• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
autor
viki, no nemozte mat tiez vsetko :grinning: :grinning: :grinning:

ja mam naplanovanu kosicku ZOO na 4.5.. sama so sebou :grinning:
23. apr 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak naša Simi spinká už 2,5 hodky, nechápem... poobedňajší spánok teda nehrozí a o zábavu máme do večera postarané :slight_smile: :grinning:
23. apr 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flow čauko aj my sa chystáme do ZOO do Bojnic, no až keď tam bude ten letný rozprávkový festival, to je bomba :slight_smile: A do tej blaváckej sa chystáme tiež čoskoro, no chcem sa dohodnúť aj so Silvi na fotenie, ak by sa dalo :dizzy_face:
23. apr 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus, nedeprimuj ma :grinning: u nas sa cez den nespi viac ako 20-30 min v kuse ... a obcas vobec nic :grinning:
23. apr 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi, ja ťa nedráždim :sweat_smile: , ja sa len z toho teším, lebo je to u nás výnimočný stav takto búvať dopoludnia :slight_smile:
23. apr 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimusik, ved ja ti to prajem, to je jasne :slight_smile: a zavidim :wink: mne tu vresti poza usi, lebo som si ho dovolila dat do cestovnej postielky a nenosim ho na rukach :frowning2:
23. apr 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu sa krásne vyjasnilo, tak pojdeme na celé popoludnie von a k starkej na záhradu, SImonka je celá blažená, keď ju nosím na rukách a kuká vonku kolo seba, je vtedy perfektnááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: Ja neviem, ale my sme z nej stále takí paf :dizzy_face: :slight_smile:
23. apr 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj Alex je vonku strasne spokojny, na rukach, v klokanke, len nie kocik, ten uz som uplne rozobrala a zazimovala, vzdala som to ... my chodime kazdy vecer na dlhe prechadzky a on kuka po stromoch, po zvieratkach, blaboce si do toho ...
23. apr 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simon, poznám, ani my už nejako ohrádku nemusíme, ešte ráno má taký rituál, že kým vypravím našich z domu, tak tam hvíľu pobudne a sleduje dianie v kuchni, no keď odídu, riadne sa ohlási, aby som sa jej začala venovať
23. apr 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my na rukach ee, vozit sa v koci...to ano, pozerat, spoznavat ale ruky nejak nemusime :unamused: a som aj trosku rada, lebo po prve je tazka jak slonik a po druhe, nemozem si dovolit cez den ju vlacit, nic by som nespravila
23. apr 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem dopit rannu kavu :grinning: :grinning: :grinning: a postavit masino, zemiak, mrkvu a karelaaaaaab :grinning: pa zatim
23. apr 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow, ja prave nic nestiham, je to des, ale on sa fakt nechce hrat sam, teraz mi sedi na kolenach, tuka so mnou ... a este aj spanok ignoruje, takze ja cez den beham jak raketa, aby som stihla aspon navarit a upratat ...
23. apr 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak papa, idem aj ja ... prechadzat sa s malym slonikom na rukach :grinning:
23. apr 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako som si naucila, tak mam :angry: :grinning:
23. apr 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sim za chvilku sa od teba odkotula a budes zatvarat vsetky skrinky a sufliky v okoli :grinning:
juuuj tu je smradu, musim ist :grinning:
23. apr 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré dopoledne mamulky,co nového???????
23. apr 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikde nikdo???tak to je "vopruz" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holkyyyyyyyyyyyyyyy,kdepak jste?venku je hnusně.... :pensive:
23. apr 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte polročne mieri vaha 6 200g a dlžka 63 foto pridam potom :slight_smile:
HENRI TY SI ZLATKO DAKUJEME VELMI PEKNE POSIELAME VELA BOZTEKOU :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
DAKUJEME ZA BLAHOZELANIA :slight_smile:
23. apr 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvinkinmu Miškovy všetko najlepšie vela zdravička a štastička :slight_smile:
23. apr 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne poobedie mamicky :wink:
gratulujeme dnesnym oslavencom Miskovi a Eliske :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
23. apr 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram, ze nikde nikoho...mne sa prave robi obed :sweat_smile: alebo vecera? :confused: :sweat_smile: , deticky spinkaju, tak mam chvilu cas pre seba :wink:
23. apr 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdar mamky :wink:
gratulujeme oslávencom dnešným :dizzy_face: ... aj šikovným detičkám, k dovednostiam :dizzy_face: :dizzy_face:
sme po poradni, 69 x 7695, aj po neuro... mathew sa kráááásne predviedol, povrešťal na obe dokiny :grinning: , na neuro síce tvrdila že blondíny on nemusí keďže sme spomenuli že vrešťal na poradni a naša dr. je blondka, ale spustil aj na neurošku, aby jej nebolo brunete ľúto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ... a keď sme skončili a dosadol so sedačkou do afta, hneď aj zalomil, tak sa z nich unavil :grinning:
23. apr 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamule...aj ja gratulejem detickam ci uz k zubkom,otacaniu,vlaskom atd..
a s tymi Bojnaicami,ked pojdete,tak sa pridam:slight_smile:tak mozeme zorganizovat nejake menise stretko aj tam :wink:
23. apr 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE ! :dizzy_face:

Tak po dlhšom čase, ale boli sme preč a potom bolo také krásne počasie, že sme celé dni trávili vonku. Kolkokrát sme došli až okolo osmej...Mama unavená viac jak malý :slight_smile:
Nestíham čítať dozadu /max. 2 stránky/, ale aj tak asi nič prevratného sa nestalo, okrem toho, že detičkám pribudli zúbky, niečo nové sa naučili a vyrástli :slight_smile:
BORI: ja mám Xlander - 3kolku :wink:

Pečiem koláč a zajtra odchádzam zase preč, takže tu cca 4dni nebudem....
23. apr 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
andre nech si zvyka na blondky :grinning: :grinning: :grinning: svekra aj nevesta :grinning: :grinning: :grinning: ta vrestat na nas nebude :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte

tak my chodíme plávať na Staré Hory stretávame sa tam aj s Mihi :slight_smile:
23. apr 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby som nezabudla všetkým oslávencom všetko najlepšie aj k zúbkom / my zatiaľ nič/ aj k iným zručnostiam
23. apr 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tilky ani my nezubakujeme...ale nevadi...aspon ma nepokuse...xixi

mamky sa tesim, zajtra skraslovaci den, melir, kozmetika...juchuuuuuuuuuuu dnes bolo solarko...juchuuuuuuuuuu...konecne sa poclovecim
23. apr 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamky..tak aj my sme dnes po poradni..71 x 7500..uz zaciname s prikrmami..tak som na to celkom zvedava..timimu staci,ze vidi do kuchyne a uz premiela ustocka a ked vidi lyzicku,tak hned do ust..ale co povie na mrkvu,to nahlasime potom :grinning:
23. apr 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok