• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
nazdar.Vobec ale vobec nestiham.Na kazdy den program
23. apr 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..pridala som fotecku v com ma timi posledne dni velku zalubu..najradsej by uz asi chodil..stvornozkuje-ked nieco vidi,co chce,tak sa tam vie dostat kozmickou rychlostou,ale viac ho bavi chodit..stale sa da na styri a z toho sa postavi na nozky a podopiera sa ruckami :sweat_smile:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2676553&vReferer=
23. apr 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lubi tak uz aj vy????tak to akosi zaostavame :confounded: :confounded: :confounded: lubi asi ti nedosiel ten link na auta poslem este raz v IP
23. apr 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow..link nedosiel..posli :wink:
a timi toto robi uz dlho,ale teraz ho to zacalo ohromne bavit a robi to vkuse :grinning:
a neboj..nezaostavate..sophie je zas lespia v jazdeni autom
23. apr 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lubi to moze byt tym, ze je casto v ohradke....myslim, ze sa tam plazi, tmoli....my sme dnes kupili penovy koberec :grinning: tak snad sa rozbehneme aj my :grinning:
23. apr 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ohradku az tak dlho nemame..robil to aj ked ju este nemal..ale pride to aj na vas,neboj :grinning:
23. apr 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky

takze super sikulkovia su ti chlapci oktobrovi :grinning:
hrala som sa s gretkou na zemi, valali sme sa a robili lietadlo a potom sme sa stiskali a zahryzla mi do nosa a taaaak to zabolelo z hornej casti a tak kukam a kukam a nam vysiel horny zubok, takze resume: 1 dole, 1 hore a 1 dole na ceste
a teraz varim papanicko pre malicku na zajtra... bataty, brokolica, mrkvicka a cuketa....som zvedava, co mi na to povie

a este... mate nadherne miery :grinning:
23. apr 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bataty mate z metra???
23. apr 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow..aku davas zeleninu? bio? a odkial? ked zozenies bataty,daj vedeit kde
23. apr 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, bataty majú aj v Hypernove. Aspoň tu v Nitre. :wink:
23. apr 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky,tak jsem akorád dorazila z posilovny a mám teda po náladě,barák plnej příbuzenstva,jsem nadšená až za hrob.fakt že jo...

bibi taky gratulujeme k půl ročku :grinning:
23. apr 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow ano, bataty mame z metra, nikde inde som ich v BB nenasla. margaretka ich ma rada, aj rozne kombinacie s maskom alebo zeleninkou a ci uz varene alebo pecene / tak su sladsie/ ale dnes jej nechutilo. uvidime zajtra, bude mat inu zeleninku
23. apr 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci..a v metre ich maju ake velke balenie? ako to vlastne vyzera?
23. apr 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic teda,jdu krapet poklidit a pak jdu k pepsonce... :dizzy_face:
23. apr 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
no sikulkovia su to vsetci tito nasi oktobrovi chlapci... :grinning:
luci, mrzi ma, ze nejdete na stretko, ale toto je pre vas urcite lepsie... a teda ja ta poznam a stretavame sa, takze v pohoooo... :dizzy_face: juuu gratulujem k zubacikovi...
ema, viem ze je to tazke zosuladit taku pereput, ale skuuuuuuuuuuuuuuuuuus... :dizzy_face:
flow, u nas maju bataty aj v tescu, aj v terne... ale nie bio...

henri dakujeeeme, ty si ma taaaaaaaaak prekvapila... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: si uzaaaaaastnaaa, najuzastnejsia... vela vela pusiniek...
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2676778&vReferer=

a pridavam aj fotocky z plavania... :dizzy_face:

http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=211116&vReferer=
23. apr 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihanka..kraaaaasne fotecky :dizzy_face:
23. apr 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
u nas v hzpernove nemaju...yajtra skocim do metra...
23. apr 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow..potom daj vediet
23. apr 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihus... krasne foto.
a ani som nevedela ze ich maju v tescu, lepsie povedane, ked som hladala, tak nemali. a lubik, v metre balene po tri alebo dva kusy v sietke
23. apr 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihan super fotkz, malá je krásna v tej čelenke. kde ste kupili???????
23. apr 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre henri... este aj takto sme plavali, drzat len hlavicku - temienko a ritulku... ale uz neviem aku riekanku pri tom kvakame...
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2676873&vReferer=

dakujem... :slight_smile:

luci, v tescu ich maju, ale oni nevedia, ze su to bataty.. ale sladke zemiaky... :grinning:
23. apr 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
selinka, dakujeme henriiiiiiiii... :dizzy_face: :dizzy_face:
23. apr 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm krasna jeeeeeeeee.... skoda myslela som že tu niekde siju kupila,už by som išla po nej, j krásnaaa
23. apr 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminky moje ...som mrrrrrrrtva, vystavenaaaa, vyflusnutaaaa.... off batery :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam male zlobidlo plackovidlo mrncovidlo , neviem o co ide, na rukach mu nic neni :angry: vtedy vysmiaty jak slniecko na hnoji ...
gratulujem lubik ku chodeniu :grinning: uz sa bojim pisat nase pokroky, aby tu nieco nesmrdelo :sweat_smile: ale my sme dneska chvilku aj stali , ked sa drzal zabradlia ohradky :slight_smile: ale nesedime a nechape preco po nom chcem aby si sadol, takze ked pada z toho stoja alebo klaku, tak pada na chrbatik a obcas aj hlavku a straaasne place :frowning2: sme na puzlach, ale aj tak ...
Martinka ahooooj , pridi castejsie :wink:
lucinka gratulujem ku kusancu :grinning: a samo k zubkom :slight_smile:
emusa pod na stretko , samkovi urobime vatru a moze preskakovat , hadam ho to nalaaaaka k nam :grinning:
bibka s radostou, ale tento krat ju noste len na navstevy :grinning: :grinning: :grinning:
no a Mihanka :dizzy_face: dakujem za rady a fotky z plavania, bola u nas instruktorka a konecne aj niekto ocenil, ze som si to nastudovala a dokonca sme zvladli ponor, vraj to co som s nim sama robila uz ponor bol :sweat_smile: tak som z toho happy ale naj naj naj sa tesim ze si mala prekvapenie :grinning: :grinning: :grinning: posielam pusinky , papa
23. apr 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri..dik za gratulaciu :sweat_smile: a kludne pis pokroky,nech ta mozme nasledovat..tak pre motivciu :grinning:
a zlobidlo mame doma aj my..ale nie cez den,ale v noci :angry: takze sa rano budim/nebudim uplne hotova :pensive: ..asi to su zuby,lebo place ako zo sna..tak nech uz vylesu potvory
23. apr 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa k noci nevyjadrujem , u nas je standart ze kazde 2-3 hodky papame a okolo tretej v noci sa budime a cuckame jak o zivot , nepijeme iba cuckame prsicko ... no a o 5 30 budicek mami :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri..teraz ma napadlo..skus si pozriet toto..ja som to timimu kupila (luciakubista mi to doniesla)..zatial som to nepouzila,ale asi coskoro pouzijem
http://www.anabelka.cz/zbozi/925-ochranna-helma-no-shock
23. apr 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri my máme v noci to iste :wink:
23. apr 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nas to tiez zacina okolo 3tej v noci :confounded: ale nepapame v noci..
23. apr 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o chvilku ho pojdem nakrmit a tak ako posledne vecery si hovorim,ze dufam,ze tato noc bude lepsia..tak uvidime...
23. apr 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok