• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
lubka asi.2x kadila,4x prezlecena,momentlne aj hladna,vsade hracky a bordel,kapustnica na sporaku.kapustnicaaaaaaaaaaaaaaaaa musim ju ist skontrolovat
25. apr 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gratulujeme barborke , tobikovi a tomikovi vsetko naj naj
25. apr 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak som vas docitala...my hlasime, ze nam sklenene struhadlo plne vyhovuje, srackova zmes ma uspech... :grinning: :grinning: :grinning: my sme so simonkou urobili vymenny obchod, ona mne poslala struhadlo, my veci z HMka...

mamky co mame celenky od tetusky Henrisky, vsetky povinne doniest na stretko a hromadne foto v celenkach...:slight_smile:)) inak henri celenky dorazili aj k nam....teraz:slight_smile: tak mame 2...xixi...
seli ak chces celenku, zakupime a posleme....uz henri neotravujme....hm? ces? :grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a este som zabudla, dnes batata mrkva a karfiol obrovskyyyyyyyyyyyy uspech.... :grinning: :grinning: :grinning: len to, ze my musime mat vsetko na kasu a este aj riedim tym vyvarom, lebo hrudky mi potom pluje do xichtu a odvazila som plnu misku pred a po krmeni tak popapala 240g a zapila 150mlieka....a potom, ze nech neni jak slonik......dala si riadne
25. apr 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem sa chystat na svadbu....bratranec sa zeni, tak ideme na 4tu, so sebou mliecko a tak do 9tej asi pobudneme....papa a krasny slnieckovy den....koniec tapety...
25. apr 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
decka kto mate facebook tak som tam na skusku pridala video.Sice nekvalitne ale aspon daco tak kuk ak chcete.Je to z doby ked sa zacala otacat (asi 2-3 den)

flow zavidim svadbu.Aj ja by som sla niekam potrsat
25. apr 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow, tak sa dobre zabavte :wink: :dizzy_face: ..aj ja by som sla niekam na svadbu :sweat_smile:
25. apr 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja idem vypnut kuriatko...prave sa dopieklo....a sup s Miskom do postele..pekne slnieckove poobedie :dizzy_face:
zatial pa :slight_smile:
25. apr 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bian kukla som videjko,sumne :wink:

my mame v plane grilovacku,ale Ella ma dnes taku super naladu ze radsej by som sa zavrela do bunkra so stuplami v usiach nech nepocujem ten vreskot :frowning2: hambim sa ist medzi ludi normalne,bo furt len reve a kazdy mudry,ze nie je hladna?smadna?pokakana?a ja ze nie,ona reve furt :angry:
25. apr 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema dnes som citala zaujimavy clanok o placucich detoch.Skoda ze m nefunguje MFtlaciaren.By som ti oskenovala
25. apr 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky lááásenky moje,takmy jsme si včera s kamarándkou zajely do Lbc na diskotéku.no vááážně hustý,v šest ráno jsme se vrátily domů.a před hodinou jsme vstááávala.jirk a nám dělal taxííííka :grinning:
25. apr 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Karol ty sa masss
25. apr 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, my máme dnes oslavu - grilujeme na záhrade - malý mal včera meniny.... a je tu aj moja svokra.... tak som sa došla odventilovať, keď už som bola na vybuchnutie.... :confounded:
gratulujem oslávencom :wink: a nech krásne spinkajú.... papajú..... a poslúchajú maminky.....
25. apr 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk na tú čiernu parochňuhttp://www.modrykonik.sk/album/view.php?vReferer=&vImageID=2682903#navigator
25. apr 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bora máš to hezkýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to zase něco jiného.

bianca vid :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak my taky dneska grilujeme.jirka měl taky včera svátek... :wink: ne že bych se těšíla,ale alespon se najímmmm po nějaké době.
25. apr 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karol to je parochňa :grinning:
25. apr 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. apr 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
mimusik vcera som si citala ale nestihla reagovat.......nas Tomino krasne papal a zrazu vsetko vypluva jazyckom von akokeby nevedel co s tim a predtym vedel :unamused: takze o tom ci vie len sat to urcite neni...vsak ked saje aj prehlta tak kde je problem a lyzickou robi to iste.....som z toho na nervy,jednu lyzicku davam na 10 krat a to doslova,skusila som vsetko, ci mu nahodou nechuti ale nic,so vsetkym rovnako a dokonca sa mi zda ze pomixovane ma horsi uspech ako len prepasirovane s hrudkami...co som v soku lebo Majkovi som mixovala skoro do 1 roka vsetko.
Bora nenamalovana :confused: klobuk dolu, si fesnaaaaaaa :slight_smile: to jak tak vyzeram namalovana :grinning:
a inak som smutna,dnes ja koza som si umyvala hlavu a dala som si uterak na hlavu a Tominko sa zlakol a zacal plakat :cry: svojim zotrvacnym placom este aj zo spanku sa rozplakal tak cakam peknu noc :confounded: :confounded: ah jaj, mi ho je luuuuuuuto, zlato moje.
inak podelim sa s vami :grinning: mam upchaty nos, ledva funim o dychani sa rozpravat neda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..tak ideme kupat, papat a hajde spat :wink: :wink:
25. apr 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilyk,tak at jsi co nevidět zase v pořááádku :wink: neboj,malý už za chvilku nebude vědět,co viděl...když jsem si barvila vlasy,tak jsem pila k adámkovi s igelitákem na hlavě,chvilku na mne koukal jak tele na nová vrata a pak se začal řehtat.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak nestihla jsem dočíst,ale kdo slaví půlrok,nebo víc,tak gratulacion všemmmmmm,nemoní at jsou brzo fit a uplakaní at nepláčkou.letím uložit cipíska.pac a pusu všemmmm
25. apr 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tá fotka vložená po tej parochni ukazuje ako malá na mna čučala :grinning: bola zlatá ale keď som prehovorila tak sa začala normálne smiať..... bola som jej na smiech
25. apr 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bora malá je sladkááááááááááááááááááááááá
25. apr 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamky..hlasim dnesnu prvu timiho mrkvicku..na moje pocudovanie mu chutila a neplul ju na mna..aj podbradnik ostal cisty a bola len vydlickou pretlacena a s hrudkami..normalne ked zbadal misku,tak ju schmatol a tahal k sebe..esteze som ju stihla zachytit,inak by ju mal uz na sebe a nie v sebe :grinning: ..tak som rada,ze mu chutila a dufam,ze to tak bude aj dalej :dizzy_face:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2683264&vReferer=
25. apr 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby chcela som sa spytat, ako papate?....,my stale v kresielku co je dost nepohodlne,Tomino sa tam vykruca, otaca, pusu ma na hrudi a potom je to o to horsie ho nakrmit....ale ja sa bojim ze ked este nevie sediet ze mu mozem poskodit chrbatik...davate ich do stolicky podlozenych alebo su v nejakom uhle ale nesedia........dakujem :slight_smile:
25. apr 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilyk..ani timinko este nesedi,ale dnes papal v stolicke,je polohovatelna,tak bol v takom ako pololahu/polosede,ale tahal sa do sedu,lebo chcel mrkvu :grinning: a nemala by si mu poskodit,ved tam nie je cely den,ale len na chvilku,kym sa napapa
25. apr 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky.to som rada lubik9 ze chutilo tvojmu sinckovi.ked ja som dala mojej pretlacenu mrkvicku az ju naduvalo.ale z obchodu mi zje tak neviem co s jej nelubilo na domacej
25. apr 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer všem jak vaše ratoletsi už taky spinkají?

holky kdo chodíte taky na bazén o bře vím
25. apr 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty chodis s cerrou sa kupat?
25. apr 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo chodíme byli sme už 2x a moc se jí tam líbí tak jsme byla zvědavá jak ste na tom vy
25. apr 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nechodim s malou ale cez leto chcem ist snou.e ako sa bude spravat :slight_smile:
25. apr 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevím zatím se všema co chodíme tak nemůžeme děti z bazénu vyndat jen minule nebyla vyspalá tak trochu spurnačila
25. apr 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok