Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bianca
25. apr 2009

lubka asi.2x kadila,4x prezlecena,momentlne aj hladna,vsade hracky a bordel,kapustnica na sporaku.kapustnicaaaaaaaaaaaaaaaaa musim ju ist skontrolovat

flow333
autor
25. apr 2009

gratulujeme barborke , tobikovi a tomikovi vsetko naj naj

flow333
autor
25. apr 2009

tak som vas docitala...my hlasime, ze nam sklenene struhadlo plne vyhovuje, srackova zmes ma uspech... 😀 😀 😀 my sme so simonkou urobili vymenny obchod, ona mne poslala struhadlo, my veci z HMka...

mamky co mame celenky od tetusky Henrisky, vsetky povinne doniest na stretko a hromadne foto v celenkach...🙂)) inak henri celenky dorazili aj k nam....teraz🙂 tak mame 2...xixi...
seli ak chces celenku, zakupime a posleme....uz henri neotravujme....hm? ces? 😀 😀 😀

flow333
autor
25. apr 2009

a este som zabudla, dnes batata mrkva a karfiol obrovskyyyyyyyyyyyy uspech.... 😀 😀 😀 len to, ze my musime mat vsetko na kasu a este aj riedim tym vyvarom, lebo hrudky mi potom pluje do xichtu a odvazila som plnu misku pred a po krmeni tak popapala 240g a zapila 150mlieka....a potom, ze nech neni jak slonik......dala si riadne

flow333
autor
25. apr 2009

idem sa chystat na svadbu....bratranec sa zeni, tak ideme na 4tu, so sebou mliecko a tak do 9tej asi pobudneme....papa a krasny slnieckovy den....koniec tapety...

bianca
25. apr 2009

decka kto mate facebook tak som tam na skusku pridala video.Sice nekvalitne ale aspon daco tak kuk ak chcete.Je to z doby ked sa zacala otacat (asi 2-3 den)

flow zavidim svadbu.Aj ja by som sla niekam potrsat

lubka78
25. apr 2009

flow, tak sa dobre zabavte 😉 😵 ..aj ja by som sla niekam na svadbu 😅

lubka78
25. apr 2009

tak ja idem vypnut kuriatko...prave sa dopieklo....a sup s Miskom do postele..pekne slnieckove poobedie 😵
zatial pa 🙂

emaso
25. apr 2009

bian kukla som videjko,sumne 😉

my mame v plane grilovacku,ale Ella ma dnes taku super naladu ze radsej by som sa zavrela do bunkra so stuplami v usiach nech nepocujem ten vreskot ☹ hambim sa ist medzi ludi normalne,bo furt len reve a kazdy mudry,ze nie je hladna?smadna?pokakana?a ja ze nie,ona reve furt 😠

bianca
25. apr 2009

ema dnes som citala zaujimavy clanok o placucich detoch.Skoda ze m nefunguje MFtlaciaren.By som ti oskenovala

phoebe003
25. apr 2009

ahojky lááásenky moje,takmy jsme si včera s kamarándkou zajely do Lbc na diskotéku.no vááážně hustý,v šest ráno jsme se vrátily domů.a před hodinou jsme vstááávala.jirk a nám dělal taxííííka 😀

bianca
25. apr 2009

Karol ty sa masss

bora8
25. apr 2009

ahojte kočky, my máme dnes oslavu - grilujeme na záhrade - malý mal včera meniny.... a je tu aj moja svokra.... tak som sa došla odventilovať, keď už som bola na vybuchnutie.... 😖
gratulujem oslávencom 😉 a nech krásne spinkajú.... papajú..... a poslúchajú maminky.....

bora8
25. apr 2009
phoebe003
25. apr 2009

bora máš to hezkýýýýý 😵 😵 😵 😵 😵 😵 je to zase něco jiného.

bianca vid 😵 😵 😵

jinak my taky dneska grilujeme.jirka měl taky včera svátek... 😉 ne že bych se těšíla,ale alespon se najímmmm po nějaké době.

bora8
25. apr 2009

karol to je parochňa 😀

phoebe003
25. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lilyk
25. apr 2009

ahojte 😉
mimusik vcera som si citala ale nestihla reagovat.......nas Tomino krasne papal a zrazu vsetko vypluva jazyckom von akokeby nevedel co s tim a predtym vedel 😒 takze o tom ci vie len sat to urcite neni...vsak ked saje aj prehlta tak kde je problem a lyzickou robi to iste.....som z toho na nervy,jednu lyzicku davam na 10 krat a to doslova,skusila som vsetko, ci mu nahodou nechuti ale nic,so vsetkym rovnako a dokonca sa mi zda ze pomixovane ma horsi uspech ako len prepasirovane s hrudkami...co som v soku lebo Majkovi som mixovala skoro do 1 roka vsetko.
Bora nenamalovana 😕 klobuk dolu, si fesnaaaaaaa 🙂 to jak tak vyzeram namalovana 😀
a inak som smutna,dnes ja koza som si umyvala hlavu a dala som si uterak na hlavu a Tominko sa zlakol a zacal plakat 😢 svojim zotrvacnym placom este aj zo spanku sa rozplakal tak cakam peknu noc 😖 😖 ah jaj, mi ho je luuuuuuuto, zlato moje.
inak podelim sa s vami 😀 mam upchaty nos, ledva funim o dychani sa rozpravat neda 😝 😝 ..tak ideme kupat, papat a hajde spat 😉 😉

phoebe003
25. apr 2009

lilyk,tak at jsi co nevidět zase v pořááádku 😉 neboj,malý už za chvilku nebude vědět,co viděl...když jsem si barvila vlasy,tak jsem pila k adámkovi s igelitákem na hlavě,chvilku na mne koukal jak tele na nová vrata a pak se začal řehtat.. 😀 😀 😀 😀 😀

jinak nestihla jsem dočíst,ale kdo slaví půlrok,nebo víc,tak gratulacion všemmmmmm,nemoní at jsou brzo fit a uplakaní at nepláčkou.letím uložit cipíska.pac a pusu všemmmm

bora8
25. apr 2009

no tá fotka vložená po tej parochni ukazuje ako malá na mna čučala 😀 bola zlatá ale keď som prehovorila tak sa začala normálne smiať..... bola som jej na smiech

phoebe003
25. apr 2009

bora malá je sladkááááááááááááááááááááááá

lubik9
25. apr 2009

ahojte mamky..hlasim dnesnu prvu timiho mrkvicku..na moje pocudovanie mu chutila a neplul ju na mna..aj podbradnik ostal cisty a bola len vydlickou pretlacena a s hrudkami..normalne ked zbadal misku,tak ju schmatol a tahal k sebe..esteze som ju stihla zachytit,inak by ju mal uz na sebe a nie v sebe 😀 ..tak som rada,ze mu chutila a dufam,ze to tak bude aj dalej 😵
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lilyk
25. apr 2009

baby chcela som sa spytat, ako papate?....,my stale v kresielku co je dost nepohodlne,Tomino sa tam vykruca, otaca, pusu ma na hrudi a potom je to o to horsie ho nakrmit....ale ja sa bojim ze ked este nevie sediet ze mu mozem poskodit chrbatik...davate ich do stolicky podlozenych alebo su v nejakom uhle ale nesedia........dakujem 🙂

lubik9
25. apr 2009

lilyk..ani timinko este nesedi,ale dnes papal v stolicke,je polohovatelna,tak bol v takom ako pololahu/polosede,ale tahal sa do sedu,lebo chcel mrkvu 😀 a nemala by si mu poskodit,ved tam nie je cely den,ale len na chvilku,kym sa napapa

sofia122
25. apr 2009

ahojte babenky.to som rada lubik9 ze chutilo tvojmu sinckovi.ked ja som dala mojej pretlacenu mrkvicku az ju naduvalo.ale z obchodu mi zje tak neviem co s jej nelubilo na domacej

geveva
25. apr 2009

dobrý večer všem jak vaše ratoletsi už taky spinkají?

holky kdo chodíte taky na bazén o bře vím

sofia122
25. apr 2009

ty chodis s cerrou sa kupat?

geveva
25. apr 2009

jojo chodíme byli sme už 2x a moc se jí tam líbí tak jsme byla zvědavá jak ste na tom vy

sofia122
25. apr 2009

ja nechodim s malou ale cez leto chcem ist snou.e ako sa bude spravat 🙂

geveva
25. apr 2009

nevím zatím se všema co chodíme tak nemůžeme děti z bazénu vyndat jen minule nebyla vyspalá tak trochu spurnačila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre