• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
j sa teray nemožem od male ani vzdialiť, najlepšia je na rukách
23. apr 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubik helmu nepouzijem, pretoze si maly nebude davat pozor ... :wink: ale diiiiiky zs typ, ja som to videla uz v obchode :grinning:
23. apr 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri..neni zac :wink:

tak ja idem..dobru noc mamkam a drobcekom..nech pekne celu noc spinkaju
23. apr 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bruuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. apr 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henriiii... stiiham???
ste takiii sikovniii... :dizzy_face: :dizzy_face: skoda toho sedenia... ale nauci sa... mne to pride tvrde na puzzliach ked sa drcne hlavinkou... :frowning2:
to je super s tym ponorom... :dizzy_face:
aj my papame tiez tak v noci... a coze... :sweat_smile: nejako vydrzime... a s tym nervozkom je to podla mna kvoli strave... aj simonka bola prve prikrmove dva tyzdne taka... a ty si si usila budu na seba s tym papanim bananika uz... :wink: aj preto zrejme nespapa sklicko... to je jedno ze je to sklicko, ale je to zeleninka, nem sladkeee... nem chutiii...
23. apr 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihi stihas...my papkame bataty, zemiaky , brokolicku , ovsenu kasu ( nie instantnu, normal ako papam ja , jemnu bio) mrkva nam nemchuti , avokado,hrusku a bananik ...ten je za odmenu , ze je taky sikulak :grinning: myslim ze v pohode zatial obmiename toto ...a myslim ze nam to bohate staci , je to pekne vyvazene :wink: sklicko je moc tekute, mozno tie dalsie nie su tak s prepacenim rozsrackovane :grinning:
23. apr 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuu, tak mi odpisala pani zlataa z larionu, ze staci zaloha, ktoru sme zozbierali... :dizzy_face: :dizzy_face:
takze pockam este na simon, mimusik a lubik a poslem peniazky... :dizzy_face: :dizzy_face: 480eur... tiez je oboznamena s tym, ze ak niekto zalohu zaplati, a nepride, ze mu neprepadne, ale si to nejako vykompenzujeme, ja zalohu vratim dotycnej maminke a o to menej zaplatime za pobyt... :wink:
a psiky len domove... takze lubik je Bruno domovy?? :confused:

dobruuuu... :wink:
23. apr 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeeeeeeeej mihan...tesiiiiiim sa.... :grinning: :grinning: :grinning: bruno je bytovy, to je este mensie ako domovy... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nas je postelovy a gaucovy :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri, ani nam nechutia sklicka, ktore su velmi tekute, lebo ja som jej od zaciatku jedenicko len roztlacala vidlickou a miesala s troskou mliecka al. prevarenej vody.
my sme skusali aj papaju, melonik a mnamkyyyyy. jablcko jej chuti len niekedy, napr dnes s rozmrvenym keksikom
dobru nocku a posielame jedno ukusnutie od gretky
autor
dobru mamkam aj chrobacikom
a podotykam ze kasu nicim nesladim :grinning: a mrkvu zje tiez ale tvari sa lahko znechutene :grinning: ani spolu zo zemiakom nic moc, ale lepsie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ahojte pridala som foto a fibi tu prvu do polrocnych poprosim :slight_smile: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2677166&vReferer=
Henri ty si ma dnes rozplakala ked som zbadala obalku a ano len na navštevy Dakujem :slight_smile:
23. apr 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

gratulujem polrocnym, tocivym, zubatym, lezucim, bohatym (tak auto sme zatial este nezdedili :sweat_smile: )...

lubik, toto presne stvara Blanka, my na nu len cumime a pomaly rozmyslame, akoze to vsetky tie zasuvky zabezpecime :stuck_out_tongue_closed_eyes: nieeeee, nech este nevstava, telo vrtke, ale rozumu pobiedne. Dnes som ju len len zachytila, chystala sa skocit hlavicku z postele :confused: neviem neviem, ci nebudem musiet tu prilbu pouzit na dieta ja, ona je uplne salena, odkedy zistila, co je pohyb :grinning:

babyyyy, posielajte mihanke zalohyyyyyyyy, cas sa krati a chceme to lacnejsie, no nieeee???
23. apr 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri, nemyslela som tym ze strava je zla, ale ze je to zataz na brusko tak ci onak... aj ked sa zacina pomalicky a postupne, hovienko stuhlo, ako ho vytlacit??? :grinning:
a je to pravda, tie sklicka su nechutne... :grinning: ja som tam potom pridala mrkvicku, alebo nieco tuhsie... :wink:

a fakt dobru... :slight_smile:
23. apr 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak dodatok neplati :sweat_smile:
23. apr 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavka foto parda a larion som velmi rada ze to staci :slight_smile:
23. apr 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, Eliska je strasne zlataaa :dizzy_face: a konecne je tu niekto lahsi, ako Blanka :wink:
23. apr 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horal dakujem a Eliska mala porodnu vahu 2300 tak ja som hrda aku ma teraz a to sme len čisto kojeny :slight_smile:
23. apr 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved, taki co nenarastli raz tolko oproti porodnej vahe, taki sme len my :unamused: no a co, hlavne ze je mala zdrava a raz vas aj tak predbehne, staci zdedit mamkine geeeny :sunglasses:
23. apr 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sak budu mat nieco nove urco, kludne noste aj do kostola :grinning:
horalka mi hovor :confused: mama mi vravi stale, hlavne nehikaj pri nom a tvar sa ze to je normalne :fearful: :fearful: :fearful: ale fakt kamikaze...napis ked nieco vymyslis :grinning:
flow princezna dobru nocku, vase velicenstvo :grinning: :dizzy_face:
a mihi, do mna mozes kludne natvrdo :grinning: sak sme one, chapeme ...ale s bananom som to neprepiskla dobreeeee :angry: :grinning: keby si ho videla by si povedala ze s takym saskom sa ani divadlo neda zahrat :grinning: :grinning: :grinning: ( vies tie take mini bananiky -baby ci ako sa volaju..) a hec hec my nesladime ani mliecnym cukrom :slight_smile: preto ma za odmenu bananik...a mame take pekne sulceky v plienke a ked tlaci tak je cerveny a nahlas tlaci :grinning: :grinning: :grinning:
luci my sa chystame na papaju ale nebola zrelaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: ako dlho testujes ? ja dam malu lyzicku a cakam 2 hodky ci je reakcia , ak nie, davam...
23. apr 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky - práve som prišla z práce, ale jedno pozitívum z toho plynie - máme nový kočík :grinning:
23. apr 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri, no zatlct vsetky spodne skrinky a zasuvky na par mesiacov klincami a oblozit duchnami je asi blbost, co? Ale zda sa mi, ze to jedine by malo efekt.
Inak my mame siroke pole z puzzli bez ohradky a Blanka sa po polozeni nan snazi okamzite z neho zdrhnut a ist do nepreskumanych teritorii: pod postele, pod stolicky, stoly... a cim viac prekazok v ceste, tym dychtivejsie cez ne. Len jej oci zasvietia a uz sa hadze cez balik plienok, podlieza autosedacku a vacsinou zapikuje dakde hlavou :stuck_out_tongue_closed_eyes: posledny tyzden zacala byt ako turbo diesel :sweat_smile:

...a to co stvara v postielke, ani radsej nekomentujem. Ta sa raz prizabije. Foto nehadzem, nestiham fotit, robim dcerenke zive mantinely :grinning:
23. apr 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko bora, no teda, mam to ja pracovitu svatku :slight_smile:
23. apr 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale zase mám teraz až do 4.mája voľno
23. apr 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja asi tak, ale mozno 4.maja 2010 :sunglasses: minimalne
23. apr 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eliska je nabuvana pise tu somnou :slight_smile:
23. apr 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem dalsie, tak ja asi 4.maja 2013 :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa pridat k mojej spiacej princeznej, spapala vecer plnu davku kase, tak snad este par hodin potiahne :dizzy_face: a ja s nou.

pridavam sa k reportazam o pocasi, Banovce n.B., keby vas zaujimalo...:

Tma ako vo vreci,
asi tiez od veci.
Hlavne, ze spia dzeci!
Dam asi 2 deci..
23. apr 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Henri, no ved vravim, ze minimalne, nevidis ten skryty podtext? :grinning:
23. apr 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horalka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty Rasto Pisko :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok