojdem dat aj Miska a mozno si aj ja troska oddychnem 😵

bora8
13. apr 2009

no kočky my ešte stále ani jeden zub 😉

henri001
13. apr 2009

maminky dneska nestihacky, mame navstevu 😵
mihi nase sexy miery su 7220g vyska 68 cm obvod hlavicky 43
cmuky cmuk od Henryho 😉

henri001
13. apr 2009

a bataby fantastickeeeeee, foto v albumeeee 😀

henri001
13. apr 2009

bataty 😅

tilky
13. apr 2009

ahojte zajkovia a kuriatka

tak my už doma a čo nevidíme no 🙂 vá téma

phoebe003
13. apr 2009

mihanka jsou to zlatíčka,potom naházíme fotky...

flow kam jsi mi posílala míry??na oktobrovky???

oktobrovky2008
13. apr 2009

henri nikdo mna nepooblieval,iba mna navonali 😀 a super. 😀

flow nic tu od teba nemámmmmmm

question
13. apr 2009

henri..malemu tusim chutilo 😉 inak este som chcela dodat,ze ja som videla bio bataty aj v Metre....
my stale teplotkujeme,a hnackujeme a nechce pit vodicku,tak jej davam len mliecko,zajtra volam doki ze co teraz..
inak ja sa prejedam cokoladou o sto dvesto 😉 dohanam deficit z Irska,bo tatino vravel,ze som moc pazrava. sa mu zdalo,zem oc papam sladke 😝 ..tak som to dohanala hned vcera celou studentskou pecatou 😀 😀 😀 a este zakuskami 😝

silvinka
13. apr 2009

babule dufam ze ste pekne stravili sviatky ze maly sibaci si vysibali peknu nadielku a princeznicky boli dost vysibane aby ich obchadzali chorobky po cely rok , ja som tento rok absolvovala snuru s lukaskom lebo bezo mna nechcel ist 🙂 on ma svojsky sibacsky styl 🙂 vysibal hadam vsetkych psov kt. sa mu do cesty dnes postavili ale dievcat sa ani nedotkol 🙂)

babule chcem sa spytat na prikrmy , viem misi ma az o tyzden pol roka ale ja som to uz nemohla zvladnut iba s kojenim, kazdu hodinu bol v noci hore a cez den spal tak max hodinu za cely den a to je uz aj pri jednom dietati na blazinec nieto pri troch detoch takze od poradne co je zhruba 5 dni prikrmujem ale je to des, ako sme nevedeli zo zaciatku tahat mliecko eraz nevie papat, zo vsetkeho ho napina aj ked to ma na kasicku , ci je to mrkva zemiak ovocie stale je to rovnake :(((( ale mlieko mu fakt nestaci lebo odkedy papa na veceru aspon nieco tak spi od pol 9 do 4 takze ovela lepsieeee .... najhorsie je to napinanie a casto to aj vygrcka akoby mu to nevedelo prejst cez krk :( co s tym ?

tilky
13. apr 2009

naše najnovšie https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

ahoj Silvi no my sme akože najstarší ale zeleninu tiež moc nemusí napína ho a drží to dole v ústach potom sa naštvem a dám mu sem tam Nutrilon toľko mlieka nemám

geveva
13. apr 2009

dobrý večí

jak ste přežilivelikonční hody?

ubránili jste své pozadí? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
mě už naty spinká

dr nám nakázala už papat papů i jiné než mlíčkotak zatím mrkvička jede a lipánek taky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre