Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bianca
23. apr 2009

nazdar.Vobec ale vobec nestiham.Na kazdy den program

lubik9
23. apr 2009

..pridala som fotecku v com ma timi posledne dni velku zalubu..najradsej by uz asi chodil..stvornozkuje-ked nieco vidi,co chce,tak sa tam vie dostat kozmickou rychlostou,ale viac ho bavi chodit..stale sa da na styri a z toho sa postavi na nozky a podopiera sa ruckami 😅
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

flow333
autor
23. apr 2009

lubi tak uz aj vy????tak to akosi zaostavame 😖 😖 😖 lubi asi ti nedosiel ten link na auta poslem este raz v IP

lubik9
23. apr 2009

flow..link nedosiel..posli 😉
a timi toto robi uz dlho,ale teraz ho to zacalo ohromne bavit a robi to vkuse 😀
a neboj..nezaostavate..sophie je zas lespia v jazdeni autom

flow333
autor
23. apr 2009

lubi to moze byt tym, ze je casto v ohradke....myslim, ze sa tam plazi, tmoli....my sme dnes kupili penovy koberec 😀 tak snad sa rozbehneme aj my 😀

lubik9
23. apr 2009

no ohradku az tak dlho nemame..robil to aj ked ju este nemal..ale pride to aj na vas,neboj 😀

luciabah
23. apr 2009

ahojte maminky

takze super sikulkovia su ti chlapci oktobrovi 😀
hrala som sa s gretkou na zemi, valali sme sa a robili lietadlo a potom sme sa stiskali a zahryzla mi do nosa a taaaak to zabolelo z hornej casti a tak kukam a kukam a nam vysiel horny zubok, takze resume: 1 dole, 1 hore a 1 dole na ceste
a teraz varim papanicko pre malicku na zajtra... bataty, brokolica, mrkvicka a cuketa....som zvedava, co mi na to povie

a este... mate nadherne miery 😀

flow333
autor
23. apr 2009

bataty mate z metra???

lubik9
23. apr 2009

flow..aku davas zeleninu? bio? a odkial? ked zozenies bataty,daj vedeit kde

m.a.r.t.i.n.a
23. apr 2009

Baby, bataty majú aj v Hypernove. Aspoň tu v Nitre. 😉

phoebe003
23. apr 2009

ahojky holky,tak jsem akorád dorazila z posilovny a mám teda po náladě,barák plnej příbuzenstva,jsem nadšená až za hrob.fakt že jo...

bibi taky gratulujeme k půl ročku 😀

luciabah
23. apr 2009

flow ano, bataty mame z metra, nikde inde som ich v BB nenasla. margaretka ich ma rada, aj rozne kombinacie s maskom alebo zeleninkou a ci uz varene alebo pecene / tak su sladsie/ ale dnes jej nechutilo. uvidime zajtra, bude mat inu zeleninku

lubik9
23. apr 2009

luci..a v metre ich maju ake velke balenie? ako to vlastne vyzera?

phoebe003
23. apr 2009

nic teda,jdu krapet poklidit a pak jdu k pepsonce... 😵

mihanka
23. apr 2009

ahojte...
no sikulkovia su to vsetci tito nasi oktobrovi chlapci... 😀
luci, mrzi ma, ze nejdete na stretko, ale toto je pre vas urcite lepsie... a teda ja ta poznam a stretavame sa, takze v pohoooo... 😵 juuu gratulujem k zubacikovi...
ema, viem ze je to tazke zosuladit taku pereput, ale skuuuuuuuuuuuuuuuuuus... 😵
flow, u nas maju bataty aj v tescu, aj v terne... ale nie bio...

henri dakujeeeme, ty si ma taaaaaaaaak prekvapila... 😵 😵 😵 si uzaaaaaastnaaa, najuzastnejsia... vela vela pusiniek...
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

a pridavam aj fotocky z plavania... 😵

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

lubik9
23. apr 2009

mihanka..kraaaaasne fotecky 😵

flow333
autor
23. apr 2009

u nas v hzpernove nemaju...yajtra skocim do metra...

lubik9
23. apr 2009

flow..potom daj vediet

luciabah
23. apr 2009

mihus... krasne foto.
a ani som nevedela ze ich maju v tescu, lepsie povedane, ked som hladala, tak nemali. a lubik, v metre balene po tri alebo dva kusy v sietke

selina.liana
23. apr 2009

mihan super fotkz, malá je krásna v tej čelenke. kde ste kupili???????

mihanka
23. apr 2009

pre henri... este aj takto sme plavali, drzat len hlavicku - temienko a ritulku... ale uz neviem aku riekanku pri tom kvakame...
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

dakujem... 🙂

luci, v tescu ich maju, ale oni nevedia, ze su to bataty.. ale sladke zemiaky... 😀

mihanka
23. apr 2009

selinka, dakujeme henriiiiiiiii... 😵 😵

selina.liana
23. apr 2009

hm krasna jeeeeeeeee.... skoda myslela som že tu niekde siju kupila,už by som išla po nej, j krásnaaa

henri001
23. apr 2009

Maminky moje ...som mrrrrrrrtva, vystavenaaaa, vyflusnutaaaa.... off batery 😝 mam male zlobidlo plackovidlo mrncovidlo , neviem o co ide, na rukach mu nic neni 😠 vtedy vysmiaty jak slniecko na hnoji ...
gratulujem lubik ku chodeniu 😀 uz sa bojim pisat nase pokroky, aby tu nieco nesmrdelo 😅 ale my sme dneska chvilku aj stali , ked sa drzal zabradlia ohradky 🙂 ale nesedime a nechape preco po nom chcem aby si sadol, takze ked pada z toho stoja alebo klaku, tak pada na chrbatik a obcas aj hlavku a straaasne place ☹ sme na puzlach, ale aj tak ...
Martinka ahooooj , pridi castejsie 😉
lucinka gratulujem ku kusancu 😀 a samo k zubkom 🙂
emusa pod na stretko , samkovi urobime vatru a moze preskakovat , hadam ho to nalaaaaka k nam 😀
bibka s radostou, ale tento krat ju noste len na navstevy 😀 😀 😀
no a Mihanka 😵 dakujem za rady a fotky z plavania, bola u nas instruktorka a konecne aj niekto ocenil, ze som si to nastudovala a dokonca sme zvladli ponor, vraj to co som s nim sama robila uz ponor bol 😅 tak som z toho happy ale naj naj naj sa tesim ze si mala prekvapenie 😀 😀 😀 posielam pusinky , papa

lubik9
23. apr 2009

henri..dik za gratulaciu 😅 a kludne pis pokroky,nech ta mozme nasledovat..tak pre motivciu 😀
a zlobidlo mame doma aj my..ale nie cez den,ale v noci 😠 takze sa rano budim/nebudim uplne hotova 😔 ..asi to su zuby,lebo place ako zo sna..tak nech uz vylesu potvory

henri001
23. apr 2009

ja sa k noci nevyjadrujem , u nas je standart ze kazde 2-3 hodky papame a okolo tretej v noci sa budime a cuckame jak o zivot , nepijeme iba cuckame prsicko ... no a o 5 30 budicek mami 😀 😀 😀

lubik9
23. apr 2009

henri..teraz ma napadlo..skus si pozriet toto..ja som to timimu kupila (luciakubista mi to doniesla)..zatial som to nepouzila,ale asi coskoro pouzijem
http://www.anabelka.cz/zbozi/925-ochranna-helma...

selina.liana
23. apr 2009

henri my máme v noci to iste 😉

lubik9
23. apr 2009

no u nas to tiez zacina okolo 3tej v noci 😖 ale nepapame v noci..

lubik9
23. apr 2009

o chvilku ho pojdem nakrmit a tak ako posledne vecery si hovorim,ze dufam,ze tato noc bude lepsia..tak uvidime...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre