Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

lubka78
23. apr 2009

luci, no tak to potom vyzera aj u vas na stvornozkovanie 😉

mihanka
23. apr 2009

dobre ranko... 😉
my noc otras, co uz, vcera mala simonka rusny den, k tomu mix brusku aj tuhu stravu aj odo mna, takze sa ani nedivim... 😒

gratulujeme dnes k polrociku silvinkinmu Misulkovi a bibkinej Eliske... 😵 😵 😵 a este Jakubkovi od matulika k 7 mesiacom, hoci tu uz veeelmi davno nebola... 😕

maminky som trosku smutna... ide o zalohu do larionu... na augustove stretko nas hlasovalo podstatne viac, hoci neboli vsetci za larion... neviem ci tymto padom na stretnutie nechcete ist tie, ktore ste este zalohu nezaplatili, ako som vam pisala v ip, nahlasila som cca 22 maminiek, podla toho nam vycislila zalohu, ktoru ale nie sme schopne zozbierat... zbierame to uz mesiac... mame zatial 390 eur... ☹ ak sa niekomu nepodari prist, zaloha sa jednotlivcovi vrati... ☹

mihanka
23. apr 2009

lubka mas pravdu, ale aj tak je Misko sikula... 😵

emaso
23. apr 2009

pekny den 😉

my noc klasika,den klasika,vstavali sme 5.30 a o deviatej zalomili,aj to az potom ked som sa Elle uprene pozrela do oci a prehovorila jej do duse ze deticky v jej veku musia spinkat aj cez den a to aj v postielke a to aj viac ako 7-15 minut,cuduj sa svete,uz spi hodinu 😅

viki,ty sa uz tolko nevyhovaraj na vlasy 😠 ,zmier sa s tym ze mas sikovnicu a basta 😀 😀 😀

lubka zlaty lezun 😉

lilyk zatkovia v poraaaadku?mi ich ofukujes? 😀

emaso
23. apr 2009

pardooon,zabudla som pocasie,takzeeee na vychodze:
dnes pocasie odveci
stve to mamky aj dzeci

mimusik
23. apr 2009

Ahojte,
Mihuš - peniažky ti pošlem dnes večer cez net banking 😉 a na stretko samo, že chcem ísť, nie že ma za nedisciplinovanosť vyradíš 😉 😅
My noc OK, tak jak vždy, 2 x hore na papanie a ráno o 6 budíček

lubka78
23. apr 2009

mihan..to mi je luto..hadam sa to upravi 😒

ema...tak to asi vyskusam..to prehovaranie do duse, ked bude mat najblizsiu 20minutovku, mozno to pomoze
😀 😀 😀

baby, fakt by bola skoda, keby sa nepodarilo poslat zalohu do Larionu...ja sa na to taaaaaaaaaaaak velmi tesim 😎 😎 😎 tak posielajte peniazky 😉

martanko
23. apr 2009

ema 😀 😀 😀 super, prosim ta utekaj na kasting za rosnicku do vsetkych komercnych televizii, konecne ta predpoved bude za nieco stat 😉

lubka no extra sikulko je ten vas Misko 😉

mimusik
23. apr 2009

Lubka, aj tvoje foto zo včera som si kukla a ani na vás sa naša Simonka nechytá
My sme včera boli pozrieť našu kamošku, bolo tak fajne, pri domčeku posedieť, podebatiť o všetkom možnom... Má na deň rovnako staré dievčatko a to už od neviem kedy pekne samo sedí bez opory, zahrá sa aj 2 hodky s hračkami, paráda 😵 U našej Simonky sa tam včera naplno prejavila sepračná úzkosť - odbehla som na wecko a zrazu taký rev, kým som za 1/2 min. bola pri nej, tak vzykala až ju triaslio, slzy jak hrachy, no chúďatko moje si myslelo, že ju tam mamina asi zabudla.

evitkamalicka
23. apr 2009

ahoj mamulky

lubka78
23. apr 2009

a skoro som zabudla..dakujem za misulka-sikovnicka 😉
ema....super predpoved...Ilko takto asi dlho nevydrzi 😀 😀 😀

evitkamalicka
23. apr 2009

my noc fajn, vysiel nam konecne aj druhy spodny zubok a horne dva uz mame tiez biele, takze aj tie budu coskoro

mihanka
23. apr 2009

mimus, ty mas uz druhu vyzvu, tak pozor pozor... 😀 😉

ema, ja referujem o vymesaciach ty o pocasi... 🙂 ako ty, tvoja pereput a stretko?? pojdete do tych bojnic, ci radsej s nami do lipt jana?? 😵

evitkamalicka
23. apr 2009

lubi Misko je super sikovny 😵

lubka78
23. apr 2009

ahoj evit...dakujeme 😉

mihanka
23. apr 2009

evit, gratulation k zubacikom... 😉

evitkamalicka
23. apr 2009

mihan dakujeme

lilyk
23. apr 2009

emaso myslim ze ofukuju oni viacej mna ako ja ich...ale budem sa snazit to zmenit 😀 posielame boztek na nostek nasim krasavickam 😵

mimusik
23. apr 2009

Mihan - veď však práv, že už 2.x 😅 . Inak, myslíš, že sa Sivli neurazí, ak by si mi poslala na ňu v IP číslo na mobil?
evit - my sa ani so zúbkami na nikoho nechytáme, sme bez a mám pocit, že ani náznak... síce je tam dole vidieť trošku biele, no to už dlho, nevadííí... Kike vyšiel 1. keď mala presne rok, tak máme čas 😎 a aspoň na Simonka nehryzie 😉

evitkamalicka
23. apr 2009

mimus vsak sa neni kam ponahlat

simona161
23. apr 2009

ahojte,
mihan ja som zalohu poslala dnes rano, konecne 😉
lubka, viki - sikovne deticky mate, henryho som uz pochvalila inde 😉
gratulujeme zubacikom, gratulujeme otacajucim sa, skratka gratulujeme ku kazdemu pokroku ...
u nas nic nove, mame dva zubky, konecne sa v noci spanok vracia do normalu, kedze pri prerezavani cele noci preplakal zo spanku ... a cez den stale nespime, takze ked to tu tak citam, ze spanok hodina pripadne este viac, tak tisko zavidim ☹
a este som tu niekde postrehla, ze hrat sa dve hodiny s hrackami - no tak to u nas sa mladeznik zahra sam tak maximalne 10 minut a zo vsetkych hraciek ho najdlhsie zabavi ta bedna, v ktorej ich ma nahadzane, on ich vsetky vytahuje von, ked ich je tam zopar tak zvysne vysype na seba a tu bednu pcha do ust a plieska si nou po hlave, pohlad pre bohov a dve modriny na cele 😀
a cely den pocuvam - baba, babo, hav, a dookola ... ale nepredpokladam, zeby rozumel, co blaboce, to je iba nahoda 🙂

luciabah
23. apr 2009

mihus, zlaticko, ja sa zo stretka musim odhlasit. babulky je mi to luto, ale kupila som matkovi darcek na 30.tku a to listky na koncert Radiohead v prahe, mame tuto skupinu velmu radi a tak si ideme urobit pekny vikend aj este s jeho kamaratmi. prepacte ja som zabudle na datum stretka ked som to platila a matko ma taku strasnu radost z darceka, ze ho nechcem sklamat. ☹

emaso
23. apr 2009

dieta zobudene,relativne dobre naladene,napchali sme sa jak sedlaci tak mozme frcat von kym neprsi 😉

mihanka pereput by rada do Bojnic,ale zalezi od tatina,ked bude nadalej takto zavaleny pracou tak nas caka leda rekreacna oblast ritkalovce,popripade babkindvor 😀
nie zeby som vas nechcela vidiet,ale myslim ze moj nervovy system by asi nezvladol dve pomerne dlhe cesty s komplet family,takze prednost ma Samko,jeho priania su mi rozkazom 😵

lil bozteky uz dorazili,diiik 🙂

evit ofot nam zubadla,pjosim,pjosim

evitkamalicka
23. apr 2009

ema pokusim sa ak mi maly dovoli pozriet do pusy, lebo aj ten prvy zubok kym som zachytila tak to bol horor

luciabah
23. apr 2009

ema, tak ak pojdete do bojnic, napis, prifrcim aspon kuknut teba 😉

simona161
23. apr 2009

ema, lucka, my sa tiez chystame do Bojnic, hovorila som tomu mojmu kriklunovi, ze ho este naucim chytat blchy a potom uz medzi paviany absolutne zapadne 😉

viki08
23. apr 2009

gratulacia k mesiacikom, k zubkom a vsetkym, na ktorych som zabudla 😉 😵

viki08
23. apr 2009

my zuby zatial nemame ziadne a naznak v spravani ziadny, tak ak chcu prist , nech pridu potichu.. 😅 🤐 😵

emaso
23. apr 2009

luci,sim,OK,dame tretko v ZOO,ked uvidite take velkeho s takou krpatou a tromi jaciacimi detvakmi tak to sme my 😀
ideme von,zatial pa

flow333
autor
23. apr 2009

aj my sa pripajame ku gratulaciam oslavenvcov, lezunov, otacavcov, zubadiel...a neviem coho este vsetkeho..
nase hlasenia je: zuby: 0, tocime viac do lava, dvihame sa na brusku o ruky, stahujeme nohy...a sedime s oporou, neposadila sa sama, nelezie, nestavia sa..a pod... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre